Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Így telik egy napom fórum

Így telik egy napom (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. márc. 28. 16:51

Kb. 8-kor kelek fel. Reggeli, mosakodás, mászkálás kaját venni, ügyeket intézni. Kicsit szomszédolok, majd ebédet főzök (általában 2 napra), néha sütök is sütit (egy héten egyszer). ma is sütöttem. Ebédet csak mára főztem - leves nem is volt.

Délután netezek elég sokat. Ma megyek énekkarba, utána megint jövök ide a Hoxára, feltöltök egy képeslapot, majd nézem a Barátok közt-öt. Utána a kádban lefürdök, de nem sok vízben. Vacsi, mosogatás. Bogyókat kikészítem másnapra. Reggelre főzök 2 termoszba teát, hogy ihassam minél előbb melegen.

2010. okt. 25. 16:11
Kb. 7-kor kelek fel. Reggelizés, mosdás, bogyók bekapkodása: 8-ig. Utána kicsit netezek. Vagy kimegyek valamit elintézni, vagy vásárolni (kaját), vagy sehová nem megyek. Ebédre valami gyorsat csinálok általában hét közben (szombaton van nagyobb főzés). Délután vagy mosás (géppel), vagy vasalás, vagy kicsit takarítok itt-ott. Utána megint netezek, vagy olvasok, vagy éneket tanulok. Este nézem a Barátok közt-öt és a híreket is. Tornázom kb. 15 percet, naplót írok (füzetbe is).Lefekvés előtt még kicsit netezek...
2009. jan. 16. 12:37

Fél 7 kör kelek hétköznap

Párom is - ő leviszi a kutyát - én főzök teát, csinálok reggelit

3/4 8 kor indulás melóba

4 körül haza - ekkor vagy leviszem a kutyát, vayg ha van dolgom bemegyek a városba vásárolni

A délután este csak eltelik valahogy - mióta van kutyám általában vele játszom! Várom már a jóidőt, hogy kint lehessünk sokat a szabadban

Este valami kaja - Barátok közt nézés

10 körül alvás

2008. nov. 20. 08:58

Felkolt az ora 9 kor...reggeli..lotyoges itthon

11.30 melo-19.30 ig

haza erek 20 orara...vacsora s kesz el van telve a napom....:((


Kovetkezo het...ebredes 6 kor (de ha itthonrol indulok csak 7 kor)

megyunk meloba en 7.30 a parom 7 re...egyutt indulunk...(ha ott aludtam)

14.30-ig melo....

majd itthon is vagyok..es van egy hosszu delutanom

akkor van hogy itthon hoxa..fozes...ez az..de van ugy hogy megyek a baratomhoz..vagy a baratnokhoz...

113. pemete
2008. szept. 30. 11:53

6 körül kelés, elindítom a férjemet a munkába, aztán visszafekszem

8 után felkelünk, reggeli a Bogyónak, majd 11-ig játék

11-kor altatás, délig alszik, addig eszem, pihizek, netezek, főzök, mosok, stb

12:30-kor ebéd Bogyónak, majd szladgálás, játék, néha netezek közben kicsit

14:30 és 15 között altatás, 15:30-16-ig alszik, addig én is ebédelek, mosogatok, stb, meg netezek.

Amikor felkelt a gyermek, akor uzsizunk, játszunk,

16:30 hazajön a férjem, kutyátsétáltatunk, meg játszunk odalent kb 18.+0-ig, aztán fel,

19-kor fürdés, utána játék, vacsi, altatás 20-ig.

Utána meg kutyasétáltat valamelyikünk, és aztán szabadprogram, ami általában alvás:D

2008. jan. 27. 12:03

5.50-6.40 között ébredés

utána készülődés oviba, Apának reggeli, ebéd odakészítése

kb. 7.30-8.30-ig egyedül vagyok: netezem, és/vagy készülődöm, összepakolok, irány a munka

16-ig munka utána irány az oviba

hazaérkezés 17.00 körül, játék, vacsizás,

18.30 Apa hazajön

19.00 körül fürdés, 19.30-20.00 meseolvasás, éneklés- altatás

20.00 után pakolás, vasalás, kicsi net, kicsi tévé

és 21.50 után használhatatlanságomból kifolyólag alvás :)

111. Prügi
2008. jan. 17. 13:15

6:15: ébredés

6:40: indulás munkába

7:00: megkezdődik a munkaidő

15:00: lejár a munkaidő

Haza megyek, már csak azt csinálom, ami jól esik :).

23 körül alvás! :)

110. Kiraa
2008. jan. 17. 12:27
jóóól :)
109. Kiraa
2008. jan. 17. 12:27
jóóól :)
108. Nikice
2008. jan. 17. 11:04
6:15 kele, 6:45 ébredek :) (kávé!), lusti Manóval, 7:00-7:30 készülődés oviba/dolgozni indulás 7:35...séta...8:00-15:30 (ha húzós tovább) munkahely, "a" héten apa jön értünk, "b" hétne hazaséta, 16:30 vacsi (ha főtt: 17:30), pakolászás, néha egy mosás, egy forrócsoki a lányokkal, de ált. tanulás, net. 19:30 fürdés, tv nézés (álcázás 21:30 után )kb 22:00-ig.
107. katic
2007. okt. 29. 11:54
8-9 között kelés (attól függ, mennyire mozgalmas az éjszaka)egy éves lányommal együtt, mosdás, fogmosás, öltözés, reggelizés, tv-zés (babának) net-ezés (anyának), délelőtti alvás-közben anyának főzés -helyett hoxa :), ebédeltetés, séta (ha rossz az idő maximum erkélyezés), játék, vacsikészítés apának, megjön apa, vacsora, anyának pihi (hoxa!), fürdés 20.00-20.30között, altatás 20.30-22.00 között (jó esetben, nem jó esetben: anya+apa 23.00 körül elalszik, baba kb. éjfélig mászkál, birkózik anya és apa fején)
106. Donyta (válaszként erre: 105. - DODICA)
2007. szept. 27. 07:06
Szia! Csask nem te is költöztél? Mert nálam ugyanez a szitu, de semmi kedvem az egész vackot kipakolni! Pedig még most lassan mindent átkellene válogatnom, mosnom és frissen betenni amíg az idő engedi. De ha ránézek mennyi van, azonnal el is megy a kedvem a kezdéstől.
105. DODICA
2007. szept. 27. 06:48
Mostanság: dobozhegyek, kupleráj. Egyszer csak vége lesz. ;)
104. LoLiNa
2007. szept. 27. 05:41
4-6 között kelés nyöszörgésre :)) szoptatás. mig alszank hoxa :))) majd irány az óvoda, vásárlás, nagyszülők. majd haza, szoptatás, főzés, közben gépezés, attól függ tökmag hogy alszik, vagy épp játék. ebéd, takaritás, pihi, 1 évben 1x alvás :D szoptatás, óvoda , nagyszülők. séta, játék, szoptatás.... :))))
2007. szept. 27. 05:37
4-kor felkelek, kávétfőzök, majd beveszem a gyógyszereimet. Közben már bekapcsolom a gépet. Megnézem a blogjaimat, a levelezésemet, a társasági oldalaimat, játszom, nézegelődöm, kb. 7 óráig. Akkor gyorsan megetetem az ebet, elmegyek a boltba, megvárom a postást, visszajövök a Hoxára, ismét körülnézek. Később főzök valamit, aztán felkel a párom cca 11-1/2 körül... Beszélgetés, kávé neki, én vissza Hoxázni, ő híradót nézni. Aztán ő netezik egy kicsit. Délután ez-az, pakolgatás, rendezgetés, közben a dominÓra figyelése. Estefelé barátnő át - csevej. Urána vacsi, Tv., alcsi.
102. Donyta
2007. szept. 27. 05:30
Tegnapi napom: 4:00 kelés,fürdő, kávézás cigivel,cica etetése, net bekapcs, blogom megnéz, inda megnéz,honlapomba les, mailok átböngészése, iw belép válaszolni levelekre, hoxa bejön, kávé cigi csüccs, reggelikészítés, iskolábaindítás, hoxaaaaa, ebédkészítés,hoxa-kaja, gyerek megjön, kajál, én mindenből kilépek, tévé, fürdés, 17-re szülői a suliban 19:15-ig, irány a tesco vásárlás, sok" lé fizetése, tünés haza,átöltözés, kipakolás, vacsikészítés, csevegés a gyerekkel, de várja mikor lesz vége, pizsi, ágy tévézés, kölök elzavarása aludni, tévé, 23:30 tv kikapcs, alvás!
101. zsani26
2007. szept. 26. 21:14

4:20-kor kelek, megyek melóba, kettőig munka, aztán itthon a szokásos, ebédfőzés, kutyasétáltatás, és net ameddig csak bírom:)

amikor délutános vagyok akkor is időben kelek, ebéd főzés, gyors séta a kutyával, készülődés melóba, ahova 13:00-kor indulok. 10-ig meló, olyan fél 11-re vagyok itthon és net ezerrel...ha déleéőtt van idő netre azt ki nem hagyom:)

2007. szept. 11. 22:49

Reggel útnak indítom a családot,aztán jövök a géphez.9 -fél 5 ig itt vagyok nagyjából,mert tőzsdézem.

Közeben ,teszem a dolgom,ha épp nincs "izgalom".

5-8 ig megcsinálok mindent amit kell,gyerekek vacsi stb.Aztán jövök vissza,olvasgatni ,új hírek,külföldi tőzsdék.Amig be nem zárnak,soha nem fekszem le.Közben hoxázom.

2007. szept. 6. 20:19
Reggel magamtól kelek,nem vagyok időhöz kötve.Kávé,egy kis tesz vesz,aztán munka.Közben netezés.Ha van kedvem,főzök valamit,a többi mindig változó.Unokázok,vásárolok,takaritok,mosok,mikor mit kell.Hétvégén többnyire unokázok,kirándulok,csavargunk a barátnőmmel,vagy bulizunk.
2007. szept. 6. 19:56
reggel 6.45-korébresztő kávé kalarakás zuhany,aztán ébresztem lányom párom.indulás az iskolába utánna megyünk a párommal dolgozni 8-tól du 4-ig utána megyünk a gyrekünkért a napközibe,majd anyukámhoz aztán haza főzés játszás isitáska ellenőrzés fürdés és lefekvés.hétközbe nem megyünk a baráti családhoz de szombaton igen és pihizünk.
2007. szept. 6. 06:14
Általában 4 óra körül kelek, kávé, gyógyszerek, net bekapcs. Itt ülés cca 6.30-ig, akkor eb megetetése, boltban napi bevás., ebéd kitalálása, megfőzése, dominÓrákban netre vissza. 11 óra körül előkerül a párom, onnan a helyzet változó. Azért van mosogatás, mosás, takarítás,stb. De leginkább a Hoxa, ha lehetséges...:)
2007. szept. 1. 22:53
Reggel 6-kor kelek. Pár perc a fürdőszobában, teaivászat, felöltözés, Dávid fiam keltése és felöltöztetése, ágy összerakás, és indulás Szekszárdra az óvodába. Aztán hazajövök a vonattal és kb. 6 óra hossza után vissza az óvodába, elhozom, majd itthon vacsora, fürdetés lefektetés.
2007. júl. 13. 13:46

Első dolgom,hogy a kávémat megigyam,egy cigi elszívásával.Majd a fürdőbe megyek.Ha van időm reggelizek,majd dolgozom.De ha nem dolgozom,főzök.

Délután vagy a neten lógok,vagy unokázom.

De hát ez mindennap változó!

2007. júl. 13. 11:02
Reggel drágám felébreszt, kapok valami reggelit, elvisz a buszig, dolgozok egy sort (mint épp most is :) ), haza megyek főzök neki valami jó vacsit meg más napi ebédet és kellemesen eltöltjük az estét :) Többnyire kettesben :)
2007. júl. 12. 02:45
Tegnap óta kelek, amikor kelek (az éjjeli ittléteket nem tekintve...:))), délelőtt teszek-veszek, ebéd, szieszta, barátnőzés, séta, olvasás (egyszóval semmi komolyabb), vacsora, beszélgetés a netes barátokkal itt a neten, szunya.
92. mazsi-drazsi (válaszként erre: 80. - 9778ca1817)
2007. júl. 12. 00:33
ugyanez a napirendem.
2007. jún. 12. 15:01

Reggel felkelünk,megetetem a babámat.Felkelek,megcsinálom a párom kávéját,míg elndul dolgozni beszélgetünk.Miután elment,beágyazok összedobom a lakást,ha felébred a nagy megreggelizünk eggyütt.Felporszívozok,kivasalom amit leszedtem ruhát.Rendberakom magam,és a gyerkőcöket.Kimegyünk bevásárolni,ha hazaértünk megfőzünk.Kaja után,pihi,utána játszunk a kertben(hinta,homokozás,medence stb.)Várjuk apát.

Aztán apázás,fürdés,vacsi.Még egy kis játék eggyüt,kifulladásig,és szépen sorban kidőlünk.:)

90. RLindi
2007. jún. 12. 13:50
.Ha kislányom nem kel fel hamarabb akkor 7.30 kor telcsira ébredünk,kicsit összebujunk férjecskémmel,aztán már általában kiabál át a kiscsaj,h.anya.Felkelünk,elkészitem párom reggelijét,kicsaj kakaóját,közben kávézom.Párom elmegy dolgozni mi meg öltözünk majd meét nézünk.Délréőtt vásárolunk vagy főzőcskézek. Dél körül miután a pici ebédelt és lefeküdt kimegyek korizni vagy netezek,pihenek.Ha felkel adok neki uzsit,játszunk,sétálunk,várjuk apát.Ha megjön kajáznak.Este fürdi után tv.dvd,net,dumcsi,vacsi,összebujás.Hétvégevárás egész héten:-)
2007. jún. 12. 13:48
Hogy mikor kezdek az attól függ, hogy hogy dolgozom.Általában 6-18ig vagy 18-6ig dolgozom. Ébresztő hajnali 4.40-kor.Kávé, szokásos reggeli dolgok, 10 perc bicivel a munkahelyre. Bent meló, este 6-kor végzek.Haza 10 perc bici, vacsi, fürdés, TV, könyv, ha rosszab napom van akkor második műszak.23-kor Jó éjszakát!
2007. jún. 12. 13:41
reggel 6 óra felkelés, 1/4 óra kávézás és ébredés csak ezután. Gyerek reggeliztetése, öltözés irány iskola, munkahely. 8 óra munka (közbe egy kis sumákolás a hoxán) majd 4-kor irány a gyerekér és haza. Mi tavasztól őszig a házban szinte nem is tartózkodunk, így ha hazaérünk kimegyünk az udvarra, kutyázás, tollas,röpi kertészkedés, mikor-mi. Bevásárolni hetente 1-szer közösen. Este vacsi 7 körül, kevés TV,kártya, dumcsi. Gyerek 9-kor alszik, mi meg nem... Na meg megint egy kis Hoxa.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook