Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hova menjek? fórum

Hova menjek? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 12. 17:08

Hát, valamikor régen voltunk Szilvásváradon az Akácvirág vendégházban, az jó volt. Most direkt rákerestem, azt írják, hogy elfogadják az üdülési csekket.

De ez csak szállás, semmi más nincs benne. Se wellness, se reggeli, semmi. Viszont a környéken van pl. Lillafüred, Eger, meg egy rakat más látnivaló. Csak hát ugye télen jól fel kell öltözni, meg ki kell fogni az időjárást is... 6,8/éj IFAval együtt, ha azóta nem ment feljebb az ára. Asszem még mi is ennyiért voltunk, talán 2006ban.

7. Sylvia81 (válaszként erre: 5. - Dzsenett)
2009. dec. 12. 16:53
Ja, értem... Azaz kezdem érteni! :D
2009. dec. 12. 16:39
Apartman! Balaton környéke, vagy hegységek.
2009. dec. 12. 16:39

Igen, és családtagonként 71 500 Ft íratható egy emberre családon belül. :)


A Párom nevén van!

4. Noncsi18 (válaszként erre: 1. - Dzsenett)
2009. dec. 12. 16:38
Meg azt is jó lenne tudni, hogy milyen összegért akartok kb menni? Szálloda, hány csillagos....., hotel vagy mit? :)
2009. dec. 12. 16:37
Én nem kárrogni akarok, de az üdülési csekk mióta átruházható??? Tudtommal névre szólóan adják és csak az használhatja fel, akinek a neve van rajta...
2. nunu
2009. dec. 12. 16:34
Azt azért jó lenne tudni,hogy az oszág melyik részéből akartok menni!
2009. dec. 12. 16:32

Sziasztok!!!


Kérlek Titeket segítsetek!

Anyósoméktól kaptunk üdülési csekket. (Elég nagy összeget)

Szeretnénk elmenni "nyaralni" Január-február körül.

De nincs ötletünk, és nem akarunk a neten keresgélve valami sz*r helyet kifogni.

Mindig megszívjuk az ilyenekkel.

Segítsetek kérlek, küldjetek linket, mert ajánlás alapján sokkal szívesebben mennénk, mint rábökésre.

Na ezt jól megaszontam! :D

Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook