Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki Rubin Rékára tornázik. Ti milyen testrészre edzetek egy nap vagy milyen blokkokat csináltok meg? Milyen gyakran tornáztok egy héten? fórum

Aki Rubin Rékára tornázik. Ti milyen testrészre edzetek egy nap vagy milyen blokkokat csináltok meg? Milyen gyakran tornáztok egy héten? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 1. 20:01
Én pár hete kezdtem el tornázni a 2011-esre. Amikor van időm, naponta kb. 50 percet. Ez szerintem heti 4* fog összejönni. Megcsinálom a step-en lévő részt (20 perc), utána a 20 perc csípőt, de ebben szerintem bőven van farizom is. És utána kb. 10 perc hasizom a 2012-esből. De azt nem pont úgy, ahogy ő csinálja, mert egy idő után más gyakorlatot csinálok, mert nem bírnám azt a mennyiséget, amennyit ő csinál egy hasizom gyakorlatból. Sajnos még nem tapasztalok változást, mert az étkezésen is kéne változtatni, de az nem megy. Remélem, azért így is fog használni.
9. Cucicsillag (válaszként erre: 8. - 388b941089)
2014. máj. 1. 19:51

Sztem is-is, :D

hu-huuu es huha is van :)

8. 388b941089 (válaszként erre: 4. - Bowie)
2014. máj. 1. 19:47

Nem. Azt mondja, hogy HŰHAAAA!! :DDDD


Nem szoktam itthon tornázni, terembe járok, de ma nincs nyitva, így megcsináltam egy másfél órás szettet tőle + 20 perc hasizmot. A hangjától én is rosszul vagyok, meg brutál idegesítő amúgy.

7. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Bowie)
2014. máj. 1. 19:21
Nekem a kedvencem, de tenyleg : "kemenyek vagyunk,mint a vas " :))) cuki a csaj amugy!
2014. máj. 1. 19:08
bocsi. én Shobert Norbira tornázok :DD
5. 2f30d22483 (válaszként erre: 4. - Bowie)
2014. máj. 1. 18:40
Meg azt is hogy háhááááá..:-)
4. bowie (válaszként erre: 3. - Sly7105)
2014. máj. 1. 18:02
És azt is mondja: huhúúúú:))
2014. máj. 1. 17:49
Nekem a 14 éves lányom "rékázik" 2 naponta 60 percet, nagyon durva. És a csaj hangjától a férjemmel ki tudnánk rohanni a lakásból. Idézem: /ezt halljuk a másik szobában/ " Fel, fel, fel ! Emeld, tarsd, bírod, fel, fel, na még, na még, még kettő, még egy, fel, fel" iszonyúúúúú :) Persze a hatás az kétségtelen.... Aki bírja csinálja !
2014. máj. 1. 17:08

:) szinte sejtettem, hgy ez a kiiras ugyanattol szarmazik, aki a minap feltette a masik RR-s kerdest.

Annyi ilyen forum van, keress ra sztem,mert itt sem fgnak sokkal tobben irni. Sooot, sztem RR rajongoi tabor is van, ok meg plane tudnak segiteni.

Sok sikert!


Egyebkent en meg Rekat is valtogatom, mert akarmennyi jo, a ferjem rossul vana hangjatol :) probald meg Pentek Enikot es Tatarek Rezsot is, fo a valtozatossag

2014. máj. 1. 16:29
Aki Rubin Rékára tornázik. Ti milyen testrészre edzetek egy nap, vagy milyen blokkokat csináltok meg? Milyen gyakran tornáztok egy héten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook