Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki Dr. Pálmai Bálint nőgyógyászt? Tapasztalatok? fórum

Ismeri valaki Dr. Pálmai Bálint nőgyógyászt? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2012. nov. 7. 14:24

Ma voltam nála, eddig más volt az orvosom, de váltani akartam, mert nem voltam elégedett. Keresgéltem a neten, és mivel Pálmai Bálintról csupa jót írt mindenki, gondoltam megpróbálom.

Csak jót mondhatok róla, nagyon türelmes, mindent részletesen elmagyaráz, tapintatos, szóval mindent megtett azért, hogy lehetőség szerint ne érezzem magam kellemetlenül egy ilyen szituációban. Tízes skálán tízes. A rendelője is nagyon kulturált.

25. mtengyer (válaszként erre: 24. - Nyuszipocok)
2011. júl. 23. 09:26
Egyetértek! Az ember életében a legjobb befektetés egy jó szülész orvos!
24. nyuszipocok (válaszként erre: 23. - Mtengyer)
2011. júl. 22. 00:54

Akkor nagyon szerencsés voltál, hogy ingyen és bérmentve kaptál egy ilyen jó dokit (egyszer) :)

Abszolút egyetértek, nekem is minden pénzt megér, hogy mind a terhesgondozáson alapos, mind a szülés alatt teljes orvosi tudásával és odaadásával akár órákon keresztül ott van és a végén egy komplikáltabb szülés után kaptam egy makk egészséges kislányt :) és a császár sebemmel sincs azóta sem semmi gond... az, hogy mindketten egészségesek vagyunk minden pénzt megér... úgysem szül túl sokszor az ember életében...

2011. júl. 21. 15:58

Szia.

Én az első gyermekemet 3,5 éve szültem nála , úgy hogy ügyeletes volt. Végig ott volt a szülésnél, a szülésznőt kellett hívatni amikor jött a baba.Mindezt úgy hogy addig nem találkoztunk! Ekkor döntöttem el, hogy a többi gyerkőcömet is nála fogom szülni. aug. közepére vagyok kiírva, hozzá jártam terhesgondozásra, és egyáltalán nem félek a szüléstől, olyan szinten törődik a betegeivel és köztük velem. Vakon megbízom benne! Én azt gondolom hogy nincs nála jobb orvos!

Valóban nem kevés a 200 ezer forint , és nem tartozunk a felső rétegbe aki simán megengedheti magának, de a legfontosabb dolog egy szülő életében, hogy a gyermeke egészséges legyen, és sok múlik a születésen! Egy rossz orvos és ott az oxigénhiány stb.

2011. júl. 21. 00:52

Szia Anyuka!

Én egyszer hívtam a dokit telón amikor ez az influenza oltás mizéria volt és 3 hét múlvára volt időpontom, de nem akartam azt kivárni.

Kedvesen, alaposan válaszolt és az is plusz pont neki, hogy kicsi gyerekei vannak, így ő is nem olyan rég saját bőrén (azaz a feleségéén) élte meg a várandósság-szülés gyönyörűségeit így talán több empátiája van mint egy 60 éves dokinak.

Szülés során nálam megszívta, mert berendelték reggel 8-ra, du.15ig próbált természetesen szültetni, gyakran bejött, megnézett végül császáros munkája is akadt rajtam :) Mindezért semmi plusz pénzt nem kért (csak mert hallottam volt aki attól rettegett a szülőágyon nehogy császár legyen mert az drágább a dokijánál mint a normál szülés).

Hozzáállása normális, én még a hangját bírom nagyon, olyan megnyugtató, maga az ember is írtó nyugodt, szóval terhesgondozásnál és szülésnél is jól jött ez a nyugalom :)

21. gyuha (válaszként erre: 21. - Lkatus)
2011. máj. 13. 10:05
Szia! Én is a Pálmainál szültem 4 éve. Csak jót tudok mondani róla. Nagyon kedves és alapos. A magánrendelője nagyon szuperul felszerelt. Ha nőgyógyászati rendelésre mész akkor 10-12 ezer körül van. Ha terhesgondozásra mész az alkalmanként 20 ezer ft. De ezt csak 10-szer kell. Tehát 200 ezer és ebben benne van a szülés is. Körülbelül ennyi máshol is, csak a szülést külön veszik. Én nagyon meg voltam elégedve vele:-)
2011. ápr. 28. 21:55

Szia!


Én a másodikat szültem nála most áprilisban. Csak ajánlani tudom. A terhességem során végig nagyon alapos, gondos és lelkiismeretes volt. Egyszer hívtam vasárnap, amikor lázas lettem, felvette a telefont és segített. Az asszisztense is nagyon kedves és segítőkész. A 20.000 Ft/alkalom egy kicsit húzós, de pontosan le van bontva alkalmakra és így korrektül tudod, hogy miért fizetsz.

19. anyuka1975 (válaszként erre: 18. - Nyuszipocok)
2011. márc. 23. 22:07

szia nyuszipocok :)

én a másodikhoz keresek orvost (az elsőben, aki szintén a Jánosban praktizál, sajnos óriásit csalódtam a szülésnél). Dr. Kaszás Tibor, akit nagyon ajánlottak tele van, új beteget nem vállal, így most itt keresgélek. Veled együtt sokan dicsérik Dr. Pálmait, nálad milyen volt a szülés során? A terhességed alatt előfordult, hogy előre megbeszélt időponton kívül kellett keresned? Normális, emberi hozzáállású? Nagyon köszönöm, ha tudnál ezekkel a válaszokkal segíteni :)

Szép napot: Anyuka

2011. márc. 23. 01:29

Én nála szültem az elsőt és azóta is egyetlent egy éve.

Akkor a terhesgondozás valóban 20.000/alkalom, amit 10x kellett fizetni, ebben a szülés is benne volt, arra külön már nem kért pénzt, így 200.000ra jött ki a terhesség, de biztos lehettél benne, hogy ott lesz a szülésnél, ha már előre kifizetted a szülést :) Mindig adott számlát és egészségpénztártól visszaigényeltük.

Nem olcsó doki, de meg voltam vele elégedve. Nyugodt, alapos, jól felszerelt rendelővel, amikor bent voltál nem kapkodott, foglalkozott veled. Az egyetlen probléma az volt, hogy bár időpontra mentem kb. min. fél órát várnom kellett, volt, hogy többet is.

Nekem nincs összehasonlítási alapom, de összességében nagyon jó véleményem van róla.

2011. febr. 13. 15:04
Én rákszűrésen voltam nála tavaly előtt, az 12e ft volt.
16. kosido
2011. febr. 13. 11:32

Sziasztok!


Valaki tudna bővebbet mondani anyagilag a Pálmai doktor magánrendeléséről mert az oldalán 20000Ft / alkalom van és azt nagyon soknak találom.

15. Leona79 (válaszként erre: 13. - Karika5)
2011. febr. 4. 13:21
okés, kíváncsi vagyok:)
2011. febr. 2. 17:44
A világ legjobb orvosa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. febr. 2. 17:34
Írni fogok ha már tudok valamit..priviben...köszi mindent
2011. febr. 2. 16:23
Nekem nagyon szimpi volt, de sok, velem kórházban lévő kismamának is. Kíváncsi vagyok, mit sikerült intézned, majd jelezz vissza:)
2011. febr. 2. 16:16
azért köszi, már egy kicsivel jobb így.....mástól is hallani..
2011. febr. 2. 16:03
gondolom lehet mert tanácsot szeretnénk kérni és ha szimpi járnék hozzá!!
2011. febr. 2. 15:49
Hmmm. Nem tudom, szerintem hívd fel Őket, kérdezd meg.
2011. febr. 2. 15:45

Konzultációra is lehet menni?nem vizsgálat!!

Orvos keresőben vagyok....

2011. febr. 2. 15:43
Igen, ott a Mamut mögött, ott van a magán rendelése. Nekem Dévai István volt az orvosom, Ő egy meddőséginek a főorvosa.
2011. febr. 2. 15:36
és ki a nőgyógyászod?
2011. febr. 2. 15:35
a magánrendelőjében?ill. ház ha jól láttam?
2011. febr. 2. 15:34
Mert már akkor volt orvosom. Volt egy átjárhatóságim, azt Ő csinálta, meg utána 2,5 hónapot töltöttem bent a János kórházban, Ő vett fel az osztályra, meg egyébként is mindent lelkiismeretesen végzett. Láttam, hogyan viselkedett a kismamáival. Viszont már a szülés utáni rákszűrést nála ejtettem meg;)
2011. febr. 2. 15:30
Miért nem szültél??ha megkérdezhetem??
2011. febr. 2. 15:26
Igen. Szuper jó doki, nagyon lelkiismeretes és kedves. Szívesen szültem volna nála.
2011. febr. 2. 15:22
Ismeri valaki Dr. Pálmai Bálint nőgyógyászt?Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook