Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Igaz, hogy ha a babátok 1.5 éves, a Munkaügyön ingyenesen átképezhetitek magatokat? fórum

Igaz, hogy ha a babátok 1.5 éves, a Munkaügyön ingyenesen átképezhetitek magatokat? (tudásbázis kérdés)


1 2
2006. nov. 24. 19:45
aha
2006. nov. 20. 09:25

Nem, nem azokról van csak szó.


Nem is hallottál erről a lehetőségről?

5. leleszi (válaszként erre: 2. - Tinendo)
2006. nov. 19. 19:35
Gondolom most csak azokrol az esetekröl van szó ha az anyának nem volt munkahelye a szülés előtt?!?
4. tinendo (válaszként erre: 3. - Magdala)
2006. okt. 18. 11:16

Azt tudom, s szerintem mki tudja, h. nem kimondottan a kismamáknak szervezik a Munkaügyi kirendeltségek a különböző tanfolyamokat.

100%-os támogatásban kevés ember részesül, s ritkán.

Nem mki képezheti át magát. Ha vki többször volt munkanélküli, sokadszorra nem vehet már részt ilyen tanfolyamokon.

Szerintem a kismamáknak ez az ingyenes átképzés csak jól jöhet.

2006. okt. 17. 18:28

Az én "babáim" már 18 és 20 évesek, de én is a Munkaügy által tamogatott tanfolyamon veszek részt mivel előtte már fél éve munkanélküli voltam.

A Munkaügy nem kimondottan a kismamáknak szervezi ezeket az átképzéseket; elvileg bárki élhet a lehetőséggel, hogy átképzésben vegyen részt.

Én Szociális gondozó és ápoló OKJ-s tanfolyamra járok ami 13 hónap.

2006. okt. 12. 09:57

Ha a babátok betöltötte a 1.5 évet, a Munkaügyön lehet jelentkezni tanfolyamokra, aminek teljes költségét a Munkaügy állja, persze ha sikeresen elvégzed a tanfolyamot.

Ti kihasználjátok vagy volt, aki kihasználta?

És mit szeretnétek elvégezni, vagy mit végeztetek el?

2006. okt. 12. 09:55
Tudtátok, hogyha a babátok 1.5 éves, a Munkaügyön ingyenesen átképezhetitek magatokat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook