Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ilcsi Mama 2011. évi időjárás előrejelzése - nyár fórum

Ilcsi Mama 2011. évi időjárás előrejelzése - nyár (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ilcsi Mama 2011. évi időjárás előrejelzése - nyár

7. Ilcsi Mama (válaszként erre: 6. - 6d7bc4531d)
2011. jún. 17. 14:57
Köszönöm szépen. Mindenkinek jó egészséget és jó nyaralást kivánok szeretettel: Ilcsi mama
2011. jún. 16. 11:55

Nagy örömmel tölt el, hogy ebben a korban valaki így netezik, mint ILCSI MAMA.

Szeretnék én is ilyen nagyi lenni.

Jó egészséget és hosszú életet kívánok!

2011. jún. 1. 15:56

A nyaralásunk már le van foglalva...esős napra ha jól látom :S

Ez van :))

2011. jún. 1. 15:45

A viharos, jégesős napokat nagyon nem szeretem, ezért drukkolok,hogy ne jöjjön be minden alkalommal.A csendes esők jöhetnek.A "bizonytalan ,mint az időjárás" , a " szeszélyes mint az időjárás" szólások , mondások nem véletlenül jöttek létre.

Tisztelet Ilcsi mamának a sok munkáért amellyel összegyüjtötte a megfigyeléseket, köszönjük hogy megosztotta velünk.

2011. jún. 1. 15:31

Az Dávid Mihály,nem Károly...:))

Én tavaly megfigyeltem,kb 70%-ban jött be.Voltak nagy melléfogások is,de néha nagyon pontosan bejött.Nem tudom,mennyi ebből a statisztika.

2011. jún. 1. 13:09
Én az ilyenekben nem hiszek. Statisztikailag egy rész biztosan bejön, de pl. a híres Dávid Károly tavaly tavaszra szárazságot ígért.......hát azt nagyon benézte :-)
2011. jún. 1. 10:08
Több évtizede készítem e leírásokat január első hetében, egész évre szólóan. Természetes, hogy e szélsőséges időjárási viszonyok között nem mindenhol van az ország területén egyforma időjárás, azonban általában nagy %-ban bejönnek a leírt előrejelzések. Sajnos még sok évtizedes megfigyeléseim során sem sikerült kitapasztalnom annyira részletesen, hogy országrészenként is el tudjam készíteni a leírást.

Ugrás a teljes írásra: Ilcsi Mama 2011. évi időjárás előrejelzése - nyár

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook