Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Informatikában jártas emberek segítségét kérném! fórum

Informatikában jártas emberek segítségét kérném! (tudásbázis kérdés)


8. dus
2008. szept. 25. 11:27
Köszi a segítséget mindenkinek.
2008. szept. 21. 02:45
Usb adaptert abban az esetben szoktak használni, ha a számítógépnek nincs beépített adaptere, de szeretnél vezeték nélküli internetkapcsolatot. Akkor kívülről,vagyis usb-n kell csatlakoztatni egy erre alkalmas eszközt. A cd-n pedig valószínleg az illesztőprogramja(i) van(nak) azt fel kell telepítened ahhoz, hogy működjön.
2008. szept. 21. 02:41
Igy van, az egy wifi adapter amivel vezeték nélkül tudsz netezni. Bár ezt az USB-s megoldást nem igazán ismerem, nekem router osztja itthon a netet.
2008. szept. 20. 18:46
Igy van és mindig kell Cd
4. Bhelga (válaszként erre: 2. - Dus)
2008. szept. 20. 16:39

Az a "pendrivenek" látszó tárgy egy wifi adapter.


A CD-t valószínűleg a telepítő lemezen kívül a felhasználói kézikönyvet is tartalmazza.



De ha mégsem, hirtelenjében ezt találtam:


[link]

2008. szept. 20. 15:54
szia! Szerintem a cd akkor kell, ha a számítógéped nem ismerné fel a pendrive-ot. Próbáld ki mielőtt feleslegesen telepítenéd...
2. dus
2008. szept. 20. 15:51

Kaptam egy telepítő lemezt és egy pendriwe-nek látszó kis kütyüt, de nem igazán tudom, mire való!


A CD programja a köv: "802.11g Wireless USB Adapter"


Meg tudja nekem valaki mondani, mire való, mit kell tennem vele? Előre is köszönöm!

1. dus
2008. szept. 20. 15:48
Informatikában jártas emberek segítségét kérném!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook