Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció után 8-9 nappal folyamatos, középerős hasfájás fórum

Inszemináció után 8-9 nappal folyamatos, középerős hasfájás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
190. Edina1987 (válaszként erre: 189. - Szaffika2011)
2015. nov. 12. 18:53
Köszönöm szépen!!!! :) majd csak hétfőtől megyek,addig pihi :)
189. Szaffika2011 (válaszként erre: 188. - Edina1987)
2015. nov. 12. 15:39

Megy a nagyon erős drukk részemről!!!!

Dolgozni fogsz? vagy pihizel?

2015. nov. 12. 14:42

Sziasztok!!! Aranyosak vagytok köszönöm szépen!

Túl vagyok rajta,háromnegyed órát várattak :/

Viszont ami más volt mint a két inszem előtt/után hogy most tegnap, meg ma is bő tojásfehérje jellegű dolog volt,ilyen azoknál sosem volt,illetve azok utána kegyetlenül fájt a hasam,viszont egyenlőre semmit nem érzek,persze nem élem bele magam,de reménykedem hátha ez most.... úgy hogy most 2 hét idegtépő napok :(

2015. nov. 12. 10:49

Edina, nagyon drukkolok érted ma!!!!!Majd írj, hogy zajlott és mi újság :)

Lara, köszi, minden ok. 11-re voltunk odarendelve (nevettem is amikor 2.5 hónapja megkaptuk az időpontunkat, 11.11.-e 11 óra :D gondoltam ez majd egy szerencseszám lesz ) szóval végülis kb 40 percet kellett várnunk és bejutottunk Szűcshöz. Szemöldökét felhúzva nézegette a millió elkészült eredményünket, aztán annyit mondott, hogy minden leletünk rendben van, semmi kórosat vagy eltérést nem lát. (amúgy ezt nyilván én is tudtam már, hisz eléggé beleástam magam a témába)

Annyit akartam nagyon nagyon hallani tőle, hogy nem kizárólag a lombik az egyetlen út, szeretném megpróbálni az inszeminációt.

Annyit mondott és tényleg őszinte volt, hogy egyetlen dolog ami probléma lehet, az nyilván a korom (39 vagyok, lassan 40) így megkérdezte, hogy lombikot akarunk e vagy megpróbáljuk inszemmel (ahol kisebb az esély) Borzasztóan örültem, hogy feltette ezt a kérdést, sok embertől hallottam, hogy 40 körül már nem nagyon szeretnek inszemet csinálni. De Szűcs doki jófej volt, és azt mondta, ha szeretném akkor 2 inszemet csinál nekem (remélem csak egyet :P)

Ugyhogy lányok...indul a mandula nálam is.Következő menzinél már megyek is :)

186. Lara66
2015. nov. 12. 09:21

Edina, megy a drukk, ma van a nagy napod :))

Remélem írsz majd, hogy mi volt és hogy minden ok veled :))


Szaffika, mi volt tegnap a BMC-ben, mit mondott a doki? Remélem veled is minden rendben. Merre, hogyan haladtok tovább?


Én elvagyok, puffadok és fáradt vagyok, meg beszakad a derekam, ezen kívül minden ok, várom a hétfőt, szerencsére nálunk repül az idő :))

Remélem újra láthatjuk és addig is megfelelően fejlődött a kis ügyeske :)

185. Edina1987 (válaszként erre: 184. - Lara66)
2015. nov. 11. 08:39
Köszönöm aranyos vagy!! ;) :D
184. Lara66
2015. nov. 10. 14:30

Édesek vagytok :) Még mi is alig-alig hisszük el :)) A férjem úszik a boldogságban, tök cuki, hogy így örül. Úgyhogy ha odáig juttok (ami hamarosan eljön), mindenképp vigyétek el Apát már a legelső UH-ra, mert nagy élmény :))


Edina, iszonyúan drukkolok és rengeteget gondolok Rád csütörtökön!!! Mindent bele, ügyes legyen a doki és Te is :) Utána Veled izgulunk :))


Szaffika, neked meg holnapra kívánok midnen jót, estig megírom a privát mailt neked, csak most sok a dolgom, nem tudok hosszabban a fórumon lenni.

183. Szaffika2011 (válaszként erre: 181. - Lara66)
2015. nov. 10. 13:22

Jaaaaj Lara..nincsenek szavak...komolyan könnybe lábadt a szemem :)))))

Kívánok őszintén szívből nagyon nagyon sok boldogságot és minden jót!

182. Edina1987 (válaszként erre: 181. - Lara66)
2015. nov. 10. 11:06
Jajj de szuper!!!! Az utolsó teszted egy igazi életerős zebrácska :D most minden rendben lesz,érzem!!! ;) én csütörtökön megyek a nagy napra :D szóval jön a 2 hét izgulás :(
181. Lara66
2015. nov. 10. 07:32

BMC-ről írok inkább privátban, mert nem akarom a személyes véleményemet nyilvánosan hangoztatni, esetleg elrettenteni másokat, vagy hogy emiatt veszekedés alakuljon ki. Még ma írok. :)


Kukucskáltunk, bizony! Ezer bocsánat, hogy nem tudtam tegnap írni, de nem volt otthon netünk (üzemzavar és persze mikor máskor).

Nos! Van egy 6mm-es szabályos petezsákunk, benne egy teljesen ép és szabályos szikhólyaggal. Alig találta meg a doki a kismanót, nagyon bujkált előlünk, de a vége felé meglett. Amúgy is minden jel arra mutatott, hogy van valahol valaki, de csak nem akart meglenni. Azt kell mondjam, csodás élmény volt! A férjem majdnem elájult, annyira odáig volt :))) Teljesen egészséges, de még korai terhesség, 2-3 hete foganhatott meg, így életfunkciók még nem állapíthatók meg. Ezért jövő héten hétfőn vissza kell mennem és akkor megnézzük újra, mennyit fejlődött.

Szuper helyre fészkelte be magát és a korához mérten minden a legnagyobb rendben van :)

Mi pedig nagyon boldogok vagyunk!!!

180. Szaffika2011 (válaszként erre: 179. - Lara66)
2015. nov. 9. 21:53

Na, kukucskàltatok? Mesélj :)

Az az igazsàg, h azért a Bmc be mentünk, mert egyrészt 2 ismerősöm is ott babàsodott, màsrészt ők adtàk még ìgy is a legközelebbi időpontot az első konzultàcióra.Személyes tapasztalatom még nagyon nincs de talàn ha nem vàrok sokat a stìlusuktól akkor nem fogok pofàra esni.Nem kell h nyoszolygassanak csak legyenek hozzàértők.Milyen rossz tapasztalatod van velük?Ki volt a dokid?Hogy hogy ott hagytad őket?Tényleg érdekel

179. Lara66 (válaszként erre: 178. - Szaffika2011)
2015. nov. 9. 14:29

Mindenképp írok! Még egy óra és indulok a dokihoz!! Ááááájjj, de jóóóó!! :)))) Egy merő izgatottság vagyok! :))


Ha nem vagyok tolakodó, megkérdezhetem, hogy miért épp a budai meddőségibe mentetek? Korábban én is oda jártam (2 éven át) és nagyon rossz tapasztalataim vannak sajnos :(( De nem akarlak riogatni, valaki rájuk esküszik és persze rengeteg nőnek ott sikerült a teherbe esés. Lehet, hogy csak nekem nem volt szerencsém.

Vigyázz magadra és ha nem úgy állnak hozzád, ahogy elvárod, vagy ahogy kéne, akkor ne hagyd magad!!! Mert könnyen átgázolnak az emberen (ez nem csak a BMC-re igaz, hanem úgy általában).

178. Szaffika2011 (válaszként erre: 177. - Lara66)
2015. nov. 9. 11:09

Nekem labradorom van :)

Jaaaaj nagyon irígykedünk ám a szép csíkocskádra :) Majd írj, mi volt az UH-n is :)) Szuper lesz :)

Én szerdán megyek a dokimhoz, végre eljutottam oda, hogy találkozom vele személyesen is a meddőségi központban :) Remélem mondd vagy tesz valami bíztatót :D

177. Lara66 (válaszként erre: 176. - Edina1987)
2015. nov. 9. 06:49

Köszii :) Ma reggel erősebb lett a tesztcsík, mint a kontrol! Behaltam teljesen! Még nem tudtam felrakni, majd később!

Egyszerűen megőrülök!! Alig várom a mai UH-t!! Izgulooook!! Remélem látjuk a kismanót! :)

176. Edina1987 (válaszként erre: 175. - Lara66)
2015. nov. 7. 19:43
az utolsó teszt nagyon szépike!! ;)
175. Lara66 (válaszként erre: 174. - Szaffika2011)
2015. nov. 5. 17:26

Edina korabban kuldott linket, keresd vissza! O onnan rendelte, ha jol emlekszem.

Az utrogestan eleg eros cucc, nem csodalkozom, hogy szarul vagyok tole. Az elozo terhessegnel keson kaptam meg, nem sokat szedtem be, mert elveteltem, de mar akkor is nagyon rosszul voltam tole.


2 dalmatam van, lesd meg oket a kepeim kozott :)) Minden napos program, az tuti, de imadom oket. :)


Jah, raktam fel uj tesztes kepeket is :)

174. Szaffika2011 (válaszként erre: 173. - Lara66)
2015. nov. 4. 11:15

Jézusom, de miért lettél rosszul tőle? Máskor is rosszul voltál, vagy csak most, hogy babás vagy?

Én is kutyázom, ez a hobbim, reggel este megyek vele :)

Köszi az infót a méhpempőről, megrendelem a neten. De még fogalmam sincsen melyik egy megbízható hely, ahol tényleg betartják, hogy 5 fok alatt tárolták és nem csillagászati összeg az ára.

173. Lara66 (válaszként erre: 172. - Szaffika2011)
2015. nov. 4. 07:35

4 éve próbálkozunk...

A méhpempőt én is csak úgy elkezdtem. Nincs ciklushoz kötve. 28 napig szedni kell, utána 28 nap szünet, majd megint szedni 28 napig. Nekem 9 nap múlva jár le az első kör (az első 28 nap).

Arra azért készülj fel, hogy elég drága cucc és elég rossz íze van. Éhgyomorra kell enni és pár másodpercig szopogatni kell, úgy jobban felszívódik állítólag. Fém eszközzel nem szabad hozzányúlni (én műanyag kiskanalat használok).


A dokim ma mégsem tud fogadni, ezért hétfőn megyek. Amúgy hétfőnél előbb szerintem nem is láttunk volna semmit. Még korai terhes lehetek, 4-5. hét között félúton.

Viszont kell szednem az Utrogestant, amiből jó sok van otthon, mert a vetélés miatt már nem szedtem be. Úgyhogy tegnap már be is vettem, nagyon rosszul voltam tőle, a kutyákkal fent voltam a hegyen és alig bírtam lejönni, úgy szédültem, émelyegtem. Borzasztó volt. Még jó, hogy más kutyások segítettek. Még jó, hogy volt fent egyáltalán valaki!!!! Mert elég korán vittem fel őket...

2015. nov. 3. 15:19

jaj tényleg nagyon örülök!

Mennyi ideje próbálkoztok (próbálkoztatok :) ) előtte? Mármint az inszem előtt?

A méhpempőt bármikor el lehet kezdeni szedni vagy aznap kell mikor megjön a menzi?

Mikor mész dokihoz?

171. Lara66 (válaszként erre: 166. - Szaffika2011)
2015. nov. 3. 11:31

Méhpempőt végül a lehet téri csarnokban vettünk egy termelői boltban, 5°C-ra hűtött hűtőben tárolják, ami nagyon fontos, mint azt Edinától megtudtam. A szedését az előbb leírtam. Ártani nem tudsz vele, de nyugodtan olvass utána a neten, hogy milyen hatásai vannak. Csodaszer!

Biztos vagyok benne, hogy ez nagyban közrejátszott abban, hogy most úgy néz ki, újra terhes vagyok.

170. Lara66 (válaszként erre: 166. - Szaffika2011)
2015. nov. 3. 11:28

Teljesen természetes úton!!!!


Az első inszemem szeptember közepén volt és sikerült! De sajnos az 5. hét végén elvetéltem. Ez október elején volt. Akkor azt mondta a doki, hogy várni kell a következő vérzésig, ha megjön, akkor az első napján hívjam, mert kezdjük is a következő stimut és inszemet. Amúgy szépen kitisztultam, nem kellett műteni. Azért a vetélés után pár nappal csináltam egy tesztet még, akkor már annyira halvány pozitív volt, hogy szinte ott se volt a második csík.


Úgyhogy elkezdtünk várni a következő menzire. Kb. 1 héttel a vetélés után kezdtem el a méhpempőt. Úgyhogy nagyjából 3 hete szedem, napi 2grammot. Még táblázatot is vezetek róla :) És a férjemnek is adok, neki 1grammot. Dátumra pontosan október 20-án tapasztaltam a tojásfehérjés nyákot, ami nekem soha az életbe nem volt! Utánanéztem, azt írják mindenhol, hogy ovut jelez. Nem kimondottan tudatosan, inkább magától alakult úgy, hogy a nyák jelentkezése után szinte 2naponta együtt voltunk. Valahogy nagyon kívántuk a dolgot :)))) , de nem gondoltuk, hogy ilyen hamar bármi is lehet belőle.


Aztán a múlt héten szerdától minden nap többször folyt az orrom vére. Nem is értettem, először azt hittem, hogy talán száraz a levegő, vagy ilyesmi, de a boltban ugyanúgy eleredt, mint a munkahelyemen, vagy otthon (nem lehet mindenhol száraz a levegő....) Szombaton napközben, mivel alig bírtam elállítani az orrvérzést, akkor gondoltam először arra, hoyg mi van akkor, ha ez koraterhes tünet?! Utánaolvastam és persze szerepelt a ritkább koraterhes tüneteknél.

Úgyhogy szombaton eldöntöttem, hogy mivel mensi sehol, semmi jelét nem mutatja, már több, mint 30 nap eltelt a vetélés óta, bepróbálok vasárnap reggel egy tesztet. És pozitív lett!!!! Nem is akartam elhinni, ezért hétfőn (tegnap) újra teszteltem, ami kb. 3x erősebb csíkot adott ki! Nem bírtam ki, ma is teszteltem. Kicsit erősebb csak a tegnapinál, de látható az erősödő tendencia. Ezt a mai tesztet tettem fel a képeim közé :)


Úgyhogy ez a rövid történet. Természetesen a vitaminokat is szedtem végig rendesen és a vetélés után 1 héttel elkezdtem újra jógázni is. Amit most megint abbahagytam, nehogy valami történjen a pocaklakóval, aki láthatóan nagyon szeretne beköltözni :))


Ha ez segít, leírom még egyszer, hogy miket szedtem az elmúlt 4 hétben: barátcserje (20 kapszulám maradt, napi 1-et szedtem be, már elfogyott több, mint egy hete), Elevit Plus, c-vitamin (500mg-os), vas+folsav (napi 2 kapszula), kalcium (napi 1 kapszula), magneB6 (ami elfogyott, így most magnézium+B6-ot szedek, 250 mg magnéziummal), d3-vitamin (4000NE 2-3 naponta 1 szem), E-vitamin (100mg-os), méhpempő (reggel éhgyomorra 2gramm, utána fél óráig se evés, se ivás).

169. Szaffika2011 (válaszként erre: 168. - Edina1987)
2015. nov. 3. 11:00

BMC

Jövő szerdán lesz az első konzultáció a dokinkkal, Szűccsel..nagyon kiváncsi vagyok mit mondd...

Szeretnék inszemet próbálni, nem akarom, hogy egyből lombikra küldjön, Az eredményeink alapján simán így is lenne, csak 39-40 éves vagyok/ leszek...

168. Edina1987 (válaszként erre: 166. - Szaffika2011)
2015. nov. 3. 10:41
Ja értem :/ hova jársz melyik meddőségibe?
167. Edina1987 (válaszként erre: 165. - Lara66)
2015. nov. 3. 10:41
Láttam a tesztet :) halkan gratulálok,várjuk a fejleményeket!!! :D
166. Szaffika2011 (válaszként erre: 165. - Lara66)
2015. nov. 3. 10:09

Jaaaja Lara szuper híííír!!!Nagyon nagyon örülök és gratulálok! És a félelmetes, hogy hogy megéreztétek!!!

Most kicsit eltévedtem, most inszem volt vagy természetes úton jött bébi? Mióta eszed a méhpempőt? Nekem is meg kéne próbálnom. Honnan rendelitek, megkérdezhetem? és pontosan mit támogat, mire jó?

A természetes inszem alatt azt értettem, hogy nem kapatm semmiféle hormont (sem repestőt sem utána semmilyen gyógyszert) egyszerűen csak nyomon követtük a peteérést UH val és amikor azt gondoltuk, hogy most lesz a jó beraktuk a spermát. De sajnos semmit nem ért

165. Lara66
2015. nov. 3. 08:41

Lányok, majd kukkantsatok be a képeim közé :) Felraktam a tesztet :)

Holnap tesztelek újra, remélem még erősebb második csík lesz ott :))


Lehet, hogy túl korai az öröm, de k.rva boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!!! :)))))

164. Lara66 (válaszként erre: 163. - Edina1987)
2015. nov. 2. 08:09

Nagyon izgalmas!! :) Ezerrel szorítok :)


Ma sokkal erősebb volt a második csíkom. :) Most már nagyon izgulok! Ez nem lehet téves! Alig várom a holnap reggelt, teszek majd fel képet a tesztekről, ha erősödik továbbra is :)

163. Edina1987 (válaszként erre: 160. - Lara66)
2015. nov. 1. 21:50

Érzem hogy ez most sikerülni fog,de ha esetleg mégsem nincs csüggedés,megyünk tovább!! :)

Majd írj mivolt a dokinál!

Ha minden jól megy nov. 11

162. Edina1987 (válaszként erre: 159. - Lara66)
2015. nov. 1. 21:49
Na ez szuper!!!!!! Szorítok hogy minden rendben legyen,nem tudsz kivenni egy időre betegszabit? Szerintem a pempő segített rá,elkezdted szedni és lám ;) majd írj hogy mi volt a dokinál!!!!
161. Edina1987 (válaszként erre: 158. - Szaffika2011)
2015. nov. 1. 21:45

Szia! A természetes inszem alatt mit értesz,az milyen? Bocsi ha értetlenkedek :)

Elvileg nov. 11-én lenne az inszem ha minden jól alakúl a stimunál :)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook