Hűség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hűség

1 2 3 4 5 6 7
73. Zizisicc (válaszként erre: 71. - Beikem)
2008. aug. 7. 09:27

Az örökös megfelelni vágyásba bele lehet "pusztulni" lelkileg. Az lenne jó, ha nem csak néha, hanem mindig önmagunk tudnánk adni. Nem lenne ennyi félreértés. Ha mindenki azt adná, ami Ő valójában, sokkal kevesebb energiába kerülne, a párja is könnyebben eldönthetné, hogy Neki ez így megfelel-e, vagy nem. Szóval úgy lenne tisztességes, ha nyílt lapokkal játszanánk önmagunk és mindenki előtt is. És bizony van olyan helyzet, amikor válaszút elé kerülsz, hogy a párodhoz, vagy önmagadhoz legyél hű. Mindenképpen nagyon nehéz ügy, és messze nem ideális, de az élet sohasem csak fekete vagy fehér.

Zsu, Beikem! Azt kívánom Nektek, hogy legyen elég erőtök és kitartásotok megváltoztatni és rendezni az életeteket, és legyetek boldogok!

2008. aug. 7. 08:14

Kedves Beikem!


Köszi!!!!

Ez nagyon kellett most!!

71. beikem (válaszként erre: 70. - 759c302a76)
2008. aug. 7. 08:04

Kedves Zsu!


Nem lehetünk mindig az, mint akinek mások akarnak látni. Néha muszály önmagunkat adni. Ha ezek vagyunk mi, hát legyen. Kinyilt a szemem, átértékeltem az életem. Nem bántam meg, és hidd el Te sem fogod! Nem a szex miatt, hanem azért a pillantásért ahogy rád fog nézni...

2008. aug. 7. 07:26

Kedves Beikem!

Azért köszönöm, hogy megvédtél tegnap, nem is néztem bele a fórumba, ma sem akartam, csak véletlenül megláttam a hozzászólások számát...

Még ha ironikus is, sorstársam vagy...ez van...most nem tudok ere mit mondani...május óta tart ez, igen én is másnak gondolom, mert nem egy olcsó kis numerát akar, hiszen még nem is találkoztunk, akkor már régen vége is lenne.

Készülünk a talákozásra, ismerkedünk, tudunk egymás életéről, családjáról, ki mit dolgozik,

csak szex és más semmi lenne???????

Nem tudom...elítélnek ez végett, vagy sem ,hidd el, én sem így gondolkodtam még pár éve, elítéltem a sok nőt a kórházban, ahol dolgozom, bár az tényleg csak szex. De akkor is.

Ez most más. Lehet, hogy sok év után másként gondolom, de most át akarom élni, meg akarom tapasztalni....

2008. aug. 7. 07:15

Jajj, gyerekek, ez már eléggé durvába ment át....

nem azt kéne, hogy belássuk, vannak ilyenek és vannak olyanok...

én az egyikbe tartozom, elsz...m az életem, mert valaki elszarta nekem....nem????

Ennyi rossz után, most érzek némi mást, és azonnal le kell szólni???

Én nem haragszom senkire, csak kedves Leonitó egy kicsit érts meg!! Nem tudsz átülni a másik oldalra, nem tudod magad beleérezni, mert nem vagy nő, nem tudsz a mi lelkünkkel gondolkodni, mégha olyan jó meglátásaid is vannak.

Vegyük ha kell viccesre a figurát, ne vesszetek össze rajtam senkivel....én nem is akarom feldúlni senki magánéletét, és ha most becsapom magam, hát legyen, ezt tőlem nem veheti el senki.

Annyi mindent hagytam már ki életemben, ezt most azért sem fogom, mégha az ország legnagyobb kurvájának fognak kikiáltani!!!!Én nem tehetem meg??? Dehogynem, és már nem is bosszúból...

ne sajáljatok, nem sajnálkozzatok, nem kell!!

ha találkozunk, oké, ha nem , akkor is....

egyenlőre ő akar, neki is van családja, 2 gyerek, nem várok tőle semmit, max. azt a pár találkozást!

ha ettől többnek érzem magam, hát legyen...most így gondolom!!!

Miért nem lehet : majd lesz ahogy lesz alapon élnem????

Mindíg megkívánták tőlem, hogy éljek, hogy gondolkodjak, úgy érzem, soha nem voltam önmagam...ha ettől csak egy kicsit is jobb, most így legyen.

Be kell látni, mindenki más, mindenki másként gondolkodik, egyforma élet, sors nincs, max. hasonló.

Nem erény, hogy más is így él, csak tény.

Kedves Leonitó, jó kis vitát indítottál, téged klónozni kéne, hogy minden férfinek az agyában ez legyen, akkor a világban nem lenne ennyi mocsok...


és még mindíg nem haragszom, aki így gondolkodik, arra soha!!

2008. aug. 7. 06:30

Nos!!!!


Ha valakit megbántottam volna, elnézést kérek, nem állt szándékomban. És kérem, akinek nem inge...

67. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 66. - Zizisicc)
2008. aug. 6. 23:04
Én Is.
66. Zizisicc (válaszként erre: 65. - 8e38f5ea70)
2008. aug. 6. 23:01
Áááááááá, nem megy az olyan könnyen. Csak leírtam a véleményemet. :o)
65. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 64. - Zizisicc)
2008. aug. 6. 22:59
Gondoltam oldom a feszt, bár bennem most nincs, de talán okoztam:o
64. Zizisicc (válaszként erre: 63. - 8e38f5ea70)
2008. aug. 6. 22:57

Ilyen mély következtetést vonsz le 5 hsz-om után? :oDDDDDDDD

De azért köszönöm! :o))


(Remélem, a hátad sem az! ;oDDDDD)

63. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 62. - Zizisicc)
2008. aug. 6. 22:52
Nem vagyok szőrös szívűűűűű:))) Jó fej lehetsz:)
62. Zizisicc (válaszként erre: 61. - 8e38f5ea70)
2008. aug. 6. 22:51
:o))
61. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 60. - Zizisicc)
2008. aug. 6. 22:50
Nem hát:)
60. Zizisicc (válaszként erre: 58. - 8e38f5ea70)
2008. aug. 6. 22:47
Szerintem ez akkor is nyers és sértő volt, ha valakinek nem inge. De ezen nem veszünk össze!
59. beikem (válaszként erre: 56. - 8e38f5ea70)
2008. aug. 6. 22:47

Jó tudni, hogy vannak még ilyen becsületes emberek mint te is, talán ha mindenki így gondolkodna, nem ott járnánk ahol most is vagyunk.

De egyszer nézz szét jobban, és rájössz, hogy a látszat mögött sokszor mi rejlik!

Nem fenékig tejföl az élet, van akinek bejön, van aki csak későn kap észbe, és akkor már nem olyan egyszerű a döntés!

58. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 57. - Zizisicc)
2008. aug. 6. 22:45
Én sem akartam. De a becsületből csak egy van, ha valaki eljátsza hazug lesz. Ennyi. Ezen nincsen mit csiszolni és csak az bántódik meg, aki magára veszi, mert tudod, akinek nem inge.....
57. Zizisicc (válaszként erre: 56. - 8e38f5ea70)
2008. aug. 6. 22:34
Ez egy kívülálló hozzáállása, és amíg nem vagy bent egy ilyen helyzetben, nem tudhatod, mit hoz ki Belőled. Az éremnek mindig két oldala van. Minimum. Olvasd el megint a 48-at, és csak annyi, hogy ne ítélkezz olyan könnyedén. A véleményedre bizonyára sokan kíváncsiak vagyunk, de azt ne sértő formában írd le. Azt hiszem ez így tisztességes. Itt senki nem sértegetett Téged.
56. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 52. - Zizisicc)
2008. aug. 6. 22:27
Igen, jól kisarkítottam. De, ha egy férfiról ilyesmi derül ki, akkor ő a világ legszemetebb pasija, ha egy nőről, akkor kurva. És valamilyen szinten így is van. És elnézést hölgyeim, hogy az a véleményem, hogy a becsület a legfontosabb, elnézést kérek helyettek én, hogy bennetek már nincsen ilyen. Már, aki így gondolja, hogy ez helyes. Én, ha belenézek a tükörbe tisztán teszem. És ez gyerek független. Hmmm. Tegyétek el ezt a levelezést és vegyétek elő 20 év múlva. Nekem olyan Nő soha nem kéne aki képes becsapni a másikat. Körülményfüggetlen. Olyan nő nem kell. Jahh. És tudtátok, hogy a félrelépések több mint 60%-át nők követik el? Én inkább a föld alá sűlyednék, de nem tudnék bele nézni a párom szemébe, miközben átverem.
55. beikem (válaszként erre: 52. - Zizisicc)
2008. aug. 6. 22:27

Szerinted is?????

Kiváncsi lennék, ha egyszer ebbe a helyzetbe kerülne, a kivégzésnek melyik formáját választaná!

54. spinneli (válaszként erre: 47. - Beikem)
2008. aug. 6. 22:27
egy döntést már meghozztál, a következőt halogatni önbecsapás, bármerre is indulsz el.
53. beikem (válaszként erre: 50. - 8e38f5ea70)
2008. aug. 6. 22:22

Nem gondolod hogy ez már túl durva?

Amint mondtam itt nem a szex a lényeg,itt többröl van szó. Ha itthon kihaltak az érzelmek, akkor kit is csalok meg? Saját magamat. Ilyen ember vagyok.

Tudod mit? Örülök neki, hogy neked így bejött az élet, fogd erősen, ne hagyd kisiklani!

52. Zizisicc (válaszként erre: 50. - 8e38f5ea70)
2008. aug. 6. 22:18
Na, ez azért elég durva volt!!!!!!!!!
51. beikem (válaszként erre: 48. - 8e38f5ea70)
2008. aug. 6. 22:10

Mennyi idő után mondod is ezt? Egy év? 10 év múlva szeretnék elbeszélgetni erről Veled.

Annak idején én se hittem volna, hogy ez velem megeshet, ugyanígy gondoltam mint Te is, önző, undoritó dolognak. Csakhogy az ember változik, ki így ki úgy. Lehet hogy az én irányom nem volt jó, "lealacsonyodtam", és a pokolba fogom végezni, de nem bántok senkit vele. Ha egyszerüen ott hagynám, olyannal hogy beleszeretttem másba az jobb lenne? Az nem ugyanolyan becsapás lenne?

Amiről nem tudunk,az nem fáj?

50. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 48. - 8e38f5ea70)
2008. aug. 6. 22:09
Ja igen, vagy állj oda és mondd meg neki, hogy gáz van, mert más is járt a hüvelyemben mostanában, nem csak Te, vagy Te nem is jártál ott? Milyen dolog ez? Ennyi neked az intimitás? Mellé fekszel a férjednek, de mást engedsz magadba? Milyen ember vagy? Az emberi értékek hová lettek??? Vagy nincsenek is?
49. Zizisicc (válaszként erre: 48. - 8e38f5ea70)
2008. aug. 6. 22:07
Bocs, hogy beleszólok - az elejétől olvaslak Titeket - de remélem ezekre a kemény szavakra egész életedben emlékezni fogsz. Akkor is, ha esetleg hasonló válaszút elé kerülsz. És még valami. Ne mondd, hogy soha, mert az élet könnyen megtréfálhat!
48. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 47. - Beikem)
2008. aug. 6. 21:58

Szerencsére nem áll két gyerek mögöttem, de remeg kezem ,lábam...De Ő a párom:) Csodaszép lány....

És soha nem fogk oda alacsonyodni, hogy az én örömöm egy másik ember becsapásán keresztül jöjjön létre. Olyan nem lesz, mert én BECSÜLETES VAGYOK.! A maradékot intézzed el a lelkiismereteddel, a többit meg majd odafent eldöntik.

47. beikem (válaszként erre: 43. - 8e38f5ea70)
2008. aug. 6. 21:49

Szia!


Gondolod ez csak a szexről szól?

Nálam - és úgy érzem Zsu helyébe is-, itt messze nem erről van szó. Azt nem mondom hogy nincs benne szerepe, mert az hazugság lenne, de itt valami sokkal nagyobb és bensőbb érzésről van szó.

Ha csak a szex miatt csinálnám, akkor nem lenne ekkora a probléma, ahogy írtad partnert bárhol lehet találni rá.


Hónapokig beszéltünk nap mint nap telefonon, és szép lassan alakult ki a dolog, mire találkoztunk,szinte teljesen mindegy volt hogy néz ki,vágytam rá. Remegett kezem-lábam, de ott állt hátratett kézzel, és rám várt...Abban a percben elvesztem...

Ez néhány hónapja történt, de ma pont láthattam egy pici időre, ugyanúgy remegtem, mint akkor...

Ez nem egy szatíra, ezt az élet írta!


Választani lehet, és kell is, csak nem mindegy mikor. Most elfogadom a helyzetet olyannak amilyen, a változásnak is elfog jönni az ideje.

A véleményeden nem fogok megsértödni, elolvastam és mögé néztem, valamennyire igazad is van. Csak arra lennék kiváncsi, ha mögötted állna két gyerek, akkor is ilyen könnyedén tudná dönteni?

46. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 45. - Beikem)
2008. aug. 6. 21:20
Kedvese? Még nem is találkoztak.
45. beikem (válaszként erre: 41. - 759c302a76)
2008. aug. 6. 21:14

Kedves Zsu!


Mintha magamat hallanám! Ugyanígy gondolom én is, még várni kell, muszáj...

A lopott boldogság erőt ad, feltölt.

Zsu, a kedvesnek van családja? Csakhogy tovább nehezítse a helyzetet?

44. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 42. - 54fa740756)
2008. aug. 6. 19:02
Hmmm. Gondolod, hogy Zsu elmondta itt az életét? Dehogy. De ott elmondaná....
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook