Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerinted el menjek valaha is azzal a barátnővel bulizni vagy ahová éppen akar aki én velem nem jön sehová? Egyszóval mindig csereben hagy! fórum

Szerinted el menjek valaha is azzal a barátnővel bulizni vagy ahová éppen akar aki én velem nem jön sehová? Egyszóval mindig csereben hagy! (tudásbázis kérdés)

26. Gine
2009. máj. 17. 20:14

Szia!:)


Dehogy menj,ne legyél madár!

25. supin
2009. máj. 17. 20:13
Ne!!!
2009. máj. 17. 20:06
Az igazi Barátnő jóban, rosszban veled van.Kölcsönösen számíthattok egymásra,legyen az program, vagy éppen valami bánat,amit jó valakinek elmondani.Ha ez nem működik kölcsönösen, akkor ne mond rá, hogy Barátnő, csak azt, hogy ismerős.Te jó lelkű, becsületes vagy,hamar fogsz találni egy igazi Barátnőt.
23. danama
2009. máj. 17. 18:34
ne menj vele sehova sem
22. 2104cc91e8 (válaszként erre: 12. - Magdolna23)
2008. dec. 2. 08:48

Szerintem a barátság akkor barátság, ha mindent meg lehet beszélni! Mindenáron nem kell "barátnőt"

tartani. Főleg olyat, aki pont akkor nem ér rá amikor kellene! Szerintem is kérdezd meg mi az oka, hátha van olyan dolog amit nem mondott el!

21. magdolna23 (válaszként erre: 20. - 9854c8384b)
2008. júl. 21. 08:39
Szerintem ma fog jönni ha minden igaz és meg is fogom neki mondani hogy ˇ"merre hágy óra"
2008. júl. 20. 17:54
Az ilyen nem barátnő! Ülj le vele beszélgetni, és ha nem juttok 1ről a 2re akkor nem kell vele tovább jóba lenni.
2008. júl. 20. 17:49
Nekünk volt egy ilyen ismerösűnk.Sajnáltuk is mert egyedül él,mi kb 25 x voltunk nála mire ő 1 x eljött.De mindig mesélte,hogy itt volt,ott volt.De ha neki kellett valami mi ugorjunk.Mi voltunk a lelki szemetes ládája.A múltkor pont jó passzban volt a párom,és arra a kérdésre,hogy mikor megyünk azt találta mondani,hogy majd akkor amikor ő jön.Azóta még csak nem is köszön.
18. magdolna23 (válaszként erre: 16. - 025c5b6977)
2008. júl. 20. 15:01
Hát ez lesz meg is fogom neki mondani a magamét mert már nagyon elegem van belőle
17. magdolna23 (válaszként erre: 13. - 025c5b6977)
2008. júl. 20. 14:56
Hát igen ebben teljesen igazat adok neked
2008. júl. 20. 14:54
Egyébként ha nem érzed ugy hogy el szeretnél menni a barátnőddel, akkor ne menj, ha számon kéri elmondhatod neki hogy mit érzel, mit gondolsz a kapcsolatotokról, talán elgondolkozik rajta, talán nem. Veszíteni valód nincs!
15. magdolna23 (válaszként erre: 9. - 61e5310fec)
2008. júl. 20. 14:54
Szerintem is
14. magdolna23 (válaszként erre: 8. - Hjaniko)
2008. júl. 20. 14:53
Ő ilyen marad magának való eddig még nem vette magát észre de szeitem nem is fogja
2008. júl. 20. 14:53

Azt hiszem te jobban vagy barát mint ő. Rád számíthat, ott vagy ha kell, ha bulizni szeretne, meg gondolom ha baj van akkoris. Sajnos sok ilyen "barátság" létezik. Ebben tudod mi a jó? hogy tudja hogy számíthat rád. És ettől te értékes ember vagy. Talán neked az a sorsod hogy ott legyél ha kell, és segítsél. Rossz hogy fordítva ez nem müködik, de legalább neked tiszta a lelked. Szerintem legalábbis.

Nekem volt egy barátnőm, vittük magunkat mindenhova amikor a párommal csináltunk közös progikat meg egyébként is sokat taliztam vele, hisz egyedül volt, és tudtam hogy ez nem jó neki. Aztán összejött a pasijával, az én életem akkor ment tönkre, az elején még ugy ahogy számíthattam rá, persze nem magától jött akkor se, most már ott tartunk hogy karácsonykor voltunk utoljára kapcsolatban. Rosszul esett egy ideig, ma már túl vagyok rajta, nekem tiszt a lelkem.

Hozzáteszem van olyan barátom aki mellesleg pasi, és van ugy hogy fél évekig nem hallunk egymásról, aztán valahogy mindig ugy alakul hogy amikor szükség van a másikra pont megtaláljuk egymást, és ő volt az egyetlen aki amikor dráma volt az életembe magától jelent meg hogy ugy gondolja szükségem van most arra hogy ne legyek egyedül. Mig a barátnőm akiről írtam, akivel napi kapcsolatba voltam, eszébe nem jutott, hogy mire lenne szükségem. A barátság azt hiszem elég tág fogalom.

12. magdolna23 (válaszként erre: 7. - 8565183eb5)
2008. júl. 20. 14:52

Nem féltékeny a pasija

És nem is szoktak együtt eljárni mert hogy ő el megy akkor a féjre vigyáz a gyerekekre

11. Sz.Csirke (válaszként erre: 7. - 8565183eb5)
2008. júl. 20. 14:45
Ez jo:DDDD
2008. júl. 20. 14:45
Szoval o szokott teged hivni, hogy menjetek ahova o akar, csak ami teged erdekel es ot nem, oda nem megy veled?
2008. júl. 20. 14:44
Szerintem keress másik barátnőt,mert az ilyen nem is barátnő.Szerintem.A barátság kölcsönös dolgokon alapul.
2008. júl. 20. 14:43
Ha nem bízhatsz benne, mert ő mindig cserbenhagy, szerintem ne menj el vele te sem! Talán elkezd majd gondolkodni, mi lehet az oka, s esetleg rá is jön és változtat saját viselkedésén!
2008. júl. 20. 14:43
Sajnos nekem is van olyan barátnőm aki néha így viselkedik. A barátja nélkül nem akar jönni soha a barátja meg nem akar jönni. A barátnődnek a férje is jönne? Nem lehet hogy a pasija nélkül nem akar menni? Lehet fél hogy addig megcsalja a pasi.
2008. júl. 20. 14:41
De ha most én mindig el megyek vele akárhova akkor úgy érzem mintha hülyét csinátak volna belőlem:(
2008. júl. 20. 14:40
Két gyerekem van nagyon ritkán jutok el valahová már úgy örültem hogy legy egy kis kikapcsolódás erre itt van. Pedig ő sem jár nagyon sehová mivel neki is van két gyereke
2008. júl. 20. 14:38
Szerinted ez barátnő?Mert szerintem nem.Ez nagyon úgy néz ki,hogy " ha ló nincs jó a szamár is."
2008. júl. 20. 14:38

Már egy hete tudta hogy itt a közelben lesz Neoton Familia és meg beszéltük hogy megyünk. Erre már napok óta kifogásokat keres hogy nem tud jönni. Pl: a férje nem engedi pedig nem olyan a férje mert örül ha valahová el megy egy kicsit. Akkor kitalálta az is hogy nem érzi jól magát akkor azt is hogy ő nem szereti az ilyen zenét és sorolhatnám még a végtelenségig!!!!

Szerinted ez igaz barátnő vagy ha nincs ló jó a szamár is ?

2008. júl. 20. 14:36
Igen!!! Mutasd meg, te más vagy, mint ő!
2008. júl. 20. 14:35
Szerinted el menjek valaha is azzal a barátnővel bulizni vagy ahová éppen akar aki én velem nem jön sehová? Egyszóval mindig csereben hagy!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook