Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
5369. JanaW (válaszként erre: 5368. - Netci)
2017. máj. 1. 11:42
Koszi, megmezem
5368. netci (válaszként erre: 5367. - JanaW)
2017. ápr. 11. 21:28
Ezen a linken választ kapsz a kérdésedre! [link]
5367. JanaW (válaszként erre: 5366. - Schmetterling89)
2017. márc. 29. 16:58

Szia!


Orulok hogy leirtad a tapasztalatod!


Te mire hasznalod?


En is gondolkodom rajta, az arcomon borgyogyasz altal, mivel mar ugy latom, ereszkedik a borom es megjelentek a rancaim is.


Szerintetek erre hany kezeles kellene?


Koszi

2017. márc. 26. 14:38
Látom évek óta nem nagyon megy a fórum, de gondoltam azért leírom az én tapasztalataimat. Hetekig tartott visszaolvasni a többezer hizzászólást, de szerettem volna minél több információt megtudni, mielőtt belevágok. Én 0,5 es 1 mm-s hengereket vettem. Elsőre nem akartam nagyobbakat. A 0,5mm-t használom arcra, az 1mm-t a combomra és dekoltázsra striákra, illetve az utóbbin feszesítésre. Érzéstelenítőt nem használok. Arcon ma volt csak a 2. kezelésem, testen csak egy. Nekem a fel milis tűvel is nagyon fáj, a könnyem is folyt kezelés közben, nem győztem törölgetni. Nekem ezzel is vérzik, főleg a homlokom, a nevető ráncnál és szem alatt. Utána 1. nap nagyon piros és ég, 2. nap enyhül a pirosság, 3. nap már jó. Én a homlok ráncon egy kezelés után is láttam kis javulást, bár nem tudom mennyire tartós az eredmény, mert hetente tervezem folytatni a kezelést. Kb 4. nap kezd el hámlani. Míg ez be nem fejeződik, az amúgy nagyon zsíros bőröm alig zsírosodik, a smink se fényesedik át még estére sem. Combon az 1mm-től rengeteg vérző pőtty és véraláfutás lett, bár legtöbb a csíkok körül és nem bennük, gyanítom oda nem érnek le rendesen, magyobbat kell rájuk vennem. Itt os 2 napik piros, utána semmi, nem is hámlik, viszont 1 hét után nekem nagyon viszket a kezelt felületen a bőr. Nem a szárazságtól, mert folyamatosan hidratálva van. Láványra itt még nincs változás. Pár alkalom után még jelentkezem.
5365. netci
2017. márc. 13. 10:32
El kell felejteni a dermarollet, a dermapen ezerszer hatékonyabb, negyed annyi fájdalom, minimális vér,és rengeteg tűszúrás minimális időn belül, ja és nem kell semmi jegelés meg érzéstelenítő meg hasonló marhaságok!:D
5364. uborka7
2017. febr. 5. 21:10
Azt hiszem, tökélyre fejlesztettem a rollerezést :) Nem érzéstelenítőt használok, hanem jeget. Most próbáltam először és el vagyok ájulva. Következő képen: szokásos fertőtlenítés (eszköz, bőr) aztán kb. fél percig jég a rollerezni kívánt oldalon. Amikor már elkezd zsibbadni, akkor jég le, fertőtlenítő spray megint és jöhet a roller! Szinte semmit nem érzek belőle, ezért nem is sajnálom úgy magam (3mm-eset használok) és nem is vérzik úgy, mivel az ereket is összehúzza! Utána megint jöhet a jég, mert fantasztikusan megnyugtatja a bőrt, pirosság helyett csak rózsaszín a bőr és nem fáj annyira. Aztán C-vitamin koktél és Cicaplast. Ha ezt előbb tudtam volna, mindig így csináltam volna, mert így teljesen kibírható :) Arra vigyázzatok, hogy 1 percnél többet le ne legyen a bőrön egy huzamban, nehogy fagyási sérülést szenvedjetek! Az ebay-ről rendelt roller szerintem nagyon jó minőségű és olcsó. Fölösleges erre 40-50E Ft-okat kifizetni. A fertőtlenítés viszont fontos, arra nem szabad sajnálni. Eddig pecsételtem, de úgy látom, hogy a roller hatékonyabb - de el kell találni a tűmélységet is. Hegekre min. 2 mm-es kell, az éri csak el az irhát a kollagénrostos részt. 1 szó mint 100: jegeljetek!
5363. pimpo16
2017. jan. 12. 20:25
Sziasztok! Ebay-ről rendeltem két dermarollert 1mm-eset és 2,5öset. Utóbbi még nem érkezett meg de az 1mm-essel csináltam ma egy kezelést. Esetleg valaki itt hallott már a bio olajról? Azt mondják hogy nagyon jó striára. Illetve használtok valamilyen hatóanyagot amit bele rollereztek a bőrbe?
2016. nov. 20. 00:24
sziasztok. nekem 1.5mm a rollerem... nem börhibákra használom inkább csak megelözésképpen. nincsenek hegek az arcomon se pattanás nyomai de érdekes módon hiába rollerozom az arcom nekem nem vérzik csak 1-2 helyen kis vérpötty alakul ki, kipirosodik aztán annyi... nem lilul be, nem véraláfutásos. rosszul csinálom vagy mi a szösz?
5361. kamandi
2016. szept. 6. 11:23

Sziasztok!Hol van pontosan elolvasni,mit,milyen termékekkel kell csinálni?Már visszaolvastam jó pár oldalt,de nem találom.

Össze van szedve valahol?Kérlek,segítsetek.

5360. Maja34
2016. aug. 26. 19:29

Sziasztok!


Bárányhimlőm volt tavaly nyáron ( 33 évesen )és emiatt szeretnék ősztől itthon dermapent használni. Amúgy semmi bőrproblémám nincs, csak a betegségből megmaradt atrófiás hegek. Van olyan aki kezelt magán himlő után visszamaradt kis besüppedést? Örülnék pár jó tanácsnak ! Köszi!

5359. brownie (válaszként erre: 5358. - Lzsolt67)
2016. márc. 14. 06:33

Szia!

Mély ráncra is jó a roller, azonban minimum 1,5 mm-esnek kell lenni a tűnek. A 2 mm-es a legjobb :)

Sok sikert hozzá!

5358. lzsolt67
2016. febr. 22. 23:29

Sziasztok mély ráncra is jó a dermoroller?

Ha igen , akkor milyen tű jó hozzá

5357. uborka7 (válaszként erre: 5355. - Zofial)
2016. jan. 23. 13:34
Utána közvetlen Cicaplast (laRosche-Posay), másnaptól contratubex gél. Szemkörnyék, hmmm.....kemény vagy!
5356. grizus (válaszként erre: 5355. - Zofial)
2016. jan. 22. 02:29

aloe vera gél - ha keversz bele egy kis magolajat, kevésbé szárad, de újra is kenheted

szilicium gél is jó - Silicea gél

Ezeket már közben is kenem, ha egy területtel készen vagyok. Utána meg kikeverek agyagport tejföllel, kis olívával és ezt ráteszem mint egy maszkot. A következő napokban is erősen kell hidratálni, ekkor is sok aloe gélt használok a krém alá.

5355. Zofial
2016. jan. 19. 23:41
Sziasztok! Én is szeretném itthon kipróbálni, de szükségem lenne egy kis segítségre. Mit kenhetek az arcomra kezelés után, ami nyugtatja a bőrt? 0,25-ös rollerem van, egyenlőre csak szemkörnyéken szeretném kipróbálni. Segítetek, légyszi. Köszönöm.
5354. uborka7
2016. jan. 9. 09:38

Sziasztok,

változtattam a stratégiámon: most nekimentem rollerrel (1,5 mm) is a bőrömnek, nem csak a pecséttel (2 mm). Érzéstelenítő nem kellett, mert a roller nekem annyira fáj, hogy 10-10 húzás után szinte elzsibbad a fejem a fájdalomtól - és akkor jöhet a pecsét. Csak azokon a részeken, ahol nagyobb lyukak vannak és ott is - bőrgyógyász javaslatára - nem csak beleszúrom, hanem kicsit megemelem benne a tűt. Tudom, horrornak hangzik, de roller után kibírható. Utána 2 napra hámlik, addig piros - lila és fáj. Van mini Bioptron lámpám, azzal kezelgetem + Contratubex géllel. 3. naptól még piros kicsit, de lehámlott és sokkal szebb, tömörebb a bőrtónus. Úgy látom, jobban hámlik, mint ha csak pecsétet használok. Még 4-et meg akarok csinálni tavaszig, annak látnom kell az eredményét, ha nem, akkor abbahagyom és ősszel lézerre megyek.

Egyébként meg a másnapi pirossággal is elmegyek dolgozni, mert vettem egy Dermablend alapozót, ami a vitiligo-t is lefedi, de akkor is úgy érzem, hogy mindenki az arcomat nézi. Szóval jobb szabira menni vagy 7végén "kikészíteni" magadat. Már csak azért is, mert a sok pihenés jót tesz a bőrnek is. :)

5353. NNelly (válaszként erre: 5352. - Mplusl)
2015. nov. 26. 19:32

Szia!

Én ugyan nem rollreztem még, de szerntem a bőrfelszíni foltra a lézerezés a legjobb megoldás.

Ugyanezt javaslom az égésfoltra is.

CO2 frakcionális (fraxel)lézer. Gyönyörűen leszedi a fölső bőrréteget és alatta szép új bőr nő.

5352. Mplusl
2015. nov. 25. 12:43

Sziasztok.

2 dolog miatt szeretném kipróbálni a dermarollert, vagy ehet méginkább a derma stamp-et


1, tini koromban egy pattanást többször elkapartam, baran folt maradt a helyén, és ez azóta is megvan (kb 12 éve) , és nyilván ahogy haladok előre a korban egyre jbban látszódik.


2, szakács vagyok, van néhány égési sérülés az alkaromon.


Szerintetek ezekre megfelelő ez a módszer?

Illetve alkarra mehet a 2,5 mm-es?

arcra a 2mm-t gondoltam.

2015. nov. 21. 22:23
Sziasztok. Szeretnem a tanacsotokat kerni. 4honapja szultem jelenleg szoptatok...mindenhol azt olvasom hogy szoptatay alatt nem lehet hayznalni a ddrmarollert. Nekem a has a problemas....szepen visszahuzodott.....de striakra szeretnem hasznalni no meg a bor feszesitesere.....nem varok csodat....csak javitani szeretnek a bor szerkezeten amennyire lehet...taplalkozasra figyelek......nem javayoljak ezt a kezelest szoptatas alatt mert az erzestelenito es a hatoanyag ami a boron bejut art az anyatejnek......kerdesem az volna van olyan itt a forumon aki szoptat es nem hasznal semmi erzestelenitot es hatoanyagot???? Vagy inkabb hagyjam es majd ha nem szoptatok akkor csinaljam?
5350. gomboooc (válaszként erre: 5348. - Gomboooc)
2015. nov. 20. 12:08
na,én visszaszívom a kérdésem, megtaláltam végre :)
5349. Sütiket
2015. nov. 19. 22:42

Sziasztok!


Ma voltam dermaroller kezelésen. A vártnál sokkal fájdalmasabb eljárás. Nagyon kemény. Kb úgy kell elképzelni mint amikor érzékeny helyen epilláltok valami öreg epillátorral. Ez kb 6-7 órája történt, semmi fájdalom, semmi nincs azóta. Piros, aláfutásos bőr, elég csúnya. Aznapi programokat jobb lemondani. Komolyan mondom, ha ezt tudom, nem vállalom. Nekem ez a személyes tapasztalatom így frissen.

Jóejt ! :)

5348. gomboooc
2015. nov. 19. 20:13

sziasztok!


én segítséget szeretnék kérni :) gyanítom,h már ezt is többször leírtátok, és bár sokat olvasgattam a fórumot, nem emlékszem,h hol láttam volna. és tudom, google, de bennetek jobban megbízom.


ami nekem nem világos:


1. mikor használom a bőrfertőtlenítőt? érzéstelenítő előtt, érzéstelenítő után vagy rollerezés után?


2. le kell-e mosni az arcomról az érzéstelenítőt?


előre is nagyon köszi mindenkinek!

5347. uborka7
2015. nov. 18. 10:33
Kérem, hogy aki csinált már előtte- utána fotót (nem a közvetlen kezelés utánira gondolok ;) tegye fel! Jó lenne látni, hogy érdemes nyűglődni és szenvedni! Én is fogok feltenni képet. Köszönöm!
5346. uborka7 (válaszként erre: 5341. - Gombolya)
2015. nov. 18. 10:31
Hát, ha kibírod....elég kemény lehet nyakon és dekoltázson rollerezni, én nem élném túl :D
5345. uborka7 (válaszként erre: 5343. - Frankiboy1)
2015. nov. 18. 10:29
Köszi :)
2015. okt. 20. 19:43
Ja és rollert használok 2mm-t.
5343. Frankiboy1 (válaszként erre: 5340. - Uborka7)
2015. okt. 20. 19:43
Nekem volt egy sötét 20ft nagyságú pigmentfolt a bal szemem mellett.Semmi nem használt de a roller kb 3-4 alkalom után teljesen elmullasztotta nem is jött vissza 4 éve!
5342. Frankiboy1 (válaszként erre: 5340. - Uborka7)
2015. okt. 20. 19:41
Szerintem a naptól lettél barna foltos tehát pigmentált. Nyáron is csináltad? Nem szabad! A sérült frissen hámlott bőr az UV sugárzástól bebarnul.Szolárium?Úgyanaz!Most cvsináld tovább télen és eltűnik tavaszra és áprilistól már ne csináld!
5341. gombolya
2015. okt. 13. 12:26
sziasztok,engem az érdekelne,h. a nyakra is használható a roller ill. a a pen? valaki próbálta már ?
5340. uborka7 (válaszként erre: 5338. - Frankiboy1)
2015. szept. 25. 09:56

Szia Frankiboy1,

te pecsétet használsz vagy rollert 2mm-est? Nekem a pecsét vált be, én 2 éve kezdtem és kb. 10-15 kezelést csináltam vele, a bőröm szebb, simább lett, de van még vele munka. Ami miatt megálltam, azok a foltok. Egyenlőre nem tudni miért, de sajnos a pecsételés helyén barna foltos lett az arcom mindkét oldalon. Lehet, hogy nincs vele összefüggésben, bár nem lehet kizárni. Sajnos a bőrsérülésre is válaszolhat a bőr túlzott pigmentációval. Így most nem tudom, merjek-e újból belevágni. Te tapasztaltál hasonlót?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook