Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció után 8-9 nappal folyamatos, középerős hasfájás fórum

Inszemináció után 8-9 nappal folyamatos, középerős hasfájás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2015. szept. 30. 11:31
köszi a választ gratulálok nektek nagyon remélem hogy nekünk is sikerülni fog nekem elvileg jövőhéten lesz az inszemináció
69. Lara66 (válaszként erre: 68. - Lara66)
2015. szept. 29. 09:18

Bocsi, nem lombiknak, hanem inszeminációnak...

Tehát: a második, harmadik inszemnek nagyobb állítólag a sikerrátája.

68. Lara66 (válaszként erre: 67. - KZRamóna)
2015. szept. 29. 09:16

Szia. Nekem az első inszeminációm volt, pozitívat teszteltem már múlt héten (elég halványakat) és tegnap nagyon egyértelmű, kontúros pozitívat is sikerült összekaparni, úgyhogy úgy tűnik, hogy sikerült (a dokim mindenesetre tegnap gratulált) :)) 30 éves vagyok (férjem is) és 4 éve próbálkozunk.

Többieket nem tudom, de azt mondják, a második, harmadik lombiknak nagyobb a sikerrátája, úgyhogy ha nekünk most sikerült elsőre, az nagy szerencse.

2015. szept. 25. 09:49
Sziasztok érdeklődnék hogy akinek elsőre vagy másodszorra sikerült milyen korosztályban vagytok? Menyire befolyásolhatja a kor a sikerességet ? Várom véleményeiteket.További szép napot!
66. Lara66
2015. szept. 23. 07:38

Sziasztok, úgy látom, nem nagyon él már ez a fórum, de azért én leírom, hogy ma lett egy nagyon halvány második csíkom a teszten!!!! :) Először azt hittem, csak odaképzelem, odarángattam a férjem is és az orra alá dugtam a tesztet: ő is látta, bár nagyon halványan, de ott volt.

Tudom, még talán egy kicsit korai, az inszem utáni 11. napon vagyok, de nem bírtam tovább!! A következőt 2 nap múlva csinálom, remélem erősebb csíkot produkálok!

A cicik továbbra is leszakadnak és iszonyúan fájnak, az alhasi szurkodás a bal oldalról ma átment a jobb oldalra. De a mindjárt megjön érzés kicsit mintha enyhült volna. Remélem nem jelent rosszat.

Ma reggel is volt hányinger, lassan már fel sem tűnik... :)

Hát azért nem kicsit izgulok, hogy mi lesz a hétvégén (ma szerda van, még van jópár napom azért a csíkerősítésre) :))

65. Lara66
2015. szept. 21. 11:41

Sziasztok, én új vagyok itt, de már egy ideje olvasom a fórumot.

Látom, hogy július óta nem írt senki, viszont Édrienn23, nekem hasonló tüneteim vannak, mint Neked.

Első inszem után vagyok, a 8. napon, a beavatkozás után már szurka volt, alig értünk haza (sajna BKV-val voltunk, mert az autónkat be kellett adni szervízbe).

Szóval az inszem után már volt szurka és apróbb görcsök, másnaptól is folytatódott és ma is megvan. Haspuffadás mindennapos, sőt, nekem már egy hete minden reggel hányinger van, valamikor hányással. Gondolom a hormonok... Apróbb görcsök, hol jobban, hol kevésbé, főleg bal oldalon. Egyedül 2 napja keltem úgy, hogy semmit nem éreztem, nem volt puffadás, mindjárt megjön érzés, meg is ijedtem, de délutánra visszatért minden, állni is alig bírtam. Kb. azóta a cicik is fájnak, eleinte csak ha hozzáértem, ma már majd' leszakadnak. Remélem ez mind-mind nagyon jót jelent, mert már 4 éve nem jön a baba.

Kissé türelmetlen vagyok, már alig várom a tesztelést... szerintem a 12. nap körül fogok már egyet csinálni, különben megőrülök. :)

Próbálok amúgy sokat pihenni, a férjem rengeteget segít, átveszi a napi dolgokat. Dolgozni bejárok, de ott is kímélet (projekt manager vagyok, nem épp stresszmentes), próbálok nem sokat ugrálni, otthon meg ezerrel pihi.

Reménykedem az első inszem sikerében, de ha második beavatkozás kell, attól sem rémülünk halálra.

1-1 tüsző volt mindkét oldalon, Duphastont szedek amúgy, mert a progeszteronom a béka segge alatt van.

Ja, igen, 2-3 napja én is úgy érzem, hogy elég hamar kifulladok...

2015. júl. 18. 13:53

Sziasztok! Régen jártam ezt az oldalt gondoltam megint benézek ugyan is újból elkezdtem a párommal az inszeminációt de most teljesen más volt mint az előző.

2 évvel ezelőtt nem éreztem semmit aznap mikor történt a beavatkozás de most 10-én mielőtt megcsinálták volna amikor felkeltem úgy éreztem hogy nem bírok ülni sem állni sem menni mert annyira szúrt a petefészkem meg húzódott azt gondoltam talán baj van megkérdeztem beavatkozás előtt az aszisztenst hogy az nem baj a szúr a hasam? erre ő azt mondta hogy az normális mert a jobb petefészekben van 3 17 mm-es tüsző meg egy 28 mm -es ciszta a balban meg van egy 17 mm-es tösző megérve. Beavatkozás után elmúltak a fájdalmak. most 2 napja érzek reggelente olyan megjön érzésem van szúr a petefészkem aztán napközben nem mindig érzem

viszont ha megyek valahova lassan megyek mindig és olyan mind ha futottam volna. Ja és pár napig fel is voltam fújódva. Hát másképp érzem magam az biztos mint az elsőnél remélem hogy lesz valami. szívesen fogadok tanácsokat ha esetleg valaki hasonló cipőben jár/járt.

63. évanéne (válaszként erre: 62. - Édrienn23)
2013. nov. 18. 11:59

Sajnálom.

Kérdezd meg az orvosodat, de szerintem az utrogestant abba is hagyhatod. De inkább az orvosra hallgass!

2013. nov. 18. 08:35
ma is csináltam az első vizelettel és negatív nem volt egy halvány csík sem. Görcseim el múltak mell fájdalmam nincs. Egyedül a hőemelkedés az ami meg maradt de szerintem az az utrogestantól
61. sT 007 (válaszként erre: 60. - Évanéne)
2013. nov. 17. 22:36
ez igy van! Nekunk a harmadik sikerult, amikor mar ugy voltam vele, hogy ugy is lombik lesz. Akkor alig pihentem, futkostam a BKV utan es meg rock koncerten is voltam. Masnap reggel pozitiv lett a teszt. Vannak babak, akik szeretnek varatni magukra, de mindenkinek eljon az ideje!!
60. évanéne (válaszként erre: 57. - Édrienn23)
2013. nov. 17. 22:30
Hékás! Nehogy most összezuhanj! Nehéz a mi utunk, mindig azt tartsd észben,hogy nem szabad idegileg,lelkileg kikészülnöd,mert egyszer,valahogy igenis lesz gyereked,neki pedig egy stabil anyukára lesz szüksége pocakon kívül és belül,egyaránt!
59. évanéne (válaszként erre: 58. - ST 007)
2013. nov. 17. 22:25
Îgy van,igazából napközben,ennyire korán piszok jó teszt kell,hogy mutasson valamit...
58. sT 007 (válaszként erre: 57. - Édrienn23)
2013. nov. 17. 21:08
Sztem csinalj egyet holnap reggel is. Az a tuti, reggeli vizeletbol.
2013. nov. 17. 20:35
megcsináltam a tesztet és negatív 2-őt is csináltam még csak egy darab halvány csík sincs
56. évanéne (válaszként erre: 55. - Édrienn23)
2013. nov. 17. 16:50
Ma vagy 14 napos,nem? Amîg progreszteron tartalmú cuccot használsz,mint pl az Utrogestan,előfordulhat,hogy nem fog megjönni a menses sikertelenség esetén sem,úgyhogy ess rajta túl!
2013. nov. 17. 14:24
Még nem teszteltem úgy gondoltam hogy várok még egy kicsit holnap vagy holnap után csinálok egy tesztet ha a mai nap folyamán nem jön meg
54. évanéne (válaszként erre: 52. - Édrienn23)
2013. nov. 17. 13:16
De teszteltél?
2013. nov. 17. 11:48
hőemelkedésem még mindig van.
2013. nov. 17. 11:33
reggel nagyon fájt a fejem. Egyenlőre még nem jött meg.
51. évanéne (válaszként erre: 49. - Édrienn23)
2013. nov. 17. 09:38
Mi a helyzet?
50. évanéne (válaszként erre: 49. - Édrienn23)
2013. nov. 16. 19:07

Igen, normális. Ha nem sikerült az inszem, akkor azért normális, ha meg igen, akkor meg azért :-)


Szorítok neked holnap!

2013. nov. 15. 17:11

12.napon vagyok ma elvileg holnap után kellene megjönnie reméljük nem fog. ma már nem volt hőemelkedésem most amit mértem 36,8 volt,

viszont vannak menstruációs görcsök úgy érzem mint ha meg akarna jönni nem tudom normális ez?

48. évanéne (válaszként erre: 47. - Édrienn23)
2013. nov. 13. 20:36
Naná,hogy lehet! Lehet,hogy a fejed se fáj utána;-) éld az életed,csak kevésbé stresszesen,kerülve a fizikai terheléseket!
2013. nov. 13. 19:37

hát kicsit nehéz kivárni a hétvégét.

A fejem nekem is fáj kicsit szakaszosan.

most mivel ez nekem a második hetem Lehet házas életet élnem?

46. sT 007 (válaszként erre: 44. - Édrienn23)
2013. nov. 13. 19:21
Tenyleg nyugi! Hoemelkedes a ciklus masodik feleben normalis. Amugy, amiket irtal a progeszterontol is lehet. En piszok szarul voltam mind ket alkalommal. Vernyomasom sxinte minuszban es szedelegtem, mint egy reszeg. A sikeres inszemnel kb 9-10 nap kornyeken brutal fejfajas es derekfajas. Ket megallot utaztam villamossal es le kellett ulnom. Utana meg a szokasos gyalog temponbal kapkodtam a levegot. Na ez volt gyanus
45. évanéne (válaszként erre: 44. - Édrienn23)
2013. nov. 13. 16:09
Anyám,te vasárnapig becsavarodsz,ha így folytatod! Tessék lehiggadni,mert ha babás vagy,ezzel ártasz legtöbbet a picinek,ha meg nem,piszok nehezen fogsz szembesülni vele. Nyugi!
2013. nov. 13. 11:51

még miníg van hőemelkedésem 37,1 és 37,5 köszött ingadozik le föl fázva nem vagyok megfázva nem folyik az orrom sem torkom sem fáj semmi egyéb

higanyos lázmérővel mértem az meg pontos

digitálissal is mértem de az 36,6-ot mutatott én abban nem bízom. Tegnap nagyon rosszul voltam úgy éreztem hogy nagyon forró a testem gyenge voltam szédültem vert a víz hol hevesebben vert hol lassabban vert a szívem, ingerült voltam feszültséget éreztem. most mértem higanyossal óránként mérem és mindíg más most 37,1

43. évanéne (válaszként erre: 42. - Édrienn23)
2013. nov. 13. 11:02
Még mindig van? Egyéb tünet, mondjuk megfázásra, bármire?
2013. nov. 12. 16:32

Szép estét mindenkinek!

Az normális dolog ha hőemelkedésem van jelenleg 37,5

2013. nov. 12. 13:21

Nagyon köszönöm megnyugodtam. :-)

most már csak türelmesen várok vasárnapig.

Köszönöm a segítségeket :-)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook