Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismer valaki olyan természetes módszert amivel a méhkürt elzáródás megszüntethető? fórum

Ismer valaki olyan természetes módszert amivel a méhkürt elzáródás megszüntethető? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 10. 11:51
Agykontroll
3. Valca (válaszként erre: 2. - Vigike)
2012. okt. 9. 20:04
Köszönöm Vigike a hozzászólásod. Minden megoldás érdekel, és minden javaslatot megfontolok!
2012. okt. 9. 18:32

Szia!


8 cm-es miómám van és mikor megjön, nagyon vérzek. 2 napig sehova nem tudok menni. 3/4 doboz tampont használok el egy nap alatt. Kétszer elmaradt a műtétem ami azzal jár, hogy vagy megmarad a méhem, vagy kiveszik.


Miután másodjára is elmaradt a műtétem elhatároztam, hogy magam veszem kézbe a dolgokat. Elkezdtem alkalmazni a talpmasszázst magamnak. 3 hete masszírozom kb. fél órát minden nap. Eredmény: felére csökkent a menzeszem, eddig 3 tampont használtam el a 3/4 doboz helyett. Két hónap múlva megyek egy hüvelyi UH-ra, megnézni mi újság a miómámmal. Teljesen el akarom tüntetni!


Emellett nemrég kezdtem az 5 tibeti jógagyakorlatot és csinálok vízprogramozást. Fogyasztok kefirgombát is bár ezt pár napja már nem szedem.


Én a talpmasszázsra teszem le a voksomat! Az nagyon sokat segít a betegségeken! Keresztapám kitanulta és masszírozott olyan nőt aki nem tudott teherbe esni. A talpmasszázs hatására sikerült neki!


Remélem tudtam segíteni! Sok sikert kívánok! :)

2012. okt. 9. 18:23
Sikerült valakinek méhkürt elzáródás mellett teherbe esni? Feloldani valamilyen módon az elzáródást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook