Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelykrémtől (Gynoxin) lehet olyan, hogy vérzek? Mellékhatásban nincs benne, de rózsaszínes valami folyt belőlem. A kenőcs fehér. fórum

Hüvelykrémtől (Gynoxin) lehet olyan, hogy vérzek? Mellékhatásban nincs benne, de rózsaszínes valami folyt belőlem. A kenőcs fehér. (tudásbázis kérdés)


11. vacsa
2012. febr. 5. 14:24

"C kúpot használtam de vérzésem volt a 2. tablettától. Az orvosom azt mondta h a gyulladás miatt érzékenyebb a nyálkahártya és ezért volt."


"gyakran vannak hasonló panaszok a hüvelykúpok alkalmazása közben. Amennyiben ismét hasonló panaszok vannak, valóban meg lehet próbálni ismét a C-t, amennyiben nem mostanában voltak a gondok, mert ha igen, akkor egy hamar visszaterérő fertőzésre nem biztos, hogy elég lesz ugyanez a helyi kezelés. Nagyon fontos lenne a gyógyszeres kezelés után a normál flóra helyreállítása, ezt pl. a .... nevű hüvelytablettában tudja megtenni, amiben lactobacillusok vannak."

10. vacsa (válaszként erre: 8. - Evawitch)
2012. febr. 5. 14:20

Lehet hogy egy helyen voltunk? Fél órát késett, fél órával hamarabb el akart menni. Közölte hogy csak lépjek ki a nadrágom egyik szárából, azt hittem megütöm. Idegen doki, nem érdekelte mit mondok, közölte hogy gomba és c kúp meg krém...

Addigra benn volt a következő páciens... Na hozzá biztos az életben nem megyek többet...

2012. febr. 5. 14:17

Ezt most találtam a neten:


"Kedves Doktor Nő/Úr!

..... Canesten kúppal, és krémmel kezeltem magam, de pár nap után vérezgetés is jelentkezett, ezért elmentem a nőgyógyászhoz, aki szintén canesten kúpot (12 db-ot), és krémet írt fel, azzal hogy a kúpokat mind használjam el. A diagnózis kolpitis, a hüvely és a szeméremtest szubakut és idült gyulladása. 7 db kúpot elhasználtam, de végig vérezgettem (az elolvadt kúppal együtt napközben erős rózsaszínes folyadék távozott belőlem), utána megjött a menstruációm, ami teljesen rendben lezajlott ...."


Válasz: "A vérezgetés arra utal, hogy a gyulladás miatt érzékenyebb volt a nyálkahártya, így sérülékenyebb is. "


Na, akkor meg is van a válasz. Remélem:)

8. Evawitch (válaszként erre: 7. - Vacsa)
2012. febr. 5. 14:14
Engem vizsgáló orvos is sietett, alig vizsgált meg. Másoknak is ugyanez a véleménye, hogy nem a legjobb orvos...Magándokira nincs pénzem, ezért mentem a rendelésre és ezt fogtam ki épp...
2012. febr. 5. 14:07

Pont így vagyok jelenleg én is... A doki olyan gyorsan megvizsgált, lerázott mert sietett, hogy bár említettem neki, de nem reagált...


Amikor először használtam C kúpot nem volt ilyen panaszom, de visszafertőződtem - vagy nem gyógyultam meg az első adagtól - és most nekem is ugyanezek a tünetek...

Tehát a kérdés szerintem az, hogy mitől lehet a vérezgetés.

Fájdalom nincs, szex közben sem. (természetesen gumival csináltuk mielőtt valaki beszólna)

A mensimig pedig még van pár nap.


Szóval ha valakinek van ötlete, engem is érdekelne hogy mitől lehet.

6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Evawitch)
2012. febr. 5. 14:07

Állítod, hogy attól volt.

Használd.

5. Evawitch (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2012. febr. 5. 14:03
Kenőcstől lehet-e véres folyás? Használjam-e továbbra is vagy hagyjam abba?
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Evawitch)
2012. febr. 5. 14:01
Mi a kérdés?
3. Evawitch (válaszként erre: 2. - KicsiBone)
2012. febr. 5. 13:56
Nekem a kenőcs miatt vérzett most is meg előtte is, amikor egyszer használtam. Az okozta a rózsaszínes folyást. Se előtte se utána nem volt ilyen. Furcsa, mert én nem hallottam ilyet, hogy a kenőcs vérzést indít meg, de nálam ez volt szerintem.
2012. febr. 5. 13:52
Lehet, hogy a fertőzés marta fel a hüvelyedet, anno én is jártam így!
2012. febr. 5. 13:48
Fel kell helyezni egy műanyag adagolót és azzal kell kinyomni a krémet a hüvelybe. Nem sértettem meg vele magam, azt érezném, mert kényes vagyok. Este használtam és reggelre azt vettem észre, hogy rózsaszín a tisztasági betétem, ahol kifolyt a kenőcs. Másfél napig tartott körülbelül a dolog. Csak egyszer használtam ez miatt. Már megvolt a krémem előtte, jó drága volt. Nem értettem, hogy miért nem használom, ha az orvos kiírta. Elfelejtettem a vérzést, pedig rászántam magam, hogy rendszeresen csinálom... Folyásra írta fel nekem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook