Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ilcsi Mama időjárás előrejelzése - 2011/12 ősz - tél fórum

Ilcsi Mama időjárás előrejelzése - 2011/12 ősz - tél (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ilcsi Mama időjárás előrejelzése - 2011/12 ősz - tél

22. kazsuzsika (válaszként erre: 21. - Ilcsi Mama)
2012. febr. 16. 10:14

Tegnap 15-én esett sok helyen a hó, ma 16.-án enyhébb, naposabb.

Minden úgy, ahogyan Ilcsi Mama megmondta.

Örülök, hogy rátaláltam Ilcsi Mamára :)

21. Ilcsi Mama (válaszként erre: 14. - Petya0502)
2012. jan. 14. 22:11

Kedves "petya0502".Itt a január és február hó.

Január


FERGETEG hava.

Az elől járó.


Jelmagyarázat:

● = Újhold

Ď = első negyed (növekvő hold)

O = holdtölte (telihold)

© = Utolsó negyed (csökkenő hold)


1.-én Ď

9-én O

16-án ©

23-án ●

31-én Ď


1-től változékony időre számíthatunk, hol párás, néhol meg derengős napsütés mellett hószállingózással, ónos esővel, csúszós utakkal is találkozhatunk.

3.-tól, kisebb melegfront hatására éjszakánként és hajnalban ködfoltok képződnek, amely csak sokára oszlik fel. Elszórtan és helyenként, eső havas-eső is előfordulhat.

6-8.-tól viharos szél következtében a felhők tovaszállnak, és napütéses időben lehet részünk.

11-től egyre több felhő borítja az eget és előbb havas-eső, majd havazás várható, több helyeken az erős szél következtében hófúvás is lehetséges.

17.-től, néhol a borongós idő megmarad, de sok helyütt kevéssel fagypont alatti hőmérséklet mellett havas-eső, havazás lehet.

24.-29.-ig, hidegebb, fagyos napok jönnek, majd hideg és meleg frontok váltakozása következik, ebben az időben havas-eső- havazás is, ismét várható.

30-tól. Elszórtan és helyenként, főleg Nyugaton - havas eső, ónos eső, más helyeken hószállingózás, hózápor, az északi megyékben pedig havazás lehetséges.



Február

JÉGBONTÓ hava.

A nyomába járó.


Jelmagyarázat:

● = Újhold

Ď = első negyed (növekvő hold)

O = holdtölte (telihold)

© = Utolsó negyed (csökkenő hold)


7-én O

14-én ©

21-én ●


A január végi napok időjárása lesz a jellemző a februári kezdő napokra is.

6.-tól kevés felhővel, szeles, derengős napok lehetnek, majd ismét szél - viharral kísért, hideg, fagyos idő várható.

14.-i nap, környékén, több helyen nagyobb mennyiségű havazás lehetséges, melyet 16-val enyhébb, párás ködös idő vált fel és már csak hószállingózás, havas-eső lehetséges.

18-tól. Csökken a felhőzet, enyhül az idő és elszórtan lehet már csak futó hózápor,

23.-tól, a hónap végéig, hideg reggelekre, szeles, borongós, napos - napok jönnek.

20. petya0502 (válaszként erre: 16. - Ilcsi Mama)
2012. jan. 2. 16:36
B.U.É.K!Kedves Ilcsi Mama !Nálunk tényleg itt rázta a Hó Anyó a dunnáját !
19. Ilcsi Mama (válaszként erre: 18. - Babi11)
2012. jan. 1. 14:07
Készül Babikám és küldöm. Szép napokat kívánok szeretettel:
18. Babi11
2012. jan. 1. 12:42
Nagyon várom az idei előrejelzést!
17. Lilibeth59 (válaszként erre: 16. - Ilcsi Mama)
2012. jan. 1. 12:36

Kedves Ilcsi Mama!


Sajnos felénk még híre-hamva nem volt a hónak, most is inkább pár csepp esőcske hullott, aztán pár percre kisütött a Nap...

Fekete Karácsonyunk volt, az Új év is hasonló...


Nagyon Boldog Új Évet Kívánok Neked, Ilcsi Mama!

16. Ilcsi Mama (válaszként erre: 14. - Petya0502)
2012. jan. 1. 12:08
Remélem nálatok is hószállíngózással köszöntöt be a 2012. év.
15. Ilcsi Mama (válaszként erre: 14. - Petya0502)
2011. dec. 27. 13:53
Köszönöm szépen január 6-a után küldöm el HOXÁNAK. Nem tudom mikor kerül fel a fórumra, de nagyon szívesen megküldöm, ha priviben írsz -e-mail címet. BUÉK. Üdv: Ilcsi Mama.
2011. dec. 21. 19:55
Kedves Ilcsi Mama!Nagyon várjuk az előrejelzést!Nagyon Boldog Békés Ünnepeket,és sok sok egészséget kívánunk!!
2011. dec. 21. 16:21

Ilcsi Mama!


Nagyon boldog Karácsonyt és Boldog új évet kívánok Neked és Családodnak!

12. Ilcsi Mama (válaszként erre: 5. - Wirgi)
2011. dec. 21. 15:43

Kedves” Wirgi” Már gőz erővel készül a 2012. évi, időjárás előre jelzés is. De csak a következő év 6, -a után tudom elküldeni Hoxának. Ugyan is, ez év december 13.-tól 24-ig. Illetve a 24-től a következő év 6. -ig, tartó - ténylegesen megfigyelt, - regula napok pontosító időket jelentenek, amit csak akkor tudok majd beépíteni az előre jelzésbe.

Remélem, meg vagy elégedve a sok hóval, amit beígértem még ez év januárjában.

Pedig a TV. -ben nem, azt mondogatják, hogy hó lesz ebben az időben.

Bízz az Ilcsi mamába, még eddig nem hagytak cserbe, egy évben sem az előre jelzéseim. Boldog szép, havas Karácsonyt kívánok neked: Ilcsi Mama.

11. Ilcsi Mama (válaszként erre: 9. - F509b2ddab)
2011. dec. 21. 15:34

Kedves "andiano". Már gőz erővel készül a 2012. évi, időjárás előre jelzés is. De csak a következő év 6,-a után tudom elküldeni Hoxának. Ugyan is, ez év december 13-tól 24-ig. Illetve a 24-től a következő év 6.-ig, tartó -ténylegesen megfigyelt,- regula napok pontosító időket jelentenek, amit csak akkor tudok majd beépíteni az előre jelzésbe.

Remélem megvagy elégedve a sok hóval, amit beígértem még ez év januárjában.

Pedig privi leveledben, meg voltál ijedve, hogy a TV.-ben nem, azt mondogatják, hogy hó lesz ebben az időben.

Írtam neked, hogy bízz az Ilcsi mamába, még eddig nem hagytak cserbe, egyévben sem az előre jelzéseim. Boldog szép, havas Karácsonyt kívánok neked és mindenki másnak is, aki szereti a havat: Ilcsi Mama.

2011. dec. 18. 06:28
Sajnos az időjárás előrejelzés szerint nem lesz hó karácsonykor.
2011. nov. 25. 06:34

Kedves Ilcsi néni!



Nagyon örültem az 1 éves előrejelzésnek. Remélem tényleg lesz hó karácsonykor. Örülnénk ha jövőre is elkészítené az előrejelzést nekünk. Jó erőt, egészséget kívánok!

8. Ilcsi Mama (válaszként erre: 6. - Lilibeth59)
2011. szept. 13. 14:46

Köszönöm mindenkinek a komm-t.

Kedves Lilibeth59. 7X túli nagyi vagyok. Nézz be a HOXA portálon, az adatlapomon az INTERAKTÍVRA kattintva. Sok mindent találhatsz ott, ami esetleg érdekelhet téged is.

Szeretettel üdvözöllek. Ilcsi Mama.

2011. szept. 6. 07:56
Köszönjük az előrejelzést,sokat tudunk hasznosítani belőle,és szeretettel várjuk a többi tapasztalatot is,Jó egészséget!
2011. szept. 4. 18:34

Ilcsi Mama!


Mivel szeretsz még foglalkozni, kedvenc tevékenységeid?

2011. szept. 3. 23:41
Ez szuper!! Mifelénk nagyon is bejött az előrejelzés, most várom a telet, tán az is kellemesebb lesz mint tavaly volt
2011. szept. 3. 08:45
Mindenkinek köszönöm az elismerő komm-t. Ilcsi Mama.
3. Ilcsi Mama (válaszként erre: 2. - Kevian)
2011. szept. 3. 08:44
Kedves kevian. Én is köszönöm a komm-t. Az adat lapodon látom a szép kis családod. Tudod Heves Megye, azért is kedves nekem, mert nekem is a szülőföldem, még akkor is, ha már közel hatvan éve nem ott élek. Üdvözlet nektek: 7x-túli Ilcsi Mama.
2011. szept. 1. 20:53
Én még csak most fedeztem fel, de köszönöm nagyon jó, a kedvenceim közé tettem.
2011. szept. 1. 20:08
Köszönöm nagyon jóó!!

Ugrás a teljes írásra: Ilcsi Mama időjárás előrejelzése - 2011/12 ősz - tél

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook