Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Honnan lehet tudni, hogy egy pasinak komolyak a szándékai, vagy csak "dugni" akar? fórum

Honnan lehet tudni, hogy egy pasinak komolyak a szándékai, vagy csak "dugni" akar? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
25. Sirga
2009. febr. 15. 09:01
Jó kérdés. Ahogy néhányan írták: sokmindenre képes egy pasi. Azt is több helyen olvastam, hogy az idő... Hogy ne azonnal feküdj le vele. Valahol itt bújkál - talán - az igazság: idő, és emberismeret. Teljesen biztosra nem lehet menni. De, ha a pasi kibírta legalább 1 hónapig, akkor már elképzelhető, hogy komolyabbak a szándékai.
24. 00daeee455 (válaszként erre: 16. - 5e03fd4701)
2009. febr. 15. 08:59
Ez tényleg így van!
2009. febr. 15. 08:50
szóval nem egy könnyű téma !
22. 54840f0fce (válaszként erre: 1. - Csipkerózsika)
2009. febr. 15. 08:04

Ezt bizony embere válogatja... Szerintem a nő dolga, hogy ezt megérezze...

Igazából tegnap este történt velem a következő eset: hazafelé sétáltam este és találkoztam egy ismerősömmel. Jogász végzetségű az ember (40 éves) és amikor beszéltünk a járdán, elővette a mobilját és hívott egy leányzót. Akkora kajli dumát adott le, hogy én pirultam...

Poénból elkértem a telefont és mondtam a hölgynek: "Te ezt elhiszed, ezt komolyan elhiszed..."

Ekkor jött a csalódás, mert kiderült, hogy a telefon másik végén Anita van, aki nekem 15 éve barátom...

Letettem a telefont és a falra tettem az embert és elmagyaráztam neki, hogyha megegyszer ezt vele, vagy mással a környezetemben eljátssza, akor bizony a mentő viszi el...

Figyeljetek oda, mert bizony sok "Andersen" futkos az utakon. Lehet, hogy van eszük-az az igazán veszélyes-,de az érzelmeiket elfojtják és csak szexben élik ki. Valószínűleg keresnek valamit, de persze így sohasem találják...

21. syria (válaszként erre: 17. - C06c587f53)
2009. febr. 15. 08:02

Honnan tudod, hogy nem volt szerelmes?


Ha még ennyi idő tán is képben vagy nála, akkor lehet, hogy az egy viszonzatlan szerelem volt.

20. nagyreni (válaszként erre: 2. - Agicaaa93)
2009. febr. 15. 07:47
Én viszont pontosan így jártam. A férjem az eljegyzésünk tájékán bevallotta, hogy ő bizony annak idején csak azért közeledett hozzám, hogy szexeljünk. De aztán megismert és úgy gondolta, többre vagyok érdemes, mint egy kóbor numera. Tehát akármi is a szándék, bármi közbejöhet, a lánynak kell okosan viselkednie, hogy ha esetleg nem változik a fiú véleménye, ne essen pofára.
19. Évike007 (válaszként erre: 16. - 5e03fd4701)
2009. febr. 15. 07:40
ez jó volt : )
18. a7a90ace89 (válaszként erre: 6. - Masször)
2009. febr. 15. 07:40
Sokan meg dőzsölnek is a piacon, ha rátalálnak!:)))))))))
17. c06c587f53 (válaszként erre: 4. - Fecbb24fe2)
2009. febr. 15. 07:02

"de szerintem az idő árul el a legtöbbet. ha nem zuhansz a karjába azonnal, akkor hamar kiderül, hogy fontos vagy-e. ha igen, akkor pedálozni fog. ha nem, akkor kilép"


Jó reggelt! :) Ezzel a mondattal nem értek egyet. Én már 6 éve élek a férjemmel és előtte volt egy pasi az életemben,akivel nem történt meg a dolog,Ő nagyon szerette volna:))

De nem szerelmes belém, viszont a mai napi hűségesen jelentkezik:)) Én már poénra veszem. Szerencsére odáig eljutottunk, hogy már csak a névnapomkor,Karácsonykor,stb..ír :)

2009. febr. 15. 06:58
Szerintem nem az a fontos, hogy a pasi mikor akart téged "megdugni" hanem az, hogy te mikor érzed azt, hogy a pasi megérdemel téged. Hiszen vendégségbe menni mindig könnyebb, mint vendégeket fogadni!
2009. febr. 15. 06:54
hát tudod sajnos az élet olyan h előre fele kell élni de csak visszafele érted meg...tehát ha száz évesen van egy pasi melletted akkor neki valszeg komolyak voltak a szándékai:)))))
14. danama
2009. febr. 15. 06:25
Én mindig egy hónapot vártam az első együttléttel mert ha akar igazán engem tud várni, ha nem akkor menjen olyan csajhoz aki egyből szétteszi neki.
13. 0f09f6d019 (válaszként erre: 12. - Csipkerózsika)
2009. febr. 15. 02:55

Nos! Ezt viszont neked kell érezned, a férfinak szinte könyörögni keljen és te a végtelenségig told el magadtól, de valahogy úgy mint a mondás mondja, " Nem kell nékem volna csak, távozz tőlem gyere csak"


Ne ijedj meg, ha emiatt elhagy, úgy sem kellettél volna neki másra csak szexre!


Valahogy így!

12. Csipkerózsika (válaszként erre: 11. - 0f09f6d019)
2009. febr. 15. 01:45
Mindenben egyetértek. Csak egy aprócska kérdés: mi számít "gyors"-nak?
11. 0f09f6d019 (válaszként erre: 10. - Ginfizz)
2009. febr. 15. 01:34

A válaszod megerősítette az általam átitatottakat, mert mint írod, amikor megkapta amit akart eltűnt, mint a Petőfi a ködben. Mert még mindig KORAI volt a szex!!!


Nos, hogy érthetőbb legyek, bővebben magyarázom a mechanizmust. Ha egy lányt könnyen megkapok, majdnem biztos, hogy más is megkapja. Ugye ilyen lány meg hát nem nagyon kelendő. Ugyan is ennek sok alapja is van, mondjuk meg őszintén. Ha egy elvált gyermekes nőt veszek , vagy egy gyermekes lányt veszek feleségül, nos tudom, hogy nem a saját gyermekem nevelem, ettől még bele is szerethettem az említett hölgyeménybe és szerethetem a gyermekeit is. De! Ha egy lányt veszek feleségül, első számú célom, hogy a sajátom legyenek az utódok. Ez egy törvény, szerintem minden férfi így gondolkodik, persze lehet kivétel is, de az ritka lehet. Tehát a gyors szexel, csak óvatosan! "Ártalmas" lehet!

10. Ginfizz (válaszként erre: 7. - 0f09f6d019)
2009. febr. 15. 01:11

Alapjáraton igazad van!

De mindezt felülmúlva nem egy olyan példával találkoztam aki így kezdte, ahogy írod.

Randizgatás, beszélgetés, a másik megismerése volt a cél, tervek, barátoknak és családtagoknak bemutatás és minden egyéb ami komoly szándékra utalna. Jó ideig még egy csók se csattan el. Aztán ahogy megkapja amit akar, "hirtelen rájön", hogy minden szép és jó, de mégsem érett még egy komoly kapcsolatra, elkötelezettségre, felelősségre, nem fér bele az életébe és maradjanak csak lazább, szeretői, szexkapcsolatban, vagy szimplán elsétál.


Persze van ellenpélda is, akinek annyira fontos a sexuális összhang, mihamarabbi együttlét, hogy e nélkül nem is érdeklődik tovább, viszont ha ezt megtapasztalja rögtön az elején, komoly szándékai lesznek.


Sokfélék vagyunk, biztos befutó nincs szerintem... Ki kell tartani a reális elképzeléseink, elvárásaink mellett, válogatni ezek szerint és előbb-utóbb minden zsák megtalálja a foltját.

Addig meg kellő lelkierővel és minél több örömmel megélni a mindennapokat. Akarni kell, mert a boldogságot nem adják csak úgy sajnos :)

9. helenhadsell (válaszként erre: 6. - Masször)
2009. febr. 15. 00:43
:-) Ez nagyon jo
2009. febr. 15. 00:37
Ez úgyis csak idővel derül ki... mondhatnak bármit, SŐT, aki csak szexelni akar, az a legsunyibb:)
2009. febr. 15. 00:37

Szevasztok!


Pedig nagyon könnyű észrevenni, csak nyitott szemmel kell nézni, hallgatni, egyszóval figyelni a pasit. Ha azért vett észre, mert "meg rázta a villany" amikor rád nézett, akkor sokkal csendesebb,hízelgőbb és nem akar az ágyba csalni az első percekben. Inkább csak néz, figyeli hogyan viselkedsz? Mit, hogyan mondasz? Egyszóval belülről akar először "tanulmányozni" Ha szexre kér, az is lehet próba, ha egyből megadod magad, továbbra csak szexre kellesz neki, vagy még arra sem. Igazán abba a nőbe szeret bele egy pasi komolyan és tartósan, akinek van "tartása" nem ugrik egyből a pasi nyakába, inkább védekezik, ha a pasi erőszakosabb, akár ki is kérheti magának a nő, hogy ugyan minek nézi? Na! Ez inkább tetszik a pasiknak.

Tehát összegezve: Ha a pasi szexet akar hamar megtudod, ha nem akar hamar az jó jel lehet kapcsolat kibontakozására.


Nos! Ezt egy pasi írta az ösztöneire halgatva!

2009. febr. 15. 00:31

Egy pasinak mindig nagyon komolyak a szándékai ha dugásról van szó!

Hölgyeim, érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy miért e nagy különbség a két nem gondolkozása között.

Egy kislány kb 300.000 db petesejttel születik. Tehát adott az a készlet amiből egész életében gazdálkodnia kell.

Ezzel szemben egy kisfiú az ivarsejtek gyáerát hozza magával.

Így egész életünkben szembe kell néznünk a túltermelési válsággal, míg a nők készletgazdálkodásra rendezkednek be.

Azt gondolom, teljesen természetes, hogy a férfi kész akár a legvégsőkig is elmenni, hogy végre piacot találjon:-)))))))))))))))))

5. mama_gold (válaszként erre: 1. - Csipkerózsika)
2009. febr. 15. 00:09

Szokták ezt is mondani:

- Egy pasi sokmindent megígér, míg a lyukig elér:D

2009. febr. 15. 00:05

egy pasi - a komolyabb típus - bármeddig elmegy a szex kedvéért. de amúgy miért kéne megkülönböztetni a komoly érdeklődést a szenvedélytől? nagy gáz, ha nem együtt jár a kettő...


de szerintem az idő árul el a legtöbbet. ha nem zuhansz a karjába azonnal, akkor hamar kiderül, hogy fontos vagy-e. ha igen, akkor pedálozni fog. ha nem, akkor kilép. nagyjából ennyi.

2009. febr. 15. 00:03
hát, nagy kár, hogy nincs itt a bizonyos portál-társunk, aki részletesen elmagyarázná ezeket neked...;-)
2009. febr. 15. 00:01

végtelenül sokáig..;)

de idő közben akár Beléd is szerethet..

2009. febr. 14. 23:59

Várom a tapasztalatokat, milyen konkrét jelek különbözteti meg egymástól a komoly érdeklődést és a szenvedély között.

Vagyis meddig képes elmenni egy pasi csak a szex kedvéért?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook