Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri és tornázik valaki Jung Dayeon videóira? fórum

Ismeri és tornázik valaki Jung Dayeon videóira? (beszélgetős fórum)


2013. aug. 28. 03:28

Nagyon sokat tett fel egy amerikai házaspár. Saját maguk végzik és filmezik a gyakorlatokat, semmi hatásvadászat nincs benne, még zene sem, csak e gyakorlatok vezényelése. És a látvány is csak maga a végrehajtott gyakrolat. MMár 300 körüli a videóik száma, és a keresőjükkel nehézségi fok, vagy edzés típusa, de akár testtáj szerint is lehet edzést keresni. FitnessBlender néven lehet keresni a youtube-n.


A nagy kedvencem ez, és Tatarek Rezső hivatalos oldaláról ingyen letölthető videók. Az tíz darab tíz perces más-más izomcsoportot megmozgató, de nagyon hatékony kis edzés, ugrálások nélküliek. És van egy 60 perces is.

Ezek egy ma már nem is létező tévécsatorna számára készültek. Tatarek Rezső egy szimpatikus és képzett emberke, az eredményei az oldalán is olvashatók.

Én sokszor találok a youtube-n olyan videókat amiknek a linkjeit összegyűjtöm.

Van még egy jópofa, talán kubai nő, aki kicsit táncos, de könnyen követjetó, rövid kis "riszálós" edzéseket mutat, amik azért meglepő módon mégis éreztetik másnapra, hol vannak az izmok!

8. Ata06 (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2013. aug. 28. 00:35
Mik azok az erősebbek? Pl. ?
2013. aug. 28. 00:03

Tapasztalatból mondom (55 évesen, egy év alatt -20 kg), hogy a normális, azaz megfelelő étkezés mellett, ha már nem huszonéves az ember, az ilyen mozgás is tökéletes ahhoz, hogy a szervezet hoszsászokjon a rendszeres mozgáshoz, és elinduljon a lassú, de biztos fogyás.

Én már erősebbeket szoktam végezni, de a változatosság kedvéért ilyen könnyebbeket is beiktatok egy-egy nap.

2013. aug. 27. 23:42

Ez nekem se lenne rossz, mert nyugis mozgás.:)

De szerintem valamilyen diétát is tarthatott, mert ezzel a mozgással ennyit fogyni eléggé hihetetlen.

2013. aug. 27. 22:52

No így már talán sikerül:


[link]

2013. aug. 27. 22:44

Én is kíváncsi lettem, de kétfélét találtam.

Az egyik egy valóban nem fiatal nő, a gygakorlatok könnyűek.

[link]


A másik, azaz abból többféle, egy kortalan nő, ott a mozgás élénkebb.

Érdekes, és le is mentem a hosszabbakat, kipróbálom.

2013. aug. 27. 22:29
igen, a youtuberol letornáztam egy 30 perces gyakorlatot...a csaj 46 éves, 20 kilot fogyott..két gyerek anyukája. Én 34 vagyok és szintén szeretnék 20kilot fogyni :-)))
2013. aug. 27. 22:18

Még nem hallottam róla, de megnéztem a youtubeon.

Tetszik, dance mozdulatok is voltak benne.

Neked DVDn van vagy ugyanott találtad?

2013. aug. 27. 22:10
Ma ismerkedtem meg Jung Dayeon egy-két torna videójával, és megtetszett ez a mozgásforma, kb. 30-40 perc. Tornázza már ezt valaki esetleg régebbről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook