Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Honnan lehet tudni, hogy egy pasinak komolyak a szándékai, vagy csak "dugni" akar? fórum

Honnan lehet tudni, hogy egy pasinak komolyak a szándékai, vagy csak "dugni" akar? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. febr. 15. 18:58

Válaszolok az eddigiekre:

Nem a herceget várom, csak egy olyan férfit, akit az érzéseim is érdekelnek, nem csak a testem.

Ettől én még ugyanúgy szeretem és kívánom a szexet, mint bárki más. És nem éveket akarok várni vele. De olyan emberrel fekszem csak le, akiben megbízom, így biztosan nyugodtan nézek tükörbe másnap is. Nekem fontos, hogy legyenek érzelmek, ugyanis "csak a dugás" engem nem elégít ki.

2009. febr. 15. 16:33
tök mindegy :) ma már a legtöbben csak a sex miatt vannak kapcsolatban :S semmi több nincs jóformán a párok közt :S nem oly mindegy ki mit akar :S mindenki maga nézz a tükörbe és tudja hogy teljes méltóság vagy el süllyedhetne a szégyenébe tettei miatt! szerintem először is meg kellene ismerni a másik felet hogy miként merre tovább azt majd akkor taglalni ha minimum 3000ezer szóban össze tudod foglalni ki ő mi ő és na hogy milyen! :)
2009. febr. 15. 11:26
Ja, komoly kapcsiról van szó
52. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 48. - 8ee31e318f)
2009. febr. 15. 11:25
Hát nem tudom. Mondják, hogy külső megszerez, belső megtart. De én mégis azt mondom először az érzelmi kötődés alakult ki, aztán a vágy.
51. Kylie022 (válaszként erre: 34. - 0292fff612)
2009. febr. 15. 11:23
Hát nem hinném, én szlovákiából vagyok, a srác is szlovák volt :))
50. 00daeee455 (válaszként erre: 48. - 8ee31e318f)
2009. febr. 15. 11:21

Nálam általában a testi vonzalmat megelőzi az érzelmi.

Persze el tudom azt is képzelni, hogy valaki annyira bejön, hogy előbb testi kapcsolatunk legyen, esetleg maradjon is csak az.

2009. febr. 15. 11:17
hisz ki tudja hogy szereti e a mezet, mig nem kostolta meg ;)
48. 8ee31e318f (válaszként erre: 47. - 00daeee455)
2009. febr. 15. 11:17
tobbnyire az elso a testi vonzalom. s szerintem meg senki nem biztos magaban mit akar mig meg nem tortenik. az erzelmi vonzalom, utana kovetkezik...
47. 00daeee455 (válaszként erre: 30. - Kylie022)
2009. febr. 15. 11:11

Én pl. ezért sem foglalkozom ilyenekkel.

Az a fontos, hogy ÉN mit akarok, hogy akkor is akarom-e, ha csak a másik "dugni" akar.

46. 8ee31e318f (válaszként erre: 44. - Szabotimi)
2009. febr. 15. 11:08
nem tapasztalat kerdese. csupan az erzekek jateka. nagyon sok ismeretseget kotok, mire talalkozom egy valakivel 100-bol 1 ,de meg ez sem biztos megallja a helyet) tobbnyire jol dontok, mert az erdeklodes megvan mindket reszrol, es erezheto egyfajta vibralas koztunk, ami jo erzessel tolti el az embert, es magabiztosa teszi. a vonzalom pedig nem kerdeses, amikor talalkozunk, es a puszi puszi veletlenul elcsuszik, es csokka valik, pedig meg nem beszeltunk ket elo szot...
2009. febr. 15. 11:04

néhány betű lemarad, a lányom is itt gépel velem:)



mielőtt valaki javasolna egy helyesíró topicot:)

44. szabotimi (válaszként erre: 42. - 8ee31e318f)
2009. febr. 15. 10:58

nincs sok apasztalatom randi téren:)

Úgy voltam vele "azt " akarja, és én is. Mindig hívtak másnap telón. Első 2,5 évig tartott, a másodikat 5 éve gyürjük:)Remélem itt ragadok:)

43. 8ee31e318f (válaszként erre: 41. - 236fe2f68e)
2009. febr. 15. 10:56

igen. ebben van valami.

de ezt a lany koszonje sajat maganak. ha a lany nem megkozelitheto, a fiu nem veszi egy ido utan komolyan. es mar vege a komoly szandekoknak. nem szabad tul sokig varni.


en nem tudom mennyi. mert nekem nem volt szuksegem varni. komolyan gondoltam, meg is kaptam, de megis egyedul maradtam . ki erti ezt?

42. 8ee31e318f (válaszként erre: 39. - Szabotimi)
2009. febr. 15. 10:54

en legtobbszor neten ismerkedtem. az elso talakozasig mindig eltelt legalabb egy het, volt hogy 3 het is. mindenrol volt szo, es erdekes modon mindig szoba kerult a szex, es a vagyak, es mire talalkoztunk mar ismertuk egymas vagyait.

szinte kivetel nelkul szeretkeztunk az elso randin, de sosem eroltettem senkire semmit. egyszeruen figyeltem a jeleket, es beleptem a nyitott kapukon.


szerintem egy kapcsolat akkor indulhat jol, ha az elejetol onmagunkat adjuk. minden teren.

2009. febr. 15. 10:49

Én szerintem, egy pasi bármeddig képes várni. Akár éveket is, de ez még nem jelenti azt, hogy közbe nem lép fére. Persze a csaj szemében a megtestesült "joistenke", hogy milyen rendes, hogy annyit vár...s közbe a másik röhög a markába, mert igazából megkapja mástól..ha a csajától nem...


Persze vannak kivételek is...

40. 8ee31e318f (válaszként erre: 28. - Bunnydrop)
2009. febr. 15. 10:49

az sem jo ha tul misztifikaljak


tegyetek a szivetekre a kezetek, es mondjatok ki magatokban mennyi ideig voltatok szex nelkul ket kapcsolat kozott. mennyi ido volt az amig el voltatok ugy hogy nem hianyzott?


s most gondolkozz el azon, ha osszejossz egy pasival, es letelik ez a par honap. nem lenne e egeszseges megtortennie?

mert szerintem ez a legtermeszetesebb dolog.

39. szabotimi (válaszként erre: 38. - 115c013715)
2009. febr. 15. 10:47

szerintem is. most húzzátok egymást hetekig, mindenki a jobb oldalát mutatja ( persze benne van a pakliban, hogy amíg téged nem kap meg megy máshoz) aztán " megtörténik" és?

ha nem kívánod nem kell megtenni. Nem kötelező az első randin odaadni mamunkat. De ha mi is kívánjuk miért mondjunk nemet?

"vagy csak dugni akar" tartsd szeme lőtt végiga amíg eggyütt vagytok és cselekedj belátásod szerint. Szerintem.

2009. febr. 15. 10:43
Szerintem ez a "legyen tartása a nőnek" dolog nem feltétlenül igaz. Szerintem ha két ember igazán egymásra van kattanva ott ezek a dolgok nem számítanak, tök felesleges taktikázni, sőt még visszahúzó is lehet.
37. 8ee31e318f (válaszként erre: 34. - 0292fff612)
2009. febr. 15. 10:42
mindket nem reszerol vannak ilyen figurak. szerintem. a nok a pasikat okoljak mindenert, a pasik a noket
36. 8ee31e318f (válaszként erre: 1. - Csipkerózsika)
2009. febr. 15. 10:39

Most kapcsolodtam be, es igazabol nem olvastam vegig minden hozzaszolast. de mint pasinak is van errol velemenyem.


eloszor is. mi az hogy komoly? en nagyon sokaig komoly kapcsolat remenyeben kerestem baratnot. valahogy ugy alakult, hogy megis single vagyok. igy utolag megsem volt egyik kapcsolat sem komoly.

masodszor. mi az hogy szexet akar? neked nem hianyzik a szex, a testiseg, szenvedely? ha nem, miert van szukseged pasira? ha ezek a dolgok nincsenek meg koztetek, miert varod hogy komoly legyen?


epp ez a kapcsolat lenyege. ha nem latjatok egymasban a masik nem kepviseloit, nagyon jo baratok lehettek. semmi tobb. de ha beinditjatok egymas hormonjait, es vagytok egymasra. abbol szerelem lehet, es akar hosszu kapcsolat is. hogy meddig fog tartani? az csak rajtatok mulik.


az igazi, a szep szoke herceg meg nem letezik. hogy meglatni, megszeretni, es boldogan eltek mig.... ez csak a tundermesekben letezik.


minden banto szandek nelkul irtam e sorokat.

koszonom a figyelmet

2009. febr. 15. 10:28

ha másnap felhív, már lehet arra következtetni, hogy megint meg akar d*gni:(

Mi is így indultunk: 5 év, 2 gyerek

34. 0292fff612 (válaszként erre: 32. - Kylie022)
2009. febr. 15. 10:24

Kísértetiesen hasonlít kettőnk története,remélem nem ugyanarról a srácról beszélünk!

De hogy hozzászóljak az eredeti témához,sok jele van annak,ha egy férfi csak szexet akar,de az igazán rafinált alakok tökéletesen tudják titkolni az igazi szándékukat.Náluk csak utólag lehet rájönni,hogy mit akartak,vagy még akkor sem.

33. Ginfizz (válaszként erre: 32. - Kylie022)
2009. febr. 15. 10:24

Ezt írtam én is! Keresgélhetünk szabályokat, törvényszerűségeket. De egy életünk van, és van aki szereti minden lehetőségét kihasználni.

2-4 hetes, személyes ismerkedés után szerintem se feltétlen gáz az együttlét. Korosztályonként lehet eltérés, de ennek így kell lennie!

Felnőtt emberek vagyunk, mindent meg lehet beszélni. Van aki tartja a szavát, van aki nem. Max utólag úgy fogod fel, hogy volt egy jó estéd, de az életed nem rontotta el. Jöhet a következő esély a tapasztaltabb "örök" boldogságra! :)

32. Kylie022 (válaszként erre: 31. - Bunnydrop)
2009. febr. 15. 10:12

Nah, ugye ugye?:)))

Én megismerkedtem egy sráccal, két hónapig csak beszéltünk neten,aztán első talira lefeküdtünk,de előtte megbeszéltük h ettől még nem vagyok K,akit bárki megkaphat. És azóta is folyamatosan ismerkedünk,szval mire kell várni nem értem :)

31. Bunnydrop (válaszként erre: 30. - Kylie022)
2009. febr. 15. 09:48
én is pont ettől a "nagy rakás sz.r" szindrómától félek a mostani kapcsolatomban ami másfél honapja tart XD
2009. febr. 15. 09:40

Na ja,ilyen volt nekem is. Másfél évig várattam a pasit. Amint lefeküdtünk, elhagyott. Nyilván volt mellette ezer másik szeretője,ahol kiélhette magát.

Szval nekem a megváratósdi annyira nem jött be.A pasik nagy szinészek, simán várnak rád,miközben azt hisszük h csak mi vagyunk nekik. Hááát...

Egy hónap várakozási idő közben is megteszik azt mint anno velem a srác másfél év alatt...

És első alkalommal szex a mai világban annyira nem gáz, mert mi van ha 1 hónap után megismerjük,bele szeretünk, jön az első együttlét és püff, az egész egy nagy rakás sz.r :)) Akkor érdemes volt elpocsékolni hónapokat :))

2009. febr. 15. 09:27
Van,aki nagyon meg tudja játszani magát,előadva a hős szerelmest,közben meg csak arra megy ki a játék,ami a fórum címében is benne van foglaltatva..hál 'Istennek eddig elkerültek az ilyenek!Nem is hiányoznak abszolút!
28. Bunnydrop (válaszként erre: 25. - Sirga)
2009. febr. 15. 09:21

1 hónap csak? így olvastgatva azt hittem legalább 3... mind1.


nekem van egy barátnőm, aki 2 évig várt a barátjával a nagy esemény előtt. Ahogy megesett a dolog szakitottak. érdekes dolog

2009. febr. 15. 09:09

Rengeteg jele lehet és van aki nem kapásból arra hajt nemis gondolnád róla, de a célja mégis az szóval ezt nehéz megmondani.

A legtipikusabb ha rögtön arra tereli a szót, a száját nyalogatja(na jó ez nem bizti mert lehet h ki van száradva neki főleg igy télen :D)

Mivel pasiról van szó eleve szereti a szexet. A kivárás a legbiztosabb, közölhete vele hogxy te nem fogod elsietni. Ha csak arra hajtotta akkor hisztizni fog, dühös lesz amiért megváratod. Ha nem ezt teszi akkor kiállta a(z első) próbát.

Én egy 1 évig várattam és kibírta.

26. 00daeee455 (válaszként erre: 22. - 54840f0fce)
2009. febr. 15. 09:03
Ilyen is sok van.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook