Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tudna valaki éhségcsökkentő tablettát ajánlani? fórum

Tudna valaki éhségcsökkentő tablettát ajánlani? (beszélgetős fórum)


18. 55Judit (válaszként erre: 17. - 55Judit)
2023. febr. 16. 08:44

És azt is mondták, ha abbahagyja valaki a szúrást, visszakapja a kilókat is. Tehát zsákutca.

A megoldás súlyos esetben a kivizsgálás, orvosi segítség kérés, kisebb problémánál tudatos életmód. Én az utóbbit választottam, bevált.

2023. febr. 16. 08:42

Éppen este volt szó az étvágycsökkentő szuriról és tablettáról. A nevét nem mondták ki, de valahogy biztos megtalálható a neten.

Arról beszéltek a fókuszban - esetleg visszanézheted - hogy a hírességek sokasága fogyott le egy cukorbetegek számára forgalmazott injekcióval. (Itthon is, de a reklámok miatt falami gyógynövényes formulára hivatkoztak.) Úgy rákapott a nép, hogy most hiánycikk lett, betegek se jutnak hozzá, de tablettában ugyanaz kapható. Viszont csak orvos írhatja ki, ellenőrzés alatt használható és néhány + kilóra biztos nem írják fel.

2023. febr. 16. 08:19
Végső elkeseredésemben kérnék segítséget! Kérlek osszátok meg velem bevált tablettákkal kapcsolatban. Köszönöm!
15. Alnisa (válaszként erre: 13. - Bichi)
2023. febr. 14. 13:59
Esetleg ha szart veszel, egyébként meg jó.
2023. febr. 14. 11:52
Ha több fehérjét eszel és kevesebb szénhidrátot, csökkenni fog az étvágyad. fehérjepor is megfelel, én nagyon finom vaníliás rizsfehérjét használok. Ha nem kívánom, akkor is megiszom, mert utána sokáig nem kívánok se édeset, se sósat. Ráadásul a fehérje segíti a fogyást is. nem mindegy hogy szénhidrátból vagy fehérjéből eszel 200kalóriát. Előbbi hizlal, utóbbi fogyaszt.
13. Bichi (válaszként erre: 11. - Alnisa)
2023. febr. 14. 11:13
Placebónak elmegy... :)))
12. Alnisa (válaszként erre: 6. - Yade*)
2023. febr. 14. 07:17
Csináld azt, hogy pár napig többet eszel. Ha mondjuk eddig 1200-1300 kalóriát ettél, akkor pár napig 1800-2000 kalória legyen, aztán állj vissza a megszokott étrendre. Ez sokszor segít, hogy újra beinduljon a fogyás, anyagcsere.
11. Alnisa (válaszként erre: 1. - Yade*)
2023. febr. 14. 07:15
Pyruvat
10. Soufflet (válaszként erre: 1. - Yade*)
2023. febr. 13. 23:53
Folyadekban elerheto igyen, es terhesseget okoz huvelyi uton. De ha semmi nem marad benned hetekig, 5-6 kilot le lehet adni egy idore.
9. Bichi (válaszként erre: 6. - Yade*)
2023. febr. 13. 22:14

Ha "csak" 6 kiló van rajtad, azon gyógyszer nem segít. Szerintem is a kajákkal vannak gondok, egy szakember tudna segíteni, inkább arra költs, mint csodabogyókra.

Nincs az a lelkiismeretes orvos, aki ezzel a "túlsúllyal" bármit is fel fog írni. A valamilyen lökést az fogja adni, ha helyreteszed az étkezésed, és utána sikert érsz el.

Könnyen lehet, hogy először felszalad 1-2 kiló, mert eddig teljesen rosszul csináltad, de utána ha nem pánikolsz, hanem folytatod, akkor le fog menni.

A fogyáshoz alapból nem kell a mozgás, az "csak" tónusost testet ad a a bőrben lógás helyett...

8. Fisica (válaszként erre: 6. - Yade*)
2023. febr. 13. 21:01
Lehet nem jó a diéta, valamin változtatni kellene.
7. Yade* (válaszként erre: 3. - Birebora)
2023. febr. 13. 19:43
Mi a neve a gyógyszernek?
6. Yade* (válaszként erre: 5. - Bozsu55)
2023. febr. 13. 19:42
Próbálom. De nem tudok megszabadulni kb. 6 kg-tól. Amennyire tudok tornázom is, de a gerincem miatt nem mindig jön össze. Szinte úgy érzem, megállt az anyagcserém is és hiába diétázok ezerrel, nem mozdulok, néha még 1-2 kilóval több is vagyok. Szóvalez má megy egy id3je, de most már besokaltam. Gondoltam valamilyen gyógyszer adna egy kis lökést.Amit régen szedtem, kivonták a forgalomból.
2023. febr. 13. 19:25

Az életmódváltás az első feladat. Ha ez nem megy akkor halva született ötlet.Háziorvos,labor.

Vigyél rendszert az életedbe evés terén is.Főzz előre, dobozolj.


November 10 óta cukrot nem láttam,max napi 80 gramm kenyér.

4. Bichi (válaszként erre: 1. - Yade*)
2023. febr. 13. 19:21
Ahhoz, hogy bármilyen valóban használható szert kapj, elég extrém túlsúly kell és hozzá tartozó kivizsgálások, szakorvos. Persze lehet kapni sokmindent, de én inkább az akaraterőmet fejleszteném, mint a csodaszereket szedném be...
2023. febr. 13. 19:18
Háziorvos fel tud irni.
2. fülemüledal (válaszként erre: 1. - Yade*)
2023. febr. 13. 19:00

Az orvosod tud ebben segíteni, vannak már jó gyógyszerek a célra, de előzetes vizsgálatokon kell átesni és meg kell felelni bizonyos szempontrendszernek.

Nem szabad interneten veszélyes tablettákat összevásárolni, mert életre szóló károsodást vagy akár halált is okozhatnak bizonyos esetekben. Amik külföldről jönnek, azok sokszor ellenőrizetlenek, senki nem szavatolja, mit tartalmaznak. Amik pedig itthon vénykötelesek, azokat nem szedheti akárki akárhogy.

2023. febr. 13. 18:52

Szevasztok!

Tudna valaki olyan éhségcsökkentő tablettát (nem étrendkiegészítőt vagy gyógynövényes dolgot) ajánlani,amihez hozzá is lehetne jutni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook