Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismerkedés & Barátkozás fórum

Ismerkedés & Barátkozás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2012. okt. 28. 18:04
Sziasztok !!Kétgyermekes anyuka vagyok jelenleg gyesen,Nyíregyházán élek,szívesen levelezgetnék,vagy sétálgatás,beszélgetés is jöhet ha idevalósi vagy !!!BARÁTOKAT KERESEK !!!!
489. gevaeva (válaszként erre: 484. - Bérlőtárs)
2012. okt. 27. 20:33

Szia!

Én még csak most múltam 40 és augusztusban költöztünk Óbudára, a III. kerületbe. Mozgáskorlátozottként élek, elektromos scooterrel járok az utcán. Beszélgetni, barátkozni nagyon szeretek. Amennyiben nem zavar, hogy nem a lábamon közlekedek, szívesen barátkoznék veled.

2012. okt. 21. 22:41

Sziasztok!

21 éves lány vagyok Baranya megyéből.Szívesen beszélgetnék lányokkal,fiúkkal.Nem párt keresek magamnak,csupán csak olyan emberkéket,akiknek elmondhatom örömöm/bánatom és természetesen ez kölcsönös :)

2012. okt. 19. 08:04

Sziasztok!

27 éves lány vagyok, és barátokat keresek Vác, Göd, Dunakeszi környékén. Sajnos nekem is eltüntek a barátaim, mert mind kölföldön dolgozik. Párkapcsolatban élek. Szeretek filmet nézni, sétálni, jókat beszélgetni. Megbízható vagyok. Velem bármit meglehet beszélni. :)

Írjatok bátran. :D

486. Ginikee
2012. okt. 17. 19:37

Sziasztok! 18 éves lány vagyok, ősszel költöztem Budapestre és még nem sok ismerősöm van itt. Szeretnék barátokat, akikkel el lehet menni sétálni, beülni valahova. Többoldalú vagyok, van amikor szeretek hosszasan beszélgetni, lazítani, filmet nézni, van amikor inkább kimozdulnék a 4 fal közül:)

Szeretek énekelni, fényképezni, sütiket,tortákat sütni, sétálni, és még sok mást.

Ha felkeltettem az érdeklődésedet írj nyugodtan!


ginikee@gmail.com

485. Ginikee (válaszként erre: 465. - Billiejean)
2012. okt. 17. 18:49
Szia, én nem rég költöztem Pestre, 18 éves vagyok, ha gondolod írj emailt :)
2012. okt. 11. 13:47

Sziasztok!

Budapesten, inkább Észak-Budán, élő barátnő hiányában szenvedő nő vagyok, igaz már közelebb az 50.-hez, de belsőleg ezt egyáltalán nem érzem. Nagyon szeretek biciklizni, sétálni és beszélgetni.Amúgy házasságban élek,csak a barátnők "koptak" el mellőlem.

483. baumaci (válaszként erre: 475. - Roll_)
2012. okt. 7. 11:58
szia köszönöm szépen priviben küld msn cimet vagy facebook cimet köszönöm szia
482. baumaci (válaszként erre: 435. - Csaj10)
2012. okt. 7. 11:56
szia persze hogy lenne ha még neked is lenne kedved priiben küldj msn cim vagy facebook cimet köszönöm
2012. szept. 13. 11:18
Sziasztok!Szekszárdi lánnyal barátkoznék!Elérhetőséget priviben adj!Szép napot mindenkinek!
2012. szept. 12. 10:29

Sziasztok!


Szeretnék Budapestről (v. a környékéről) új barátságo(ka)t kötni, akár lányokkal, akár fiúkkal! :) Szeretek beszélgetni könnyedebb, de akár komolyabb dolgokról is. Olyasvalakinek kifejezetten örülnék, aki olyan barátot keres, akivel bármit megbeszélhet, akiben teljes mértékben megbízhat. Ha úgy érzed, hogy nincs ilyen ember az életedben, talán én lehetek az! :) Emellett pedig elmehetünk néha ide-oda. Szívesen megismerkednék félénkebb, visszahúzódóbb emberekkel is, nagyon örülnék, ha előttem sikerülne megnyílnod, sokat jelentene nekem egy ilyen ember barátsága! :) Akár levelezhetünk is azelőtt, hogy találkoznánk személyesen. Leginkább korombeliekkel szeretnék megismerkedni (mondjuk 17-30 év között), de igazából ahogy érzed.

Én 23 éves diplomás budapesti srác vagyok, nagyon szeretek kirándulni, várostnézni, sétálni, fényképezni, geocaching ládákat keresni, beszélgetni, kreatív ajándékokat csinálni, érdekesebb, különlegesebb vagy a külvilágtól elzárt helyket felfedezni (természetesen nyílt napok alkalmával, mint pl. a Kulturális örökség napja, Múzeumok éjszakája.), teázás, fagyizás, nézelődés az Ecserin (vagy akár sima vásárlás is jöhet, de azért azt csak néhanapján, módjával :D). Futni is szeretek, ám azt inkább egyedül, mert úgy kapcsol ki igazán.


E-mail címem: livingfree89@gmail.com

479. vigimr
2012. szept. 11. 11:22

Sziasztok


20 éves fiú vagyok Jász-Nagykun-Szolnok megyéből és én is barátokat keresek. Főleg lányokat.


Szeretem a történelmet, a foci meccseket, kedvenc csapatom a Manchester United. Érdekel a filozófia és még sok más minden.


Szívesen elmélkedek, olvasok könyvet, továbbá szeretek várost nézni, kocogni és bárokban beszélgetni. A humorom olykor szarkasztikus.


Hasonló embereket keresek, és olyanokat, akik kicsit zárkózottabbak és nem a disco-zás és a lerészegedés jelenti számukra a kikapcsolódást.

478. .nony.
2012. szept. 10. 13:39
Tolna megyéből valaki? 22/L (privit)
477. Niko54
2012. szept. 8. 18:00

Sziasztok.

16 éves debreceni lány vagyok és barátokat keresek ( lányokat,fiukat) akivel jól el lehet beszélgetni bármiről :)


E-mail : t.niki233@freemail.hu

2012. szept. 8. 17:42

Sziasztok!

Olyan barátot (fiút v. lányt) keresek, akivel lehet járkálni ide-oda, emellett meg lehet vele beszélni mindent, jól megértjük egymást, számíthatunk egymásra. Valaki olyat, aki szeretne egy jó barátot. :)

Én: 23 éves diplomás budapesti srác vagyok, nagyon szeretek kirándulni, várostnézni, sétálni, fényképezni, geocaching ládákat keresni, beszélgetni, kreatív ajándékokat csinálni, érdekesebb, különlegesebb vagy a külvilágtól elzárt helyket felfedezni (persze csak nyílt napok alkalmával, mint pl. a Kulturális örökség napja, Múzeumok éjszakája... semmi illegális :D), teázás, fagyizás, nézelődés az Ecserin (vagy akár sima vásárlás is jöhet, de azért azt csak néhanapján, módjával :D). Futni is szeretek, ám azt inkább egyedül, mert úgy kapcsol ki igazán.

Te: Hozzávetőleg korombeli legyél, a nemed nem számít - az elmúlt években olyan körökben mozogtam, ahol többségben voltak a lányok/nők, így mára a barátaim többsége is lány, úgyhogy ez nálam jól működik. Főleg Budapestről keresek barátot (vagy a környékéről).

E-mail címem: livingfree89@gmail.com

475. Roll_ (válaszként erre: 425. - Baumaci)
2012. szept. 6. 14:15

Szia Tüni :)

Szívesen ismerkednék veled ;)

Roli


[link]

474. Roll_ (válaszként erre: 442. - Kalcifer)
2012. szept. 6. 14:09

Szia örömmel ismerkednék veled :)

Roli

[link]

473. Roll_ (válaszként erre: 465. - Billiejean)
2012. szept. 6. 14:03

Szia Szívesen ismerkednék veled :)

Roli


[link]

472. Xaxa91
2012. szept. 3. 17:26

Xiaxtok!

Xaxa vok 21 éves Békés megyéből. Xeretnék barátkozni és levelezni korombeli lányokkal és srácokkal. Ha van kedved akkor írj nyugodtan! :)

2012. aug. 28. 13:38

Sziasztok!


21 éves lány vagyok, visszafogottabb, nyugodtabb típus, érdekelnek a művészetek, spiritualitás... meg még sok minden. Olyan hozzám hasonló korú barátnőket, barátokat keresek, akiknek nem a bulizás, ivás stb. jelenti a kikapcsolódást :) Főként Budapestről és környékéről, mert itt nincs sok közeli ismerősöm. De ha hasonlónak érzed magad és máshol élsz, akkor is írj nyugodtan :)

2012. aug. 28. 05:21

sziasztok!


23 éves Debreceni lány vagyok. Barátokat keresek ugyaninnen.

Én elég furcsa ember vagyok, nem igazán társaságkedvelő. lelkileg "enyhén sérült". És hasonló embereket keresek.

Legjobb, ha szereted a morbid dolgokat, és a fekete humort, valamint egy nyári estén a békás tón megvitatott "életfilozófiákat". Ha szereted az irodalmat, netán te is írsz, vagy a metált :) Minél "furcsább" vagy "deviánsabb" vagy szomorúbb ember vagy, annál jobban meg akarlak majd ismerni...

Olyan barátokat keresek, akiket megérthetek, és akik megértenek.

Már ha ennyi ideírt marhaság után még lesz ilyen :)

2012. aug. 25. 18:59

Sziasztok!

30 éves lány vagyok és szívesen barátkoznék bp vagy környékéről! Érdekelnek a spirituális, ezoterikus témák, szívesen járnék pl. meditációkra vagy csak összeülni és beszélgetni, tapasztalatot cserélni ezekről! Persze nem feltétlenül kötődik a barátkozás ehhez a témakőrhöz... nyitott vagyok mindenkire! :)

2012. aug. 17. 20:34
34 éves bpi lány vagyok barátokat keresek, szeretek kirándulni,csavarogni, sportolni, olyan lányokat keresek,akivel közös programot lehetne csinálni :)
2012. aug. 17. 13:20
23 éves lány vagyok Budapestről, barátokat szeretnék.
2012. aug. 15. 17:01
Sziasztok!23 éves lány vagyok Székesfehérvárról, én is barátokat keresek a környékről, akikkel tudunk közös programokat szevezni. Írjatok!
2012. aug. 3. 21:50
Sziasztok,19 éves budapesti lány vagyok,szívesen beszélgetnék fiúkkal is lányokkal is.
464. maca1111 (válaszként erre: 461. - Elizabeth1)
2012. júl. 28. 12:48
köszi! :) remélem neked is sikerül! :)
2012. júl. 23. 21:26
Sziasztok!31 éves lány vagyok Tiszaújvárosból. Barátokat keresek kirándulásra, beszélgetésekre, vásárlásokra. . . :) Légy vidám és őszinte!
462. iko22
2012. júl. 18. 22:33

Sziasztok! Szekszárd környéki 26 éves lány vagyok, barátnőt, illetve barátnőket keresek, aki (akik) szeretnek beülni meginni egy jó kávét, egy jót pletyizni, egy jót shoppingolni, vagy csak a strandra menni lógatni a lábat!


iko22@citromail.hu

461. elizabeth1 (válaszként erre: 456. - Maca1111)
2012. júl. 12. 08:52

Na akkor talán van esély .Örülök ,hogy neked sikerült.


Én Szekszárdról ismerkednék.

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook