Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció után 8-9 nappal folyamatos, középerős hasfájás fórum

Inszemináció után 8-9 nappal folyamatos, középerős hasfájás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
340. Vaczim
2020. szept. 11. 14:24
Szeretném kérdezni tul vagyok az 1 inszeminácion 10 napja azota szurkálodik a hasam meg 5 napja reggel rosszul vagyok hányingerem van és hanyok. Jövöhét kedden kell vissza menem vérvételre hogy mi lett az eredmény. A 4 nap nagyon szurt este a hasam. Kérdésem lehetnek mar ilyen hamar már tünetek.
2017. okt. 23. 20:45
ziasztok! 1,5 év próbálkozás után 17.-én volt az első inszeminációm. Nagyon izgulok. Meséljetek ki mit érzett utána (nekem néha görcsölget a hasam mintha meg akarna jönni)? Illetve kinek hanyadszorra járt sikerrel?
2017. szept. 13. 11:07
Sziasztok. Nekünk hétfőn, kedden volt az első inszem. 3 és fél éve szeretnénk babát. Semmi bajunk sincs. Most a héten pihi
337. mogyitas24 (válaszként erre: 1. - Évanéne)
2017. ápr. 24. 18:38
Szia. Hasonló helyzetben járok mint te. Lett baba ekkor?
2017. febr. 20. 18:09
Sziasztok! 7 èv ès 4 inszem után pozitív lett a tesztem :). Csütörtökön megyünk uhra. Egy kènyes kèrdèsem lenne! Mi idáig nem adtunk hálapènzt,ès nem tudom, hogy most adjunk-e.Egy tb finanszírozott meddősègi központba járunk, ahol csak a gyógyszerekre kellett fizetni. Szerintetek most adjak, vagy szülèsnèl? A dr.nak, ès az asszisztensek is? Ès mennyit? Köszi a segítséget
335. klembi (válaszként erre: 334. - Sisko)
2017. jan. 24. 15:48
Szia!Nekem volt már három és nekem sem fájt semmim.
334. Sisko
2017. jan. 20. 12:08
Sziasztok.Új vagyok 4 éve pròbàlkozunk gyerek ügyben.most jan 16.volt elsö inszeminàciom.normàlos az hogy nem fàj semmim?
2017. jan. 13. 12:23
Sziasztok :) mi ujsag van veletek ? Nalunk a helyzet hogy beadtak a kérvényt a lombikra.mar nagyon varom.remelem iden mar kismama leszek enis :)
332. -Szita- (válaszként erre: 331. - Mucka05)
2016. jún. 9. 20:44

Szia Mucka!

Bocsánat, hogy csak most válaszolok, de iszonyatosan el voltam havazva mostanság.

Ha jól gondolom, akkor már kiderült, hogy mi újság?

Mesélsz? :)

Mi ma voltunk a második Inszemen. Nekünk is újabb 14 nap...

Én nem igazán éreztem semmit az első után. Ezért nem is reménykedtem benne. (és jól tettem) Igy nem ért nagy csalódás.

Hogy vagy? Kiváncsi vagyok,hogy gratulálhatok-e? :)

331. mucka05
2016. máj. 30. 14:13

Szia Szita!

Nekem 23-án volt az első inszemem, most várok...a pocakom nekem is puffadt, meg mintha lenne ott valami, a melleim feszülnek. Már voltam terhes, van egy 13 éves kislányom, most a második férjemmel szeretnénk közös gyereket. Szervi bajunk egyikőnknek sem volt, de még sem jött a baba. Sokan azt írják, hogy nem a tünetek számítanak, hanem a teszt. Úgyhogy türelem :)

330. -Szita-
2016. máj. 23. 23:11

Sziasztok!

Régóta olvaslak benneteket. Veletek örülök, és veletek szomorkodom. Eddig nem irtam, de úgy látom,hogy itt az ideje újra éleszteni a topikot.

El vagytok veszve. :(

Kicsit magamról/magunkról: 10 éve próbálkozunk. Mi május 12-én vettünk részt az első inszeminációnkon. A meddőség okát még nem sikerült kideriteni.

3 nap múlva kell tesztelnünk. Semmit nem érzek. Talán annyit,hogy a pocim az inszem óta duci :) De ezt betudom a hormon tablettáknak. :)

Hogy vagytok? Meséljetek!

Dumcsizzunk :)

Üdv,

Szita

2016. máj. 6. 20:11
Szia,,,,bocsii hogy eddig nem jelentkeztem....ugy orulok neki....em minden oke veletek :* sajnos nekunk meg mindig semmi....nem jo erzes,,,de hat majd idővel...remelem minnel előbb...ugy dontottunk hogy nem megyunk beultetesre,,,ha akar akkor eljon mindenek az ideje....csak mar itt lenne-....neha annyira ketsegbe vagyok esve,,,
2016. márc. 17. 16:54

Szia Hencsi!

Nálunk minden ok, 17 hetes vagyok már, olyan hihetetlen..Már érzem, hogy mozog a fiúcska.

És jövök ide, nézlek titeket is, mert nagyon nagyon drukkolok, hogy sikerüljön Nektek is az álmotok!

2016. márc. 16. 16:00
Sziasztok,,,,mi ujsag ? hogy vagytok csajok? en voltam orvosnal most vettek vert es majd egy honap utana meek az eredmedmenyekert...tablettauznom kene es antibaiotikumot szednem de nem jott meg a mensim....mar 7 napja kesik...kezdtem megorulni...csinaltam tezstet eloszor nem lehet kivenni belole...ma reggel is de negativ lett...de semmi jele neki h megjojjon....
326. Bibibabi (válaszként erre: 325. - Szaffika2011)
2016. febr. 27. 09:08
De jó! Gratulálok! Én is szeretnék már túl lenni ezen. Amúgy én is fiút érzek, aztán majd kiderül :)
325. Szaffika2011 (válaszként erre: 324. - Bibibabi)
2016. febr. 26. 11:11

igen, túl vagyunk rajta. Mi az Istenhegyiben voltunk, UH plusz vérvétel. Minden rendben volt, a legjobb eredményt értük el kockázati szempontból, pedig én már 40 éves vagyok. És még azt is mondta a doki, h úgy látja, kisfiú :)

ma megyek UH ra a saját dokimhoz!

324. Bibibabi (válaszként erre: 323. - Szaffika2011)
2016. febr. 25. 21:05
De jó! Akkor ti már túl vagytok a kombinált teszten? Én kedden megyek emiatt vérvételre, genetikai uh meg a 12. héten. Izgulok, hogy minden rendben legyen.
323. Szaffika2011 (válaszként erre: 322. - Bibibabi)
2016. febr. 24. 10:02

Eufrozi annyira sajnálom.Egyszerűen nem hiszem el.Lombik!!!!

Az sikerülni fog ;)

Bibibabi, gratula,akkor nektek is az első inszem sikerült.Szuper!Én szerencsére csak pár napig barnázgattam vérezgettem de (kopp kopp) lassan 2-3 hete semmi.Én nem feküdtem csak vigyáztam magamra.Most 13+2 vagyok és jól érezzük magunkat ;)

322. Bibibabi (válaszként erre: 313. - Szaffika2011)
2016. febr. 24. 09:01

Sziasztok!


Én új vagyok ebben a fórumban, de gondoltam megosztom veletek a mi történetünket. Nekem 3 éve diagnosztizáltak PCO szindrómát, majd emellé kiderült, hogy enyhe inzulinrezisztenciám és pajzsmirigy alulműködésem is van. 2 éve spontán teherbe estem, aminek nagyon korai vetélés lett a vége. Üres és bevérzett volt a petezsák. Műtéti bejezés lett a vége.

2015 augusztusában kezdtük el a meddőségi kivizsgálást, ahol nálam magas prolkatin szintet állapítottak meg, ráadásul a férjemnek kevés spermaszámot. Akkor nagyon elkeseredtem, mert a doki azt mondta, hogy rögtön inszemináció legyen, felesleges a további próbálkozás.

Voltam petevezeték átjárhatóságon december elején, szerencsére mindkettő átjárható.

Január 8-án volt az első inszemináció. Beszélgettem a nővérrel és ő mondta, hogy tavaly a szombathelyi kórházban 100 beavatkozásból 5 vagy 6 baba született. Szerintem ez elég rossz arány, úgyhogy el is könyveltem, hogy nekünk úgyis lombik lesz a vége.

Aztán január 21-én pozitívat teszteltem. Ma már 8+4 vagyunk.

A doki veszélyeztetett terhesnek írt ki, mert sajnos az 5. héttől barnáztam, volt hogy véreztem. Nekem sem tudják az okát. Az egyik azt mondta, hogy a méhszáj miatt, a másik azt, hogy fogalma sincs, de nem a terhesség miatt.

Most itthon pihengetek és bízom a legjobbakban.

Drukkolok, hogy nektek is sikerüljön a várva várt bébi.

2016. febr. 24. 00:47
Szia Hencsi.Nem,nem sikerült.Tegnap megjött.Baràtnőmnek sem sikerült a lombik.:( nem értem
2016. febr. 22. 12:35
Szia....mi a helyzet? sikerult?
2016. febr. 18. 17:47
Elvileg 22-én,de màra màr szenvedek mint a kutya.Fàj rendesen a petefészkem.Kértem lombik Konzira időpontot és csak àprilis 19-re kaptam.Ha a jó oldalàt nézem akkor legalàbb lesz időm összeszedni magam.
318. Szaffika2011 (válaszként erre: 317. - Eufrozi87)
2016. febr. 14. 17:45

:(

Mikor kell tesztelned?

2016. febr. 12. 21:56
Jajj Szaffi nem lesz semmi gond,gondolom,h megijedhettél.Örülök,h már jobban vagy.Pihenj amennyit tudsz.Köszönöm a drukkot,de sajnos ma már olyan megjövősen fáj a hasam plusz nagyon érzem a petefészkemet... el van nehezülve.Nem is tudom kifejezni rendesen...Azt érzem lányok,h ez megint nem sikerült.
316. Hencsi94 (válaszként erre: 313. - Szaffika2011)
2016. febr. 11. 16:38
Szaffi vigyazz magatokra...Örülök hogy minden rendben van...Persze irunk meg :) vagyis én majd irok...A kislanyodnak is jobbulast,,,És problaj meg pihenni :)
315. Hencsi94 (válaszként erre: 312. - Eufrozi87)
2016. febr. 11. 16:36
Eufrozi szurkolunk neked :) jp lesz minden :)
314. Hencsi94 (válaszként erre: 311. - Edina1987)
2016. febr. 11. 16:34
Edina igen együtt :) Én hetfőn megyek verre es kuldik a kérvényt a biztositoba,,,,es utana meglatjuk...olyan jó hogy ferjem mindenbe tamogat.. :)
2016. febr. 10. 18:32

:( ezt nem hiszem el...Nagyon sajnálom, de akkor nektek a lombik lesz a nyerő!!!!Az amúgy biztosabb is.

Most megfordultam jó sok dokinál és mindenki akkora nyitott szemmel csodálkozott amikor megkérdezik, hogy és hányadik inszemináció sikerült, és mondom hogy az első..Úgy látszik ez tényleg maga a csoda!

Sajnos én sem vagyok jól, ugyan a 12. hétbe léptünk, de szombaton elkezdtem vérezni. Azt hittem elájulok, annyira megijdetem, hogy itt a biztonsági zóna előtt megtörténik a baj, Irány a kórház, a baba szerencsére jól volt, ezen kívül semmit nem tudtak mondani,A dokim hétfőn tudott megnézni , nem látott sem hematómát (ami van nekem az 5. héttől, de elvileg már felszívódó állapotban volt móltkor)a méhszáj is rendben volt, ugyhogy passz....

Most imádkozom minden nap hogy ne legyen baj, próbálok pihenni, de közben a 12 éves lányom bokaszalagja tornaórán megsérült, így kb mankózik, és nehéz mellette pihenni..

De a baba jól van egyelőre és ez a lényeg.

Nagyon drukkolok a lombik miatt, azért remélem írtok még ide...

2016. febr. 10. 17:15
Sziasztok csajok;)Sajnàlom,h nem sikerült, de akkor hajrà lombik.:):)Nah a BMC-ben ennél vontatottabb a szitu.25-én kell tesztet csinàlnom,ha negativ akkor időpontot kell kérnem lombikos Konzira.Az kb. 2 honap vàrakozàs.Aztàn kiirjàk a vizsgàlatokat.Szóval junius környéke lesz a lombik.De addig pihizek tanulók lazulok.Nektek sok sikert;)
311. Edina1987 (válaszként erre: 310. - Hencsi94)
2016. febr. 10. 11:41
Sajnálom Hencsi :( én mind az 5 nél azt hittem sikerülhet :( akkor együtt kezdjük a lombikot?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook