Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismertek jó nőgyógyászt Győrben? fórum

Ismertek jó nőgyógyászt Győrben? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
439. GHeni
2019. máj. 22. 01:18

Én 23 éve szültem az ikreimet császárral Dr. Krekó Imrénél, SZUPER ORVOS.

Most pedig Dr. Gál Bence operált, csak JÓT mondhatok róla. MINDKÉT ORVOST AJÁNLOM SZÜLÉSHEZ!

2018. jan. 27. 21:51
Meglepő ennyire rossz véleményt hallani a Fekete doktorról. Én magánrendelésén voltam, nagyon korrekt volt, nem akart kidobni, pedig csúszásban volt, sokan vártak kint, mégis minden kérdésemre nyugodtan, higgadtan és kedvesen válaszolt. Az első alkalomkor sem éreztem magam feszélyezve a kezei közt, nagyon laza, de udvarias. Azóta lépett fel sajnos egy kis probléma, mikor felhívtam és bemutatkoztam emlékezett rám, behívott a kórházba, mintha teljesen természetes lenne, hogy olyankor és olyannal megyek ami “nem életbevágó”. Ott pénzt sem kapott érte, mégis teljesen emberségesen viselkedett, páromat is mindig tájékoztatta. Én bátorítok mindenkit, hogy menjen hozzá, szuper doki, és ember.
437. Erika4450 (válaszként erre: 436. - Winter1)
2017. dec. 20. 09:26
422 dafke ennyit az egyszeri esetről...ez meg részemről a zárszó ,meg talán még annyi ha segíteni nem tudsz legalább ne rúgj bele a másikba. Boldog Karácsonyt!
436. Winter1
2017. dec. 19. 22:10

El kell, hogy keserítselek, nem rokonom, nem barátom, nem ismerősöm... Egy orvos, aki velem maximálisan emberségesen viselkedett. És nem a pénz miatt, mert egy fillért nem látott tőlem...

Nyugodtan írd ki a fájdalmadat... A lelki traumát is megértem, de azért egy erőszakot, vagy családi bántalmazást szerintem ne hasonlítsunk ehhez. Ami engem zavar, hogy egy egyszeri eset miatt - ami elhiszem, hogy akkor és ott rosszul esett "neveletlen, szakmaiatlan tahó"-nak titulálod. Mert nem értek egyet vele... Veled ellentétben sokan hálásak neki!!! Ez részemről a zárszó. Szép estét!

2017. dec. 19. 21:59

Sziasztok!Szeretném 6 év után leírni az én tapasztalatomat a győri nőgyógyászokat illetően.2011.május 28-án viharos,esős napon mentem be a szülészetre,mivel elment a nyákdugó és gondoltam jobb ha az ember ilyenkor már jó kezekben van. Ez volt addigi életem legnagyobb tévedése. Dr.Mika Péter a fogadott orvosom nem volt bent így más vizsgált meg. Ez délelőtt 9-kor történt. Felvettek a kis várakozó szobába vagy mi volt a neve,majd 10 órakor egy másik orvos újra megvizsgált,amely vizsgálat során elfolyt a magzatvizem. Ekkor mondták h feküdjek csak az ágyban és biztosítottak róla h 24 órán belül kint lesz a kislányom.Valamint azt is mondták h jelezték a Mika doktor úr felé h bent vagyok. Innentől kezdve velem az egész nap,majd az egész éjszaka során nem történt semmi.Se fájásaim nem voltak,se aludni nem tudtam hisz vártam h valaki tegyen valamit ha nincs magzatvíz és 24 óra áll rendelkezésre.(későbbiekben tudtam azt is meg h ilyen esetben többféle lehetőség is van a tágulás elősegítésére.Egész éjjel nem aludtam csak csendben pihentem h legyen erőm a szülésre.Reggel 6-kor megkaptam a beöntést.Ekkor már 20 órája ment el a magzatvizem.Bevittek az szülőszobára és bekötötték azt a szert amitől lettek fájásaim.Közben megérkezett az akkoriban még nem túl nagy ismertségű (2011) Fekete Zoltán doktor úr aki olyan vehemenciával próbált megvizsgálni h kénytelen voltam felnyögni a fájdalomtól.Erre a válasz: Idézem: Ennél csak vastagabb volt ami bement mutatva a 2 vizsgáló ujját. Szikrát nem kaptam,rögtön észrevettem a csinos fiatal szülész hölgyet. (gondolom neki akart imponálni eme humoros beszólással) viszont engem rettenetesen kínos helyzetbe hozott egy olyan kiszolgáltatott szituációban ahol nem emelhetem fel a hangom mert a vérnyomásom amúgy is magas volt. Legközelebb mikor jött mondtam neki h igyekszem lent tartani a fenekem a vizsgálat során de higgye el h nekem nagyon fáj.Ez alkalommal sem volt kellemesebb,mire megint kellett talán diszkréten sziszegnem. Mire a Fekete doktor úr válasza az volt h nem ám itt orgazmusa lesz.Valamint h tudja h a Mika kezéhez szoktam de próbáljam szoktatni az övéhez. Kérdeztem hol van a Mika doktor úr. Azt a választ kaptam h folyamatosan telefonon tartja vele a Fekete doktor a kapcsolatot és felesleges még bejönnie.Ekkor 28 órája ment el a magzatvizem.Valamint 32 órája voltam ébren.Fájásaim reggel 7 óta voltak de sajnos nem tágultam csak 1cm-re.Majdan 15:30 kor berobogott Mika Péter Norbert és egy gyors vizsgálatot követően a másik paraván mögött kérdezte tanult kollégáját h miért nem csinált senki semmit? Pontosan ez a mondat hangzott el?Gyors aláírás a császárhoz és 16:10 perckor kint volt a Drága édes kislányom épen, egészségesen.Tehát a magzatvíz elfolyását követő 31.órában került sor a császárra.Privát fogadott orvos miért nem tud bejönni korábban segíteni akár a tágulást,akár a csodás napsütéses május 29-ei gyermeknap ellenére is!?Milyen jogon sérteget az ügyeletben lévő nyikhaj gyerek engem a bizonyos beszólásaival.? Ezután 12 órát próbáltam iszogatni h majd fel tudjak kelni a mosdóig elmenni ahogy azt kötelező. A vérnyomásomat negyed óránként nézték mert annyira felzaklatott ez az egész.Tehát reggel mikor az én kis csöppségemet a kezembe kaptam 48 órája nem aludtam. Persze nem ment a szoptatás akármennyire próbálkoztam,segítség sehol. Gyermekem egy egész napot végig üvöltött,de mivel kemény vagyok nem könyörögtem. Azonban a 72.órában amikor majdnem megszédültem a folyosón a kezemben üvöltő gyermekemmel,feladtam az elveimet és odamentem a nővérekhez h valaki segítene-e mert vagy nincs tejem vagy nem jól csinálom de kipurcantam és szükségem van segítségre.A válasz:otthon se lesz aki segítsen úgyhogy menjen vissza és próbálja etetni tovább. Akkor már elkezdtem a bőröndömet lábbal próbálni kinyitni h beleszórjam a cuccaimat és haza menjek,ekkor jött be egy nővér aki aztán megnyugtatott és így még egy napot bent maradtam. Másnap,a császárom 4.napján haza mentem. Kaptunk egy papírt amire a kórházban töltött időt lehetett jellemezni,értékelni.Gondolkodtam.....néztem az egészséges,szépséges kislányomat és azt mondtam inkább ezt most lenyelem de egészségesek vagyunk.Hiba volt! Azért írom le 6 év után mert ez is egy kicsit olyan mint a bántalmazott,megerőszakolt nő is sokáig hallgat a szégyen miatt pedig nem! Később sajnos az akkor ki nem mondott düh és megszégyenítettségérzés,egyéb lelki problémákat okozott.Bababarát a győri kórház??? Először EMBERBARÁT legyen mert sajnos a minimumot nem ütötte meg a történetem anyai oldalról, emberségből elégtelen!

Nagyon sok barátom tudja ezt a történetet,többen arra buzdítottak h jogi útra tereljem az ügyet. De egy rendőrségi feljelentést megért volna.Nem akarok én ezzel nagy port kavarni mert akkor a facén osztottam volna meg,azonban van az a pont amikor ki kell állnunk önmagunkért!

2017. dec. 19. 21:59
Nem szeretnék Karácsony idején vitázni én csak szerettem volna kiírni a fájdalmaimat,sebzettségeimet a szülésemmel kapcsolatban. Abban bízom h így enyhülnek a tüneteim....nem éppen támadásokra lett volna szükségem de sajnos ilyen világot élünk. Azért köszönöm akik megértették a lényeget.
433. Erika4450 (válaszként erre: 432. - Winter1)
2017. dec. 19. 21:49
Remélem a rokonod....inkább csak a történetet értenéd anyai-emberi oldalról,sokkal előbbre lennénk. Pszichoszomatikus tünetekről nem vitáznék veled mert pár sorodból is kiderült számomra h nem vagy ebben jártas,ami sem nem kritika,sem nem baj. Hallottál már olyasmit esetleg h valaki évekkel később jön elő olyasmivel h erőszakoskodtak vele szexuálisan,vagy családi bántalmazásról sokáig hallgat. Nem hiszem h a szándékos vakságról,saját érdekünkben h védjük magunkat érdemes lenne veled vitába bocsátkoznom.Ha ilyen puszi barátod ez a neveletlen,szakmaiatlan tahó kérlek mutasd ,ár meg neki a történetemet. Köszönöm! Pár mivel a kórháznak már megírtam,valószínűleg eljutott hozzá az információ. Megértem ha valaki kedves volt veled azt véded de hagyd meg a lehetőségét ha valakit hosszú távra traumatizált,az kiírhassa a fájdalmát. Jelzem nem is várom h ezt értsd csak fogadd el.Köszönöm!
432. Winter1 (válaszként erre: 430. - Erika4450)
2017. dec. 19. 21:08

Mi az, hogy "helyileg és időpontban is stimmel a megaláztatás"?

De tényleg... Ha eddig nem, akkor most miért?

Mikor olvastam a sztorit sajnáltam, de ez már talán túlzás, hogy minden probléma onnan ered, és mindennek Fekete doki az oka...

Szerintem minden orvossal van jó vagy rossz élmény. Én akkor is azt mondom, hogy nekem pozitív tapasztalataim vannak Vele - ezt is tudja meg minden kismama.

431. Erika4450 (válaszként erre: 427. - Fanta84)
2017. dec. 19. 20:18
Fanta84 köszönöm az kedves szavakat. Ha el tudod képzelni ha nem szó szerint ezt vagyis ezeket mondta. Annál a résznél h vastagabb volt ami bement mint a keze az igazgatót kellett volna hívnom. Inkább ez minősíti a félénkségemet.
430. Erika4450 (válaszként erre: 429. - Winter1)
2017. dec. 19. 20:15
Én is így voltam h örülök az egészséges kislányomnak és senkinek nem szólok. Hiba volt,a szülés után 2hónappal kezdődőtt viszketés ami évekig bőrgyógyásszal volt kezeltetve de csak szteroid hatására múlt. Aztán valami "véletlen folyamán" pszichológussal is beszéltem a viszketésről és annak lehetséges lelki okait gondoltuk át. Mivel helyileg és időpontban is stimmel a megaláztatás amit akkor egy marha nagy pofonnal nem tudtam lereagálni Dr. Feketének ezért "viszket azóta is a tenyerem" ez persze csak hasonlat. Mindenre esküszöm h ez szó szerint így hangzott el ebben a kiszolgáltatott szituációban. Bármikor,bármelyik orvossal bíróságra megyek rágalmazás miatt csak hívjanak,mert én nem tudom elindítani. Akár hazugság vizsgálatnak is alávetném magam mert ez egészen pontosan Winter1 így történt. Jelzem előre ahol tudom osztom a történetet mert a MOK nem hajlandó segíteni. Tudnia kell minden kismamának mielőtt orvost választ.
429. Winter1
2017. dec. 19. 17:04

Szerintem ebben a történetben a záró a legkevesebb...adminisztratív dolog, emberek vagyunk, hibázunk.

Hogyhogy ennyi idő után jött elő ez a történet? Miért épp most? És miért nem a Mika dokit szapulja "Erika4450", aki be sem ment hozzá, pedig magánbetege volt.

Volt szerencsém Fekete doktorhoz, több ízben is, végtelenül kedves, barátságos volt. Pl. sajnos spontás vetélés miatt sodort hozzá az élet. Vagyis nem én választottam, vadidegen voltam számára, mégis szívén viselte a sorsomat... Bent kellett töltenem az éjszakát, ő volt az első, aki bejött hozzám reggel - ami a saját orvosomról nem mondható el. Szerintem inkább örüljön az egészséges kislányának, neki megadatott!

2017. dec. 19. 16:36

Hahóo

Mielőtt így nekiesel a másiknak..

Mi pl. szombaton jöhettünk haza, záróért Párom ment vissza hétfőn.

Az is 3 nap... nem mindenki kapja meg azonnal!

427. Fanta84
2017. dec. 19. 13:30

Nekem is volt már szerencsém Fekete doktorhoz. Mindig kedves volt velem,és az ismerőseimmel is. Nem tudom elképzelni róla,hogy ilyet mondjon neked.

Amúgy meg rólad alkot véleményt,hogy megkapod a zárójelentést,és el sem olvasod csak otthon!

426. Erika4450 (válaszként erre: 422. - Dafke)
2017. dec. 17. 22:49
Köszönöm az h elolvastad és érezted h ezt még olvasni is gyalázat. Köszönöm!
2017. dec. 17. 22:47
Még egy hab a tortán....császárom 4.napján mikor megkaptam a papírokat nem néztem én bele.Itthon olvasom h természetes úton lánygyermeknek adtam életet...
2017. dec. 17. 22:39
Ráadásul a betgjogi képviselő is elküldött h 5 év után már nem vizsgálják ki az esetet. MOK szintén sajnálja de ők sem tudnak már mit tenni....de ha 5 év után is kihatással van az életemre ez a megaláztatás és most derült rá fény akkor kellene valakinek lépnie. Azért megosztottam a történetemet 1-2 facebook csoporttal akik ilyesmivel foglalkoznak. Én annyit szeretnék ajánlani mindenkinek aki szülés előtt áll (bárcsak én is hallottam volna valakitől) de a magán dokizást el kell felejteni mert csak lehúzás és magadat nyugtatod h minden rendben lesz,pedig akkor aktív az éppen dolgozó orvos ha nincs privátod mert lehet,mondom lehet h hálás leszel a végén. Egy igazi rablás amit ezek az emberek eltesznek 5perces vizsgálatért....semmi biztosítékot nem kapsz se arra h ben tlesz vagy bejön vagy ráér-e az orvosod de mire szülsz ,már 3 babakelengye ára elment. Bizzatok bennem,kidobott pénz....
423. Eszty0819 (válaszként erre: 422. - Dafke)
2017. dec. 14. 23:10

Basszus, pedig mennyire sztárolják..

Ha az én dokim valamiért nem tudott volna jönni, ő lett volna a helyettese. Ezek szerint szerencsém volt :)

422. dafke (válaszként erre: 415. - Erika4450)
2017. dec. 14. 22:06
Nagyon sajnálom, ezt még olvasni is rossz volt... Ugyanilyen "jó" véleményem van a Fekete dr-ról, most se különb egy fikarcnyit sem! Idén januárban szültem. Azért lett fogadott orvosom végül, hogy soha többé a közelembe se jöjjön a Fekete dr! Szerencsére ez így is lett, igaz, nekem programcsászár lett. Mekkora egy rohadék, te jó ég... :(((
2017. dec. 14. 20:01
Nekem mazlim volt, mert a hugim csecsemos nover (na nem Gyorben) de ha nem segit akkor a kutya rank sem nez 3 napig..tavaly februarban szultem a kisfiam, nemsokara erkezik a kishugi. Mikahoz jartam maganban, en nem erzem azt, hogy eleget kaptam volna azert az alkalmankent 11ezer forintert amennyiert a terhesgondozast vegzi.
2017. nov. 28. 12:02
Sajnálom h veled is így bántak....meg szerintem még sokakkal,jó lenne ha ezek a gondolatok olyan helyre is eljutnának ahol ezen változtatni lehet.Bár nekem most az is nagy áttörés h elmondtam,h kimondtam h olyan elfojtott düh volt bennem a felszín alatt mert akkor ott helyben a kiszolgáltatottság miatt nem konfrontálodtam h most abban bízom h ez valamelyest enyhülést hoz lelkileg túllendülni ezen....6év után!
419. Eszty0819 (válaszként erre: 418. - Erika4450)
2017. nov. 28. 11:01

Sajnos tudom, mit tehet tönkre.

Amúgy is egy érzelmileg ingatag ember vagyok. Engem az a 3 nap kórház kicsinált..

Mikor szólok, hogy nem szopizik, elalszik, csak megpiszkálja a száját, van szopóreflex, tartsam ébren.. aztán mikor elkezd besárgulni, és sokat veszít a súlyából, nyomkodják a mellem, van tej. Akkor szoptassam óránként..

Háromszor kértem segítséget, nem kaptam. Negyedszer a Párom vitte oda, Apukát kiküldték.. tápszerrel próbálták, szerencsére azt sem szopizta..

Itthon annyit elértünk, hogy cumisüvegből, de legalább anyatejes még mindig, pedig egy éves múlt.

Nekem ezt tették tönkre. Most kezdtem azt érezni, hogy másodszor meg tudnám csinálni. Eddig kb. a gondolatától is a sírás kerülgetett.

2017. nov. 28. 10:04
Eszty0819 sajnos nagyon szégyelltem az esetemet,még én éreztem rosszul magam. Viszont azóta is kihat az életemre,mivel nehezen értettem meg h ki kell ezt mondanom! Nem az én hibám! Na ez kicsit többe került mint a magán nőgyógyász rendelései és szülésben való részvétele.
2017. nov. 28. 06:20
Amúgy minimun a betegjogi képviselő felé jelztem volna.
416. Eszty0819 (válaszként erre: 415. - Erika4450)
2017. nov. 28. 06:16

Szia!

Egy éve szültem. Pont a fogadott orvosom volt ügyeletben, ahhoz nem tudok hozzászólni.

Viszont a nővérek hozzáállása és segítökészsége semmit nem változott...

Mindenkitől ezt hallom sajnos. Ezért nem értem, hogy a nagy bababarát kórházban ez miért lehet még mindig így..

2017. nov. 28. 01:19

Sziasztok!Szeretném 6 év után leírni az én tapasztalatomat a győri nőgyógyászokat illetően.2011.május 28-án viharos,esős napon mentem be a szülészetre,mivel elment a nyákdugó és gondoltam jobb ha az ember ilyenkor már jó kezekben van. Ez volt addigi életem legnagyobb tévedése. Dr.Mika Péter a fogadott orvosom nem volt bent így más vizsgált meg. Ez délelőtt 9-kor történt. Felvettek a kis várakozó szobába vagy mi volt a neve,majd 10 órakor egy másik orvos újra megvizsgált,amely vizsgálat során elfolyt a magzatvizem. Ekkor mondták h feküdjek csak az ágyban és biztosítottak róla h 24 órán belül kint lesz a kislányom.Valamint azt is mondták h jelezték a Mika doktor úr felé h bent vagyok. Innentől kezdve velem az egész nap,majd az egész éjszaka során nem történt semmi.Se fájásaim nem voltak,se aludni nem tudtam hisz vártam h valaki tegyen valamit ha nincs magzatvíz és 24 óra áll rendelkezésre.(későbbiekben tudtam azt is meg h ilyen esetben többféle lehetőség is van a tágulás elősegítésére.Egész éjjel nem aludtam csak csendben pihentem h legyen erőm a szülésre.Reggel 6-kor megkaptam a beöntést.Ekkor már 20 órája ment el a magzatvizem.Bevittek az szülőszobára és bekötötték azt a szert amitől lettek fájásaim.Közben megérkezett az akkoriban még nem túl nagy ismertségű (2011) Fekete Zoltán doktor úr aki olyan vehemenciával próbált megvizsgálni h kénytelen voltam felnyögni a fájdalomtól.Erre a válasz: Idézem: Ennél csak vastagabb volt ami bement mutatva a 2 vizsgáló ujját. Szikrát nem kaptam,rögtön észrevettem a csinos fiatal szülész hölgyet. (gondolom neki akart imponálni eme humoros beszólással) viszont engem rettenetesen kínos helyzetbe hozott egy olyan kiszolgáltatott szituációban ahol nem emelhetem fel a hangom mert a vérnyomásom amúgy is magas volt. Legközelebb mikor jött mondtam neki h igyekszem lent tartani a fenekem a vizsgálat során de higgye el h nekem nagyon fáj.Ez alkalommal sem volt kellemesebb,mire megint kellett talán diszkréten sziszegnem. Mire a Fekete doktor úr válasza az volt h nem ám itt orgazmusa lesz.Valamint h tudja h a Mika kezéhez szoktam de próbáljam szoktatni az övéhez. Kérdeztem hol van a Mika doktor úr. Azt a választ kaptam h folyamatosan telefonon tartja vele a Fekete doktor a kapcsolatot és felesleges még bejönnie.Ekkor 28 órája ment el a magzatvizem.Valamint 32 órája voltam ébren.Fájásaim reggel 7 óta voltak de sajnos nem tágultam csak 1cm-re.Majdan 15:30 kor berobogott Mika Péter Norbert és egy gyors vizsgálatot követően a másik paraván mögött kérdezte tanult kollégáját h miért nem csinált senki semmit? Pontosan ez a mondat hangzott el?Gyors aláírás a császárhoz és 16:10 perckor kint volt a Drága édes kislányom épen, egészségesen.Tehát a magzatvíz elfolyását követő 31.órában került sor a császárra.Privát fogadott orvos miért nem tud bejönni korábban segíteni akár a tágulást,akár a csodás napsütéses május 29-ei gyermeknap ellenére is!?Milyen jogon sérteget az ügyeletben lévő nyikhaj gyerek engem a bizonyos beszólásaival.? Ezután 12 órát próbáltam iszogatni h majd fel tudjak kelni a mosdóig elmenni ahogy azt kötelező. A vérnyomásomat negyed óránként nézték mert annyira felzaklatott ez az egész.Tehát reggel mikor az én kis csöppségemet a kezembe kaptam 48 órája nem aludtam. Persze nem ment a szoptatás akármennyire próbálkoztam,segítség sehol. Gyermekem egy egész napot végig üvöltött,de mivel kemény vagyok nem könyörögtem. Azonban a 72.órában amikor majdnem megszédültem a folyosón a kezemben üvöltő gyermekemmel,feladtam az elveimet és odamentem a nővérekhez h valaki segítene-e mert vagy nincs tejem vagy nem jól csinálom de kipurcantam és szükségem van segítségre.A válasz:otthon se lesz aki segítsen úgyhogy menjen vissza és próbálja etetni tovább. Akkor már elkezdtem a bőröndömet lábbal próbálni kinyitni h beleszórjam a cuccaimat és haza menjek,ekkor jött be egy nővér aki aztán megnyugtatott és így még egy napot bent maradtam. Másnap,a császárom 4.napján haza mentem. Kaptunk egy papírt amire a kórházban töltött időt lehetett jellemezni,értékelni.Gondolkodtam.....néztem az egészséges,szépséges kislányomat és azt mondtam inkább ezt most lenyelem de egészségesek vagyunk.Hiba volt! Azért írom le 6 év után mert ez is egy kicsit olyan mint a bántalmazott,megerőszakolt nő is sokáig hallgat a szégyen miatt pedig nem! Később sajnos az akkor ki nem mondott düh és megszégyenítettségérzés,egyéb lelki problémákat okozott.Bababarát a győri kórház??? Először EMBERBARÁT legyen mert sajnos a minimumot nem ütötte meg a történetem anyai oldalról, emberségből elégtelen!

Nagyon sok barátom tudja ezt a történetet,többen arra buzdítottak h jogi útra tereljem az ügyet. De egy rendőrségi feljelentést megért volna.Nem akarok én ezzel nagy port kavarni mert akkor a facén osztottam volna meg,azonban van az a pont amikor ki kell állnunk önmagunkért!

414. mollka (válaszként erre: 413. - Eszty0819)
2017. okt. 22. 14:02
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!Szerintem,akkor megpróbálkozom a Horváth Zoltán dokival,már más is dicsérte. További jó egészséget Neked! :)
413. Eszty0819 (válaszként erre: 412. - Mollka)
2017. okt. 22. 12:15

Igen, nekem barátnőm hozzá jár, nagyon meg van vele elégedve.

Nagy Mikihez csak a kórházban volt "szerencsém". Nagyon lekezelő.

412. mollka (válaszként erre: 410. - Eszty0819)
2017. okt. 22. 11:16
Én a Nagy Mikihez járok,jártam eddig...Szakmailag nagyon jó,de nem nagyon beszédes és nekem nagyon flegma a stílusa,főleg most,hogy gondom van.Horváth Zoliról is hallottam,hogy jó és talán kedvesebb is ☺Akkor Őt tudod ajánlani,igaz? 😊
2017. okt. 22. 11:03
*profi
2017. okt. 22. 10:44

Kihez jársz most? 😊

Lendvai Viktorhoz járok, emberséges, neki van ultrahangja is. Mondjuk ő sokszor elküld a kórházba ultrahangra, ami nekem nem szimpatikus..

dr. Horváth Zoltánról hallottam, hogy alapos, neki progi ultrahangja van.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook