Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki Dr. Rákosi Miklós nőgyógyászt? Vélemények? fórum

Ismeri valaki Dr. Rákosi Miklós nőgyógyászt? Vélemények? (tudásbázis kérdés)


2021. jún. 30. 12:43

Szép napot mindenkinek! Nagyon régi a kérdés, de szeretnék érdeklődni, hogy azóta mik a tapasztalatok a Doktor úrral kapcsolatban?

A válaszokat előre is köszönöm szépen!

További szép napot!

2015. ápr. 24. 12:13
Én is ismerem...Sajnos..... :( 2004-ben szültem nála és miatta lett sérült a kislányom.Egészséges terhességem volt,tervezett császárral,mert már volt egy hasi nagyműtétem és nagy volt kislányom..Persze,a 150 ezret rebbenés nélkül elfogadta a szülésre úgy kellett berángatni.....Nem volt alapos,az életem ment rá... :( Elismerte,ha megcsászároz,minden rendben lett volna és most egy egészséges kislányom lehetne.Bizonyitani nem tudom....
2014. nov. 5. 11:24
Sziasztok!en ismerem....most vesztettem el egy felidos terhesseget a hanyagsaga miatt..egyebkent bizonyitani nem tudom,ha alaposabb lett volna,akkor kitudtam volna hordani mert nem vagyok orvos.mindenesetre annyira egyutterzo volt,hogy kozolte utana hogy az en makkegeszseges kisfiam nem baba,hanem abortum....
2013. júl. 18. 09:26
Ó sajnálom!
2013. júl. 17. 12:37

Én régen hozzá jártam.

Akkor hagytam ott, amikor mondtam neki, hogy nem sikerül teherbe esnem, mire annyi volt a válasza, hogy főzzek finomakat a férjemnek. Miután erősködtem, UH és bármilyen vizsgálat nélkül felírta a Clostit, hogy szedjem. Nem szedtem. Elmentem máshoz, a legelső uh-n kiderült, hogy endometriózisom van, amivel meg is műtöttek...

7. csandi1973 (válaszként erre: 6. - Kismackó2006)
2013. júl. 11. 15:17
Köszönöm szépen! :)
6. kismackó2006 (válaszként erre: 5. - Csandi1973)
2013. júl. 11. 15:09
Nincs mit! Neked is hasonlókat kívánok, remélhetőleg minden oké lesz! :)
5. csandi1973 (válaszként erre: 4. - Kismackó2006)
2013. júl. 11. 15:07
Hú, nagyon szépen köszönöm! Igazán megnyugtattál és megerősítettél abban, hogy oda kell menjek :)
2013. júl. 11. 14:57

Igen, én meg voltam elégedve. Éjszaka a szülőszobában bennmaradt apuka - adtak egy matracot, amin feküdt - merthogy nem indult be a szülés, csak a magzatvíz folyt el. Reggel infúzióval beindították és akkor jöttek a fájások is, délre meglett a baba. A szülésznők is nagyon rendesek, türelmesek voltak, tényleg, le a kalappal! Az éjszakás is nagyon segítőkész, rendes volt.

Kétágyas kórteremben voltam, a babát ki lehet hozni bármikor, családbarát az egész. Szóval nem volt rossz érzések! Én ajánlani tudom.

3. csandi1973 (válaszként erre: 2. - Kismackó2006)
2013. júl. 11. 14:50
Igen, a Bajcsyban van. A kórház amúgy jó?
2013. júl. 11. 14:47
ő a Bajcsy Kh-ban van, nem? Abban a kórházban szültem, de másik dokinál. Ha nem pénzéhes, akkor az már nagyon jó!
2013. júl. 11. 14:38
Ismeri valaki Dr. Rákosi Miklós nőgyógyászt? Vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook