Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Írjunk együtt szappanoperát! :) fórum

Írjunk együtt szappanoperát! :) (fórumjáték)

1 2 3 4 5
145. klaa (válaszként erre: 142. - Mágnes74)
2013. ápr. 17. 03:14
a falhoz bilincselték a kocsiban....lakókocsi?
2013. márc. 29. 18:09
Vége a szappanoperának?
2011. szept. 24. 20:07

Esmeralda nyomozni kezd Francesco után. Tallia nem ér rá, mert hobbijának él, fát vág. Esmeralda egy zárdában nevelkedett, miután a szülei elhagyták csecsemőkorában. Ferman nem szíveli ugyan a fiút, de amikor megtudja, hogy Esmeralda terhes, megígéri, hogy segít tisztázni a férjét. Teyo megtudja, hogy valaki járt a raktárban, akinek Petra írta alá a belépési engedélyét.

Nemcsak büszkeségük szenvedett csorbát, de az is bosszantja oket, hogy a házasság révén a fiatal özvegyet illeti Gazsi vagyonának a fele. Gazsi eltiltja lányát, a rossz útra tévedt barátnőjétől. Anibal gazdag földbirtokos, kiméletlen önkényúr, akinek semmi sem szent, ha céljai eléréséről van szó. A rendőrség megtalálja a kokaint, és Teyo kénytelen Tallia bűnösségében hinni. Aintzine meglátogatja Sebastiao házát, hogy többet tudjon meg Petra dolgairól, de a férfi rátámad.

A szegénynegyedben azzal vádolják a kislányt, hogy nem tisztességes úton keresi a pénzt. Isabeau érzi, hogy nincs jól, de Melquiades nem akar az orvosa maradni, mivel szerelmes a lányba. Baudelio belépési engedélyét Petra írja alá. Gazsi dúsgazdag médiacézár, Lima legnagyobb kiadójának, az Editorial America-nak a tulajdonosa. Bár Teyo őrnagy és Millrick semmit sem találnak, Teyo azt tanácsolja, hogy Petra tegyen feljelentést, ha Gazsi zsarolja őt.

142. mágnes74 (válaszként erre: 141. - 9b10f3d7ff)
2010. júl. 2. 06:56

Gazsi sátáni kacajra fakadt, Esmeralda összeborzadt e hang hallatán. Horrorfilmek képsorai jutottak eszébe, amit látott, míg rövid ideig nem vakként élte az életét. Félni kezdett.

A férfi hirtelen átölelte és a fülébe suttogott:

-Végre az enyém lettél, milyen régóta várom ezt a percet!-szólt, majd a bilincsek felé lökte Esmeraldát. Ő megtántorodott,, majd egy hatalmas ütést érzett a fején, és elsötétült a világ.

Amikor magához tért kicsit kábultan, örömmel konstatálta, hogy újra lát. Körülnézett a kocsiban, és újra pánikba esett.

-Nem adhatom fel, harcolni fogok az életemért!-mantrázta magában, közben azon járt az esze, hogyan szabadulhatna ki szorult helyzetéből.

A falhoz volt bilincselve, a férfi nem volt a kocsiban.

-Vajon mennyi időm maradt a visszatértéig?-kérdezte, és nekiállt tervet kovácsolni a szabadulás reményében.

2010. jún. 30. 07:42

Gazsi,mert ez volt a férfi neve küzdött önmagával,miközben legeltette szemét a lány testén. Rendőr volt ő egyrészt,másfelől ember,férfi...beteg aberált férfi. Esmeraldát várta,őt leste ezen a napon is.

Esmeralda hirtelen azt érezte,fázik.Vékony ruháján át meredeztek kemény mellbimbói. Félt, valami rossz érzése támadt.

2010. jún. 30. 00:03

Majd cseperegni kezdett az eső, miközben Esmeralda és új barátja andalogtak a kocsi felé.

A fiú szája gonosz mosolyra húzódott, ahogy odaértek a sötétített üvegű kisbuszhoz.

-Na most megmutatom neked, milyen az igaz bosszú-mormolta-jó szexet vársz, de a végén kegyelemért fogsz könyörögni.

A nő naivan szállt be a rakodótérbe, nem látta a falon a bilincseket és az orvosi táskát a padlón, benne az élesebbnél élesebb szikékkel.

2010. jún. 29. 21:52

Ó édes Esmeralda!-kezdte a férfi a mondandóját.

Onnan tudom a neved, hogy néztem a sorozatot, és már akkor kutattam, hol találhatlak meg. Nem tudtam meg semmit rólad, csak, hogy a pampákon élsz és, hogy az Oktogon felé igyekszel most. Ezt az évismétlő barátnődtől, Lucia Moskitotól hallottam, aki tavaly még az én osztálytársam volt. Én mióta megláttalak szerelmes lettem mélykék szemedbe. Én már oly sokszor utánad osontam amikor hajnalban mentél kecskét fejni. Mindig arra gondoltam, kár nem az enyémet húzogatod, akármi legyek, ha nem igaz. Tök égő,úgy szégyellem magam,kész őrület, hogy ezt most elmondtam neked. És mégis szeretném, ha tudnád,hogy szeretlek, és ha elmúlik a félénkségem,az lesz az első elveszlek feleségül.

Esmralda csak hallgatott, nem nagyon izgatta a férfi szép vagy csunya,egy a lényeg most,pénzes legyen.

Esmeralda megkérdezte:

-Szép a kocsid?

A férfi jókedvűen felelt.

- Majd meglátod, és ki is próbálhatod.

Esteledett,friss lágy szellő támadt.

138. b2076ec79b (válaszként erre: 137. - B2076ec79b)
2010. jún. 29. 12:13

A nő bedobta minden vonzerejét, hajtotta a pénz utáni vágy, illetve a férjét is vissza akarta kapni. Tudta, ha sikerül elcsábítani dupla pénzt kap. Kavarogtak a fejében a gondolatok, nem értette miért így van, hiszen számára az volt a küldetés, hogy Lüki megbizonyosodjon Elton hűségéről. De nem sokat morfondírozott ezen, gondolta fele pénz is pénz, úgyhogy kidobta formás melleit és Elton fejéhez nyomta őket. Elton nem bírt ellenállni, bár megpróbált tiltakozni, de ez nem tartott soká. Esmeralda volt az a nő, aki megtestesítette számára a nőt!

Bevonszolta a kocsijába, majd a hátsó ülésen egymáséi lettek. A végén csak két tenyérlenyomat maradt a párás ablaküvegen. Esmeralda pedig, mint aki jól végezte dolgát, felöltözött és elindult Lüki házához, hogy végre visszaszerezze Johnt és a pénzt is megkapja.

Sajnos rossz felé indult, mivel nem látott semmit és hiába a Brei írás, egy saroknál, ahogy kitapogatta az utcaneveket, teljesen elkavarodott, mert rossz irányba fordult. Persze ő erről mit sem sejtett, határozott léptekkel indult az Oktogon felé-legalábbis azt hitte, hogy arra felé-. Ahogy ment, egyre jobban erősödött benne az érzés, hogy nem jó felé tart. Gondolta megállít egy járókelőt és segítséget kér. Pont arra jött egy fiatalember, Esmeralda kedvesen leszólította:

-Elnézést Uram, megtudná mondani hogy merre van az Oktogon?

Persze, de én is pont oda tartok, esetleg velem jöhetne-mondta nyájasan a fickó, de Esmeralda nem látta sejtelmes mosolyát. Így belé karolt és elindultak......

137. b2076ec79b (válaszként erre: 136. - 4f8ae69d1b)
2010. jún. 29. 12:01

..csak ment a hang után, mert közben újra ráeszmélt, hogy nem lát. Mígnem egyszer csak nekiment a zongorának. A zongora mellett ülő férfivel elkezdték tapogatni egymást, hisz a férfi sem látott. Miután a mosdóban megtörtént a szex, kiderül, hogy a férfi Steve Wonder, nem pedig Elton.

Esmeralda kicsit rosszul érezte magát a történtek miatt, de nem adta fel a keresést. Bekiabált az edzőterembe:

-Hol vagy Elton???

A kérdésre előlépett egy 150cm-s , kissé kövérkés alak és karon fogta Esmeraldát, majd kivitte az edzőterem elé.....

2010. jún. 29. 08:59

Esmeralda az edzőteremhez ért..

még nem látott semmi,csak a teremből kiszűrődő csattogó gépek,és férfiak fáradtan elnyúló nyögéseit hallotta..

Volt köztük egy ismerős hang..

egy lágy hang..

Esmeralda fülelt..majd mikor közelebb ment és belépett a terembe,akkor látta meg a férfit..aki egy zongora mellett énekelte a

"can you feel the love tonight" c.nótát..

135. mágnes74 (válaszként erre: 134. - 4f8ae69d1b)
2010. jún. 29. 01:41

...De a telefon süket maradt.

-Lükalló , te itt? Újra a városban?Megijesztettél!

-Lenne egy feladatom Esmeraldának-szólt Lüki- de csak így lehetek biztos benne, hogy vállalja. Ha te,John addig a túszom maradsz.Az új barátom biszexuális és meg akarok bizonyosodni a hűségéről.

Esmeralda, te úgyis mindenkinek odaadod magad, csábítsd el Eltont. Ha sikerrel jársz, visszakapod a férjed és egymillió dollárt, ha nem, akkor csak a férjed és a pénz felét. Ez a biztosítékom arra, hogy mindent megpróbálsz.

Itt a fényképe és a hely címe, ahol megtalálod. Éppen az edzőteremben van, kapsz 24 órát,hogy teljesítsd a feladatot.

Azzal A két markos legény kitette a nőt a kocsiból, és elhajtottak. A hátsó ablakon John nézett riadtan kifelé.

Esmeralda hosszan nézett utána, majd lepillantott a kezében levő papírra és sietve elindult az edzőterem felé

2010. jún. 29. 01:07

Lükalló Bocsongó..

Esmeralda és John kikerekedett szemmel nézték,szinte azonnal elsápadtak a meglepetéstől.Nem tudtak szóhoz jutni..

Bocsongó sem szólt semmit..

Majd a pár hirtelen megmozdult,és egymásra nézés nélkül ugyanazt tették.

Mindketten belenyúltak saját zsebükbe.

Elővették noteszüket és mobiljukat,majd telefonáltak..


Mindketten tárcsáztak...

133. mágnes74 (válaszként erre: 131. - B2076ec79b)
2010. jún. 28. 23:20
...ahol egy fekete limuzin várta őket. Két markos legény, dagadó izmokkal lefogta Esmeraldát, másik kettő pedig a férfit, és belökték őket a hátsó ülésre. Felnéztek és velük szemben ott ült Joe, illetve, akit Joenak hittek. De hirtelen lehámozta az álarcot az arcáról, és ők rémülten látták, hogy nem más ül velük szemben, mit....
2010. jún. 28. 11:47

OFF


Bocs Joe, ha olvasod, tök véletlen írtam Joe-t :DDD Hirtelen csak ez az egy név jutott eszembe....


ON

2010. jún. 28. 11:46

...félszemű Joe, a kiváló plasztikai sebész. Miután rendeltek egy menüt, odamentek hozzá.

-Üdv Joe! Te itt? Jó újra látni téged.-kezdte John.

-Egy kis segítségre lenn szükségünk, de sajnos pénzünk nem nagyon van és még a műholdas telefont is elvették tőlünk-folytatta szomorúan.

-Semmi gond, velem bármit meg lehet beszélni, ezt te is tudod. Esmeralda eljátszik velem egy kicsit és nincs az a gond, amit nem oldanék meg nektek-mosolygott kajánul Joe.

-Rendben, megegyeztünk, sajnos neki már úgyis mindegy, úton-útfélen kielégít mindenkit-válaszolt kissé csalódottan John.

-Mégis miről lenne szó?-kérdezte Joe.

-Át kéne változtatnod bennünket, de felismerhetetlenségig, akár arcot is cserélhetnék Esmeraldával, tudod olyan Ál/Arc stílusban-de ahogy ezt a mondatot kimondta, azonnal rájött, hogy ez nem lesz túl jó ötlet, hiszen akkor utána mindenkivel neki kell majd játszadozni, így gyorsan elhessegette ezt a gondolatot.

-Inkább készíts nekünk valami átlagos arcot, amivel elvegyülhetünk a tömegben és nem találnak ránk a Don emberei-mondta gyorsan John.

-Rendben van, ma éjjel gyertek el a klinikára, de nagyon figyeljetek, nehogy kövessen valaki. A részleteket majd ott megbeszéljük. Most mennem kell, mert lehet, hogy már most is figyelnek minket-hadarta Joe és kiviharzott az étteremből.

John és Kate összenézett:- Kicsit paranoid ez a Joe....

De ügyet sem vetve rá, beburkolták a hamburgereket, majd elindultak valami szállás után nézni, mert soká lesz még éjjel és már így is nagyon el voltak fáradva. Reménnyel teli várakozással, szívükben megnyugvással, kéz a kézben jöttek ki a mekdonálc ajtaján.......

130. b2076ec79b (válaszként erre: 129. - B2076ec79b)
2010. jún. 27. 19:33
-Esmeralda! Tudom, hogy most nagyon fáradtak és idegesek vagyunk, de van egy nagyon jó ötletem. Tudod egy cigaretta elszívása 7 perccel rövidíti meg egy ember életét, a szex 15 perccel meghosszabbítja és mivel mindketten dohányzunk....hát keféljünk az életünkért!!-és már magára is rántotta a nőt, aki egyik ámulatból a másikba esve még tiltakozni sem tudott. Mikor mindketten felöltöztek, úgy döntöttek elmennek enni valamit és megpróbálnak a lehető legtermészetesebben viselkedni. Elindultak hát a közeli mekdonálc felé, mivel pénzük nem nagyon volt és feltűnést sem akartak kelteni. Beléptek az ajtón és akkor megpillantották, hogy az egyik asztalnál ott ül......
129. b2076ec79b (válaszként erre: 121. - B2076ec79b)
2010. jún. 27. 19:08

....Kirakta őket a tűzlétra tetejére. Gondolta, amíg a következő pácienssel végez, addig úgyse fognak még felébredni. Gyorsan kivonszolta őket, épphogy az ajtót becsukta, már kopogtatott is Jennifer:

-Doktor Úr, itt van Mrs. Doubtfire-és azzal a lendülettel már terelte is be a "nőt".

-Hogy van, Mrs. Doubtfire? Kezd már helyére kerülni a nemi identitási zavara?-kérdezte Dr.Juan

-Képzelje el doktor úr....-és hosszú beszélgetésbe kezdtek. Eközben John és Kate, alias lovászfiú és Esmeralda magukhoz tértek. A lovászfiú gyorsan körülnézett-Esmeralda is megtette volna, ha nem lenne vak- és észrevette a lefelé vezető tűzlépcsőt. Gondolkodás nélkül elkezdte húzni lefelé a nőt maga után, még mindig félig kábultan és a tudatmódosító szerek hatása alatt. Ebben az őrült meggyőződésben futottak végig a Park Aveneu-n, mar a Central Parkba érve lelassítottak és leültek egy padra. John, a lovászfiú bizalmasan magához húzta Esmeraldát-nem akarta, hogy bárki meghallja miről beszélnek-és halkan, de nagyon tagoltan ezt mondta neki......

128. mágnes74 (válaszként erre: 127. - Pista55)
2010. jún. 27. 17:07
Én csak reménykedem:DD
127. pista55 (válaszként erre: 126. - Mágnes74)
2010. jún. 27. 17:05
Hova gondolsz?:D
126. mágnes74 (válaszként erre: 125. - Pista55)
2010. jún. 27. 17:04

De nem tőlem, ugye?

:DD

125. pista55
2010. jún. 27. 16:40
Tartózkodom!
124. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 123. - Mágnes74)
2010. jún. 27. 16:35
detto..
123. mágnes74 (válaszként erre: 122. - B2076ec79b)
2010. jún. 27. 16:24
szappan 121.
2010. jún. 27. 16:23

KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY!!!


A nézettség érdekében új szavazást kell kiírnunk, a történet egy mederben tartása végett :))

Szavazni ugyanúgy, ugyanott, csak szappan120, vagy szappan 121.

Sajnos a szappan118 most nem került adásba...

121. b2076ec79b (válaszként erre: 119. - 4f8ae69d1b)
2010. jún. 27. 16:21

sárga csekket lobogtatott fenyegetően, majd elment. Bill és Kate furcsállotta a dolgot, de ügyet sem vetettek rá. Tovább folytatták a csókolózást, amikor belépett az álmos John.

-Mi a fenét műveltek ti itt?-kérdezte indulatokkal teli hanggal.

-ÓÓ John, bocsáss meg, de Bill álmaim férfija, vonzó, okos, gazdag...-mondta Kate.


Így aztán John beletörődve sorsába beállt Bill farmjára lovászfiúnak, Kate pedig úgy élt ott a farmon, mint egy brazil kávébabtermelő mágnás asszonya, ezért felvette az Esmeralda nevet.


Ennél a pontnál John már nagyon hangosan kiabált, rángatózott a székben. dr. Juan megijedt, hogy baja esik, gyorsan elkezdett visszaszámolni.- Mr. Smith most pedig fel fog ébredni mire 3-at számolok! 1, 2, 3!-szólt határozottan a doktor.

Smith magához tért, veretékben úszva kapkodott levegő után és zihálva így kiáltott:

-Értem, most már értem!! Kill Bill és elraboltam Kate-et. Ő az enyém, csak az enyém-ordibálta.

a dokrot megpróbálta lenyugtatni, de szavakkal nem sikerült, így neki is beadott egy injekciót. John kábán terült el az ágyon.

-NNa remek, most itt van az irodámban két ájult őrült idióta-gondolkodott magában Dr.Juan.

-Mi a fenét kezdjek velük, mindjárt ideér a következő páciensem.

Ekkor óriási ötlete támadt.....

120. mágnes74 (válaszként erre: 119. - 4f8ae69d1b)
2010. jún. 27. 16:19
..hallal, amit éppen a kádba tett volna, amíg holnap agyon nem üti a vacsorához. Meglepetten állt,hiszen eddig homoszexuálisnak hitte a bátyját, és most egy világ omlott össze benne.
119. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 117. - B2076ec79b)
2010. jún. 27. 16:04
Ott a zuhanyzóban egymásé is lettek,mikor újra elhúzódott a függöny..Bill testvére,Norman állt ott kezében egy..
118. mágnes74 (válaszként erre: 117. - B2076ec79b)
2010. jún. 27. 16:03
...de ekkor belépett az álmos John.....
117. b2076ec79b (válaszként erre: 116. - 4f8ae69d1b)
2010. jún. 27. 16:02

...és ott állt Bill Bates a milliárdos moteltulajdonos. Azonnal beugrott a zuhany alá, Kate riadtan nézett föl.

-Hol van John?-kérdezte

-John már alszik, nagyon kimerítették az események-mondta Bill, és közben magához húzta a nőt.

Kate nem tiltakozott. heves csókcsatába kezdtek.....

116. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 115. - Mágnes74)
2010. jún. 27. 15:55

Kate odaszólt kedvesének..máris jövök,csak lezuhanyzok..

várj meg az ágyban..

A füdőben Kate lágyan mosta meg minden porcikáját..észrevette,hogy elhúzódik a függöny és...

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook