Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. dec. 31. 11:36

Sziasztok Csajok,


ez a dermaroller tényleg ránctalanít?? Gondolom valami hatása csak van, ha ennyien csináljátok:))


Még nem vagyok nagyon ráncos, de nem ártana fogyni néhány kilót, csak attól félek, utána úgy fogok kinézni, mint a saját öreganyám:D Szóval szerintetek a roller megifjít??

5308. Ditz
2014. dec. 30. 20:44

Pecsét 2mm, Emla

Sziasztok lányok, fiúk! Én befejeztem a nyúzást. Nem bírom már a fájdalmat. Ősz óta csak kétszer csináltam, nagyon nehezen vettem rá magam. Már csak az orcákon hat az Emla nagyon rövid ideig, mert a vérrel együtt "kiömlik" a bőrömből. Az arcom más részein semmit nem érzéstelenít. Elég volt. Boldog Új Évet és sikeres szépülést kívánok mindenkinek!

5307. distra
2014. dec. 30. 09:24
Irta valaki h. A cutasept is jo borfertotlenitesre.Rakerestem a neten es talaltam egy forumot ahol irjak h. Szigoruan tilos arcra kenni.Kozben egy masik oldalon egy kozmetikus is ezzel fertotlenit a eermarolleres kezeles elott.Vegigolvastam egyebkent ezt a forumot sok informaciot sikerult szereznem.Irtatok h. a sarga ebays pecsettel gondok vannak.Rozsdasodas tu elhajlas es kilazulas ,igy csak 2-3alkalomra alkalmas.Ez nem valami biztato.Ebayn egy feheret es egy sargat lattam, a lila nagyobb feluletu.Arban kulonbozo,vajon mindegyik ugyanolyan?Az egyik ilyen sarga pecset Angliabol jonne de megneztem alul a termekinfot es kinai az elado.Honnan tudjam h. melyik strapabiro?
5306. distra
2014. dec. 29. 14:42
Sziasztok! Szeretnem en is kiprobalni ezt a nyuzast:) de felek! Igazabol attol,hogy be fog dagadni a fejem piros lesz napokig es nem fog elmulni mire munkaba megyek! nekem a pecset szimpatikusabb lett mert talan nem szakitja ugy a bort ellenben a gorgeto mozdulatokkal a rollernel.,de nyilvan ezt ti jobban tudjatok.25 eves vagyok a borom inkabb tag porusu es van rajta nehany apro melyedes ami csak fenynel latszodik nagyon kozelrol ,ez a baranyhimlo miatt maradt meg de engem soha nem zavart mert tenyleg alig lathato.A rancok megelozese a bor feszesitese miatt probalnam ki a pecsetelest.Nos. nezegettem ebayn vannak rollerek pecsetek, mikre kell figyelni egy ilyen kutyu kivalasztasanal? En 1 mm-es tunagysagra gondoltam,hany db tu legyen egy pecsetelon?milyen legyen a tu anyaga?titanium? 1mm es tuvel is sokaig gyogyul a bor?mert nalam ez a nagy aggodalom h. Munka mellett vallalhatatlan sajnos egy ilyen kezeles. De mindig bennem van a gondolat,h annyira szeretnem kiprobalni.ha pentek delutan csinlaom hetfore elmulik vajon, de irtatok a hamlast duzzanatot vorosseget es elment a kedvem ,fajdalomtol nem tartok erzestelenitot sem hasznalnek.Ti ebayrol veszitek?onnan melyiket erdemes?
5305. knatali
2014. dec. 23. 16:03

Sziasztok!

Ma voltam a második dermapen kezelésen striára.

Még semmi.

Nem is ez a lényeg,hanem,hogy vennék egy dermapen gépet az E-bayről és csinálnám itthon mert ez így sok-sok-sok 100ezer Ft lesz, és annyit nem ér az egész.

Természetesen a szalonban teljesen elijesztettek az otthoni használattól. Így meg úgy a fertőzés veszély. Szerintetek? Tapasztalt rendszeres Dermaroller használók! Tényleg olyan veszélyes otthon? Szerintetek ne vegyek?

5304. Eddagirl
2014. dec. 22. 14:16

Ha rollerezés "mellett" elmegyek szoláriumba is, abból mi baj lehet?

Az a baj, hogy borzasztó fehérbőrű vagyok, és így, hogy 2 hónapja nem voltam szoli közelében, nagyon sápadt vagyok :(

5303. angelic smile (válaszként erre: 5302. - Grizus)
2014. dec. 7. 22:02
Köszi, holnap megpislogom. :)
5302. grizus (válaszként erre: 5301. - Angelic smile)
2014. dec. 7. 21:47
Ez egy olivaszármazék, ami állítólag a bőrben is megtalálható.(?) A szerkezete nagyon hasonlít a bőréhez, nedvesít, hidratál és nem drága. Érdekelt. Nézd meg pl. a Cosm.o oldalán. Én a May.mtól veszem.
5301. angelic smile (válaszként erre: 5296. - Grizus)
2014. dec. 7. 21:45
Szkvalán? Semmi érdemleges infót nem találtam róla. Miért/mire is rendelted?
5300. grizus (válaszként erre: 5297. - Katicza)
2014. dec. 7. 20:44
Hát, azért ne ájuljunk el tőle. Én se nagyon értem, miért ez van ráírva, de meg szoktam venni, mert akarok egy hyaluronsavat, ez meg könnyen elérhető és elég olcsó. Nemrég óta árulják.
5299. grizus (válaszként erre: 5298. - Peonia53)
2014. dec. 7. 20:42
Nem tudom... az állaguktól függ. Általában az összekeverés felé haladnak a dolgok nálam, de inkább a krémeknél, szérumoknál kevésbé. Még sose használtam egyiket sem.
5298. peonia53 (válaszként erre: 5296. - Grizus)
2014. dec. 7. 18:59

Szia Grizus!


Összekeved vagy külön fogod kenni?

Dóra

5297. katicza (válaszként erre: 5296. - Grizus)
2014. dec. 7. 17:07
Ez tényleg hihetetlen,a neten nem találtam,de megnézem a bótban'.Franc sem érti ezt az árkülönbséget.
5296. grizus (válaszként erre: 5295. - Katicza)
2014. dec. 7. 14:28
Az van ráírva, hogy 100 %-os. 2000-ért... most megint elkedzdtem gyűjteni az infókat ebben a témában. Rendeltem egy növényi kollagént meg szkvalánt most, meglátom milyenek.
5295. katicza (válaszként erre: 5294. - Grizus)
2014. dec. 7. 11:34
Jaj ne viccelj ,nem vagyok krőzus.Volt 2 év teljes bio mániám,de most már nem vagyok ilyen szigorú.A kókusztól és a sheától is az amúgy száraz vízhiányos bőröm sokszor pattisodott, szóval figyelem a hatóanyagokat, és az extrém drága krémekkkel egyáltalán nem foglalkozom.Az Evelin Hyaluronjának utána nézek.Pár ezer ft-ból lehet luxus krémet gyártani ha tudod mit mivel keverj,és ismered a hatóanyagokat. Csodák valóban nincsenek. Egy dolgot tehetsz: bőrtípusodnak megfelelően hidratálj.
5294. grizus (válaszként erre: 5292. - Katicza)
2014. dec. 6. 22:17
Hyaluron. Nem tudom igazából, hogy tényleg ér-e valamit, hidratál de nem csodaszer. Nekem eleve nincs 30 ezrem 30 milli semmire se. Ha neked van és használ, persze vedd meg nyugodtan... az ebay különben tele van ilyen szérumokkal, van 30 ml 2100-ért, de van ötször meg tízszer annyiért is. Nekem erre telik. Van pár érdekes kence, amiket mostanában kinéztem, jövő év elején majd megveszem őket, van a redox molekulás meg az oxigénes szérum, ezek lehet hogy jók. A klasszikus kozmetikai termékek között szerintem nincs csodaszer, max. a számomra elérhetetlen kategóriában. Ezért én inkább bióbb cuccokat használok.
5293. katicza (válaszként erre: 5291. - Knatali)
2014. dec. 6. 18:34
3 alkalom kevés de úgy 5-7 után a "tendenciát" láthatod . Kvázi,hogy van-e értelme. Ha van,akkor érdemes "cifrázni" drágább beruházásokkal, ahogy Réka testvér mondotta vala, és megyek is mer' közbe kotyorászok és nem is engem kérdeztek.:)))
5292. katicza (válaszként erre: 5286. - Grizus)
2014. dec. 6. 18:30
Evelin?és ilyen áron hyaluron?..hm..Amit én használok növényi és 30 milli úgy 30 ezer..:(Boldogan fizetek kevesebbet,de valami nem stimm)Amúgy most kollanénről vagy hyaluronról beszélsz?
5291. knatali (válaszként erre: 5289. - 993dda84ef)
2014. dec. 6. 17:33

Természetesen én is így akartam,de tényleg elviselhetetlenül fáj. Nekem csak akkor van értelme ha a leghosszabb tűvel csinálom,nem csak kaparászom a bőrfelszínt. Nekem ezek már 16 éves striák,az egész lábam tele van,főleg a lábszáram idegesít mert azóta nem hordok még térdig érő szoknyát sem. Ha már azt felvehetném....:(

A dermapen egyenesen hatol a bőrbe,nem "gurul" rajta ami által "szakítja" a bőrt. (Ez egyátalán nem roller ellenes mondat volt:D)

Tehát ezért gondolom,hogy célzottabb a striára mert lehet vele csak a csíkon végig menni,míg a rollernél elkerülhetetlen,hogy ne csak ott sebezzen. 3 alkalmat gondoltam kipróbálni,annyitól már látszódna az eredmény,nem?

5290. 993dda84ef (válaszként erre: 5282. - Angelic smile)
2014. nov. 30. 23:34

Én mindig kizárólag egészséges bőrt vagy bőrszakaszt kezelek, neked is ezt ajánlom.


Attól, hogy nem tartalmaz bizonyos alkotóelemeket, még kémiai vegyület, a bőrödnek egy idegen anyag, amit nem a tested produkált, bármilyen reakciót kiválthat. Ez nem ezen múlik.


Jobbulást!

5289. 993dda84ef (válaszként erre: 5279. - Knatali)
2014. nov. 30. 23:27

Szia!


Ha még a dermarollert sem próbáltad, szerintem nem érdemes több tízezres költségekbe verned magad a dermapen miatt. Inkább szoktasd magad a fájdalomhoz, szántásokhoz dermarollerrel, manuális dermapecséttel, és utána jöhet a dermapen, ha még igényled. Én egészen biztosan ilyen vagy hasonló sorrendet követnék. Első körben mindig a lecsupaszított megoldások híve vagyok, semmi faxni, csak az alap koncepció és a következetes meló.

5288. 993dda84ef (válaszként erre: 5276. - Dracool)
2014. nov. 30. 23:21

Gratulálok, szép munka volt! Mondanám, hogy férfi meló, de errefelé igen vagány leányzók járnak, akik a földműves tevékenységben semmivel sem maradnak el férfitársainkkal szemben, így még viccből sincs helye a nem szerinti megkülönböztetésnek!:))



Képek bájosak, pofont mikor kaptad, pálinka előtt, vagy után?!!:P

5287. grizus (válaszként erre: 5284. - Katicza)
2014. nov. 30. 20:07
Igen, szeretem is csinálni. Igényli a bőröm.
5286. grizus (válaszként erre: 5283. - Katicza)
2014. nov. 30. 20:06
A leggyakrabban a R...mannban veszem. Eveline márka, nem egy nagy márka, de szerintem jó fajta, 2000 Ft 20 ml. Nem híg, inkább zselésen folyik. Vettem külföldről is, de ez jobb. Viszont mostanában egyre több fogy... most azt néztem, hogy lehetne venni külföldről egy kollagén szérumot, kb. 4200 Ft 120 ml, az elég jutányos, csak a kollagén elvileg nem épül be a bőrbe, csak ha kicsi a molekulája. De ennyiért? Ráadásul növényi lenne jó, mert állatból... gáz. Sajna nincs túl sok pénzem ilyesmire se, de azért igyekszem. Lesz jobb.
5285. katicza (válaszként erre: 5282. - Angelic smile)
2014. nov. 30. 19:41
Semmiképp. Várd meg míg elmúlik!
5284. katicza (válaszként erre: 5281. - Grizus)
2014. nov. 30. 19:41
Azt hiszem klasszikusan a te bőrödre találták ki a rollert:)A tág pólusok feltöltődnek,a textúra vastag,szép lesz.
5283. katicza (válaszként erre: 5280. - Grizus)
2014. nov. 30. 19:38
Hyaluront honnan szoktál beszerezni? Szoktam keverni a krémembe,de az én lelőhelyem drága:(
2014. nov. 30. 18:52

Kipróbáltam egy új krémet, bár csak ne tettem volna. Apró piros pöttyök lettek a jutalmam. :( Hogy lehet egy parabénmentes krémtől kiütést kapni? :(((

A kérdésem, hogy szerintetek így is dermázhatok?

5281. grizus (válaszként erre: 5278. - Katicza)
2014. nov. 29. 00:33
Egyébként tényleg jó a bőrömre a roller, kevesebb a pattanás. Jó a turgora állítólag, vagyis elég vastag, asszem ez azt jelenti. Persze én mindig fiatalodni szeretnék... de állítólag nem olyan rossz.
5280. grizus (válaszként erre: 5278. - Katicza)
2014. nov. 29. 00:31

Elolvasom Antal Valit, de nem izgulok azon, hogy nem tudom megvenni az őáltala ajánlott termékeket. Méregtelenítés... hát nem tudom mit gondoljak. Én arra hajlok, hogy mindennek lelki oka van. Nem lehet a méregtelenítéssel megmagyarázni, hogy miért vagyok allergiás a háziporra, az ócska minőségű fémekre és a műszálra, de lelki okokkal igen.

Én igyekszem természetes dolgokat használni, amik nem drágák. A kedvenc krémem egy L...nás, ami 100 ml és 1600 Ft, ezt keverem olajokkal, virágvízzel meg pár zselés dologgal, amiben nincs parabén, pl. H-D meg van egy Avonos. Használok hyaluronsavat, az is egy 2000-es tétel meg szíliciumgélt és persze aloe gélt, azt mindenre, kívül-belül. Veszegetek mást is, de hát nincs erre sok pénzem, abból főzök ami van. Shea, kókusz - ezek szájra zseniálisak, arcra nem az igazi. Van pl. ximenia olajam, hát... nem rossz, de nem csodaszer. Most csipkebogyóolajat akarok venni meg esetleg mangóvajat, az argánolajat se próbáltam még. Szóval főleg a natúr vonal érdekel, van a neten is egy kedvenc készítőm, akitől szoktam venni.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook