Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismertek jó nőgyógyászt Győrben? fórum

Ismertek jó nőgyógyászt Győrben? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2010. jún. 25. 16:39

Szívesen....remélem jól döntsz majd, kívánom hogy így legyen!

E

198. andi.sz (válaszként erre: 197. - 099c0bed40)
2010. jún. 25. 16:35
Köszönöm a válaszodat, rágódok még egy ideig a dolgon, meg érdeklődök erre-arra.
197. 099c0bed40 (válaszként erre: 196. - Andi.sz)
2010. jún. 23. 21:25

Szalai Dr, altatni is tud, van műtője és kisebb beavatkozások végzésére fel van jogosítva, ezt biztosan tudom.

A Te eseted nem tudom mennyire komoly beavatkozást igényel, igen, dolgoztam nőgyógyon, de az még régen volt, azóta nagyon sokat változtak, fejlődtek a műtéti technikák.

Én a helyedben felhívnám a dr úr rendelőjét és megkérdezném hogy vállal-e ilyen beavatkozást. H igen, Vele csináltatnám.


Ha nem, akkor inkább elmennék Óvárra vagy Komáromba, itt helyben nincs olyan doktor akinek a keze alá mernék feküdni ( ejtettek rajtam egy-két finom kis műhibát, úgyhogy nem utálatoskodás, hanem személyes tapasztalat illetve féltés beszél belőlem.)


A korrektség kedvéért természetesen most sem hagyhatom ki a mára szinte névjegyemmé váló szlogenemet: véleményem szimplán egy a gy-i nőgyógyászoktól megkeseredett és megundorodott egykori asszisztens magánvéleménye, ettől függetlenül nyilván mást is meg kell hallgatni és annak alapján dönteni.

Sok szerencsét hozzá !

196. andi.sz (válaszként erre: 195. - 099c0bed40)
2010. jún. 23. 16:23

Köszönöm a válaszodat, bár nem mondhatnám, hogy megnyugtattál vele. Én úgy tudom, hogy a Káliban csak a mesterséges megtermékenyítéssel foglalkoznak. Szalay Lászlót biztos ajánlotta volna a doktornő, Ő is vele csináltatja a cito laborokat, de ehhez a műtéthez altatnak, ahhoz meg kórház kell.

Te a nőgyógyászaton dolgozol?

2010. jún. 22. 22:02

Most nézem hogy hol élsz, nos ebben az esetben kérdés nélkül is tudom hogy ki az illető dokinő , és mivel 6 éve a páciense vagyok és volt időm megismerni, elhiheted ha valaki, hát Ő tudja milyen alakok vannak a kórházban ( nem véletlenül nem ment be közéjük, illetve jött ki amikor már felfordult a gyomra a sok szemétség láttán).

Ezért is nem mondott konkrét neveket, egyébként ritka korrekt orvos, nekem se szidott személyre szólóan senkit, csak az általános jellemrajz alapján szépen rávezetett hogy melyik doktorról is lehet szó. :(


Én a helyedben talán a Kaáli intézetben próbálkoznék, bár nem tudom hogy ott műtenek-e vagy csak a mesterséges megtermékenyítést csinálják, esetleg még Dr. Szalay Lászlót lehetne megkeresni ( a neves cytológust ), Ő biztosan műt, mégpedig helyben a rendelőjében, csak az árai elég magasak, szakembernek viszont úgy hallani hogy jó.( a kórházi "profoknál" legalábbis ezerszer jobb).

194. 099c0bed40 (válaszként erre: 193. - Andi.sz)
2010. jún. 22. 21:53
No éppen ezt kellett volna figyelmeztető jelnek venni, ezt a hangot......méghogy "főorvos".....
193. andi.sz (válaszként erre: 192. - 099c0bed40)
2010. jún. 22. 20:09
Nem ajánlott senkit, csak azt mondta, hogy menjek be a kórházba, aztán van ott sok "főorvos". Kicsit szarkasztikus felhangja volt :S
192. 099c0bed40 (válaszként erre: 191. - Andi.sz)
2010. jún. 22. 19:17

Itt Győrben egyetlen orvost se mernék jó szívvel ajánlani semmilyen műtétre. :(

A dokinő se ajánlott "kollégát", esetleg Őt lehetne finoman megkérdezni, hátha.

191. andi.sz
2010. jún. 22. 14:23

Nem tudom, olvassa-e valaki egyáltalán még ezt a topicot.

Szükségem lenne egy kis segítségre. Olyan nőgyógyászt keresek, akinek sebészeti tapasztalata is van. Bartholin ciszta műtét vár rám. Sajnos a dokinő akihez járok, nem dolgozik a kórházban.

2010. jún. 16. 09:44

Ssiasztok!

Aki a legjobb UH-S NÖGYÓGYÁSZ DrKrekó Imre,én Neki köszönhetem,hogy élek.Szisztok,sok sikert mindenkinek.

2010. jún. 13. 11:26
Én megvagyok elégedve az enyémmel:Dr Maár Robert.
188. 099c0bed40 (válaszként erre: 187. - Ziziman)
2010. máj. 16. 09:50
Te szegény, akkor várhattál jó sokat....ezt viszont nem tudtam, én évtizedek óta nem járok oda, valaha meg( őskor) még dolgoztam is a terhesgondozóban, szinte olyan mintha igaz se lenne----25 éve volt, negyed százada, atyaég...
187. ziziman
2010. máj. 15. 16:11
Sziasztok! Én abból gondoltam, hogy utca (körzet) szerint hozzá tartozom, hogy 2 közelben lakó ismerősömnek ő volt a dokija, hozzá jártak. Amúgy tényleg mindegy volt, hogy kihez megyek be, mert ott megkérdeztem az asszisztenst, amikor kijött. Igazából öregnéneőzikéje minent pontosan megfogalmazott. :) Viszont jól megszívtam, mert fél 8-ra odamentem, de csak 10-től volt rendes rendelés (nőgyógyászati), 10-ig csak terhesgondozásra lehetett menni... :(
186. zsuzso100 (válaszként erre: 185. - Princess13)
2010. máj. 7. 16:10
Csak egy gyors vizsgálat volt és kész, így nehéz véleményt mondani, de egyébként normális volt.
185. princess13 (válaszként erre: 184. - Zsuzso100)
2010. máj. 7. 15:11
lehet. Amúgy vélemény róla? :) Én nagyon meg vagyok elégedve vele. Mondjuk télleg féltem mert pasi meg minden, volt bennem egyfajta gátlás, de nagyon rendes volt.
184. zsuzso100 (válaszként erre: 183. - Princess13)
2010. máj. 7. 09:49
Tegnap hozzá kerültem, meg is lepődtem, mert elvileg csütörtökön nem ő van, lehet aki lett volna éppen szülni ment...vagy nem tudom.
183. princess13 (válaszként erre: 180. - Ziziman)
2010. máj. 6. 19:49

szia,

nekem most volt februárban műtétem. És én sem magánrendelésre megyek hanem a liezen-be nőgyógyászhoz. Én Dr Horváth Zoltánt ajánlom neked, hétfőn délelőtt rendel a Liezenbe. Ő volt az egyetlen doki aki kedves volt velem, és nagyon jó orvos. Fiatal is szerintem olyan 35 körül van!

2010. máj. 6. 13:25

Itt tudsz szemezgetni:

[link]

181. zsuzso100 (válaszként erre: 180. - Ziziman)
2010. máj. 6. 13:24
Ott minden nap más orvos van, azon a napon menjél, amikor olyan orvos van!
180. ziziman
2010. máj. 5. 22:14
Sziasztok! Remélem még él a fórum, tud valaki segíteni. Kicsivel több mint egy éve próbálkozunk párommal, szeretnénk babát...sikertelenül eddig. A lényeg, hogy szeretnék utánajárni az okoknak, kivizsgáltatni magam és sajna jelenleg maszek doki nem igazán jöhet szóba, és a Liezen Mayerra gondoltam, hogy elmegyek. Eddig viszont még soha nem voltam ott. (más városban laktam). Szerintetek nem lesz gáz? Számíthatok így is arra, hogy normálisak lesznek velem, elküldenek a vizsgálatokra? Elég sokat csalódtam már a dokikban...
179. princess13 (válaszként erre: 178. - Zsuzso100)
2010. febr. 20. 17:52
Hát igen. Magyarországon nem igazságszolgáltatás van hanem jogszolgáltatás. Óriási a különbség. De a pénz nagy úr és ahol van elég pénz ott hiába minden. Pénzért mindent el lehet intézni...
178. zsuzso100 (válaszként erre: 175. - Princess13)
2010. febr. 19. 18:57

Off.

Igen, ezen én is elgondolkodok, amikor valaki köztudottan bűnözőt véd.

2010. febr. 19. 16:22
Hát igen. szerencsém volt, hogy legalább ha ilyen szerencsétlen időben, de megismertem ezt az orvost. Nem jó érzés egy vadállat előtt félig kiterülve feküdni azon a vizsgálóasztalon. Ő azért figyelmes volt! Szerencsére ritkán járok orvoshoz, csak ha muszáj akkor megyek, de akkor olyanhoz megyek, aki gyógyít és nem vandálkodik.
2010. febr. 18. 12:12
Na látod ezt nem is tudom,pedig többször is jártunk nála,egyszerűen be mentünk Lizen M -be hozzá és mindig fogadott.Valahogy nála nem ismert az,hogy most nincs rendelés,vagy sokan vannak vagy bármi efféle.Mindig barátságos,mindig mosolyog és ami a legfontosabb mindig maximálisan teljesít!!!!!!!
175. princess13 (válaszként erre: 173. - Akire77)
2010. febr. 17. 21:06
az esküt a gyógyításra kell, hogy tegye, de nagyon sok nem arra teszi. Sajnos. Én joghallgató vagyok, de ott is nagyon durva dolgok vannak, ott sem az igazságról szólnak a dolgok hanem a pénzről, és ez szánalmas szerintem. Orvosoknál ez rosszabb szerintem, mert életet kell menteni. Na mind1, lényeg h akkor 1 orvos volt velem kedves, 1 embernek volt kedves szava hozzám, és az nagyon jól esett. Sokat számított nekem. De szerintem mindenkinek jólesett volna...
174. 97e35043a4 (válaszként erre: 171. - Nevesincs)
2010. febr. 17. 15:53

Ő nekem is szimpatikus volt mikor szülésfelkészítőre jártam, s ő tartotta az előadásokat...:)))


Van neki magánrendelése?

173. Akire77 (válaszként erre: 172. - Princess13)
2010. febr. 16. 19:11

Az ember a rokonait nem válogathatja meg.....

Nekem nem rokonom. :-)

Egyszer évekkel korábban cisztám volt (nagyon rosszul voltam)és a kórház folyosón leállítottuk. és azt mondta, hogy a magán rendelése ekkor meg ekkor van.

Naaa az ilyen orvos miért ment orvosnak? Az esküt a gyógyításra tette vagy a meggazdagodására????

2010. febr. 14. 09:15
mondjuk akit nagyon nem szeretek és soha az életbe nem akarok találkozni vele az a Háromszéki dr úr. Mikor vizsgált akkor is mondtam neki h fáj, de csak annyit mondott h "és akkor mi van?" Ez annyira rosszul esett... Elég fiatal vagyok ugye, de semmi megértés vagy valami. Lenne egy két keresetlen szavam hozzá (elnézést attól akinek esetleg rokona!!)
2010. febr. 13. 18:04

Sziasztok!Én Hilier Balázsra" szavazok"kellemes,

macis ember,jó orvos és én speciel neki köszönhetem,

hogy három vetélés (a menyem)után mégis itt szaladgál körülöttem egy gyönyörű,egészséges kislány

unoka!

2010. febr. 13. 14:40
Tegnap műtéten neki vt egyedül kedves szava hozzám, azért kérdeztem. köszi a válaszokat:)
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook