Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
5189. katicza (válaszként erre: 5184. - 993dda84ef)
2014. nov. 7. 07:30
Réka én nem állok neki okoskodni, pusztán egy lézerklinikán is dolgozó doktornő véleményét osztottam meg, akit Te is ismersz. Nekem nem ajánlja a rollert.A hámréteg vékonyodik,ez az ő véleménye.A tiéd más:)Mint írtam egyéni a döntés, ha szép a bőröd tőle csak szeretettel gratulálok hozzá, semmiképp nem hagynám abba a helyedben.Egyéni a genetika és gondolkodó intelligens ember maga dönt, esetlegesen orvosi véleménnyel ellentétesen. Sok sikert!
5188. katicza (válaszként erre: 5182. - 993dda84ef)
2014. nov. 7. 07:23
Biztosan:) Természetesen 540-essel 1x szántottam,amúgy az MT rollerral másfél -kettessel, és keményen...Csorog a vér. Nem szédülök,nem ájulok el,nem iszom alkoholt ,hogy kibírjam:))Lehet,hogy a bepanten majd később shea után esetleg nem nem látnám a hámlást ..? nem tudom. Egy biztos: a szántásra egy csimpánz is betanítható:)), egyetlen veszélye az infekció,hátránya amit leírtam.Forrás:BB.Te tudod ki ő. Döntés: egyéni.:) Én pusztán megosztottam és szeretettel üdvözlöm azokat,akik a roller eredményeként szép bőrt kaptak kitartó munka eredményeként! Peace and love..
2014. nov. 7. 06:21
Hagyom,hogy a bőr a szervezet a bőröm önmaga hozza helyre a károsodást itt ha megújul a bőr krém nélkül is szép lesz az eredmény.Mikor leáztattam a 3.napon a kádban a hámlásokat utána krémezem át az arcom de csak a szokásos hidratáló krémet használom nálam Garnier szölőkivonatos.Magától szépen lenyugszik.Ennyi.
5186. Frankiboy1 (válaszként erre: 5182. - 993dda84ef)
2014. nov. 7. 06:17
Igen én is ezért mondom,hogy sokszor 50-60-szor kell egy helyen végig görgetni közben megemelni elmozdítani kicsit a hengert,hogy mindig máshol szúrja meg ,tehát a bőr minden négyzetmiliméterét megszúrja a tű.Mindenképpen kell a sérülés után hámlani hiszen kivül is sérül a bőr az mind megújul.Én mondjuk 3 napig nem krémezem nem pancsolok bele semmit.Talán azért hámlik ennyire.
5185. grizus (válaszként erre: 5181. - Frankiboy1)
2014. nov. 6. 22:41
Érdekes. Erről nem hallottam még. De nem kizárt, végül is ma már annyi probléma van, ami korábban nem volt, elég csak a rengeteg (látszólag?) meddő emberre gondolni. Tudom is, kik tehetnek minderről... talán, de itt nem írom le, meg más oka is lehet persze.
5184. 993dda84ef (válaszként erre: 5178. - Katicza)
2014. nov. 6. 22:22
Igen, logikus érvelés lehet, hogy egy vékonyabb irhában a kollagénes állomány változása sem jelent olyan látványos töltöttséget, de ugyanakkor ennek ellentmond, hogy sokan remek eredményeket érnek el éppen a szemkörnyék megművelésével, miközben ott aztán tényleg még a legmasszívabb bőrszövet is igen vékonyka. SZóval nem tudom mit higgyek. Mondjuk ezt sem kérdezte senki, de gondoltam leírom, nehogy bennem ragadjon.
5183. 993dda84ef (válaszként erre: 5170. - Frankiboy1)
2014. nov. 6. 22:18
Persze, hogy viccelek, te egy genetikai csoda vagy!:))
5182. 993dda84ef (válaszként erre: 5164. - Katicza)
2014. nov. 6. 22:18

...és mondd csak, ezek a járművek mind 540 "tűerősek" voltak, vagy volt köztük 192-es járgány is? Mer' nem mindegy, az előbbi a tűk sűrűsége okán egy fegyver, csak összevissza kaszabolja a bőrt, nem lehet vele finom, célzott munkát végezni.


Vérzel rendesen a kezelések alatt?


Az emberi fajhoz tartozó egyetlen példányról sem tud az orvostudomány, akinél az irha sérülését nem követi fokozott hámképződés. Ha nem is egybefüggő, mint egy savas koptatásnál, de a bőr meg kell újuljon, miután megsérült, tehát némi hámlás tetten érhető kell legyen. Te vagy nem szántasz helyesen, vagy nem vagy embörből.


Arra gondolok még, hogy talán annyira hidratálod utána folyamatosan a bőrt, hogy nem tűnik fel a hámlás, hiszen mindig elég "nedves" a felhám ahhoz, hogy ez látványos lehessen.


Nagy bajok vannak ottanfele...:))

5181. Frankiboy1 (válaszként erre: 5179. - Grizus)
2014. nov. 6. 20:00
Csak azért írtam mert nekem rengeteg fiú ismerősöm már 25 évesen őszül.Megkérdezték a múltkor festetem e vagy sem.Mondtam miért festetném.Mondjuk ha őszülni fogok biztos festetem majd.Viszont egyáltalán nem kopaszodom és ez jó mert az viszont nagyon gáz ha valaki kopaszodik és festeti nagyon látszik a ritka hajvonalban.Mint Korda Gyuri bácsi.
5180. Frankiboy1 (válaszként erre: 5178. - Katicza)
2014. nov. 6. 19:57
Igen nekem mindig is tágpórusú volt a bőröm és még mindig az de egyre egyöntetűbb.Különben azt én is osztom,hogy hatalmas hazugság,hogy 6-7 alkalom egy kúra helyrehozza a heges,lyukacsos bőrt.Még 15 alkalom sem!!!Hazudnak az orvosok!Pedig soha nem fog egy orvos olyan alaposan körültekíntően megnyúzni mint én magamat!
5179. grizus (válaszként erre: 5173. - Frankiboy1)
2014. nov. 6. 19:49

5-6 napig hámlassz? Durva. Én a következő nap piros vagyok, és az utána lévő nap hámlok, de azt leszedem egy jó kis pakolással. Utána szalonképes, bár kicsit még piros. Fél éve csinálom, a művelet után feszesebb napokig, de van, hogy nem, ez változó. Tartós eredményt még nem látok.

Egyébként 38 évesen még bőven nem kell őszűlni. Lehet, hogy ez férfiaknál más, de apám se őszűlt ennyi idősen. Én se fogok még sokáig, sőt szerintem soha!(: Ez nagyon nem aktuális.

5178. katicza (válaszként erre: 5177. - Frankiboy1)
2014. nov. 6. 19:46

Szerintem nem. Viszont lehet elevenen megnyúznál:)

No és egy fontos friss info birtokában!, a roller leginkább a vastag hámrétegű, tág pólusú Bőrre van jótékony hatással.

A vékonyabb szárazabb bőrt "koptatja" és sikerülhet az ellenkező hatást elérni,mint amit kívánsz. A lézerek megválasztásánál is különbözőt ajánlanak más-más bőrtípusra.

Így némikép magyarázatot kaptam,miért nem az én szépészeti eszközöm a roller.

De köszi Franky,és beletrafáltál,Neked tényleg okés ez a vonal.

5177. Frankiboy1 (válaszként erre: 5176. - Katicza)
2014. nov. 6. 17:15
Azért kíváncsi lennék én ha megrollereznélek akkor sem hámlanál?:-)
5176. katicza (válaszként erre: 5175. - Frankiboy1)
2014. nov. 6. 16:14
Igen,és logikus is amit mondasz,pláne ennyi "gereblye tapaszatalattal". Viszont én nem hámlok,és az égiek látják lelkemet ,keményebben nem rollerozhatott volna senki...ezt nem értettem,vajon mi az oka.
5175. Frankiboy1 (válaszként erre: 5173. - Frankiboy1)
2014. nov. 6. 14:55
Annyi a változás,hogy teltebb lett a bőröm a szemem alatt is a csontnál feszesebb és a szarkalábaim ,szám melletti nevetőránc nem mélyült az elmúlt 3 évben.Összességében jobb a bőröm a tónusa feszes.Nagy ráncaim korábban sem voltak most meg szinten tartom.Gondolom én,hogy egy ráncosabb vagy foltos,hegesebb bört nehezebb megváltoztatni.Volt viszont a bal szemem mellett a 20ft-s nagyságú barna pigmentfolt ami egy korábbi gyógynövényes mélyhámlasztás eredménye volt mert túlságosan ledörzsölték nyáron és a naptól bepigmentálódott.Na az 4-5 alkalom után tehát már 2 és fél éve teljesen eltűnt és vissza sem jön nyáron sem.Nagyon jó pigmentfoltokra és májfoltokra!Persze csak ha hámlunk mert akkor cserélődik a bőrfelszín!
5174. katicza (válaszként erre: 5173. - Frankiboy1)
2014. nov. 6. 14:00

Lényeg,hogy szíp' vagyol és szerény:-D

Szóval,egész pontosan így ha nem még "ígyebbül" csináltam,hosszú ideig,5 napos gyógyulással,der sajna hasztalanul. Köszönjük,hogy nyilvános képeket osztottál meg velünk,kár hogy nincs olyan ahol "előtte" képek vannak.

2014. nov. 6. 10:49
Ez elhatározás kérdése de a szépségért meg kell szenvedni!Élvezem,hogy mindenki sokkal fiatalabnak néz a koromnál.Persze ez nem csak a fejre vonatkozik!Nem híztam el vékony vagyok,jól öltözködöm és szerencsére ez genetika egyáltalán nem őszülök még!Ez mind összeadódik.
5172. Frankiboy1 (válaszként erre: 5171. - Kicsivihar)
2014. nov. 6. 10:45
Mindig úgy időzítem,hogy ne legyen semmi fontos teendőm 3 napig.Én 14 órázom úgy dolgozom egy nap 2 munkanapot dolgozom le mert itt az Intézetben(egészségügy)a sugár miatt csak 7 óra a napi munkaidő. Minden másnap dolgozom hétvégén soha. Utána (3 nap) már kilehet menni mert olyan mintha jól leégtem volna a szoliban.Az ismerőseim barátaim meg jöhetnek mert látták már azt is mikor csinálom magamnak.Hámlik 5-6 napig.Az előbb megmutattam munkatársaimnak mit írt Rékababa jót röhögtek.Már a rollerezés előtt is mindig letagadhattam körülbelül 10 évet a koromból.Mikor 30 éves voltam mindig azt mondtam 24 vagyok.Most 38 évesen 28-nak mondom magam.Simán elhiszik.
5171. Kicsivihar (válaszként erre: 5165. - Frankiboy1)
2014. nov. 6. 10:30

Most fogom megejteni az első rollerezést, de azt hiszem nagyon be kéne rúgnom ahhoz, hogy ilyet műveljek magammal :D És akkor is csak csukott szemmel csinálnám, mert ha látom, hogy tök véres a fejem, tutira elsírom magam.

Csak azt nem értem, hogy így hogy lehet élni? Mármint a rollerezést követő 4-5 napban nem mész emberek közé? Mert ez 2-3 napig biztos durván néz ki...

5170. Frankiboy1 (válaszként erre: 5169. - 993dda84ef)
2014. nov. 6. 09:16
Remélem ezt csak viccből mondod mert ez én vagyok és nincs is fiam.:-)
5169. 993dda84ef (válaszként erre: 5167. - Frankiboy1)
2014. nov. 6. 08:34
Grat, még mindig jól tartod magad! Bár úgy lenne az igazi, ha nem a fiadról töltenél fel képeket!:DDD
2014. nov. 5. 20:00
Most vagyok 38 éves.
2014. nov. 5. 19:51
Pillanatra rakok fel képeket nézzétek meg mert úgyis leszedik.
2014. nov. 5. 19:51
Ja én nem is fájdalomcsíllapítok!Feleslegesnek tartom kb 5 perc után beindul a szervezet saját fájdalomcsíllapítása szinte zsibbad az arcom.Persze nekem nagyon nagy a fájdalomküszöböm.Bírom.
2014. nov. 5. 19:46
Rengetegszer leírtam már itt a fórumban ,hogy csinálom.Kérlek benneteket olvassatok vissza mert elég hosszú.Az a lényeg,hogy én 1,5mm-s rollerrel kezdtem kb 2 évig így csináltam most 1 éve csinálom 2mm-el.Jó rá kell nyomni!!! Minél jobban menjen bele a bőrbe!A bőr aljában az irhában van a kollagén réteg.Azt kell felsértenie minél jobban a tűnek,hogy feszes legyen a bőr új kollagén termelődjön.Nekem nagyon vérzik is meg utánna 5 napig hámlik.Teljesen kicserélődik a külső bőrfelszín is nálam.Talán az lehet a gond nálad,hogy a problémás helyen nem elégszer hengerelsz.Én 50-60-szor is megpörgetem a hengert egy helyen.Sőt a végén mégegyszer a befejezés előtt visszamegyek oda hol tudom nem vagyok megelégedve.Én forralok vízet edényben és mikor már lobog akkor zárom el.Ebbe dobog kötszert és ezzel a végén a rollerezés közben is törlöm át a véres arcom.Letísztítom a vért.Előtte érdemes már felforralni,hogy langyos legyen arra.Előtte meg színtelen bőrfertőtlenítővel és vattapálcával lefertőtlenítem,lemosom jól az arcom.Ennyi!Szóval sokszor hengerelni egy helyen,hogy a tűk minél jobban felszántsák a bőrt!Nálam 5 napig piros és rózsaszín a bőr.Első és második nap felvagyok dagadva mint akit agyonvertek!
5164. katicza (válaszként erre: 5161. - Frankiboy1)
2014. nov. 3. 20:41
+1 Itt már írtam,úgy másfél évig rollereztem,nem sok eredménnyel,de annál több időkieséssel,amit a gyógyulásra kellett szánnom. Másfél-2 millis "fegyverrel..",viszont SOHA nem hámlottam.Ami ugye lényges lett volna.Pedig betyárosan nem voltam kímélő.Ötlet,hogy miért?
5163. katicza (válaszként erre: 5161. - Frankiboy1)
2014. nov. 3. 20:37
Franki nekem minden tapasztalatod érdekelne a rollerral kapcsolatban,mert 3 év...atyavilág,már van miről mesélned. (azzal együtt,hogy a férfiak egy életen át termelik a kollagént a mázlisták) Kérlek írd le mi változott a bőrödön,ami egyértelmű. Havonta teszed?
2014. nov. 3. 19:30
Frankiboy ha jól emlékszem te is hegharcos vagy, a mélyebbek mennyit javultak 3 év alatt?
5161. Frankiboy1 (válaszként erre: 5112. - Uborka7)
2014. nov. 3. 17:01
Szerintem itt a tél csinálj egy pár szántást és újra szép lesz a bőröd.Hallgassd rám.A lézer sem hatékonyabb a roller is mélységében újítja meg a bőrt.Lefognak hámlani a foltok stb.Különben én is foltos leszek a naptól már nem napozok.Különben is nagyon öregít.
2014. nov. 3. 16:56
Sziasztok!Megcsináltam szombaton a 36.dermarolleres kezelésem.Már 3 éve rollerezek.Az előbb leáztattam a kádban a hámló bőröket utánna bekentem Aloe Verával.Gyönyörű a bőröm most halványan rózsaszín és kicsit hámlik.Reggel már megyek dolgozni.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook