Hűség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hűség

1 2 3 4 5 6 7
2008. aug. 8. 11:31
Fúú.. hát ti aztán tudtok veszekedni! :) :P
132. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 130. - 69a31388d4)
2008. aug. 8. 10:15
:) Még régen anyukám így hívott, bár ma is mondja még néha, hogy "kisfiam". Pedig a 32 felé ballagok.
2008. aug. 8. 09:44
Micsoda veszekedés!!!
2008. aug. 8. 09:35

:)))))))


Látod leonito "kicsi gyerek"....ez a virtuális világ......:)))))))


A képzelgés a női nemről pedig pszichológiai betegség!

129. Zizisicc (válaszként erre: 128. - 8e38f5ea70)
2008. aug. 8. 09:31
Igen, elfelejtettem idézőjelbe tenni. :o))
128. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 127. - Zizisicc)
2008. aug. 8. 09:30
Uraim? :))))
2008. aug. 8. 09:29
Kérem Uraim, őrizzék meg hidegvérűket! :o))
126. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 122. - 0c97fbb607)
2008. aug. 8. 09:28

Szia!


Basszus elolvastam az utcsó hozzászólását. Olvassad el! Figyelmesen!


Ez egy nő:))) Nézd meg a stílust és a szavakat. lol. Ez nőőőőőőőőőőő!!!!! :))))

125. 0c97fbb607 (válaszként erre: 123. - 8e38f5ea70)
2008. aug. 8. 09:26
:DD
124. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 120. - 69a31388d4)
2008. aug. 8. 09:26

Haha, Az a garancia, hogy nem ismerjük egymást, mert kamunak feltételezed a képeimet. Biztos iwiw-ről szedtem. :))


Jééé, ott is vannak. De az én adatlapomon, meg a páromén:)


a"naon" az milyen szó? Meg a "vok". Ezeket melyik iskolában tanítják?

123. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 122. - 0c97fbb607)
2008. aug. 8. 09:24

Ha pasi az illető! :)


Én nem ugrottam senkinek. Itt csak toll(billentyűzet) az egyetlen fegyver, mivel vívni lehet:) (mondjuk a monitort talán szét tudnám vele verni) :)))

122. 0c97fbb607 (válaszként erre: 120. - 69a31388d4)
2008. aug. 8. 09:22
Hogy a nők egymás torkának ugranak ,az hozzá tartozik a nőiséghez,de hogy már a pasik is marják egymást????:DDDDDDDDDDDDD
121. 0c97fbb607 (válaszként erre: 119. - 8e38f5ea70)
2008. aug. 8. 09:20
Igazság szerint én nem olvastam végig a fórumot,azt sem tudom melyik hsz ről beszélt,csak már máskor is feltűnt,hogy ha ilyen tipusú,indulatos hsz .-t olvasok ,akkor érdekes mód ,mindig új a reg.
2008. aug. 8. 09:18

Nem vok barátod...leonito.....!!!!


És tájékoztatásul:

- elolvastam minden hozzászólást...

- ahhoz hogy elolvassam a hozzászólásokat, nem kell regisztráció...

- ... mi a garancia arra hogy nincs másik nickem?

- ....gyávaság????? :)))) hehehehe

- mi a garancia hogy mi nem ismerjük egymást??? hmmmm???? :)))))) hehehe



....leonito..... naon gyenge volt.....


:))))))))))


Ja , teeee figyi tudod hány pasi van fennt a neten kamu képpel....hmmm?


JA ....a kocsma a túloldalon van.....és én át is látok oda!!!!



Páááááá

119. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 117. - 0c97fbb607)
2008. aug. 8. 09:09

Jééé tényleg most regisztrált. Micsoda gyáva alak. De olvasd el. Jól kiosztottam:)))


Még, hogy én rejtőzködöm. :)


Ezek szerint reggel nyolc óta rengeteget olvasott. :) Sajnos a szavainak, ha volt is hitele, most végképp elveszett. :)

118. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 116. - 69a31388d4)
2008. aug. 8. 09:06

:)


Azt hiszem illik is hozzád a neved! És, ha végigolvastad volna valóban az összes hozzászólást, talán láthattad volna, hogy igen, én elmentem orvoshoz, pszichiáterhez. És apukám! Ez itt egy fórum, ami azért van, hogy az ember elmondja a véleményét. És ha neked nem tetszik a véleményem, sajnálom. És én nem vagyok tolókocsis apuka, ha vetted volna a fáradságot barátom megnézhetted volna az adatlapomat, mert okk még képek is vannak rólam és egyáltalán nem rejtőzködöm, talán utca házszámot nem írok, mert még a végén egy kőkorszaki szaki oda jönne emberkedni. Jahh, ez egy virtuális világ, az internet. De ha észrevetted volna mi itt igencsak hétköznapi, nem virtuális problémákról beszélgettünk. Kinek ez a véleménye, kinek meg az. Megkérdőjelezheted az őszinteségemet, azt gondolsz amit akarsz. De mivel szólás szabadság van, itt meg főleg, így mindenki leírhatja a véleményét. Sőt, képzeld el, hogy ez a fórum ezért is jött létre. Akkor a kis pontjaid.


1. az internet virtuális világ...


Ezt nem tudom, miért írtad, biztosan azt gondoltad, hogy valami hatalmas bölcsességgel látod majd itt el az emberiséget. :) Na mind1 tovább...


2. Nem illik másról addig véleményt írni, amíg nem ismered!

Nézd, ő leírt egy történetet. És ez itt egy fórum, ahol az emberek a véleményüket írják le. Ezért jött létre. Benne van a nevében, ha netán nem lennél tisztában vele, nézz utána, mit is jelent az a szó, hogy fórum. Így leírtam a véleményemet. És ha valóban elolvastad volna a hozzászólásokat, akkor azt is láthattad, hogy leírtam, hogy sajnálom, ha valakit megsértettem vele. De a vélemény az vélemény és én vállaltam.

Ahogyan más is.


3. Én tiszteletben tartom a nőket. És Zsu írt először, én csak reflektáltam rá. Visszautalnék az előző pontra, hogy miért.


4. Erre már válaszoltam, de újra. Ha elolvastad volna sz összes hozzá szólást, láthatnád, hogy leírtam, ha megbántottam vele valakit is sajnálom és elnézést kérek tőle. Ha elolvastad volna.


Utána! Én nem vádoltam meg senkit, ez itt nem bíróság, nincsen se ügyész, se bíró, se ügyvédek. Ez egy fórum, a szabad vélemény nyílvánítás helye. És azt, hogy én rossz, vagy jó irányban próbáltam őt befolyásolni, azt Te sem tudhatod, tehát ne kezeld tényként. És sajnálom, mivel emberek vagyunk, ugyan arról a dologról teljesen más véleménnyel vagyunk. És vannak itt érvek és ellen érvek pro és kontra.


a következő alpári mondatot tőled idézném.


Családi tanácsadóban ülő vén fap.csákhoz???


Tudod, igen oda. És tudod miért? Nem, mert nem olvastad végig a hozzászólásokat. Azért, kedves kőkorszaki, mert itt leírjuk a véleményünket, de az csak vélemény és egyáltalán nem biztos, hogy helytálló. De a szakember, pszichiáter tud válaszolni.


És mivel ő orvos, és ezt tanulta sok-sok évig, talán több rálátása van, mint olyanoknak, akik nem. És ebbe a körbe Te is, Én is és itt szinte mindenki(ha nem mindenki) beletartozunk.


Én nem hasonlítottam össze senkit senkivel, csak leírtam egy történetet.


És Zsu nem tárgy, hanem egy személy, akit csak az alapján tud megítélni az ember, amit ide ír, mert nem ismerjük. Ez az alap. És mi itt beszélgettünk.


Nézd, ha valaki lefekszik egy másik emberrel aki nem a férje, akkor lehet így is fogalmazni, mert teljesen tényszerű a leírás. Sajnálom, hogy némely embernek ez bátja az önérzetét, de nem trágárkodtam. És akinek nem inge....


És barátom, itt nincsen jó fiús hozzászólás. Én tettem fel fényképet magamról is és a barátnőmről is, ellentétben Veled. Nem tudom, ki az, ki rejtőzködik. Én nem, én vállalom a véleményemet. És, ha nem tetszik és van ellenvéleményed, vannak verbális eszközök( talán tanultál hozzá eleget Te is), amikkel megtámadhatod őket.


Ja igen, én voltam pszichiáternél.


Sajnálom, hogy részedről csak egy ilyen kocsmai hangvételű levélre futotta.


További szép napot Neked Kőkorszaki Szaki!

117. 0c97fbb607 (válaszként erre: 116. - 69a31388d4)
2008. aug. 8. 08:41
...hmmm...nem értem miért kell egy -egy keményebb hozzászóláshoz újra regelni???:)))
2008. aug. 8. 08:34

TE JÓ ISTEN!!!!!!!!!!!


Amikor végig olvastam mindenki hozzászólását....hát én is úgy döntöttem hozzá kell tennem ehhez, és véleményt kell alkotnom az itt hozzászólókról!!!...talán inkább az utóbbi!!!


Elsőként Zsu! Nehogy az itt előttem véleményt alkotó emberek véleményéből értékeld magad, mert az nagy hiba lenne....te ahogy eddig is megoldottad a saját problémáidat, old meg egyedül...és a lényeg ne hagyd magad befolyásolni, mert akkor mástól fogsz függni!Ismét!



Másodszor : leonito77.......


Először pár alapdolgot szeretnék veled tisztázni!

1. Az internet egy virtuális világ!

2. Nem illik másról addig véleményt irni, amig nem ismered!

3. Egy nőt vagy tiszteletben tartasz, vagy nem szólsz hozzá!

4. Ha az előzőt megtetted, kérj tőle sűrű bocsánatot!

...a többit a végén!


Megszeretném tőled kérdezni, hogy te milyen jogon vádolod meg Zsu-t???

Zsu "kisgyermeki őszinteséggel" leirta mi történt vele, amit mindenkitől teljesen függetlenül mondott el, erre jössz te mint a "Jó kisfiú", és próbálod őt befolyásolni...ráadásul teljesen rossz irányban!!!

Hova küldenéd őt Te el? Szakemberhez? milyen szakemberhez?

Családi tanácsadóban ülő vén fap.csákhoz???

Vagy netán pszichológushoz???

hhhmmmm???

Nincs neki egyikre sem szüksége! Ez tuti!

Ő eddig is megoldotta a saját problémáit...és ez a lényeg!!!Nem más befolyásolja a döntéseit!!!


Más:

- ... milyen jogon hasonlitod Te őt azzal a nőszeméllyel össze, aki 7x ba..atta meg magát????

Ő ezt nem tette meg....sőt sztem nem is ez a célja...

- ...mi az, hogy: "szó szerint idézlek: más volt bennem..." milyen alpári leirás ez? Zsu neked vagy bármely nő egy tárgy??? egy csőben egy vas???

hhhmmmm???? erre a hasonlatra gondoltál???


Na és többet nem is akarok idézni a hasonlataidból, amiket őszintén mondva komoly mértékben megkérdőjelezek, hogy megtörténtek-e, és főleg a Te álatalad leirt módon!!!!


Na és akko a sorszámozott dolgokról....mivel az internet egy virtuális világ...én az alábbi hasonlattal élek akkor:


- Volt egy ismerősöm, Katinak hivták, ez a Kati egy ilyen volumenű "jó fiúval" összejött a neten, aki mindig a jó oldalt, és a "gyere a vállamon sird ki magad" kisfiú volt.....eljött a várva várt pillanat a találkozás, és a lány ekkor tapasztalta meg a "virtuális világ"-ot....ugyanis a "kisfiú" egy tolókocsis apuka volt, aki a neten hülyitette az embereket ráérő egésznapos idejében!


/Ez csak egy megtörtént esemény volt itt fennt../


Végül pedig.....bocsánat a többi hozzászólótól, hogy nem a HŰSÉG mint témával kapcsolatban szóltam hozzá....de meg kellett tennem!!!!


Utólag pedig leonito...naon érdekelne, hogy mik azok a témák amiket te megbeszélsz a pároddal....mert ugye azt irtad mindent...vajon Ő tud erről a Te kis "jó fiús" hozzászólásaidról???


...és végül mint szakember javaslom, fordulj szakemberhez!!! Komolyan!!!!



Üdv mindenkinek:


Kőkorszaki Szaki

...a virtuális világból.....

115. o.andi
2008. aug. 7. 21:23
Ez egy jó téma...ma már kevesen tartják be...ha valaki öszinte magához tudja...."igy van ez"
114. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 113. - Adri25)
2008. aug. 7. 21:07
Ezzel én is egyet értek. És, ha hűség akkor őszinteség is.
113. adri25
2008. aug. 7. 20:54
minden kapcsolat alapja a hűség.
112. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 111. - Zizisicc)
2008. aug. 7. 20:18
Csak ránézésre érdekelt:)
2008. aug. 7. 20:13
Hogy ránézésre összeilletek-e? Igen. De miért kérdezed?
2008. aug. 7. 19:47
Egy személyes kérdés... Szerintetek mi szép pár vagyunk? (fotók)
109. beikem (válaszként erre: 72. - 759c302a76)
2008. aug. 7. 18:09
Bármikor,szívesen!
108. Zizisicc (válaszként erre: 106. - 8e38f5ea70)
2008. aug. 7. 17:50
Akkor egyet értünk! :o)
2008. aug. 7. 17:47

Sziasztok!

Fú.. hát ebben van igazság.. mondjuk engem még sosem csaltak meg, és én se csaltam meg senkit..

Egyetlen példám van csak, ő pedig a vőlegényem.. a volt bnője sokszor megcsalta.. egy ideig mindig megbocsátott neki (hozzáteszem, közben engem szédített, de nem volt köztünk semmi).. aztán amikor már elege volt, és rájött, hogy engem szeret, akkor szakítottak örökre..

De sajnos a tüske benne maradt, és mondhatom úgy, hogy a volt bnőjének a tetteit mind én "szívom" meg.. mert nagyon féltékeny.. az elején nagyon sokat veszekedtünk ez miatt, mert nem tudott megbízni bennem.. van amikor még most is mondja, amikor elmegyek a bnőimmel (de ez nagyon ritka.. félévente talán 2* ha megyek), hogy ugye vigyázok és nem csinálok semmi hülyeséget.. én megértem őt is.. de múltkor egy csúnya veszekedéskor a fejéhez vágtam, hogy nekem elegem van ebből, hogy tom, hogy megbízik bennem, de mégis mindig mondogatja, hogy ugye nem csalom meg, amikor tudtommal mindig őszinte vagyok hozzá, és megmondtam már neki ezerszer, hogy attól mert a volt bnője megcsalta, én még nem fogom megtenni, nemis akarom, mert szeretem..

Azóta nem volt erről szó, és felse hozza a féltékenységet..

Sőt.. még ő mondta nekem, hogy ha akarok akkor menjek bulizni, tomboljan ki magam akárhányszor csak akarom..

106. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 104. - Zizisicc)
2008. aug. 7. 15:19
Én csak azt mondtam, ha oda a bizalom, akkor már semmi sem lesz a régi. És nem kell merevnek lenni mindenben, de a boldogságról beszéltem, és, ha becsapok valakit, vagy engem csapnak be, akkor nem leszek boldog. Én így gondoltam és ezen belül ott a sok árnyalat még, ez csak a két véglet volt.
2008. aug. 7. 15:16

Sziasztok!

Nem akarok zavarni, csak annyit szerettem volna még, hogy én nem vagyok szomorú!!!

104. Zizisicc (válaszként erre: 74. - 8e38f5ea70)
2008. aug. 7. 14:20

Óh, szerintem Te nem gondolkodsz túl konzervatívan, sőt. Fontos a szerelem, az őszinteség, a hűség, a bizalom, csak az a baj, hogy az életet nem lehet szigorú, merev szabályok között élni, mert semmi sem olyan egyszerű mint aminek látszik. Nem fekete és nem fehér, köztük milliónyi árnyalat van. Persze vannak fontos (erkölcsi) szempontok - kinek milyen az értékrendje - amikhez próbáljuk magunkat tartani, és ha szerencsénk van, nem táncoltat meg bennünket nagyon az élet, de bizony senki nem tökéletes, és mindenki követhet el hibát, még akkor is, ha mások az elvei. Az élet sokszor pont azon a területen "tréfál" meg minket, ahol a legmerevebbek vagyunk. Szóval szerintem a lényeg, a másik tolerálása, mert nem vagyunk egyformák.


És igen, a legtöbb, amit tehetünk, hogy drukkolunk a másiknak, hogy sikerüljön rendbe tenni az életét, és boldog legyen!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook