Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismerkedés & Barátkozás fórum

Ismerkedés & Barátkozás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2013. júl. 7. 11:47
sziasztok! Barátkozni szeretnék fiúkkal, lányokkal, jó barátokra találni! Én egy 22 éves szabolcsi lány vagyok, szeretek beszélgetni, bármiről el lehet szerintem beszélgetni! volt 2 jó barátnőm, de sajna megszakadt a kapcsolat velük, pár éve, és szeretnék újból lehetőleg helybeliekkel barátkozni kisvárda és környékéről, de ha egy kicsit messzebb sztem az sem gond, és jó barátőket találni, akikkel el tudok beszélgetni, de nem csak neten, hanem személyesen is, és be tudunk ülni, v hova, közös programot szervezni! Írjatok nyugodtan :)
549. Elena*
2013. jún. 25. 22:58

Sziasztok!


19 éves lány vagyok, Cserkeszőlő mellett lakom. Szeretnék ismerkedni, barátokra találni, bízni végre. Bármiről el lehet velem beszélgetni, nyitott vagyok-e téren, nem vagyok prűd.

Itt a nyár, remek alkalom az ismerkedésre, és egy kis kikapcsolódásra! :)

Ha van kedvetek beszélgetni, írjatok bátran!

548. Jucuska75 (válaszként erre: 545. - 2d818879ad)
2013. jún. 24. 14:05

Szia! Én is bezélgetőpartnert, illetve barátokat keresek, mert nem tulrég költöztem Budakeszire. budapesttöl 9 km. Nincsenek még barátaim.

Ha van kedved erre az e-mail címre írj.: jucus7512@freemail.hu

Szia!

Jucus

2013. jún. 22. 14:48
Hali! Szivesen ismerkednek lanyokkal, akikkel tudok talalkozni es akik a beulos beszelgeteseket reszesitik elonyben a bulik helyett. Hajdu es szabolcs kornyekerol, en 20 eves lany vagyok, irjatok ha gondoljatok :)
2013. jún. 19. 18:07

Sziasztok! :)

Én egy 23 éves lány vagyok Nyíregyházáról. Főleg Nyíregyről (és környékéről) keresek megbízható barátnőt, akivel el lehet dumálni, szórakozni, sportolni, vagy csak beülni vhova meginni vmit.


Úgy gondolom manapság elég ritka egy igazi jó barát, aki nemcsak akkor áll melletünk, amikor minden a legnagyobb rendben van (többé-kevésbbé), hanem amikor szükségünk van egy jóleső beszélgetésre, támogatásra.


"A barátság a lelkek közötti legtisztább kapcsolat. Nincs benne önzés, kényszer, érzékiség, érdek. Mi választjuk."


"A barát az attól jó, hogy lehet vele őszinte lenni, kimaradnak a játszmák és a kímélő, hogy-ne-okozzak-fájdalmat-neked hazugságok, nem kell fel- és leépíteni, nem vársz el tőle semmit, és ő sem tőled, megmarad a gondolatok és tettek szabadsága, nem értékel, nem ítél el, nem akar megváltoztatni, egyszerűen a barátod."


Azt hiszem leírtam a legfontosabb gondolataimat ezekkel az idézetekkel. Mail címem privátban! :-)

2013. jún. 19. 14:16

Üdv!


Judit vagyok 21 éves Budapesti lány. Szeretnék első sorban, jó beszélgető partnert találni ismeretséget, barátokat! Nyitott vagyok minden témára persze bizonyos keretek között. Közvetlen típus vagyok, megértő és őszinte.Ha van kedved írj bátran szívesen beszélgetek! Minden jót!

544. li33
2013. jún. 15. 20:08

Sziasztok!


18 éves lány vagyok. Nem olyan régen költöztem fel Budapestre tanulás miatt, de sajnos senkit nem ismerek és nagyon örülnék neki ha lenne egy legjobb barátnőm akivel el tudnánk beszélgetni, csavarognánk ilyesmi :)

2013. jún. 8. 20:20

Sziasztok!

Vidám jó kedélyü 30as lány vagyok!

Budapesttöl 9 km re lakom. Mivel az ország másik végéböl költöztem ide, így csak távkapcsolataim vannak a régi barátokkal!

Szeretnék itteni barátnőket, akikkel lehet jókat beszélgetni, beülni valahová, bulizni, stb... :)

542. Jucuska75 (válaszként erre: 537. - Zsebibabuska26)
2013. jún. 8. 20:11
Szia! Hol laksz?
2013. máj. 29. 13:22

Sziasztok!


Szeretnék új emberekkel megismerkedni, új barátokra szert tenni.

24 éves vagyok Budapestről.


Ide írhattok: edina.mravik@gmail.com

2013. máj. 23. 19:06

Sziasztok!

Én is szeretek új embereket megismerni,levelezni,beszélgetni.34 éves családos anyuka vagyok Hajdu-Bihar megyéből.

539. nono8911 (válaszként erre: 537. - Zsebibabuska26)
2013. máj. 18. 19:11
Merre laksz? Szívesen beszélgethetünk :)
538. féknyom (válaszként erre: 537. - Zsebibabuska26)
2013. máj. 18. 07:35
Oksi, beszéljük ki a pasikat!
2013. máj. 17. 13:09

Levelezni, beszélgetni, idővel találkozni, elmenni csavarogni, moziba, kávézni? Pasikat jól kibeszélni? :)

szép napot

2013. máj. 13. 18:33

Sziasztok! :)


Igazából nem is tudom mit írjak! :)

Szeretek új embereket megismerni. Rengetek témára nyitott vagyok, mindenről lehet velem beszélgetni, mindenre vevő vagyok.


19/L

Borsod

535. egy lány 22 (válaszként erre: 529. - Nyulianna)
2013. máj. 13. 17:10
szia! én is szívesen, ismerkednék, barátkoznék, mert nincs kivel :( volt 2 jó barátnőm az egyik átvert, a másik elköltözött messze suli, férhezment és megszakadt a baráti kapcsolat! ha van kedved írj:) üdv
534. egy lány 22 (válaszként erre: 530. - Jvc83)
2013. máj. 12. 18:34
szia! Én is haonló cipőben járok mint te, szívesen barátkozom, mint ahogy írtam az adatlapomon volt 2 jó barátnőm suliban, de az egyik átvert, a másik messze elment tanulni férjhezment és sajna megszakadt :( Szval szívesen barátkoznék:) Hovávalósi vagy?
2013. máj. 12. 18:31
Sziasztok! Én egy 22 éves lány vagyok! Barátokat, barátnőket keresek Szabolcs -Szatmár-Bereg megye környékéről, és Kisvárda környékéről- Nyiregyig. Volt 2 jó barátnőm suliból, de sajnos az egyik átvert jól kisznált, a másik elment messzire tanulni férjhezment és igy megszakadt a barátnői kapcsolat:(( szívesen barátkoznék, ismerkednék, akivel lehetne közös programot szervezni, csajos dolgokról beszélni, csavarogni, és persze pasikról dumcsizni:) Annyit rólam szeretek sokat beszélni, életvidám vagyok, olvasni szeretek, tollsasozni, utazni! Ha van kedved bátran írj!
2013. ápr. 25. 20:42

Bemutatkozó szöveg:

43 éves nő vagyok, főleg a sok külföldi évek miatt csappantak meg a barátaim, kint maradtak, az itthoniak elmentek, családosak lettek..stb. Szeretem a társaságot, bármilyen korosztály lehet. Sok minden érdekel, koncertek, fesztiválok, kiállítások, túrázás, tánc, szórakozás, de munka után csak beülni valahova, fellélegezni és beszélgetni is.. Ha kedved van beszélgetni, írj a következő címre: hildiko@hotmail.com

531. jvc83 (válaszként erre: 529. - Nyulianna)
2013. ápr. 11. 15:53
Ha gondolod beszélgethetünk!
530. jvc83
2013. ápr. 11. 13:21
Sziasztok! Barátnőket keresnék beszélgetnék mert nincs kivel!
2013. ápr. 9. 13:52
Sziasztok!21 éves lány vagyok,szeretnék baràtkozni,új embereket megsimerni,idősebbeket,korombelieket egyaránt.A gimnázium óta eléggé megváltoztam és ezt a régebbi barátaim nem támogatták,így most szinte a nulláról kell újrakezdenem.Nyitottabb lettem a világra és az emberekre.Koromhoz képest kissé komolyabb vagyok és ez sokaknak nem szimpatikus.Akinek mégis,az jelentkezzen :)
528. Robyn
2013. ápr. 7. 22:24
Sziasztok. 21 éves lány vagyok ismerkednék barátkoznék :) Ha van kedvetek írjatok szívesen beszélgetnék, filozofálnék. Ha van kedvetek írjatok privátban. :)
527. diana29
2013. ápr. 7. 21:41
sziasztok én barátokat, barátnőket keresek,33 éves vagyok,Nyíregyházi.dyana05@citromail.hu
2013. márc. 30. 18:54
Sziasztok!21 éves lány vagyok és olyan lányokat keresek,akik külföldön szeretnének dolgozni,de egyedül nem mernek belevágni.Arra gondoltam összeismerkedhetnén és közösen kimehetnénk,bérelnénk egy lakást és kereshetnénk munkát.Ha érdekel a dolog bátran írj. :)
2013. márc. 20. 16:26
Sziasztok. Én is szivesen barátkoznék. Az utóbbi időkben eléggé megcsappant a számuk,és jó lenne valakivel beszélgetni,programokat szervezni,stb. Sok minden érdekel,21éves lány vagyok, fiúkkal és lányokkal is szivesen barátkoznék. Irhattok privátot:) Elsősorban Csongrád és Békés megye környéke,de bárki irhat.
2013. márc. 16. 12:51
Sziasztok! Én egy 23 éves lány vagyok és igazából nem szenvedek barát-hiányban csak szetetek új embereket megismerni és beszélgetni :) Ha valaki kedvet érez hozzá nxugodtan írjon. :)
523. Ena8031 (válaszként erre: 521. - Eyela)
2013. febr. 28. 19:46
szia! Én is barátokat, barátnőket keresek mert nem sok van! Lehet az a baj, hogy kicsit csendes vagyok, de ha kell nagy szám van, meg ez ugy van, valakivel jól kijövök valakivel kevésbé és olyankor félek hogy hülyeséget mondok és ezért aki nagyképű, nem tudom de azookal nem nagyon értem meg magam:S De alakul egy kapcsolatom egy sráccal, de a srác is csendesebb, nem csajozós mondta visszafogott azért kicsit, nah és jól nevelt, mint én :) szval am nincs semmi baj, de ha nem vok nagyképű, nem jár állandóan a szám akkor nem tudom.... Remélem nem zavarlak a levelemmel? szívesen barátkozom, uj embereket megismerhessek! Írj ha gondolod üdv
522. Ena8031
2013. febr. 28. 19:39
Sziasztok! 21 éves lány vagyok! Barátokat, barátnőket keresek Szabolcs -szatmár-Bereg megy környékéről, és Kisvárda környékéről! Sajnos az utóbbi évben nem sok barátom van, egy igazi barátra, vagy barátnőt keresek, és rem kialakul egy szoros baráti kapcsolat! Annyit rólam szeretek sokat beszélni, életvidám vagyok, olvasni szeretek! Ha van kedved bátran írj-emailemre!:)
521. Eyela
2013. febr. 28. 16:45

Sziasztok

23 éves lány vagyok, kecskeméti

Én is szeretnék barátnőket találni, akikkel el lehet dumálni, szórakozni, vagy beülni vhova mondjuk egy pizzára vagy meginni valamit.

Az a bajom, hogy próbálok beszélgetni másokkal de zavarban szoktam lenni, nehezen oldódom fel, és álatalában othon ülös típus vagyok, nem szoktam éjszaka eljárni pl diszkóba, vagy nem szoktam beülni kocsmába. Nem bírom a cigi füstöt, nem szoktam leinni magam. (lehet, h ez a baj)

:)

Szóval szívesen ismerkednék. Nekem is lehet írni.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook