Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hová forduljak Candidával? fórum

Hová forduljak Candidával? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jan. 5. 19:43

Évek óta visszatérő candidával küzdök, szedtem már gyógyszereket rá hónapokig (pl. flucohexal), de mindig visszajön. Próbálkoztam diétával, de sajnos olyan vagyok, hogy ami nem ízlik azt egyszerűen nem tudom megenni. A teljes kiőrlésű lisztből készült ételeket nem tudom megenni, és a barna rizst is csak akkor, ha főzök hozzá kukoricát, vagy borsót. Egyszerűen nem tudom mit, hogy kell csinálni, és azt sem, hogy hogyan állok candida szinten. (Fogyni nem szeretnék, mert amúgy is vékony vagyok.) A háziorvosom nem foglalkozik vele, de én szeretném, ha valahol kimutatnák hol, és mennyire van elszaporodva a candida nálam, illetve milyen állapotban vannak a beleim, bélflórám és segítene a "küzdelmemben". (tünetek: fejfájás, puffadás, hasmenés, néha gyomorégés, hüvelyi viszketés, égés, (legutóbb gyulladásban volt a hüvelyem, kaptam kúpot, de nem érzem jobbnak), idegesség, szorongás, alvászavar, álmatlanság, állandó szomorúság, sebes fejbőr, hámló szemöldök, lepedékes nyelv).

A szorongás és álmatlanság miatt pszichiáterhez mentem, mert már nem aludtam 3 napja, és olyan szinten ideges voltam, hogy teljesen kikeltem magamból. Egy hónapja szedem a gyógyszereket, de valamiért folyamatosan ideges vagyok, és azon kívül, hogy alszok, a többi tünet is megvan. Már 3 hete nem eszek cukrot, vagy cukros dolgokat, fehér lisztet (és abból készült ételeket) két hétig egyáltalán, aztán 2-3 naponta egy minimálisat, gyümölcsöt se eszek. A pszichiátriai gyógyszerek miatt nem szedhetek grapefruitmag kivonatot, fokhagyma kapszulát, oregánó olaj kivonatot és protexin probiotikumot szedek.

Kérem valaki segítsen hová forduljak, mert voltam belgyógyászaton is, ahol a candida szóra fel se figyeltek, mintha nem is mondtam volna semmit. Már nagyon ki vagyok. :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook