Internátus c. sorozatról minden (beszélgetés)
SPOILER
Ő a főgonosz, ő találja ki az egészet mert az igazi lánya( tehát nem Sandra) beteg, és neki kutatja a gyógyszert.
spoiler!
gyanús neki hogy Paula hogy hasonlít Irene-re, és mikor Paulának kiesik egy foga ellopja, mert még véres és elküldi dns tesztre! Jacinta is innen tudja meg biztosan, bár ő is sejti a hasonlóságból.
Köszi!
SPOILER:
A főgonosz akkor most Marcosék "nagyapja", vagy ő is csak egy katona,akárcsak Camilo?
Sziasztok!
SPOILER
Hector (Samuel Espi), honnan tudja, hogy Sandra=Irene Espi, és hogy Marcos és Paula és a kis Samuel a vér szerinti rokonai?
Na, nem vettem ám kötekedésnek:) Tényleg Sandra. Ezek a spanyol nevek nekem kicsit körülményesek. Örülök, hogy valamilyen nevet tudok kötni valakihez:)
És azt tudjátok ugye, hogy Hector is Samuel volt...
Sziasztok!
Julia ugye nem csak Cayetano szellemét, hanem annak a nőnek a szellemét is látja, akit azután gyilkoltak meg, hogy jelentkezett a hirdetésre, hogy ki ismeri ezt a kislányt (gyerekkori képe),először nem emlékezett, hogy ő is árva, csak akkor amikor meglátta Paulitát, aki kiköpött Irene Espi!
Most lehet fékre vezettelek:)
Tehát mutatnak régi visszaemlékezéseket is. Ahol még Hector is kis gyerek. Ezekből a bejátszásokból derül ki, hogy Paula anyja (Iréne, azaz Sarah) és Hector testvérek. Iréne elásott néhány gyémántot a kobold barlangjába, azt kiássa Hector, miután Paula megmutatja neki, hol lakott a kobold.
Az új lány meg lát kisérteteket, neki szokott megjelenni Cajetano, de nem mint kis gyerek, hanem úgy néz ki, mint ahogy láttuk a filmben.
Nem egy térképet ásott ki?
Csak fél szemmel néztem (most fogom megnézni "normálisan"), de egy régi gyűrött térképet őrizget, Jacinta kérdőre is vonja, hogy miért foglalkozik még vele, miért nem felejti már el.
AXN Crime-on a 3. évad 1. része
Ha jól látom, ahol nem digi van, ott minden hétfőn adják az új részeket, ma kezdik a 3. évadot.
Elfelejtettem a filmet megnézni:(
Azon gondolkodtam, hogy mit szoktam nézni, és egyszerűen nem jutott az eszembe....
Be*****!
Attól félek, hogy semmiképp sem fogom látni a folytatást. :(
Az AXN Crime-ra nem fizetek elő, mert az a legdrágább csomagban van.(Váltani a hűségidő miatt nem tudok.) Ezt a román verziót meg csak te nézheted ezek szerint.
Feliratos (román), és be van állitva a magyar szinkron.
És ma kapcsolgattam és találtam még egy AXN-t:)))
Az AXN CE-t Ezen is teljesen más műsor van...
Sziasztok!
Utánanéztem ennek az AXN-es ügynek és a következő lett az eredménye: Akik újabb részeket láttak, az tényleg azért van, mert a román AXN azt adja. A DigiTV-n két AXN van, van egy AXN CE nevű, ami a magyar AXN, és van egy sima AXN nevű, ami pedig a román AXN.
Így aztán sem a csatorna, sem a szolgáltatók nem tesznek különbséget az előfizetők közt.
Amúgy én kb 2 hete kezdtem el nézni neten a sorozatot és engem is megfogott. Mindennap megnéztem egy részt és most néztem meg a 2. évad 8. részét...
És ahogy olvastam a spoilereket, hát azok alapján bejöttek az elméleteim a megoldásokról:D
Én is így gondolom! Most épp reklamálni akarok a diginél ezügyben. Nem azt kapom a pénzemért, amire számítottam.
Nem is értem miért kell a román AXN-t néznem, és úgy, hogy a doboz, amiről beszélsz, nem is azt írja ki....
Nekem T-Home IPTV előfizetésem van, a szolgáltató "doboz" egyben felvevő készülék is, ami napra, órára pontosan mutatja, hogy milyen műsorok lesznek aznap. És a kiírásnak megfelelő programokat vette fel, tehát ott nem is reklamálhatnék.
Anyukámnál voltam tegnap, neki DIGI előfizetése van, de nem műholdas, hanem kábel. 14:00-kor már ott voltam, akkor ment a Harmadik műszak c. amerikai sorozat. :P
A Flash Forward-ot 22:00-ra írták ki, az előzetes szerint is.
Elvileg a szolgáltatónak nem szabadna különbséget tennie az előfizetői között, sőt, a tévécsatornának sem!
Hát nem tudom.. szerintem már az is nagy dolog hogy a 3.at végre lefordították! :D Bár ha úgy haladnak mint a sorozatokkal szoktak, akkor most nyári szünet, de szeptemberben lehet hogy jön a következő évad..
Amúgy azt nem tudja valaki hogy lesz-e 7. évad? Elég furán fejeződött be a 6., jó lenne..
Igen, valami ilyesmire gondoltam én is, mert minden adón román felirat is van.
Tehát akkor más a műsor, gondoltam, hogy valami nincs rendben....
Akkor lehet már nem is lesznek új részek? Vagy a románoknál leadják egymás után vajon?
További ajánlott fórumok:
- Ha nem mondhatod el senkinek, mondd el hát mindenkinek!
- Játék: Mindenki Dominója!
- SZÓ-kígyó:Egy 3 betűs értelmes szóból jussunk el egy megadott 3 betűs szóig, úgy hogy minden lépésben csak egy betűt változtatunk meg!
- A Fringe - Rejtély című sorozatról
- Mi a véleményetek A gonosz álarca (Santa Diabla) c. sorozatról?
- Mellékhatás című sorozatról mi a véleményetek?