Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Indesit mosógépben mosott ruhámon nem érzem az öblítő illatát. Csak az öblítőprogram esetén. Hibás a gépem? fórum

Indesit mosógépben mosott ruhámon nem érzem az öblítő illatát. Csak az öblítőprogram esetén. Hibás a gépem? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 12. 10:11

Köszi lányok!

Felültöltős, így nem tudom megnézni, én is gondoltam arra, h idő előtt lefolyik. Van extra öblítés gombom is, és az is igaz, hogy a koncentrátumot hígítom...... Szóval van mit kipróbálom, köszi a sok-sok tanácsot!!! :)

2010. jún. 12. 07:03
Nekem Indesit felültöltösöm van és csak akkor érzem én is az öblitő illatát,ha töményen rkom bele.
2010. jún. 11. 18:37

Szia!


Nekem elöltöltős indesitem van. Én is csak akkor érzem, ha töményen teszek a tartályba, egy egész kupakkal (le**r)

2010. jún. 11. 18:07
Nekem samsung -om van és én sem érzem, csak ha nem higítom fel a koncentrátumot hanem töményen teszem bele. Akkor lehet , hogy ez inkább az öblítő hibája?? Lehet hogy romlott az öblítő minősége??
7. 63a85224af (válaszként erre: 4. - Netty girl)
2010. jún. 11. 17:43
Ha elöltöltős megtudod nézni közben, hogy benne van -e közvetlenül öblítés előtt az öblítő, vagy lefolyt-e?Én így vettem észre,hogy lefolyik.Most már közvetlenül öblítés előtt töltöm bele az öblítőt,így jó illata vana ruháknak.Csak így sajna mindig figyelnem kell.
6. 63a85224af (válaszként erre: 1. - Fcf3549b8e)
2010. jún. 11. 17:34

Szia!


Lehet,hogy lefolyik mosás közben, öblítésnél meg csak sima vízzel öblít, ezért nem érzed.Nekem ez volt a baj.

5. MelisUK (válaszként erre: 1. - Fcf3549b8e)
2010. jún. 11. 17:20

Ha Indesit géped van, akkor lehet, hogy valami hiba lesz a géppel, hisz az ez az egyetlen márkájú mosógép az, aminél a lehető legjobban lehet érezni az öblítő illatát a ruhákon, mivel ez az egyetlen mosógépfajta, amiből nem spóroltak a programokon az öblítés részen.

Próbáld meg a hosszabb öblítés funkciót, azt minden mosáshoz még plusszba be lehet kapcsolni (legalábbis az enyémen).

Rengeteg mosógépem volt már, mert ez a nyolcadik lakás, amiben élek, ez már saját. :D Plusz anyumékét, meg anyósékét is próbáltam. Maradéktalanul az volt a véleményem, hogy Indesit-et fogok venni a saját lakásomba és így is lett, maximálisan meg is vagyok vele elégedve, isteni finom illatosak a ruháim.

2010. jún. 11. 17:14
nekem is Whirpoolom van,elöltöltős én sem érzem az öblitőt csak a mosószer illatát rajta,pedig töményen teszem az adagolóba és a kék lenort,vagy a silant hasznélom ami elég intenziv illat...:S
3. napkelet (válaszként erre: 2. - Napkelet)
2010. jún. 11. 16:17
Ez sajna nem egyedi eset:( Az ismerősömnek nem tudom milyen mosógépe van, de az elől töltős, s neki is azóta illatos a mosott ruha mióta így adagolja, mint én.
2. napkelet (válaszként erre: 1. - Fcf3549b8e)
2010. jún. 11. 16:15

Ne aggódj, nekem Whirpool van, s én sem éreztem addig amíg nem töményen öntöttem az adagolóba a koncentrátumot:)

Egy keveset löttyintek bele töményen és azóta illatos.

2010. jún. 11. 16:06
Indesit mosógépben mosott ruhámon nem érzem az öblítő illatát. Csak az öblítőprogram esetén. Hibás a gépem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook