Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Így telik egy napom fórum

Így telik egy napom (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
57. mandila (válaszként erre: 51. - Leleszi)
2006. dec. 9. 16:41
Én nem adnám be a 3 éves kisfiút az oviba. Sokkal jobbaz anyukája mellett.Nekem az az időszak volt a legszebb az életemben amikor otthon lehettem a kicsikkel. A lányom 4 a fiam 3 éves volt amikor visszamentem dolgozni és ők oviba kerültek. Harmadik gyerekem 2 évesen bölcsibe adtam, akkor költöztünk nagyobb lakásba, kellett a pénz. De megbántam!!! Szeptembernél elóbb biztos nem íratnám be a helyedben a kisfiút.Akkor is csak fél napra.
2006. dec. 9. 16:29

Kis számítógépezés, bevásárlás, takarítás, főzés,

Ebéd után beszélgetés lányommal és a barátjával, utána mosogatás, mosás, levélírás, szülők látogatása. Este családi beszélgetés, olvasás.

55. tinendo (válaszként erre: 54. - Tinendo)
2006. dec. 9. 09:53

du. mami és dédilátogatás,

este pihi, esetleg benézünk az egyik ismerősünk búcsúztatójára

2006. dec. 9. 09:52
délelőtt bevásálás, ajándékok nézése Karácsonyra
2006. nov. 30. 00:03

délelőtt suli,majd a barátommal délután hazajövök,

5-kor elkisérem a buszhoz,

boltbamegyek,

sütök főzök,

tévézek,barkácsolgatok,tanulok,

alszok

2006. nov. 29. 19:49
meló 7-től 5-ig, aztán amire marad idő...főzés, mosás, vasalás, takarítás, sütés...bár muszáj rájuk időt szakítani
2006. nov. 13. 19:47
Mivel itthol vagyok gyed en a magam ura vagyok az időbeozstásban kedvemre babázhatok a 3 honapos kicsinkel és sokat játszok a 3 éves kisfiammal aki januártol ovis lesz
2006. nov. 9. 12:15
munka 4-ig, otthoni teendők, kicsi pihi, alvás
2006. nov. 9. 12:08
munka reggel fél8-tól délután 4-ig, aztán bevásárlás, és kisebb házimunkák. Most tanulnom is kellene még a vizsgámig, így magamra már nem jut olyan sok idő, de a vizsga után az esti tornákat szigorítom majd
2006. nov. 1. 09:38
A mai nap pihenésel, netezéssel, tévézéssel!
2006. nov. 1. 09:37
Felkelek,és lefekvésig küzdök,hogy túléljem...
46. zena01
2006. nov. 1. 09:03
Ha otthon vagyon gyorsan, ha meg dolgozom, akkor átmegy az idő csigába.
45. mese
2006. okt. 29. 10:43
Felkelek reggel, azután összekapom magam és megyek a városba, ezt követően délután az esti suliba, ahol fél nyolcig vagyok.
2006. okt. 20. 14:43
Remélem ez a nap csendben, békességben és nyugalomban!
43. virkó
2006. okt. 20. 14:40
6-7 körül felébreszt a gyerekem(baba),reggelizünk.felöltöztetem,tisztába teszem,játék-közben házimunkák,tízóraizás,játék,ebéd,újabb peluscsere,amíg a kicsi alszik:tv,internet,házimunka.Aztán uzsi,séta,játszótér,vásárlás.Újabb pelucsere,játék(közben a férjem hazajön),vacsora,fürdetés,gyerek altatása...Ha már alszik:tv,újságolvasás,beszélgetés,internet...alvás...éjjel sokszor felkellni a kicsi miatt.
2006. okt. 17. 16:23

Mostanában: fél 8-8 körül felkelek, első dolog kávé, és cigi, az erkélyen dideregve felébredek nagyjából.


Zuhany, vasalás, felöltözés. Újabb kávé vagy capucino, hozzá új szál cigi. Nagy ritkán valami kis reggeli (1 joghurt...). Rohanás a metróhoz, napközben előadásokról szemináriumokra, gyakorlatra futkározás, vigyorgás körbe, valami kajcsi ebédre.


Hazajövet fordítok, tanulok, szakdolgozatokat írok, Hoxa portálon lógok :) Este MSN-ezek a barátaimmal és a családommal, átlagosan fél 1 körül bezuhanok az ágyba. Van, hogy korábban, van, hogy jóval később.


Most alapvetően nagyon szeretem, ahogy telnek a napjaim.

41. cskata
2006. okt. 17. 16:13

6.00-6.30ig kelek..+fürcsi, hajmosás, reggeli, öltözés.. 7.35: indulás dolgozni.. 8.00 - 16.00 meló, majd szabad program: edzés, találkozás barátnőkkel v. barátokkal (mikor ki a soros..:)), vásárlás, kedd+csütörtök: angol tanfolyam 21.00-ig..

Zömében 20.00-21.00 után érek haza.

Esténként otthon: számítógép (a változatosság kedvéért..) - tervezési melók, msn, netezés, közben megy a TV, időnként monumentálisakat telefonálok... 23.00 - 24.00 irány az ágy.

40. Ekka
2006. okt. 1. 17:31
4:30-kor riadó, készülődés, gyors reggeli. 5:10-kor indulás. 5:40-re munkehelyen. 6-tól 18-ig munka. (Ált. 1/2 6-kor lelépek:P ) 18ó körül otthon. Utána pancsi, vacsi készítés ill. férjecskémnek főzés, ha másnap megy dolgozni. Kis tv v. számítógépezés. Aztán 1/2 10-11ó körül szunya.
39. zena01
2006. szept. 30. 13:40
A hétköznapok lassan, a hétvége gyorsan.
2006. szept. 24. 10:24

Ökor felkelek. Kávét főzök, teát főzök, szendvicseket készítek.(10 db-ot) 15-20 perc torna. Füdőszoba:fél óra. Utazás (metro, villamos)

Nyolctól négyig munka, majd vacsorakészítés. 5-6 körül fél óra szobabicaj. Minden héte egy-két nap az unokáimmal valami program. Hétvégén kirándulás, barátok.

2006. szept. 24. 09:27
Tök nyugisan! Vagyis jól van, reggel van egy kis rohanás a suliba, ott meg alszok egyet, ha csak nem irunk vagy felelünk. Délután hazajövök, kajolok, és miközben a tévét bámulom, meg is tanulok másnapra. Aztán elmegyek egy kicsit rádiózni, közben irogatok mindenféle hülye történeteket. Megnézem a Simpson családot és utána netezek. Megyek kajálni, utána tv végül pedig alvás előtt egy könyv. Szunyálni pedig általában fél 9- 10 felé szoktam.
2006. szept. 19. 23:16
...de nem bannam mindezeket odaadni egy igaziert...
2006. szept. 19. 23:09

Reggel 4 orakor kelek, kave es cigaretta;(katonareggeli), majd leulok a masinahoz es dolgozom a konyvemen. 8 ora tajban megnezem a postat, valaszolok, majd benezek a Hoxa-forumba, belepofazok valamibe, felteszek par kepet, esetleg egy szavazast, utana ujra a konyvon dolgozom. 11 orakor bemegyek az irodaba, ahol a kedves kuncsaftok betegge tesznek, ( de nem banom, beloluk elek,) 17 orakor hazarohanok, ahol a kutyus es a harom cicus var. ( gyerek, sajnos nincs, nem bannam, ha azok varnanak..), majd eszem valamit.

Egy ora "orulet " az allatokkal, majd visszamegyek a Hoxa-forumra, ahol megint belepofazok a dolgokba,vegignezem a hozzaszolasokat, valaszolok a levelekre, majd 2 ora munka a konyvvel. Utana egy kis TV-nezes,ha van mit, a reklamokon kivul, majd 9 ora korul ugras az agyba, ahol nem tudok aludni 8 oran keresztul, mert az a hulye agyam orokke jar.

Reggel 4 orakor keles, es folytatodik a nap, amibe elobb-utobb az ember szepen belehulyul...Majd elfelejtettem, delutan meg is etetem az allatokat...

2006. szept. 4. 13:58

Szerintem úgy, mint egy felhúzott gépezet.

Reggel kelés, fürdés, reggeli, ágyazás, vasalás, utána öltözés indulás a munkahelyre. Onnan csak 17-kor szabadulok, majd hazaindulás, vetkőzés,

étkezés, rendrakás, fürdés, tévénézés, alvás, és ez mindig kezdődik előlről. Mindig-minden nap úgyanaz.

33. LindaB
2006. szept. 3. 13:57

Mostanában elég monoton..Mármint a munkánk miatt..Fél 4kor kelés,5re megyek...2ig melo,aztán jövünk haza..mindig azon az utvonalon,mindig abba a boltba vásárolunk..Áhh nem jo ez igy:((

Néha ettől kivagyok,és mostmeg már egyre sötétebbvan...segiiitééég..nem akarom,az ugy lehangol.Titeket nem????? Délután már sötét van:(((((((((((((

2006. aug. 24. 08:44
mondhatom mostanaban igen zurosen:((((
31. Kathy (válaszként erre: 28. - Fozsu)
2006. aug. 21. 20:35

Szia Fozsu!


Koszonom a sajnalatod, de szerencsere mar visszatornaztam magam az eletbe, ami nem volt konnyu.

Latom, szentesi vagy. A nagyobbik fiam jart Szentesre a Horvath Mihaly Gimnazium dramai szakara. Csodalatos dolgokat adott szamara az a kulonleges hely. Rengeteg hires ember kerult ki onnan a muvesz vilagba. Igaz, hogy altalaban csak tehetseges gyerekeket vesznek fel, akikbol igazi muveszek valhatnak.

30. Venes
2006. aug. 20. 07:05

Itthon vagyok most nyáron.

Ilyenkor még 7 előtt fennt vagyok és beülök ide. 9ig (olykor) elnetezgetek, meg olvasok. Közben beiktatok egy reggelit.

Utánaolvasok, ha valami dolgom van a városban (vásárlás, könyvtár), akkor bemegyek. Majd itthon főzök magamnak ebédet és még 1 előtt elfogyasztom.

Utána megint olvasás és aktív semmit tvés, néha séta. Majd telefon a kedvesemnek és végül ismétlem az eddigieket. Olvasás, keresztrelytvány és kicsi tv (híradó, aktív, fokusz), előtte-közben-utána vacsi. Híradó előtt még fürdés.:) Aztán ha van valami érdekes film nézem, ha nincs akkor megint az olvasás. Majd csicsika, olyan 9-10tájban.

2006. aug. 20. 00:14

Huh, ez érdekes kérdés, mikor hogy telnek a napjaim...


Délelőttös hetemen 5-kor kelek, ilyenkor a kutyát a húgom viszi sétálni valamivel később. Indulásig azaz 6-ig, a párommal beszélgetek (távkapcs, hogy érthető legyen - msn), cihelek, kaját pakolok, rohangálok stb. 15-kor végzek jó esetben, ekkorra kicsit kipurcanok, igazándiból nem is a sok melótól, hanem a légkör nyom le teljesen, ami a munkahelyemen van. Hazarongyolok, 16-17 között kutyát sétáltatok, ez alatt letudom a napi 30' gyaloglásomat is, a kutya meg örül, hogy nem kell rám várni :).

Aztán gép elé pattanok és itthon folytatom a munkát, persze netezéssel egybekötve, ez egészen addig megy, míg be nem fejezem az az napi adagot, vagy el nem pilledek nagyon.

Valahogy 20-22 között a párom is befut msn-re páratlan napokon vele beszélek, míg ki nem dőlök vagy éjfél nem lesz, aztán szunya. Páros napokon előbb érkezik úgy 16 fele és időnként elrohan dolgozni 1-2 órát.

Délutánonként főzök, ha éppen úgy adódik, bár mindenki nagy már, így aki éhes talál kaját, mivel általában hét végén szoktunk alkotni anyummal.


Délutános heteimen 7-kor kelés, leviszem az ebet, hogy ne legyünk láb alatt, míg a család indul dolgozni, ekkor letudom a sétát, 8 fele gép elé pattanok szintén dolgozásiból kifolyólag, majd közben netelek :). 12 fele zuhany, hajmosás, kutyasétáltatás - bár ez csak egy gyors féle, mert ilyenkor már rohanok. 13-kor melóba indulás, ahol is 22-kor végzek. Páratlan napokon 23-ra hazaérek, gyors séta az ebbel(a húgom a nagysétát már elrendezte délután folyamán), majd gép elé rogyok és a párommal fecsegek, míg valamelyikőnk el nem álmosodik. Ez általában hajnaltájt fordul elő. Ilyenkor kicsit felborul a napom, mert kevesebbet bírok dolgozni, és inkább alszom helyette. Páros napokon éjfélkor már ágyban vagyok.


Hét vége: többnyire szintén msn-re tapadva és munkával töltöm. Közben: vásárlás, kutyázás, főzés, mosás, takarítás és még, ami közbejön.


Péntek-szombat éjjelente néha koncertfotózás, szombat-vasárnap délelőtt/délutánonként néha egyéb fotózás. Persze a fotózás hét közben is előfordul, ha adódik munka.


Leírva kicsit zsufis, de azért elvagyok. Lustálkodni és unatkozni soha nem szoktam. Barátok, ismerősök a szabad perceimbe vannak besűrítve, munka helyett. Majd egyszer vége lesz ennek a hajtásnak is, ha ellibbenek innen :))) - várom már, nem is a munka mennyisége miatt, hanem végre kiszakadok ebből a nyomasztó közegből. Na nem itthon nyomasztó, hanem úgy egészében minden.

28. fozsu
2006. aug. 19. 21:18
Kathy sajnálom:-(
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook