Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Írjunk könyvet együtt ! fórum

Írjunk könyvet együtt ! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. márc. 9. 07:15

Nha végre megint vagyok. :)

Este írok egy szösszenetet. :D

2012. márc. 8. 13:27

Jött egy új lány a vállalathoz.

Betty a csúnya lány!

Húúúú az anyját....tényleg nagyon csúnya,még a döglegyek sem köpik be.

Mióta rám nézett rémálmaim vannak.

Olyan csúnya,valahányszor kávét hoz szívrohamot kapok.Veszélyességi pótlékot fogok kérni.Inkább leszoktam a kávéról és a folyosókon lopakodó üzemmódban közlekedek,elkerülve vele a találkozást.Számomra a munkahelyem kísértetházzá változott.

2012. márc. 5. 20:05
Rendben :)!
2012. márc. 3. 04:52
Bocsi nem tudok írni, még nincs net az új lakásban, telorol meg hosszú lenni. De amint lesz, jövök. :)
2012. márc. 1. 16:02

Gyönyörű napsütéses napunk van.

Úgy gondoltam elmehetnénk Lorával shoppingolni.

Gyönyörűen gömbölyödik már a pocakja....úgy irígylem!

Újítani kell a ruhatárján,mert már nem éppen kényelmesek pocakban,gyönyörű kismamaruhák vannak!

Én is betettem egy pocakutánzat párnát,hát nehogy már én ne próbálgathassak :),vagy engem ne dícsérjenek.

Tudok mit köríteni a nemlétető gyerekről majd ;).

Lora sokat rókázik,vicces de ezek után én is szeretnék gyereket.

De hova és mire szülném meg....normális pasim sincs.

Nagyon jókat hülyéskedünk!

Én is vettem magamnak pár kismamaruhát,majd Lora elhordja.

Szétnézünk a csemete részlegen is....van bölcső,de édes....automatán ringat,zenélő kütyük.

Együtt várom a picit Lorával,most elfelejtem a diétát,ugyanolyan kívánós leszek én is,sétálunk a parkban,a kirakatok közt,bemegyünk a Mc-ibe ..,végül egy fagyizóban megesszük a legnagyobb pohár fagylaltkelyhet és a kocsiban a legjobb fürdőbe menet bömbölő zenét hallgatunk.

Ha vízbe nem is mehetünk,napozunk egy jót.

2012. febr. 26. 20:01

S,hogy a többi pasival mi lesz?

Hát tudhatnák,hogy csak másodhegedűsök..és a papír adatait ők sem vonhatják kétségbe.Ennyi!


A nyálakat lefagyasztottuk,hogy,ha megszületik a pici,csak jó lenne tudni mégis kié, ezért vettünk egy fagyasztóládát.

Most pedig nyomás!!Programom van a szexi liftszerelő pasassal.Bugyit se veszek fel.Ugyan minek!

2012. febr. 26. 19:35

Jessi:

Ááááh ,egy gyerek....neeee!

Én nem akarom nevelni!

Bármit,csak azt ne!

A béranyaság ötlet azért nem jó,mert ki kell adnod a kezedből a saját gyermeked.Képes lennél rá?


Meg van!

Van egy ismerősöm,akinek volt már lombik programja.

Megmondom neki,hogy ezen gondolkodok,megnézegetem milyen papírokat kellett kitöltenie,kérek egy kávét,közben lefényképezem.

Otthon dolgozk rajta gépen egy kicsit.

Van egy fiatal doki Vermont-ban,aki mesterséges megtermékenyítéssel foglalkozik....elmegyek néhány konzultációjára,igyekszek mindent megtudni erről a mesterséges megtermékenyítés dologról.

Úgy teszek mintha nekem volna rá szükség, és bekebelezem a pasit,közelebb kerülök hozzá,nem árulom el az igazi nevem.Eltöltök vele egy pár forró éjszakát.

A következőt igyekszek a rendelőjébe tervezni.Altatót csempészek szex után az italába,kis becsiccsentés után,hogy ne gyanakodjon.Leellenőrzöm ezalatt az eredeti papírokat,hogy elég-e csak formanyomtatvány,vagy fontos-e az eredeti.Lefényképezem az aláírását,lepecsételem a papírokat 2 hónappal ezelőtti dátummal....visszatekerem a pecsétet,teszek rájuk orvosi pecsétet is.Elrakom dossziéba,elrejtem a kocsimba....nyomtatok még ki egy formanyomtatványt,hogy a hiányt ne vegye észre,rendet rakok,eltakarítom a nyomokat.Mindezt gumikesztyűben....majd meztelenre vetkőzök,lefekszek a pasi mellé,hozok egy plédet a kocsiból és elalszok mellette..

Reggel úgy kelek,hogy húú..micsoda éjszaka volt.


Otthon kitöltjük a papírokat,aláhamisítjuk a doki aláírását,majd egy dossziéban Lora személyes dolgai közé csempésszük,hogy véletlenül Matt megtalálja.

Így már nem kell mit kitalálni,magyarázkodni,csak rögtönözni,miért titkolta ezt Lora,félt,hogy Matt nem akar gyereket,de ő már szeretett volna,nem mert rákérdezni stb.,el tudja-e ezt fogadni Matt és egyebek,azért Vermontban,hogy ott nem ismer senki.Csak rögtönözni kell, a kétségeket már ki is zárjuk a véletlenül megtalált papírokkal.

87. 1246f1921c (válaszként erre: 86. - E300c9a9d2)
2012. febr. 26. 09:26

Hmmm..., ezt a kilincses ötletet felírtam a naplómba. Olyan vésztartalék tervnek.

Mi lenne Mattnek, a főnökömnek, és a pasimnak is azt mondanám, hogy az övé?

Sosem kételkednének, a tenyerükön hordoznának.

Ketten ellátnák helyettem is babát, semmi gondom nem akadna.

Talán ezt a lehetőséget is számításba veszem.

De béranyának is kiadhatnám magam, akkor senkivel nem kellene szakítanom. Tündökölnék a büszkeségtől a szemükben, hogy milyen helyes, jó ember vagyok. Meddő párokat segítek meg.

A bibi az, hogy egy meddő párt sem ismerek. Lehetne mondjuk Jessi, a titkos és beépített meddő ügynököm.


Gyors ezt is lefirkantom. Minden ötletet fel kell jegyeznem, hogy a legjobbat választhassam!

De gyorsan kell cselekednek, mert itt van Chad, a lakberendezőm, akivel nagyon-nagyon alakul valami.

Akkor már szívesen feltenném őt is az esélyesek listájára, még ha eddig le sem feküdtem vele.

Neki nem kellene tudnia mikor is fogant, azt mondanám korábban érkezett egy hónappal.


Jessivel szerveztem egy találkozót, hogy eredetileg A, B és C tervet elemezgessük, de a végére kétszer leírtam az abc-t, a másodikhoz pedig oda bittyesztettem hogy "A varriáns".

Ezt nézegetve ötletek tárháza áll elénk, de valahogy még sem tudok dönteni.


Egyszer csak az én drága barátnőm felkiált:

- Megvan! Támadt egy remek ötletem!

2012. febr. 25. 21:32

Nem is tudom.Ha nem akarod felrúgni az eddigi életed, ne trtsd meg.

De ha ez mind nem érdekel,akkor választásod tűzön vizen át,csak a gyerek.Ne számíts senkire támogatásképp.Viszont attól szexre még úgyis mindíg akad pali.

Van még egy képtelennek tűnő,ámde esélyes hazugság..,hogy valakinek az összerecskázott keze után megfogtál egy kilincset,majd mikor wcztél..megtörölköztél biztos attól estél teherbe.

Vagy az aberrált nőgyógyászod a bűnös.

85. e300c9a9d2 (válaszként erre: 84. - 1246f1921c)
2012. febr. 25. 21:05

XD XD


Basszus tényleg, a baba!

Tőle is kell nyálminta!

Hogy lehettünk ilyen ostobák!Egy bőröndnyi nyállal érkezünk meg az orvoshoz,(alig bírtam rángatni),akit persze ezért orálisan kellett kielégítenem előtte,hogy munkához lásson.

Heteken keresztül forgó gyomorral csomagoltam a szájszagú nyálpamacsokat, több programot futtattunk le,hogy a listán szereplő összes férfi neve meglegyen, elvittem Lorát hipnotizőrhöz,hogy a tudatalattijából is előkerítsük kik kerülhetnek még listára....

De,hogy ehez a baba nyála is kell?!!Azt senki nem mondta, még az a majom orvos se....

Úgy kihozott a béketűrésemből,mikor pontosan felvázoltam neki a helyzetet, hogy a tűsarkúmmal tökön tapostam!

Kifordult belőlem a vérfarkas,Lora rángatott el onnan!

A szarházi!!

De végülis a szex jó volt vele.


Húha Lora!Basszus mi lesz most?

Megszülni azt a gyereket csak a nyáláért!

Azért meg ne szüld,hogy otthonba add!Nagyon meg akarod tartani?

Tudod mivel jár ez?Minden pasid előtt ki fog bukni,hogy megcsaltad,de azt még egyikük sem tudja,hogy hány emberrel!

Álmukban nem is gondolnák,mindegyikük az egyetlennek hiszi magát,még a nővéred férje is, hogy ő kábított téged el.

Ha kiderül,hogy nem is naív ez a lány.

Dob a főnök,a helyes faszi és a többi....

El kell játszani a leg esélytelenebbeknél egy drámai szakítást..

Majd a jó faszi és a főnök közt kell döntened,és neki bemesélni,hogy tőle van.

84. 1246f1921c (válaszként erre: 83. - E300c9a9d2)
2012. febr. 25. 19:43

Lora:


Megtartom! Persze, hogy megtartom! Vagy még sem?

Mi lesz az életemmel?


Teljesen kétségbe vagyok esve. Nem tarthatom meg! Akkor az összes "pasim és szeretőm, no meg a meg volt skalpjaim" azt hinnék tőlük van. Szép nagy kavalkád alakulna a dologból.

De el sem vetethetem, képtelen lennék megtenni!


Muszáj kiderítenem, ki is az "Apa"!

Az én drága Jessim remek ötlettel állt elő.

NYÁLMINTÁK! Istenem, mire megszereztem a leglehetségesebbekét..., természetesen a nővérem férjéét nem tudtam, ahogy Arnold bátyám barátjáét sem.

De a többieké megvan! Micsoda akciók voltak...

A fültisztítós "extra modern" fog lepedék eltávolításáig, a "Baby, nyalogasd ezt a pálcikát, mert gerjedek rá!" fantáziálásig mindent bevetettem!

Jessi meg persze szorgosan raktározta el őket, tasakokban, nevekkel ellátva.


A fű alatti doktor rendelője előtt, már az ujjaim tördeltem. A nyálmintákat a táskámmal együtt szorongattam.

Csak a főnökömé legyen, elvégre dús gazdag. Ha bukom a babáját, bukok minden luxus cikket, akkor meg miből tartanám el?!

De jó lenne az állítólagos "pasim" lenne az apa, neki gyönyörű szemei vannak, ráadásul a teste...! Egy igazi adonisz lehetne a kicsi.

Csak a csaposé ne legyen! Neki szétálló fülei vannak, ráadásul pösze is!

Persze az más, ha az ágyban becézget a cuki, pösze stílusával, de a gyerekem még se legyen ilyen!


Végre! Végre mi következünk. Jessi alaposan, jól láthatóan kipakolja a mintákat az orvos elé, mire az furcsán kezdi méregetni a neveket.

- Melyik a baba mintája? - emeli fel kérdőn bozontos, nagyon kócos szemöldökét.

- Hogy hogy a babáé? - döbbenek le. - Hisz még meg sem született! Ezért kell a segítsége! Ha meglenne, ránézésre felismerném kié!


A francba! Baba minta nélkül nincs DNS teszt, tőle pedig még nyolc hónapig nem tudok mintát szerezni. Akkorra meg már késő lesz! Mit tegyek?!

2012. febr. 25. 16:14

Jessi vagyok.(Jessica.)


Lora legjobb barátnője.Egyutt bulizunk,együtt faljuk a pasikat.

Ugyan annál a cégnél dolgozunk, én asszisztens vagyok,a krémek textúrájának kifejlesztésén dolgozok.

Én nem vagyok a főnök kedvence,de mit tud tenni, szükség van rám.... szükség törvényt bont!

Túl éles nyelvű vagyok és sokszor megmondom neki a véleményem,ami nem mindíg van az ínyére.

Lorával egymás legféltettebb titkait őrizzük.A bizalmamba engedtem,s ez viszont.

Soha nem bíztam senkiben, és nem gondoltam,hogy valaha ilyen barátnőm lesz.

Nem is tudom,hogy kedveltük meg egymást, először nagyon nem volt szimpatikus.

Vele kellett mennem egyszer egy kongresszusra Észak-Olaszországba,Milano-ba.2 hétig kellett elviselnünk egymást,na ott történt meg a csoda,megkedveltük egymást.

Én a kicsit lefokozottabb pasikra bukok.

Szoktak jönni liftet szerelni,nos ezekben némileg benne van a kezem.Van köztük egy szexi fiú....feszes kemény fenék, deltás hát.Nem mozog elitebb körökben egy borzasztó egyszerű,kétlábbal a földön álló,hatalmas érzelmi intelligenciával rendelkező,nagyon értelmes srác.Nem nagyravágyó.Volt már egy pár vad románcunk a liftben,mikor szerelnie kellett.

Imádom a rúzsokat és a szemüvegeket,a tűsarkút és a mini kosztümöket.Egész kollekcióm van.

Hajam csokoládé barna,szemem is....épp egy halvány lila szettben voltam.

Messziről kiszúrtam....zöldeskék szem,fekete haj.Vittem neki egy kávét és bezártam a liftajtót....megkértem,hogy rögzítse.

Szétszedtem a pasit,a lelket is kilovagoltam belőle....kénytelen volt másnap visszajönni,mert már nem tudott utánna dolgozni.


Nos Lorával mindent megbeszélünk.

Azt is tudom melyik pasija,hogy teljesít az ágyban, gyakran én falazok, bárki keresi,mindíg nálam van,épp moziban vagyunk,pszt..most nem jó stb.

A nővére pasija,úgymond nekem is megvolt.Úgymond, mert elélvezett mielőtt betette volna....szegénykém nagyon béna,tehát az aktusig el sem jutottunk.

Ez volt az első és utolsó,nem is tudtam kicsoda, csak később derült ki,hogy a nővére férje és,hogy nálla is gatyába élvezett.

Tehát nem is bukunk egymás pasiaira, ez is csak véletlen volt.

Úgymond a nővérét így meg sem tudja cslni a férje.


Tehát a nővér férje ki van zárva,hogy apa legyen.

Ez most a terv, kideríteni,hogy kitől vár Lora gyereket.

Van egy ismerősöm akire egyszer már mély benyomást tettem ;*....fű alatt elkészíti az apaságit, csak nyálmintát,vagy bármit kell összeszedni a feltételezett apáktól.

Jessi:Lora meg akarod tartani a gyereket?Nem veteted inkább el,vagy attól függ kitől van?

Kiét tartanád meg?

2012. febr. 24. 16:15

A nevem Lora Benett. Kanadában élek, egész pontosan Missisaugaban. Sok a bevándorló, az átutazó, így nem véletlen, hogy mindig találkozom új, ismeretlen arcokkal még a közeli környezetemben is.

Titkárnőként dolgozom egy neves vállalatnál. Ránctalanító termékek gyártása a cél. Izgalmasnak hangozhat, de az én feladatom szigorúan leszűkül a papírmunkára.

A családommal ritkán találkozom, ők Londonban telepedtek le. Van egy nővérem Berlinben, és egy bátyám Las Vegasban.

Szerény kis életem unalmasnak lenne mondható, de köztudott, nem szeretett a nyugodtságot.

Matt, a főnököm jelenleg a szeretőm. Az ötvenes éveiben jár, tehát közel 25 év van köztünk.

Viszont meglehetősen gáláns. Régóta győzköd, hogy felvállalja a kapcsolatunkat, de nem szándékozom etéren beadni neki a derekam.

Persze más valami beadásán már rég túl vagyunk. A fizetésem ennek köszönhetően magas, sőt, rengeteg mellék juttatásban is részesülök. Fizetett albérlet, céges autó, teljes ruházati és étkezési ellátás. Még sorolhatnám. A Mattől kapott ékszereket már meg sem említem.

Sokan mondják, legalábbis az a kevés ember, aki tud a kapcsolatunkról, hogy kihasználom.

De tévednek. Élvezem a helyzetet, ahogy a vele töltött órákat is, egyszerűen csak nem szeretném lekötni magam.

Ráadásul ott van Frank, a mondhatni "kapcsolatom". Hivatalosan együtt vagyunk, vagy valami olyasmi.

Eljárunk vacsorázni, néha napján a szüleimhez is együtt megyünk. Persze buta. Megszállottan rajong értem, ennek köszönhetően minden szavam elhiszi.

Hihetetlen, hogy le tudtam feküdni Arnold (a bátyám) haverjával, miközben Frank lent beszélgetett anyuékkal.


Röviden és tömören, szeretem a kalandokat. Ha alkalmam nyílik rá, élek is a lehetőséggel.

Próbálom úgy irányítani a szálakat, hogy ne bukjak le, de ez gyakran kockázattal jár.

Már pedig aki vállalja a kockázatot, megégetheti magát.

Hasonlóan jártam én is.

Az elmúlt egy hónapban HAT!!! emberrel feküdtem le. Matt, a főnököm, Frank a "pasim", Arnold barátja - Ronald, Jim, a bárból, ahová minden pénteken járok - Ő ott a pultos fiú, Herold a továbbképzési oktatóm és Maya, a nővérem férje - Harry. (Szintén a szüleimnél tett látogatáskor.)


Valakitől most viszont terhes vagyok! De vajon melyikük a gyermekem apja?! Istenem, hogy deríthetném ki?

81. 1246f1921c (válaszként erre: 80. - E300c9a9d2)
2012. febr. 24. 15:37
Ma este megírom akkor a kezdő sztorit! :)
2012. febr. 24. 15:35
Jaj igen ..egyébként az sem baj,ha nem nyúzzuk túl a dolgot,az ihlethez is idő kell.Ha csak hetente,vagy 2 hetente tudunk írni az is tökéletes,mert azért a hangulatunk is folyton változik,el kell kapni azt a lelkiállapotot amikor dől az emberből....úgyhogy legyél csak nyugodt :).
2012. febr. 24. 15:31
Kezd te ;)!
78. 1246f1921c (válaszként erre: 77. - E300c9a9d2)
2012. febr. 24. 09:04

Benne vagyok. :) Kezded, vagy kezdjem? :)

(Költözünk, így csak ritkábban, főleg esténként lesz időm sztorit írni. :)

2012. febr. 24. 08:17
Új történet?
2012. febr. 24. 08:09

A krízis után Dea rendbejött.Mindenki mellette állt,párja és családja.

Új helyre költöztek párjával és soha többé hírüket sem hallották aztán az addig ismert embereknek.

Egyetlen egyszer kellett elmenni Michael temetésére,akinek a börtönben derült ki,hogy tumora van.

Deának ismét sikerült lefogyni,lett egy nagyon jó állása,plasztikai sebésszel rendberakatta kinyúlt bőrét.

Nagyon boldogan éltek Daviddel!Gyengéden szerették egymást,rengeteget kirándultak,nyaraltak,otthon gyönyörű kertjüket gondozták,saját kecskéjük volt és ligetük.

Vasárnaponként a piacon lángost ettek,citromos teával,gyerekeik csodálatosan jó gyerekek voltak. David és Dea mindent megalapoztak a jövőjükre,kitűnő tanulók voltak.Rengeteget nevettek,fogócskáztak,bújócskáztak,szaladgáltak a lakásban,imádtak fürdés közben pancsolni.

Rengeteget voltak a nagyiéknál és dédiéknél,egy óriási,boldog,összeforrt család voltak.Segítették egymást mindenben.

Így éltek 120éves korukig,boldogan,felszabadultan....majd örök nyugalomra tértek,boldogságot hagyva maguk után és erőt adva mindenkinek,hogy gyermekeik sikereseklegyenek és egészségben,békességben,boldogságban éljenek!


-------------Vége----------------------------

2012. febr. 21. 17:25

A MENTŐK MELLÉ A TŰZOLTÓSÁGOT IS KIHÍVTÁK és az épületbontókat,hogy bálna testem ki tudják szabadítani.

A helyszínen kimosták a gyomrom a tűzoltók segítségével,majd beöntést is adtak,hogy nagyobb eséllyel induljak az éltbenmaradás felé.

Kamionnal szállítottak a kórház udvarára,mert csak oda fértem be.

A lakásom és az udvarom csatatérré változott.

Beöntés során annyi székletet mostak ki belőlem,hogy vegyitámadást gyanítva kommandósok lepték el az udvarom,feljelentettek környezetszennyezésért.

A tv-ből is ez folyik.Mentő expedícióba kezdtek a környezetemben élők kimenekítésére.

74. 1246f1921c (válaszként erre: 73. - E300c9a9d2)
2012. febr. 21. 16:40

Russel:


Hosszasan csengetek az 56-s ház bejáratánál. De úgy tűnik mindez senki nem érdekel.

Nem rég vettem át a körzetet, így fogalmam sincs kik élhetnek itt.

A levélből, ami a címre érkezett, egy nő.

Türelmetlenül járkálok fel-alá, valamiféle hátsó bejáratot keresve, eredménytelenül.

Már-már azon gondolkodom, becsengetek valamelyik szomszédhoz, hisz a csomagot időpontra kérték.

Lehetetlen, hogy ne várják!

De inkább az ablakokon leskelődöm.

Megfagy ereimben a vér. Egy elterült, babakék dombot vélek felfedezni a padló közepén.

Mellette gyógyszeres dobozok, és tömény alkoholos üvegek terülnek el.

Zavaromban a zsebem mellé nyúlok, miközben a telefonom keresem. Mintha még lélegezne.

Azonnal tárcsázom a 911-et, és mentőt hívok a helyszínre.

73. e300c9a9d2 (válaszként erre: 72. - E300c9a9d2)
2012. febr. 21. 16:21

Hahó!!!!!!!!

Öngyilkos lettem!

senkit nem érdekel?


jó akkor itt halok meg :)!

2012. febr. 21. 12:09

Dea:

Otthon vagyok.

Kövérségemen merengek!

Már megint egy bálna vagyok!

Miért nem engeditek,hogy csinos maradjak :)!

Annyit kűzdöttem!

Nem feltétlenül kell várandósság alatt hízni,csak Qva nagy akaraterő kell hozzá.

Ezek szerint nekem nincs.

Komolyan belegondolok,hogy ilyen testtel David milyen egyszerűmód szerelmeskedik velem..

Rámfekszik,lök egyet magán és úgy rezeg rajtam,hogy többet mozdulnia sem kell.


Milyen lehet neki egy ilyen nővel élni.

Elhiszem,hogy imád,de én magamat nem szeretem így.

Épp s*gg részegre iszom magam!Nyáron már megint izzadni fogok mint a ló,még a seggemen is folyni fog a tajték.

Így nem lehet bírni a meleget.A buszmegállóban úgy fel sülök majd,hogy az összes kóborállat odagyűlik majd körém,jönnek majd a jó tepertőszagra.

Nekem meg majd a busz tetejére kellesz felkapaszkodnom,ha valahova el akarok jutni,hisz fel nem férek rá.Fel is borulna,ha csak a lépcsőjére tenném a lábam.

Kirúgtak a Hoxától is,mert nincs az az iroda ahova be tudnának tenni,ráadásul úgy járok szülni, mint más a wcre.


Munkanélküli lettem

Nem akarom magammal kínozni Davidot bármennyire is szeret,nem tehetem tönkre az életét,magamat sem,hogy minden nőre féltékeny vagyok és ezzel az ő életét rágom....hogy tud rám fanyalodni,nem hiszem el!Kedves megértő.

Olyan kiegyensúlyozott lett most az életem,hogy jóllakok egy kis Algopirinnel,Cataflammal és az összes gyógyszerrel ami itthon van.

Nem bírom ezt tovább.

A gyerekeimet nem tudom magamhoz ölelni.

Egyik könyvíróm szerint még annál is kövérebb vagyok mint voltam.200kg voltam, te jó ég!

Akkor most mennyi vagyok?Leszakadna alattam még a Pláza is,a liftbe sem férnék bele.

Az egész életem tönkre ment.David csinosan ismert meg,most pedig így kell leélje életét mellettem.

Nick pedig azóta már a fél világot végighágta,vissza sem mennék soha egy ilyen férfihoz csak azért,hogy könnyítsek a lelkemen,mert ő a kövérekre bukik.

Édesanyámék és David szülei is eggyé olvadva fognak vigyázni gyermekeinkre,hogy David dolgozni tudjon..



Valaki utolsó percen rámtalál..

2012. febr. 20. 10:38

Dea:


Nos igen egyedül a szemem nem változott!

Minden más igen.

Mértéktelenül boldog vagyok és kiegyensúlyozott.

Széltem-hosszam egy így maximális az egyensúly.

Davi imád!

Amit Nick nem tud,hogy Davidnak is hármas ikreket szültem,miután Monicét kihordtam.2 gyönyörűséges kislány és egy helyes kisfiút.Ezért is jöttek fel a kilók megint.Mégis hihetetlenül boldog a kapcsolatunk,rengeteget röhögünk,Davinak eszméletlen a humora,imád....nem érdekli a súlyom,mert engem szeret,hisz bennem,imádja az egyéniségem.

Mi nem vagyunk milliomosok,de mindenünk meg van ami kell.

Már nem szoptatok, így jelenleg újra diétába kezdtem,David mindenben támogat,mert tudja mire vagyok képes.


Nicknek nem nagyon akarózott beengedni,így ajtóstól rontottam a háznak,majd az ajtófélfát akkurátusan a kezeibe adtam.Leporoltam selyemruhám és befáradtam.Saját stylistom van aki egyben a varróm is..


Nem egy nagy Was ist das a légkör.A háttérben lábatlankodik valami frigid görcsös nő, az hiszem Ellinek hívják.

Nem tudom mit keres még mindíg itt.

Nick fizimiskája elég szétzilált,eléggé lóg a batyuja ami azt illeti.

Dinára nem akarok ráismerni,valahányszor Nick hozzá ér epilepsziás rohamot kap.

Tálaláskor úgy remegett a keze,hogy a tűzforró tyúkhúslevest Nick nyakába öntötte.

Elli is leült az asztalhoz.Tudnám minek..még az ecetesuborka is kiugrana a szájából olyan fanyar nő.

Nick?Nem vagy boldog? Ez a nő annyira szeret téged!

Ezalatt már Dina is bálnányira hízott.

Kiderült babát vár,emiatt újabban kicsit szelesebb, tolja a baba.

Olyat rottyantott az asztalnál evés közben,hogy David orrszőre kigyúlt Elli pedig a pörköltbe fejelt.

Nick már immunis.Dina gyakran jár pisilni és imád enni.A csirkecombból még csont sem marad.

Mióta ilyen lett Nick kicsit csillogóbb szemmel néz rá.Ez hiányzott neki.

70. 1246f1921c (válaszként erre: 69. - E300c9a9d2)
2012. febr. 19. 20:19

Nick:


Bár szeretem Dinát, még sem szeretném elkapkodni.

Így csak vagyunk egymásnak.

Szabad kezet adtam neki, ha másra vágyódik, hát menjen. De sosem élt a lehetőséggel.

Dina fülig szerelmes belém. Ez minden mozdulatából sugárzik.

Ha meglát, elejti a leveses tálat, magára löttyenti a paprikást.

Reszket az érintésemtől. Ha teheti hozzám bújik.

Még is rettegek attól, hogy fájdalmat okozok neki, hogy megbántom.


Bár Ellivel szakítottunk, nagyon a sarkamban van. Nehezen tudom helyre tenni.

Ráadásul az elmúlt hetekben arra merek következtetni, hogy Dina teherbe esett.

Talán fél elmondani?


Épp egy hétvégi ebédhez készülődünk, mikor csengetnek az ajtónkon.

-Várj, egy pillanat! Szerettem volna, ha az egyetlen rokonom is jelen van, mikor közlöm Veled a nagy hírt! - sietett az ajtóhoz Dina, én pedig mögé léptem. Amint feltárta előttem az ajtót, elakadt a lélegzetem.

Dea állt velem szemben. Talán soha nem volt még ennyire kövér, elnézve azon gondolkodtam, hogy fog beférni az ajtónkon. Egyáltalán beszeretném hívni?! Az ikrek nagyon megváltoztatták már-már tökéletesen kinéző alakját.

Dermedtem bámul, mélyen a szemembe. A szeme nem változott.

2012. febr. 19. 19:59

Dina nem is sejti, hogy Dea volt jegyesébe szeretett bele.

Dina gusztusosan telt,olyan 90 kg ami arányosan oszlik el rajta.Nem mondható kövérnek,mert nem éktelenkednek rajta zsírpárnák,formás ívelt vonalai vannak.

Kissé naív,hisz sosem volt még szerelmes mindez idáig.

Első látásra vakon szerelmes lett Nick-be.

Mint bejárónő leste minden kívánságát.

Tisztelettudó és erkölcsös nő..életvidám talpraesett.

Minden erejével igyekezett távolságtartó lenni Nickel, hisz ő csak egy alkalmazott és ott van Elli.

Elli rettentő közönyös nő, semmi nem érdekli.Egész nap csak a körmét reszeli....lassan nem marad neki..és az orrát púderozza.

Egy nap alatt nyolcszor vált ruhát.

Kapcsolatuk rideg,ritkán találkoznak egymással.Többnyire kerülik egymást.

Ha Nick megérkezik a munkából, Elli kimegy napozni, a vért fagyasztva meg a kertész fiúban..


Többnyire Dina gondoskodik Nickről.

Mossa a lábát,viszi az ebédet.

Nick újabban sűrűn néz a pohár fenekére,magába zárkózó ember,gondolatait nem osztja meg senkivel.

Dina hatalmas bogár szemeit mindíg a földre süti,ha tekintete véletlenül Nick szemébe réved,fehér bőre lángvörösre vált és kapkodni kezd.

Reszketés fogja el a férfi láttán,mikor inge a testére feszül.

Neki kell megkötnie a férfi nyakkendőjét..keze reszket,szíve hevesen ver,arca ég...szénné ég.

Nick: Jézus Dina az arca :O!!!!Majd leborította egy váza vízzel.


Nicknek különlegessé válik a lány..de sajnos maga sem akarja bevallani,hogy csak Deát látja benne.

Dina gyakran álmodozik Nickről,majd el hessegeti, mert Nick arca érzelmektől mentes,rideg és mit is akarna tőle egy gazdag férfi..talán szeretni sem tud.


Egyik nap Nick rettenetesen részegen jött haza..láttára Ellinek undor ült az arcára,ráparancsolt Dinára,hogy dobja be egy hidegzuhany alá,hagy térjen észhez....engem reggelig senki ne zavarjon, majd bezárkózott szobájába,2szer is ráfordította a kulcsot.


Nick részegen is ugyanolyan szótlan és szigorú férfi volt.Meredten nézett Dinára....a lány egészen zavarba jött,keze reszketett.

Megengedte a hatalmas kádba a langyos vizet, bekísérte a férfit.

Törülközőért indult....

Mire visszaért a fürdőbe,a férfi már a kádban ült.

Elnézést kért.

Nick szólt,hogy tegye csak a fogasra.

Mire Dina megfordult a férfi meztelenül állt az ajtó előtt..

Kulcsra zárta.Megfogta Dina reszkető kezét..ne félj.

Dina: Nem félek.

Nick: Valóban?

Dina:Valóban.

Nick: Ettől sem? Majd dina kezét mellkasára helyezte,megmarkolta a lány fenekét..mélyen a szemébe nézett és megcsókolta.

Dina semmit nem szólt,csak engedte..úgy érezte egy álomba csöppent,egészen reszketett,hisz még soha nem volt férfival, elragadta ez az új érzés.

Nick végigsimította combját..

Mármint a lányét :D..

Érzékien levetkőztette,miközben végig a lány szemeibe nézett.

Dina lélegzetvisszafolytva engedte,szíve egyre hevesebben vert.

Nick végigcsókolta a testét,majd megragadta és a törölközős komódra ültette.

Nick letérdelt,majd finoman végigsimítva a lány combját, fejét lábai közé fúrta.

Nick még zavart volt az alkoholtól, Deát látta maga előtt.

Dina ajkát apró sikolyok hagyták el..

Nick megcsókolta,ölbevette és beültek a kádba.

Nick a lány fölé kerekedett,majd gyengéden igyekezett magáévá tenni.Dina egyszercsak feljajdult,Nick nem értette.

Bevallotta kicsit fájt...Nick:dehát még alig....

Dina:Nekem ez az első..

Nick észheztért.

Felült és megkérdezte,akkor miért engeded,hogy én legyek az első....egy részeg férfi....vagy csak nem?

Szerelmes vagy belém?

A lány nem szólt egy szót sem.

Nicket egy furcsa érzés fogta el,izgatta a tudat, akarta,hogy ő legyen az első,kíváncsivá tette a lány....

Nem akart megállni....Újra csókolni kezdte a lányt,annyit mondott - nagyon óvatos leszek.

Óvatosan a lány combjai közé férkőzött,majd szépen lassan magáévá tette a lányt.


Reggel Nick komoly arca megenyhült és fény csillogott a szemében.

Néhány hónap elteltével egészen biztos volt benne,hogy Dinát szereti.


Ellit elhajtotta mint a magzatvizet.Gyalog tűsarkúban csámpázva indulhatott végig a homok úton,míg elért egy buszmegállóba..

68. 1246f1921c (válaszként erre: 65. - E300c9a9d2)
2012. febr. 19. 11:57

Nick :


Deával való siralmas kapcsolatom után vidékre költöztem.

Kellemes levegő, megmászásra váró hegyek...

Új életet szerettem volna kezdeni, magam mögött hagyni a szánalmas, balek Nickolast, és élni a sikeres, gazdag, üzletember Nick életét.

Van egy nő is az életemben. Elli. Azután ismerkedtem meg vele, mikor megfogadtam többé nem leszek szerelmes.

Igazi plázacica, tökéletes műnő, aki semmi másra nem jó, csak arra, hogy villogjak vele egy-egy találkozón.

A kapcsolatunk részéről is érzelem mentes, motiválja a pénzem, főképp az, amit ráköltök.


Viszont a múlt elől nem menekülhet az ember, van hogy az üldözi.

A bejárónőm, akit ebben az esetlen, de még is oly gyönyörű vidékén vettem fel rokonságban áll Deával.

Méghozzá az unokatestvére. Dina kedves, rendes lány, ráadásul fiatal.

Már évek óta véget ért a Deás kapcsolatom, még is, ha ránézek, azt a nőt látom benne, akit régen szerettem.

Bonyolult az élet. Szexuális kapcsolatot tartok fent vele, ha néha rám tör a "Dea őrület", de már már Dina sokkal vonzóbb számomra, mint Dea valaha is volt.

2012. febr. 19. 11:36
Egyik reggel Cintiának hatalmas ragya nőtt az orrára, de oly hatalmas és éktelenkedő,hogy a szívverésével együtt lüktetett és az alapozót is ledobta magáról.
2012. febr. 19. 11:34
Monic vidékre költözött,és boldogan él egy (steril) lángosos fiúval.
2012. febr. 19. 11:31
Ezalatt Nick..?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook