Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » I. o. Prémium angol pelenka fórum

I. o. Prémium angol pelenka (beszélgetős fórum)


3. noozimanoo (válaszként erre: 1. - Roza Lee)
2013. júl. 28. 17:25

Mi az első pár héten prémium pelust használtunk, meg azt a rengeteget, amit kaptunk a babalátogatóktól. Kb 4 hónapos volt a fiam, amikor én először rendeltem ezt az angol pelust.

20 kilónként rendelem, az kb 480 db- 20-22 ezer között van egy doboz, ami kb másfél-2 hónap nekünk. Magáról a pelusról annyi, hogy szerintem ugyanolyan jó, mint pl a Pampers, csak nem illatosított, tehát a szagok miatt nem árt cserélgetni! ;) 9 hónapja használjuk ezeket, többfélét kipróbáltam már, balesetünk összesen talán 3-4 alkalommal volt, amikor véletlenül hosszabbat aludt a fiam. :)

2013. júl. 28. 12:13

Nem ismerem milyen lehet, de kint is a nálunk ismert pelenkákat használják, annyit tudok.

De az első napokra mindenképpen a márkás újszülött pelenkát ajánlanám. Beszívja a székletet is, a hálós rész védi a baba bőrét az irritációtól.

Boldog babavárást, készülődést! :)

2013. júl. 28. 11:12
Novemberben fogk szülni,már elkezdtem nézelődni babás dolgok után,és egy webáruházban árúlnak I.o. prémium angol pelenkát.Volt aki használt ilyet?Jó pelenka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook