Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hűség: Csalódtál már magadban? fórum

Hűség: Csalódtál már magadban? (beszélgetős fórum)


1 2
36. csorbane.kriszta (válaszként erre: 34. - Varbóc)
2009. okt. 30. 20:14
Szia,szerintem is igazad van,aki tagadja az saját magának hazudik.
2009. okt. 30. 20:06
Hűségben nem abban 100% de egyébként igen sokszor kevésnek érzem magam.
2009. aug. 19. 18:36
sajnos, többször is. Aki ezt tagadja az egy életen át hazudik önmagának.
2009. jún. 10. 21:18
igen...
2009. jún. 10. 21:18
többször is
2009. jún. 10. 12:48
igen
2009. jún. 7. 21:52
igen, többször, mert voltak fogadalmaim, melyeket nem volt elég erőm megvalósitani
29. mazsi-drazsi (válaszként erre: 28. - Mazsi-drazsi)
2009. jún. 7. 00:04
na jó, nem hűség terén, de ennyi baileys után ez szintén meegbocsátható:-)))
2009. jún. 7. 00:03
többször is, de mindig megbocsájtottam:-)))
2009. máj. 29. 06:09
Nem,én harcolok az igazamért,ha másik félnek van igaza valamiben,elfogadom.
2009. máj. 28. 22:05
Igen, mert volt olyan eset, hogy bátortalan voltam, nem mertem megmondani a véleményemet egy másiknak arról, ami az ő szempontjából sértő lett volna, pedig megérdemelte volna.
2009. máj. 28. 18:02

"Igen, többször, mert nem mertem szembeszállni, harcolni az igazamért, pedig azt hittem eleinte hogy megteszem, bátor vagyok, de tévedtem!"

Köszönöm, h megfogalmaztad helyettem.

2009. máj. 6. 15:53
Igen, többször, mert nem mertem szembeszállni, harcolni az igazamért, pedig azt hittem eleinte hogy megteszem, bátor vagyok, de tévedtem!
23. c3d119894c (válaszként erre: 22. - Kiscsöpp)
2009. máj. 5. 16:28

Remélem mostmár nem lesznek ilyenek, mert addig amég be nem kattant a hülyeség addig naonnaon szerelmeses voltam :")

Most megint érzek magamban ilyesmit :)

Örülök én is magamnak :P

22. kiscsöpp (válaszként erre: 21. - C3d119894c)
2009. máj. 5. 13:33

Szia!


Örülök, hogy így döntöttél, hisz senki nem érdemli meg, hogy a párja kételkedjen a kapcsolatukban...

Ha tényleg úgy érzed h hiányzik, jól döntöttél... Örülök neki...

21. c3d119894c (válaszként erre: 20. - Kiscsöpp)
2009. máj. 5. 12:33

Köszi :)

De most h belegondoltam... Nem mégh megcsalni nem tudnám d otthagyni sem...

Szóval a másiknak nem is reagáltam...

Nem bírnám elképzelni nélküle.. Fel is hívtam egyből h hiányzik... Ez most ugye joo?

20. kiscsöpp (válaszként erre: 16. - C3d119894c)
2009. máj. 4. 15:32

Az első barátod?

Engem az első barátom (F)6 év után dobott ki, ugy hogy közben már ismerkedett valaki mással, velem meg készült összeköltözni. A 3. csak később derült ki... Én azt mondom sajnálat ide vagy oda, ne várj tovább, mert maradandó sérülést okozol neki... 24 éves leszek lassan, picit több mint 1 éve h kidobott, és igaz, hogy van azóta már valakim, akit jobban szeretek, mint valaha bárkit is, de (F)-nek soha nem fogok megbocsájtani... Ne várj semmire, ülj le vele, és beszéljétek meg a dolgokat, jobb tulleni rajta...

Ha bármiben segíthetek, privátban megtalálsz... :)

2009. máj. 2. 11:27
nem:)
18. Binky (válaszként erre: 16. - C3d119894c)
2009. máj. 2. 01:22

Az egy dolog, de magadat se bántsd.

Nagy levegő és őszinteség. Előbb-utóbb úgyis megérsz rá, csak kérdés, hogy meddig tudod és akarod húzni, illetve mennyire lesz kínszenvedés. Van, aki még egy évig halogatja a szakítást, és csak rossz emlékek maradnak meg utána.

17. o.andi
2009. máj. 2. 00:09

Magamban??

Azt hiszem magamban nem...még:-)

16. c3d119894c (válaszként erre: 13. - Binky)
2009. máj. 1. 23:23

Félrelépni nem fogok az biztos. Nem tudnám vele megcsinálni...

Annyira fura a barátom az első barátom az első komoly sokmindenben az első... Nem tudom milyen szakítani... :(


Nem akarom megbántani őt...

15. elégia60 (válaszként erre: 13. - Binky)
2009. máj. 1. 22:25
Eggyetértek veled abban,hogy ha valaki egy másik miatt megy el,akkor a másiknál is hamarosan ugyan ez következik,a harmadik stb.Ha nem hagyunk magunknak időt és szünetet a kapcsolat után,akkor sosem tudjuk meg miért tettük meg a szakítást,miért hagytam el a páromat!Szerelmesnek lenni én úgy gondolom kb. 3 év ! De szeretni igazából valakit az az egész életünk.
14. Crystall (válaszként erre: 11. - Lujz)
2009. máj. 1. 22:21

Még szerettem volna (ezek után föleg) bemenni hozzá, de már nem engedtek, sajnos szombaton meghalt, tegnap volt a temetése:-(((

Egyetlen dolog ami pozitiv, ha lehet ilyet irni, hogy nagyon szép kort ért meg, idén juliusban lett volna 88 éves és nem volt beteges az utolsó 10 évben minden nap hozzánk járt ebédelni, nagyon szoros kapcsolat volt közöttünk ezért is visel meg ennyire. Te apukáddal mi történt azóta, remélem meggyógyult???

13. Binky (válaszként erre: 12. - C3d119894c)
2009. máj. 1. 21:44
Gerincesnek lenni. Legyen benned tartás. Ha kicsit is szeretted valaha, akivel jelenleg vagy, akkor megérdemli, hogy őszinte legyél vele és nem alattomosan félrelépj. Állj elé és hagyd ott. De ne a másik miatt, hanem mert már őt nem szereted.
2009. máj. 1. 21:33

Sziasztok!


Én 2 éve vagyok benne egy kapcsolatban amiben voltam nagyon szerelmes is d mostanában úgy érzem már nem az igazi... Ráadásul nemrég felütötte a fejét a harmadik személy is... Nálam... Próbálkoznak nálam és nekem eléggé teccik a srác...

De úgy érzem nemtudok szakítani.. Pedig legszivesebben rohannék a "harmadikhoz"...

Annyira rosssz :((((

Utálom magam h még a gondolatomban is megfordul h elhagyom v megcsalom d nagyon nagyon érdekel a srác :((((


Mi kell csinálni ilyenkor??? :"((

11. Lujz
2009. ápr. 28. 10:55

Crystall!


Szerintem ez teljesen normális, nem gondolom, hogy ezzel megbántottad volna, biztosan érezte, mennyire fontos neked. Én apukámnál voltam így, hogy amikor bevitték, nem bírtam ki, hogy nem látom, aztán bementem és potyogtak a könnyeim, nem tudtam visszatartani, egy értelmes mondatot se tudtam mondani, s láttam, ahogy fekszik elgyengülve és megszakadt a szívem. Még apu mondta, hogy inkább menjünk (anyuval voltam). Elég szar érzés volt nekem is, hogy így viselkedtem, bár tudom, ez Nálad más, mert valószínű, búcsúzás volt. De ő már annyi mindent megélt és látott, hogy biztosan nincs okod magadra haragudni, nem értette félre a tettedet. Mi történt egyébként azóta?

10. reni79
2009. ápr. 24. 08:07
igen,volt már rá példa
2009. ápr. 24. 07:01
igen, sajnos.
2009. ápr. 24. 06:26
nem
2009. ápr. 24. 00:43
Csalódtam..magamban, bár kicsit talán másképp de az érzés ugyanaz szerintem. Nagypapám nagyon beteg, haldoklik...bementen hozzá a kórházba mert 11 évvel ezelött a mamámnál elkéstem, már nem volt idönk elbúcsúzni bár ö küldött jeleket hajnalban mikor meghalt de..de aznap vitték be azt hittem reggel még lesz idöm bemenni, nem volt. Most bementem, viszont ahelyett, hogy valamit mondtam volna csak sirtam és még én lettem rosszul, nem birtam tartani magam, talán mert elötte levö héten két temetésen is voltam, talán, ki tudja, de akkor is. A végén azért összeszedtem magam de nem úgy kellett volna viselkednem, felnöttként már nem, kellett volna, hogy... nem is tudom valójában mit kellett volna, de azt nem amit csináltam. Nem mertem megetetni, féltem, hogy megfullad olyan csunyán köhögött, apu etette és itatta én még arra sem voltam képes, apu nem félt én meg...minden pillanatban az orvost hivtam volna, hogy segitsen neki, de ott ez biztos természetes, nekem nem az. Szóval csalódtam magamban de nagyon, nem gondoltam volna, hogy ilyen leszek. És nem a vértöl vagy a csövektöl vagyok rosszul, rájöttem a szenvedéstöl, nem akarom, hogy szenvedjen!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook