Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Írjunk együtt szappanoperát! :) fórum

Írjunk együtt szappanoperát! :) (fórumjáték)

1 2 3 4 5
2010. jún. 24. 20:05

a két nő összenézett..

-Te láttad az a részeg szarjankót?Olyan ismerős nekem..

aztán elővette a tőgyét és tovább szoptatta a 6.legkisebb Armando de luccia digót..

24. b2076ec79b (válaszként erre: 23. - Mágnes74)
2010. jún. 24. 20:00
...mielőtt észrevették volna Josét, ő fejvesztve elmenekült. És ahogy futott, csetlett-botlott a parkban-mert ugye nem volt szín józan-belebotlott.....
23. mágnes74 (válaszként erre: 22. - B2076ec79b)
2010. jún. 24. 19:58

...Hosszas keresés után megtalálta őket a közeli parkban, ahol mindkét nő a 6-6 gyerekét levegőztette.

Fejenként nyomtak két mázsát....

2010. jún. 24. 19:56

..amin ő volt Florencia és Teresa társaságában. Rögtön elöntötték a kellemes emlékek, hisz ez a két nő úgy, de úgy tudta őt és egymást kényeztetni, hogy még most is lázba jön, ha rájuk gondol.

Így José úgy döntött bátorrá issza magát és felkeresi rég nem látott barátnőit, hogy bánatát orbitális szexbe fojtsa......

21. mágnes74 (válaszként erre: 20. - B2076ec79b)
2010. jún. 24. 18:08

...Talán talál egy két olcsó prostit is, akik kevés pénzzel is beérik.

Beletúrt a zsebébe a pénzt keresve, de csak egy elsárgult fényképet talált, rajta......

20. b2076ec79b (válaszként erre: 19. - Mágnes74)
2010. jún. 24. 18:02

A telefont sokadik csörgésre vették fel.

-Sürgősen beszélnem kell dr.Juan-nal-szólt bele José a telefonba, meg sem várva, hogy a másik oldalon beleszóljanak.

-Sajnálom, Dr.Juan ma házon kívül van, átadhatok neki valamilyen üzenetet?-kérdezte az asszisztens nő

-Nem , köszönöm, majd megpróbálom felkeresni holnap-mondta csalódottan José, miközben visszatette a kagylót a helyére. Azon gondolkozott mit is csinálhatna másnapig,mielőtt beleőrül a gondolkodásba. Így aztán arra az elhatározásra jutott, hogy bemegy Esmeralda kocsmájába és ott fogja eltölteni a nap hátralevő részét.....

19. mágnes74 (válaszként erre: 18. - B2076ec79b)
2010. jún. 24. 17:55

...de hirtelen eszébe jutott, mennyit hallotta,hogy hasonlít Fernando Ivanezre. Ő lehet az apám!-kiáltott fel.

Elővette a noteszt és tárcsázott..

18. b2076ec79b (válaszként erre: 17. - Mágnes74)
2010. jún. 24. 17:45

-Fel kell hívnom Dr.Juant, ő olyan régóta él a városban, hogy mindenkiről tud mindent. Biztosan segíteni fog nekem.

Így aztán ő is elővette a noteszt és tárcsázott....

17. mágnes74 (válaszként erre: 16. - B2076ec79b)
2010. jún. 24. 17:43

Amikor a szilikonbeültetésre várt a kórházban.

-Úristen, most mit tegyek? Az anyámnak hittem őt, és az apám vajon ki lehet?

16. b2076ec79b (válaszként erre: 15. - Mágnes74)
2010. jún. 24. 17:39

....ahogy ezen gondolkodott, rájött, hogy ő valójában meleg, így semmi kifogása nincs José ellen. Szólt is Alujziának:

-Alujzia, mondanom kell valamit.

-Mi történt?

-Rájöttem, hogy meleg vagyok, ezért nincs kifogásom a kapcsolaltodra José-val.

-ÓÓÓ drágám, én ezt mindig is éreztem legbelül, hogy így van. Viszont kiderült, hogy Joséval sosem lehetünk egymáséi...

-Miért nem?

-Mert az anyja ma délelőtt elmondta neki, hogy ő valójában nem José vér Alvarez, hanem Julio Gonsales Armando, akit örökbe fogadtak a születése napján, és az én anyám az ő anyja is.....



( meredt szemekkel egymásra néznek, közben vérfagyasztó zene, 3 mp, snitt, következő jelenet)


José Alvarez alias Julio Gonsales Armando céltalanul bóklászott az utcán, leforrázva a hírtől, amit az édesanyjának hitt nő, a drága Huanita közölt vele...

15. mágnes74 (válaszként erre: 14. - Mágnes74)
2010. jún. 24. 17:30
Akibe titkon szerelmes volt, és alig várta, hogy az megsimizze orbitális sörhasát. A kedvéért még a hátát is leborotválta volna......
14. mágnes74 (válaszként erre: 13. - B2076ec79b)
2010. jún. 24. 17:27
Remegő kézzel tartotta a kagylót, és akkor hirtelen meghallotta a doki ércesen zengő hangját:....
13. b2076ec79b (válaszként erre: 12. - Gevi1931)
2010. jún. 24. 16:26

...a gyerekek pedig szófogadó kölkök lévén majdnem el is mentek aludni, mikor az apa a fejéhez kapott:

-Aztatyű még csak délelőtt 11 óra van, most reggeliztetek. Azt hiszem nekem is el kell látogatnom Dr.Juan-hoz, anyátok teljesen kiborít.

Így aztán újra elővette a noteszt és tárcsázott....

2010. jún. 24. 16:16

de csak csenget-csenget és nem vette fel senki a telefont, apa kezdett idegeskedni, a gyerekek megprobálták tovább majszoni a zsiroskenyeret,az anya berohant és ha minden sem történt vola tovább

kezdte a tányérokat össze szedni és vitte a konyhába betette a mosógatógépbe,apa letette a telefont és elkezdett a gyerekekkel beszélgetni és az ágyba parancsolta öket......

11. b2076ec79b (válaszként erre: 10. - 4f8ae69d1b)
2010. jún. 24. 16:03

Hirtelen óriási csönd lett az egész lakásban. A gyerekek és a férj is megdöbbent ábrázattal, szinte ledermedve álltak, még a zsíros kenyér is elfelejtett tovább csúszni, az ikrek szája pedig egyre lejjebb görbült.

Az apa-mert azért akárhogy is jó apa volt ő- megsimogatta a gyerekek fejét és így szólt:

-Nem tudom mi ütött anyátokba, mostanában nagyon furcsán viselkedik. Azt hiszem felhívom Dr.Juan-t és kérek tőle egy időpontot, mert ez lassan tarthatatlan.

Elővette a noteszt és tárcsázott.....

2010. jún. 24. 15:49
Mi a jó büdös @`˛°˘^%/:??:''%!@-ot csináltok ti ketten az ennivalóval:Hát nem megmondtam,hogy takarodjatok a jó büdös@`˛°˘^%/:??:''%!@-ba!Ezzel elviharzott..
2010. jún. 24. 15:45

-Tubarózsád neked a tudod ki... Inkább húzzál vissza a kölykökhöz a konyhába, mielőtt bajt okoznak-mondta indulatosan Alujzia, hisz nagyon felzaklatta a telefonbeszélgetés. Miután megitta a tejet és végig gondolta a dolgot, jobbnak látta, ha kimegy az Ura után a konyhába és valahogy megmagyarázza neki a dolgot, mielőtt gyanút fog. Tudta, ha kiderül a románc , azt José vér Alvarado nem fogja túlélni.

Így aztán felhúzta a bugyit és kilibbent széles mosollyal az arcán a konyhába.

Épp az utolsó pillanatban ért oda, mert Teperke már majdnem az összes zsíros kenyeret az ikertestvérei fejére kente.

Alujzia pedig kihasználva az alkalmat, hogy terelje a témát a hálószobai telefonbeszélgetésről, ráförmedt a gyerekre.....

2010. jún. 11. 13:16

... Halló, itt Pumilla, szólalt meg egy dögös vörös hang a telefonban. Hősnőnk szó nélkül lecsapta a telefont, és mérgesen fröcsögött:

- Hogy a ragya verje ki azt a mocskos pofádat te disznó! Más nőkkel hemperedni, ahhoz van eszed, de az én ágyamat messziről kerülöd!

- Ki kerüli a te ágyadat Tubarózsám? - lépett be az Ura, kezében egy nagy pohár frissen fejt kancatejjel ...

2010. jún. 10. 13:27

aztán megtörtént az eksön..

az asszony letörölte a szájáról a maradék mámor fröccsenetét,és rugott egyet az ura oldalbordájába..

-nna menj,hozz nekem inni..

mikor a férj kikecmeregett a dikóból,és hájas testét kivonszolta a konyhába..addig Alujzia gyors körömkoppintásokkal bepötyögte Jose vér Alvarado Sancez számát..

6. cickány64 (válaszként erre: 5. - CsillagTM)
2010. jún. 9. 21:36

-Hát, ha már ma elmaradt a kondi,ami abból állt,hogy a fodrásztól a körmösig,onnan meg a masszőrig alapfutással megelőzni az összes utcabeli illetve rencsbeli macákat,legyen egy kis entyi-pentyi.Valahol olvasta,hogy fél óra sex,felér 10 km futással.Sexelni meg mégis csak jobb.Mégha nem is a szívszerelmével/akinek nevét képtelen vagyok megjegyezni/.

-Na jó,menjünk,te bonbiván!De nem ám abból áll a pásztoróra,hogy mögém kerülsz,rácsapsz a hátsómra,böksz egyet,oszt jó van!!??Add meg a módját:előjáték-utójáték,na meg a közjáték!

Az ura kicsit furán nézett rá,dehát már nem csodálkszik:-amennyi hülyeséget ezek összeolvasnak a gugliról....

----

5. CsillagTM (válaszként erre: 4. - Dovanda)
2010. jún. 8. 13:19

Amúgy fickósan rá is kacsintott az asszonyra.


- Ejj, te oldalborda...mit szólnál egy kis békülős etyepetyéhez?


Amaz ránézett férje orbitális sörhasára, maga elé képzelte a hátán diszkréten göndörödő szőrszálakat, és mérlegelni kezdett.

2010. jún. 8. 11:37

Vöröslő vigyorral ajkán fordult be a konyhába ,ahol abban a pillanatban mindenkiben megállt az ütő. Még nagyobbik gyermeke Kergemecz Teperke kezében is ,aki épp iker hugait próbálta jobb belátásra bírni reggeli evészet ügyében a múlt héten kapott basebool ütővel. Az ikrek Gyopárka és Bongyorka eddig vísítva menekültek hol az asztal,hol az apjuk lába alatt,a gonosz féltestvér elől.

Ennek következtében Bocsorgó legnagyobb figyelme afelé fordult,hogy a nagy kés csillogó lapja, mellyel a diétás szalonnát próbálta kisebb darabokká szelídíteni, ne valamelyik gyereke fenekén csattanjon nevelési szándékkal.

Ám most a hirtelen támadt csendben felnézve , megfordult fejében , talán az enyhén parázna öltözetű neje ruházatán kellene kipróbálni a markában szorongatott konyhai eszközt.

2010. jún. 8. 09:03

Nem ér annyit az egész, hogy felidegesítsem magam, árt a szépségemnek. -gondolta magába Alujzia, és a terep nadrágját lecserélte a legminibb szoknyájára.

-Na ehhez vajon mit szól Bocsongó?:)

Majd felpattant és kiszaladt az ura után, hogy megmutassa magát neki.

2010. jún. 8. 08:55

- Mit cicomázod magad a semmiért? Úgysem kellesz Drominak, bárhogy igyekszel...Majd ha te is plasztikcicit növesztesz, mint az a bombanő felesége, akkor talán...


Válasz nem érkezett. Lüki vállat vont, majd rezignáltan arra gondolt:


- Kellett nekem kőb.zi létemre nősülni. Megérdemeltem. Csak hát az imidzs ugye...


Ezzel mit volt mit tenni alapon, elballagott az ablak alól.

2010. jún. 8. 08:35

Talán jobb lesz, mint a Barátok köz! :)


Indítókép:


Lócsengettyűs Alujzia (akit csak Paszilusznak becéztek barátai) megigazította sminkjét, szénaillatú parfümöt locsolt magára, majd felrántotta tűsarkú, babarózsaszín gumicsizmáját, ráhúzta terepszínű, oldalt felhasított nadrágját és szélesen rámosolygott jajvörös rúzzsal kent ajkával a tükörképére.

- Ettől kap sikítófrászt Dromerdáz Papucsingo, ha meglát. Egyből rá jön, hogy csak én kellek neki! Én, és nem az a károgó némber, akit alig egy hónapja nejéül választott.

Majd meghallotta az ablaka alatti kántálást:

- Gyere ki rózsám, gyere ki te drága...

- Mit akarhat itt ez a hülye? Ezerszer megmondtam neki, hogy hagyjon békén? Öt éve vagyunk házasok! Unom már a hablatyolását holmi örök szerelemről... én habzsolni akarom az életet!!!

Leüvöltött:

- Húzzál már el innen! Rontod az esélyeimet te dög! Ezt akarod? Inkább adnál enni a kölyköknek, ahelyett hogy itt virnyognál!

Az ablak alatt Lükalló Bocsongó felmorgott:


.... tessék, lehet folytatni. :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook