Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Horvátország, Rab sziget, Lopar! fórum

Horvátország, Rab sziget, Lopar! (beszélgetős fórum)

24. d6eb042ec1 (válaszként erre: 13. - Kzola)
2011. jan. 3. 14:05

Szia!

Melyik szállodában voltatok Loparon?

Mennyibe került a szállás és irodán keresztül foglaltátok vagy magatoknak?

Nyári üdülést tervezzük júniusra és már nézegetjük a helyeket...köszi a választ!

2010. aug. 7. 22:38
Társaságot keresünk nyaralásunk alatti, és ha ugy alakul természetesen hosszabb időre is:) Mi hétfőn indulunk (08.09). Esetleg jön más is ebben az időpontban?:)
22. Sziza (válaszként erre: 19. - Monesz80)
2010. jún. 21. 17:11
Szia, mi 2 éve voltunk Rab szigeten a homokos tengerpart miatt, nem volt büdös, gyönyörű volt és rengeteg rák, kagyló, csiga volt ott. Előtte is voltunk több helyen, kavicsoson is, de mindenhol nagyon szép. Szerintem nem bánjátok meg, ha oda mentek nyaralni:)
21. pavo23 (válaszként erre: 20. - Nusimami)
2010. jún. 10. 13:05

Ha úgy dönt, hogy a költ nyaralás a Lopar Croatia, fontolja meg az ajánlatot szállás


[link]

2010. máj. 30. 15:22
Sziasztok mi is most készülünk júniusban Loparba. Segítsetek mi a véleményetek róla,milyenek az árak és mit érdemes vinni. Köszi
2010. máj. 23. 22:42
sziasztok, mi is Horvátországba készülünk, Loparba. Hallottam, jót is rosszat is róla. Szeretném megkérdezni, hogy nektek mi a véleményetek róla. Árak mennyire magasak Magyarországhoz képest? Komp díjat tudna valaki mondani? Valamint még azt szeretném kérdezni, hogy milyen a tengerpartja? Azt hallottam, hogy iszapos és büdös. Kagylók vannak a parton? Fiam nagyon szeret kagylókat gyűjteni. Segítségeteket előre is köszönöm.
2010. febr. 26. 17:24

sziasztok. mi most épp "hezitálunk" Horvátország és a Balaton közt. Hová érdemes menni Horvátországban? A környezetemből már annyian mondták, hogy: Dubrovnik, Zagar, Porec, Pula, Split...

Minket nem csak a tenger érdekel. Ezt most úgy értem, hogy nem szeretnénk reggeltől estig a parton heverni. Tehát szívesebben sétálgatnánk az "óvárosba", ha van olyan a térségben (régi épületek stb...)

2010. febr. 23. 15:02

helló!

én is 3 éve voltam ott, kemping , lakókocsi. jó volt, idén is megyünk. magán házat keresek, 1,5 hónapja levelezek már, elegem is van. se hely, ahol meg van ott fizetés előtt akadtam el.

babával megyek én is, viszek neki kaját, meg baba vizet, magunknak inni, meg pár alap dolgot, vaj,tartóstej, keverős kávé, egy egy konzerv, hogy ne kelljen venni. de reggelizni az ottani pékségekben fogunk, mert annál finomabb nincs.

komp: a sofőrnek se kell fizetni, az a kocsi árába van benne! meg piciknek se:-)

mi is rabon vásároltunk a közértbe. 12 óra volt a lakástól a kempingig, kommpal, juniusba. fél 6 felé reggel a kompnál fél órát vártam.


ha valaki tud infót szállásról, apartmanról, kérem irjon.köszi

16. kzola
2009. júl. 22. 21:15

Szia SaveAs!


A szállodánkban nem volt wifi a többi helyen nem próbáltam.

15. SaveAs
2009. júl. 22. 15:17

Szia Kzola!


Egy kérdés:

A lopar-i bar-okban van vezetéknélküli internet (WiFi)


Köszi

14. ronai (válaszként erre: 13. - Kzola)
2009. júl. 21. 12:05

Köszi a választ.

Egyelőre más nem jut eszembe.

Minden jót.

ronai

13. kzola (válaszként erre: 12. - Ronai)
2009. júl. 20. 21:20

Szia

Kétszer fizettünk az autópályán egyszer 53 kuna, a másikra már nem nagyon emlékszem de olyan 30-40 kuna lehetett az is.

Mi szállodában voltunk félpanzióval és olyan bőséges volt az ellátás hogy napközben csak gyümölcsöt ettünk, amit központban meg tudtunk venni. Boltban is csak egyszer voltunk amikor Rab városát néztük meg és ott volt egy nagyob bolt. De vannak Lopáron is kisebb boltok de abban nem voltunk mivel a szállodában bőséges volt az ellátás.

Mi reggel 6-ra érkeztünk a komphoz, nem volt nagy sor megéri korán menni, mert hallottam olyat is aki 5 órát várt a kompnál napközben. 2 felnőtt és 2 gyerkre a komp 150 kunába került, bár visszafelé csak 120-at fizettünk, mivel akkor derült ki hogy 6 éves kor alatt nem kell fizetni.

Ha van még kérdésed írj.

Szia

12. ronai (válaszként erre: 11. - Kzola)
2009. júl. 20. 12:45

Szia,

Nekem van kérdésem:

Út díj?

Boltok , vásárlási lehetőség Loparon hol célszerű?

Vinni lehet húst, zöldségfélét vagy nem érdemes, hisz piac , ill. boltban lehet kapni ?...

Vacsoráztatok? Hol érdemes mennyiért?

Mikor érkezetetek a komphoz? Mennyibe került?

Oda vissza jegyet vettél?

Egyelőre ennyi.

előre is köszi a választ

ronai

ronai

11. kzola
2009. júl. 19. 19:07

Sziasztok!

Most jöttünk haza Lopár-ról, nagyon szép volt ha van kérdésetek írjatok.

10. ronai (válaszként erre: 7. - Pupsika)
2009. júl. 16. 15:55

És mikor érkeztek?

Mi is oda megyünk aug 12 én

Miket viszel? Hol fogtok lakni?

Voltatok már ott?

Szomszédom volt és nagyon dicsérte!

ronai

2009. ápr. 5. 15:05

Sziasztok!

Rab szigeten keresünk kiadó szállást, ha valaki tud, megköszönném az információt. :D

2008. jún. 25. 10:31
esetleg ha vki írna a tapasztalatairól, megköszönném.
7. pupsika (válaszként erre: 2. - Trita)
2008. jún. 25. 10:30

sziasztok!

most szombaton indulunk... Rab (Lopar) :))

6. trita (válaszként erre: 5. - Sita)
2007. jún. 25. 12:23
Köszike.
5. sita
2007. jún. 25. 11:40

Hát, elég régen volt már, vagy 3 éve. Az nekem régen van, mivel nagyon szeretem Horvátországot :)


Egy kissé drágábbak a dolgok, mivel szigetről van szó, és oda hajóval viszik az árukat. Illetve nincsenek nagy üzletek, inkább a kempingek boltjai vannak csak. Ott meg kissé ki vannak élezve árak, mivel a turista úgyse tudja máshol megvenni.

Szerintem, csak azt vidd magaddal, ami eláll sokáig. Illetve ne felejtsétek el, hogy át is vizsgálhatnak titeket a határon, és semmiféle tojást, tejterméket, húst nem lehet átvinni. Mi úgy hagytunk ott egy egész tálca tojást a határon emiatt.


Vigyél vizet, üdítőt, konzerveket, a többit meg majd ott. Meg ebben a nagy melegben úgysem áll el sokáig a romlandó dolog. Számíts arra, hogy inkább pizzán, halon meg esetleg rendes éttermi étkezésen fogtok élni. Annyira nincs nagy választék, hogy csirkét meg ilyen-olyan húst fogsz tudni sütni, főzni, stb. Nyilván az alap élelmiszerek bőven fellelhetőek, és azért az áruk is elfogadható.

4. trita (válaszként erre: 3. - Sita)
2007. jún. 25. 11:23
Akkor kérdezhetek még?Kaja,pia(értsd tej,viz,üditő)gyerekekkel megyünk.Drága?Vigyünk itthonról?
3. sita
2007. jún. 25. 09:30

Mi voltunk már a Rab szigeteken, és hát legszívesebben haza se jöttem volna. A belváros kicsike, de nagyon aranyos. Sok pici utca, sok vendéglővel, jó kis éjszakai élettel. Éjfélig szinte minden nyitva van.

A part nagyon jó, kicsiknek és nagyoknak is, sok a kagyló, kavics, rákok, meg mindenféle tengeri élőlények :) Lehet gyűjtögetni.

2007. jún. 25. 09:29
Horvátország,Rab sziget,Lopar.Ez lemaradt az elejéről.
2007. jún. 25. 09:28
2 hét múlva utazunk.Érdekelnének a tapasztalataitok,véleményetek,ha jártatok már arra!köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook