Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyedűl lenni azért mert már mindenkiben csalódtál? fórum

Egyedűl lenni azért mert már mindenkiben csalódtál? (beszélgetős fórum)


19. penzkezeles (válaszként erre: 12. - 1ef77f0138)
2010. ápr. 20. 15:18
Nem tudom miért, nekem meg az jutott eszembe, hogy "Amint bent, úgy kint." Nem tudom mi értelme lehet a Te életedre, de gondoltam leírom. :-)
18. a1330d79d9 (válaszként erre: 12. - 1ef77f0138)
2010. ápr. 20. 15:02
Háromszor ebbe a hibába esni... Szerintem rosszul választottál, és ezen kellene elgondolkodnod, hogy miért. Aztán ha rájöttél, legközelebb jobban kell szelektálni.
17. Leonka
2010. ápr. 20. 13:52

Sziasztok!


Én két éve élek egyedül a fiammal és őszintén szólva jó így. Nem mondom, hogy nem hiányzik egy társ de még mindig jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban, mert a legutóbbi kapcsolat az igencsak rossznak volt mondható. A két év alatt persze próbálkoztam, randizgattam de valahogy nem jött össze. Ahogy múlik az idő mindinkább úgy érzem, hogy nem akarok össze cuccolós kapcsolatot.

16. Sztavrogin (válaszként erre: 14. - 1ef77f0138)
2008. szept. 14. 17:49

Addig is egy két kérdés:


Azt írod: "Mikor megszülettek, az első férjem verni kezdett." Ikrek lettek, vagy csak tesók?


Bár sok rosszat el tudok képzelni rólunk, férfiakról, de azt még nehezen, hogy a verések oka a gyermekáldás lett volna -főleg, ha ő is akarta a gyerekeket. Milyen okkal kezdődtek a bántalmazások?


Erre egy érdekes második házasság jött, erről majd akkor, ha visszajöttél...


A harmadik férjed. Ezzel a mondattal megint nem tudok mit kezdeni. Vagy nem "csak te voltál a hibás", hogy teherbe estél, vagy akaratal estl teherbe, a 3. férjed pedig nem akart több gyereket?

2008. szept. 14. 17:37
Szia! Este talán leszek még én is!
14. 1ef77f0138 (válaszként erre: 13. - Sztavrogin)
2008. szept. 14. 17:33
De igen tervbe volt az első kettő.Mikor viszont megszülettek az első férjem vert így leléptem a gyerekkel.A második férjemet én tartottam el miközben ő ki tudja hova vitte a pénzt.A harmadikkal medig csak én voltam a hibás mert terhes lettem.hát ennyi.Ja ha gondolod később leszek olyan hét körül de most mennem kell.puszi
2008. szept. 14. 17:29

Hát, sajnos azt kell mondanom, hogy három gyerekkel valóban romlottak az esélyeid párkeresés szempontjából. Még azon pasik is, akik családcentrikusak, általában azok is saját gyereket szeretnének, amennyiben az ehhez szükséges szervek engedélyezik.

De az eset harmadszorra fordul elő... Nem lehet, hogy az eddigi választásaidban volt a hiba? (Én is ezt szívom, folyton ugyanazt a hibát követem el, már a választás alatt...). Egyik gyerek sem volt tervbe véve?

2008. szept. 14. 17:25
Hát szerintem az egyedűl maradni.Volt most várom a harmadik babámat persze egyedűl.Nem én választottam ezt de ez már harmadszor fordul elő.Szeretlek akarlak öt évig veled vagyok ja terhes vagy te tehetsz mindenről viseld is egyedűl mondá a férfi és lelépett.Legalább is úgy tünik.Na neked ezek után lenne kedved még egy pasihoz nekem már nincs.Lehet hogy tényleg hibázok de egyrészt nem hiszem,hogy kelendő lennék három gyerekkel másrészt félnék is meddig is lenne jó?Én mindent beleadtam mindenbe nem érte meg én sérültem mindig.
2008. szept. 14. 17:21
Most viszont én hadd kérdezzem meg: Megéri tartani egy rossz sémát? Minden egyes potenciális pasinál meg kell erősítened majd a döntésedet, hogy egyedül maradsz. Még akkor is, ha látszatra ezzel a pasival nem lenne semmi gond... Élhetnél szépen, de ragaszkodsz a múltadhoz. Hogy nehogy újra csalódj. Ez által átvágod a torkát minden szépnek, ami még elkövetkezhet. Mi éri meg jobban?
10. 1ef77f0138 (válaszként erre: 9. - Sztavrogin)
2008. szept. 14. 17:19
Na azt hiszem erre gondoltam.Jó megfogalmazás ezentúl velem is ez lesz félelemből.
9. Sztavrogin (válaszként erre: 7. - 1ef77f0138)
2008. szept. 14. 17:18
El tudja-e dönteni véglegesen? Szerintem nem. De tartani tudja. Láttamelég olyan szituációt, ahol egy ponton az ember sémát váltott. És akkor is ragaszkodott a sémájához, amikor már régen tudta ő is, hogy a sémája rossz. A félelem gyakran segít tartani egy rossz sémát...
8. 1ef77f0138 (válaszként erre: 6. - Sztavrogin)
2008. szept. 14. 17:16
Azt hiszem évek óta egyedűl voltam egy kapcsolatban.
7. 1ef77f0138 (válaszként erre: 3. - Sztavrogin)
2008. szept. 14. 17:15
Nem erre gondoltam.Arra,hogy valaki szerintetek el tudja -e dönteni véglegesen és tartani is tudja -e magát ahhoz,hogy ezentúl aztán nem kér a párkapcsolatból?Igen a csalódások miatt és azért mert ha helyzet volt mindig cserben hagyták.
2008. szept. 14. 17:15
Tengeri: Eddig mennyire voltál egyedül? Rövid szünetek voltak két párkapcsolatod között?
5. 1ef77f0138 (válaszként erre: 2. - 6a062297d0)
2008. szept. 14. 17:14
De maga biztos vagy!Ami persze nem baj!
2008. szept. 14. 16:56

egyenlöre...szerintem ez is jobb minthogy rossz kapcsolatban élj valakivel!!

:-(

2008. szept. 14. 16:31
A kérdés korrekt. De csak a csalódások miatt lennél egyedül? Azaz: vágysz egy párra, egy normális kapcsolatra, de csalódtál már eleged ahhoz, hogy erről is lemondj? Ezt az utat önrombolónak érzem, de ha egyedül is teljesen jól elvagy, "minek melléd férfi?", akkor talán bejárható...
2008. szept. 14. 13:10
Na, bennem még nem csalódott senki!:D
2008. szept. 14. 13:01
Kiváncsi lennék a véleményetekre!Létezik olyan,hogy valaki mire a harminchoz közelít el tudja dönteni jobb egyedűl?!Csalódások sorozata után?..Mi a véleményetek?Persze egyedűl lenni sok féle képpen lehet de én most itt a párkapcsolatokra gondoltam.Mert lehet valaki teljesen egyedűl is és gyerekel(kekkel)egyedűl.Vagy sok ember veszi körül mégis egyedűl van mert nem érti meg senki!Hát mi a véleményetek írjatok ha van kedvetek erről beszélgetni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook