Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ritka betegségben levő emberektől kérdezném, hogy kapnak-e valamilyen segítséget, és meg tudnak-e belőle élni? Bővebben lent fórum

Ritka betegségben levő emberektől kérdezném, hogy kapnak-e valamilyen segítséget, és meg tudnak-e belőle élni? Bővebben lent (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 9. 08:37
Még valaki??
2011. ápr. 8. 11:32
köszönöm a kedves szavakat:-)
3. ee1fa992f1 (válaszként erre: 2. - 3b6009da8e)
2011. ápr. 8. 11:29

Minden elismerésem! Az a baj, hogy nem látják a dolgokat, azok akik a törvényeket hozzák, és nem tudják elképzelni, milyen nehéz lehet. Gondolom teljessen mást kell főzni a kislánynak. :(

Az óvodáról is megvan a véleményem, de itt nem lenne szalonképes :S

Sok sok kitartást, és türlemet kívánok :(

Reméme majd valamikor tudok segíteni maguknak! ( az utolsó mondatot tudom h nem érti, mért írtam, de majd megfogja érteni) :)

2011. ápr. 8. 10:40

az én kislányom 6 éves.

4 éve cukorbeteg, lisztérzékeny és asztmás.

amit kapunk ill. kaptunk:

közgyógy.

csak és kizárólag olyan gyógyszerekre, amit a szakorvos javasol.

ezen kívül semmi.

óvodába nem járhatott, mert kézzel lábbal tiltakozott a vezetőség és a kedves óvónénik is.

szeptemberben elkezdi az iskolát.

remélem nem fogja ennyi negatív élmény érni, mint eddig.

az étkezését természetesen ott sem tudják megoldani, így marad a "csomagolás".

a betartott diétája mellé, jobb ha az ember egyszerre több munkahelyen is dolgozik, mert egy vagyonba kerül.

ez persze apukára hárul, mert én gyesen vagyok kénytelen lenni vele még mindig.

pedig ellátja magát egyedül.

tudja mit ehet meg és mit nem.

a cukrát egyedül méri, az inzulinját egyedül adja be, mégsem vállalja fel egyik környező óvoda sem.

magánovi: 50.000,-/hó

de szép az élet:-)

azt mondják erre az agyontanult értelmiségiek, hogy MEG KELL TANULNI EZZEL EGYÜTT ÉLNI.

tanuljuk....tanuljuk egy életen át.

2011. ápr. 8. 10:25
Gondolok a különböző ételérékenységű emberekre, illetve, más ritka, ámde olyan betegségre, ami nagyon megnehezíti az életet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook