Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismerkedés & Barátkozás fórum

Ismerkedés & Barátkozás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2013. febr. 23. 13:33

Sziasztok!

Nem sok hasonló korú lányt láttam ide írni, de remélem nem baj.

13 éves, vidám lány vagyok Borsod megyéből. Szeretnék igazi barátokat találni. (hasonló korúakat)

Aki szeretne, írjon: panna.gergely@gmail.com :)

519. f113de9cd7 (válaszként erre: 514. - B587031373)
2013. febr. 21. 23:54

Szia!Én 20éves lány vagyok Debrecenből.Én is szeretnék barátnőket találni.Nekem is lehet írni

szemese2@freemail.hu az MSN elérhetőségem.

2013. febr. 16. 04:01

Sziasztok! :)

Én egy 23 éves lány vagyok Nyíregyházáról. Főleg Nyíregyről (és környékéről) keresek megbízható barátnőt, akivel el lehet dumálni, szórakozni, sportolni, vagy csak beülni vhova meginni vmit.


Úgy gondolom manapság elég ritka egy igazi jó barát, aki nemcsak akkor áll melletünk, amikor minden a legnagyobb rendben van (többé-kevésbbé), hanem amikor szükségünk van egy jóleső beszélgetésre, támogatásra.


"A barátság a lelkek közötti legtisztább kapcsolat. Nincs benne önzés, kényszer, érzékiség, érdek. Mi választjuk."


"A barát az attól jó, hogy lehet vele őszinte lenni, kimaradnak a játszmák és a kímélő, hogy-ne-okozzak-fájdalmat-neked hazugságok, nem kell fel- és leépíteni, nem vársz el tőle semmit, és ő sem tőled, megmarad a gondolatok és tettek szabadsága, nem értékel, nem ítél el, nem akar megváltoztatni, egyszerűen a barátod."


Azt hiszem leírtam a legfontosabb gondolataimat ezekkel az idézetekkel. Mail címem privátban! :-)

517. argika
2013. febr. 8. 20:32
Sziasztok! Nekem az a problémám, hogy próbálok élőbe beszélgetni másokkal ami úgyahogy megy is bár van hogy hülyeséget beszélek mert zavarban vagyok :D ,meg valamennyire el is vagyok a velük de ezek csak ilyen 1-1 alkalmak mikor épp találkozom ismerőssel.Szeretném ha lenne pár barátom/barátnőm de olyan rossz, hogy olyan szintre nem jutok el senkivel hogy esetleg hiányolja a jelenlétem meg hogy ő keressen hogy mi van velem pedig nekem ez jól esne.Jó nem vagyok társasági ember, eljárkálni nemigen szoktam viszont mikor találkozok az ismerősökkel titkon azt várom h azon kívül is keressenek ne csak mikor épp összefutunk.szerintem nem idegesítő a személyiségem :D inkább csendes visszafogott vagyok,lehet az a baj hogy nem vagyok szórakoztató?Csak ezzel az a probléma, én ismerősökkel nem nagyon humorizálok mert félek ők nem tartják viccesnek és akkor csak égek. :S amúgy 18 vagyok Szívesen várom a véleményeteket, ti mit gondoltok hogyan változtassak magamon?
2013. jan. 25. 00:06

Sziasztok :) Szép estét :)


Én igazándiból barátnőt keresek. Egyszer már volt netnek köszönhetően egy 3 hónapos kapcsolatom, ami aztán azért szakadt meg mert a lány elköltözött elég messze tőlem, és nem igazán bírta a távolságot, ezért megcsalt és szakított.


Legfontosabb infó rólam az az hogy mozgássérült vagyok, ezért picit furán megyek.(Mikor születtem nem kaptam elég oxigént)

Ennek ellenére önálló vagyok, és hálistennek semmi bajom, csak sokan előitéletesek velem szemben.. Egy életvidám humoros, érzelmes, 18 éves srác vagyok Szabolcs Megyéből, Mátészalkáról :)) Rengeteget mesélhetnék még magamról, de a többit privátban :) Aki felszeretné velem venni a kapcsolatot az írjon itt vagy írjon privátot.

Mindennap, vagy minden másnap benézek, de ha mégsem akkor


Email: zefia@citromail.hu

Skype: zajonc07

2013. jan. 22. 17:39

Sziasztok!


22 éves lány vagyok! Barátnőket keresek. Szívesen ismerkednék 20-26 év közötti lányokkal. Életvidám, mosolygós lány vagyok. Nagyon szeretek beszélgetni, ismekerkedni! :) Ha van kedved írj :)



Elérhetőségem: hdalma14@hotmail.com

2013. jan. 21. 13:48
Sziasztok 21 éves lány vagyok, szeretnék barátokat- barátnőket találni! Szívesen beszélgetek ismerkedek! Ha szeretnél írj bátran!
2013. jan. 15. 22:22

Sziasztok !


26 éves lány vagyok, Budapesten élek. Szívesen ismerkednék meg hasonló korú lányokkal, ha van kedved írj :)


Edina

2013. jan. 13. 18:39

Sziasztok!


Debreceni 44 éves, kedves, fiatalos, vidám nő vagyok. Barátot, barátnőt - barátokat - keresek közös programokhoz, beszélgetésre, sportolásra, szórakozásra.

Elérhetőségem: belhazikris@gmail.com

2013. jan. 12. 19:45

Sziasztok!


Borsod megyei 18 éves lány vagyok! Barátnőket keresek.

Életvidám, mosolygós lány vagyok. Nagyon szeretek beszélgetni és új embereket megismerni! :)


Elérhetőségem: danci.014@gmail.com

2013. jan. 6. 01:57

Sziasztok!


22 éves budapesti lány vagyok, szívesen barátkoznék bármilyen korú (bár, főleg idősebb), nemű emberekkel, akik kicsit mások, "komolyabbak", mint a mai átlag.. :)

2013. jan. 4. 14:43

Sziasztok!

Én egy 22 éves Csongrád környéki vagyok, én is szívesen barátkoznék, 19 felettiekkel. Rengeteg minden érdekel, főleg olyanokkal szeretnék barátkozni, akikkel személyesen is tudnánk találkozni. Ha gondolod írj privátot. :)

508. Luna90
2013. jan. 2. 16:45
Sziasztok! Én egy 22 éves, pécsi lány vagyok, szívesen barátkoznék velem egykorú lányokkal :) Én egy lelkes, művészet-és természetkedvelő emberke vagyok. Többit majd priviben :)
2012. dec. 29. 23:41
Sziasztok en egy 26 eves budapesti lany vagyok keresek baratnoket 22-35 korig legyel eletvidam de ha kell tudj komoly is lenni.olyan baratot keresek fokent lany szemelyeben akivel el lehet menni ide oda es lehet jokat beszelgetni is. Ha gondolod kerlek irj itt egy uzit privibe es megadom az emailem skypom vagy facem!!!szep napot nektek
2012. dec. 27. 19:44

Sziasztok!


29 éves nő vagyok, és szeretnék barátkozni lányokkal elsősorban Érdről és Budapestről, mivel hamarosan Érdre költözöm, és nem vagyok ott ismerős.

505. erika8207 (válaszként erre: 494. - Dina7919)
2012. dec. 6. 23:59
szia én szivesen barátoznénk veled én 30 éves édesanya vagyok van egy majdnem 2és fél éves kisfiam és férjnél vagyok és gyálon élek ha van keved megismerni irj szia.:)
504. 96a76a8da5 (válaszként erre: 502. - F492e5a713)
2012. dec. 5. 17:27
Szia! Hát ezt szerintem neked kell érezni, de valóban korrektebb a másikkal szemben akkor belemenni egy új kapcsolatba, ha már az előzőt feldolgoztad. Gondolom, hogy nehéz lehet most neked, ez természetes, de a szakítás sajnos ezzel jár, át kell menni ezen az időszakon is, hogy el tudd teljesen engedni. Régen én is elkövettem azt a hibát, hogy egy szakítás, csalódás után túl hamar összejöttem valakivel, kapaszkodtam bele, de ez nem volt jó se nekem, se neki. Szerintem keress társaságot, olyan tevékenységeket, amik örömet okoznak, aztán ha elég idő telt el, érezni fogod, és ha jobb passzban vagy, pozitívabb dolgokat sugárzol ki, talán könnyebb lesz valaki kedveset találni.
2012. dec. 5. 12:34
Amúgy bocsánat, hogy csöppedt eltértem a tárgytól!Az ide író emberek nem éppen erről írtak ide!
502. f492e5a713 (válaszként erre: 500. - 96a76a8da5)
2012. dec. 5. 12:33
Végül is ezek jó tanácsok, köszönöm! Valahol én is tudom, hogy ez igaz! Az én szívemet igazából az nyomja, hogy olyan ember hiányzik nekem, aki nem érdemli meg, hogy hiányozzon! Tudom, hogy megbántott, de akkor is rossz, hogy már nem látom! Ha a gondoltaim erről elterelődnek, és megpróbálok másra koncentrálni, akkor nagyobb az esély, hogy jobb lesz! Csak arra szeretnék még valakitől választ kapni, hogy ilyenkor jobb-e ha az embernek lesz másvalakije nem sokkal a csalódása után, vagy el kell kicsit több időnek telnie addig? Vagy az időt ne mérjük napokkal, hetekkel vagy hónapokkal? Vagy jobb ha egy ideig inkább magunknak vagyunk és a barátainkkal? Igaz ez attól is függ, hogy szerelmes lesz e az ember vagy csak keres valakit, hogy ne legyen egyedül és felejtsen! De arra se jó valakit használni, hogy felejtsünk vele, és csak kihasználjuk!
2012. dec. 4. 23:10
sziasztok én 30 éves vagyok és édesanya, szivesen barátkoznénk ,korom beli lánykal, barátnöket keresek, szivesen beszélgetnénk, elsösorban gyál és környékéröl, az e- mail cimem:kovács18e@gmail.hu. sziasztok.
500. 96a76a8da5 (válaszként erre: 499. - F492e5a713)
2012. dec. 4. 21:14
Szia Vendég88! Szerintem mindenképp sokat segít, ha vannak barátaid, akik meghallgatnak, de ide is írhatsz, vagy nyithatsz egy fórumtémát. Én kaptam itt kedves visszajelzéseket, szerintem meg lehet próbálni itt barátkozni, vagy csak leírni, ami nyomja a szíved. A másik dolog: szerintem, amint kicsit jobban vagy, menj emberek közé, keress valami hobbit, amit közösségben csinálhatsz, sport, túrázás, bármi, ami kikapcsol és új ismeretségeket hoz neked.
2012. dec. 4. 20:03
Sziasztok! Szerintetek az ember barátai sokat tudnak segíteni a szerelmibánatban? Nekem nincsen sok barátom, de barátból nem is kell sok, csak az a baj, hogy az a kevés is szanaszét van! Ritkán beszélek velük! Lehet pedig hogy sokat segítenének, már az is jó, ha az ember jól kipanaszkodhatja magát!
2012. nov. 30. 23:09
Sziasztok!Szolnoki 23éves lány vagyok,barátokat keresek akivel ellehet hülyéskedni és jókat beszélgetni!nagyon sok téma érdekel:)
2012. nov. 30. 22:50
Sziasztok! 37 éves nő vagyok, 5 éve élek Budapesten. Nagyon szeretném bővíteni a baráti körömet. Szeretek sétálni, sok minden érdekel, mozi, színház, jó könyvek, zene, jóga, nia, rajz,szabás-varrás, kiállítások, szeretek finomakat enni, egy hangulatos teázóban dumcsizni.
496. Sunrise
2012. nov. 29. 17:56

Sziasztok! Szolnoki vagyok, 34 éves, és szívesen barátkoznék, ismerkednék új emberekkel, közös programok vagy csak úgy beszélgetés céljából! :)

SAjnos a régi barátnőim már mind "megcsaládosodtak" és többségük el is költözött más városba, vagy külföldre. Sokszor hiányzik a társaság.

Aki szolnoki vagy környékén lakik és szintén egyedül érzi magát, írjon ide vagy a kriszta0509@gmail.com címre! :)

495. mind1ez
2012. nov. 20. 21:07

Sziasztok!

21 éves lány vagyok. Vidékről költöztem fel Budapestre 1,5 éve. Főiskolára járok ,viszont a látszattal ellentétben nem vagyok egy könnyen barátkozó fajta. Mármint az iskolai barátságok a suli falai között maradtak. Ez eddig nem zavart, de mára úgy gondolom ,hogy szívesen ismerkednék valakivel,lánnyal-fiúval akivel kirándulni,sétálni,vásárolgatni, koncertre menni,vagy csak mozizni ,beszélgetni lehetne. Hiányzik egy olyan társaság akivel másról is lehet beszélgetni, mint a következő vizsgáról. ha gondolod írj nyugodtan :)

2012. nov. 13. 16:55
Sziasztok!33 éves Budapest "szájában" élő "lány" :) vagyok. Barátokat keresek közös programokhoz,szórakozáshoz,beszélgetéshez...Nincsenek kikötéseim,normális igényeim vannak.Például hogy jól érezzük magunkat.:)
493. Autumn007 (válaszként erre: 487. - Puszedli85)
2012. nov. 9. 14:13

Szia!


Korban pár évvel vagyok csak idősebb és én Őrbottyánban lakom.


Szeretnék barátokra lelni,de egyben bulitársakat is keresek.


Ha így megfelelek neked,akkor írj!V.

2012. nov. 7. 15:44
Budapesti akár csajszival, akár fiúval ismerkednék barátkozás céljából! 23 éves életvidám csajszi vagyok, akinek van kedve írjon!;) :)
2012. okt. 30. 09:05

Sziasztok! Szabolcs megyei 18 éves fiú vagyok szeretnék ismerkedni, és barázkozni lányokkal illetve fiúkkal :) Társkeresés vagy baráti kapcsolat egyaránt szóbajöhet, akinek felkeltettem az érdeklődését, az itt megtalál...

Email: zefia@citromail.hu

Msn: trefy@windowslive.com

skype: zajonc07

Vagy itt üzenetben.


És még egy fontos kérdés. Van itt közületek olyan lány, vagy fiú aki Budapestre jár a BGF egyetemre? Fontos! Köszönöm!

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook