Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Honlap működésével kapcsolatos információk fórum

Honlap működésével kapcsolatos információk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Honlap működésével kapcsolatos információk

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
3740. loch ness (válaszként erre: 3737. - Andi6020)
2018. jún. 3. 13:46
Nem is erről van szó, mert az ember vigyáz, és kilép, ha mások is megláthatják. De a kezdőlap bélyegképei között ott van a legutóbb megnyitott napló utolsó képe, plusz az első pár sor az utolsó bejegyzésből, szerintem úgy is, ha nem vagyok belépve. És ez már gond.
3739. syria (válaszként erre: 3729. - Hoxa)
2018. jún. 3. 10:41

Ezt most nagyon nem értem. A régebbi verzióban tudtatok szűrt listát tovább szűrni, simán lehetett a saját képeslapokat is kategóriákra bontani s úgy keresni bennük. (Nyilván az ilyesmihez nagy tárolókapacitás kell, de úgy tudom azt is megléptétek.)

Eddig 2245 képeslapot töltötten fel. Tuti, hogy van köztük legalább 300 kedvencem. Ha ezeket kibányászom, akkor se lesz egyszerű kategóriák híján keresni köztük.

Léccilécci: tegyetek valami csodát! :)

3738. l.luiselotte (válaszként erre: 3737. - Andi6020)
2018. jún. 3. 10:39
én amikor a 3718 hsz-t irtam, a sajátomba simán be tudtam lépni. Unomnak válaszolva nem x-elem ki, mert elég lassu a mhelyi gépem, és óriási segitség ha a takarnet és a mepar egy kattintásra megnyilik,na és persze a hoxa is.Csak az a gáz, hogy szinte mindenki használja mindenki gépét _4-n vagyunk ).
3737. andi6020 (válaszként erre: 3732. - Loch ness)
2018. jún. 3. 10:35
Nekem is kiadott pont így egy titkos naplót, de mivel nem voltam belépve, nem lehetett megnyitni.
3736. syria (válaszként erre: 3729. - Hoxa)
2018. jún. 3. 10:31

Ezt most nagyon nem értem. :( A régebbi verzióban tudtatok szűrt listát tovább szűrni, simán lehetett a saját képeslapokat kategóriákra bontani s úgy keresni bennük. Nyilván az ilyesmihez nagy tárolókapacitás kell, de úgy tudom azt is megléptétek.

Eddig 2245 képeslapot töltötten fel. Tuti, hogy van köztük legalább 300 kedvencem. Ha ezeket kibányászom, akkor se lesz egyszerű kategóriák híján keresni köztük.

Léccilécci: tegyetek valami csodát! :)

3735. loch ness (válaszként erre: 3734. - Unom)
2018. jún. 3. 07:10
Nem, de eddig nem is találtam, hol kell. Most rákerestem és megtaláltam. Köszi az ötletet!
3734. unom (válaszként erre: 3733. - Loch ness)
2018. jún. 2. 23:08
Próbáltad kiikszelni?
3733. loch ness
2018. jún. 2. 22:54
Na, fogalmazás jeles :( De a lényeg szerintem érthető.
3732. loch ness (válaszként erre: 3718. - L.luiselotte)
2018. jún. 2. 22:53
Ezen én is gondolkodtam, mert amikor megnyitok valamit, a Mozilla szintén kitesz egy jó nagy ikont a legutóbb olvasott dolgaimról, és van, hogy ez egy hoxás titkos napló utolsó képe, valamennyi szöveggel... Mondjuk én egyedül használom a gépemet, de előfordulhatna, hogy nem, és más titkos naplóját elvből nem mutogatnám másnak. Ha jól értem, ez ugyanaz, amit te is felvetettél. Viszont nem tudom, mit lehet ezzel csinálni, ez a Mozilla automatikus szolgáltatása, amivel nem tudok mit csinálni. Minden "új fül" megnyitásakor megjelennek ezek a kiemelések. Vajon ezzel lehet valamit csinálni? (Ezt persze nem tőled kérdezem, hanem Hoxától.)
3731. virgilius (válaszként erre: 3730. - Hoxa)
2018. jún. 2. 21:07
Köszi szépen. :)
3730. Hoxa (válaszként erre: 3725. - Virgilius)
2018. jún. 2. 17:51

Sajnos ennyire rövid szövegre nem lehet keresni.

A W nevű felhasználót itt találod: [link]

3729. Hoxa (válaszként erre: 3726. - Syria)
2018. jún. 2. 17:49

Szia!

Szűrt listát nem tudunk tovább szűrni. Azokat, amiket később szeretnél elküldeni, tedd a kedvenc listádra.

3728. Százas Evelin (válaszként erre: 3721. - Hoxa)
2018. jún. 2. 12:12
Na látod, az az applikáció hibája volt. Egyébként tényleg elég kellemetlen. Erre én nem is gondoltam volna. Bár nekem aztán mindegy, nem használok semmilyen applikációt. Nem értek ahhoz.
3727. cicaaa65 (válaszként erre: 3718. - L.luiselotte)
2018. jún. 2. 10:03
Mi van??
3726. syria
2018. jún. 2. 09:59

Kedves Hoxa!

Mikorra várható a saját képeslapokra is lehetséges szűrés ahogy régen volt, s ahogy most is működik az összesre?

Az imént 20 percembe telt, míg végigpörgettem több tucat oldalt, mire megtaláltam az elküldeni áhított képeslapomat.

:(

3725. virgilius
2018. jún. 1. 13:29
Hoxa, azt szeretném kérdezni, hogy 3 betűnél rövidebb dolgokra hogyan lehet keresni. Pl van olyan felhasználó, akinek egy betű a neve (volt pl W, rá emlékszem). Létezik erre megoldás? Köszi!
3724. PöttyösPanka (válaszként erre: 3723. - Hoxa)
2018. máj. 29. 08:07
Nem is úgy gondoltam, hogy általatok kikerülhet. Csak arra, hogy pl. a Google úgyis tudja a jelszavamat, és még azt is, hogy igazából ki vagyok, hol lakom, hol dolgozom, pedig ugye itt csak egy fiktív néven szereplek. És ha a Google-t nem is érdeklem ennyire, aki hozzáfér a gépemhez, simán telepíthet egy klaviatúra figyelő szoftvert, vagy bármi mást. Sőt, szerintem a rendszergazda is látja, mit csinálok, mert mindig jön, ha valaki túl sokat Facebookozik munkaidőben. Kihangsúlyoznám, hogy nem a Hoxa védettségét vonom kétségbe, hanem úgy általában az internet biztonságát, mert néha nem árt felhívni a figyelmet a körültekintő nethasználatra.
3723. Hoxa (válaszként erre: 3722. - PöttyösPanka)
2018. máj. 29. 07:58
Nézd, a mi oldalunkról a tartalom védett. Többszörösen. Ha ide ír valamit titkos naplóba, akkor az nem kerül ki általunk a nyilvános internetre. Hogy a böngésző vagy más alkalmazások mit csinálnak, az annak a felelőssége, aki azt az alkalmazást megalkotta és aki azt feltelepíti és használja. Ezért nagyon érdemes meggondolni, hogy mit használ az ember már manapság. Mobilon pl. teljesen alap funkciójú alkalmazások kérik a hozzájárulást a képeidhez, telefonszámaidhoz, üzeneteidhez, stb. Megáll az ész, tényleg.
Az pedig, hogy más emberek mit csinálnak, akik pl. olvasói egy naplónak... nos az megint mások felelőssége (gerince, becsülete).
3722. PöttyösPanka (válaszként erre: 3718. - L.luiselotte)
2018. máj. 29. 07:33
Megértem a problémádat, és igazad van, hogy ami titkos, az legyen titkos. De azért sosem árt szem előtt tartani, hogy ami felkerül az internetre, az ott is marad, és bármikor kiderülhet, titkos napló ide vagy oda. Főleg, hogy ezek a dolgok csak az egyszeri felhasználó számára elérhetetlenek. Vegyél egy szép, papír alapú naplót is, és a legeslegtitkosabb gondolataidat oda írd :)
3721. Hoxa (válaszként erre: 3718. - L.luiselotte)
2018. máj. 29. 07:27
Eleve aggályos, ha egy jelszóval védett honlap (hoxa) tartalmát teszi ki nyíltan ez az applikáció. Én a helyedben nem használnám.
3720. syria (válaszként erre: 3704. - Syria)
2018. máj. 29. 07:15

Rájöttem, mi volt tegnap a „Megnézték” adattal.

Az van, hogyha a „Saját dolgaid” menü választom, akkor látszik, ha a”Profilod” menüben választom a „Naplók” almenüt akkor nem.

Ha így marad, majd megszokom. :)

3719. jatekdomino (válaszként erre: 3717. - Hoxa)
2018. máj. 28. 20:52

Opera behozta és müxik :))))

Kösz

2018. máj. 28. 19:30

adatvédelem, ...

Munkahelyemen, mivel számitógépen dolgozom, napközben a munkahelyi gépemen intézem el a dominófelvételt és a jslküldést

vsn egy olyan alkalmazás, hogy '"az általsd legtöbbet látogatott oldalak " -a gépemen a hoxa a 2 szakmai oldal utána 3-ik helyre került. Minden .noldalról izelitónek bemutat a gép eg egy cikket, ami a Hoxa eetlében egy kicsit szerencsétlenül jött ki, mert az egyik titkos naplómat ( l.luiselotte Visszaszámlálás c. naplója címmel )idézte, éppen amiben leirtam a munkahelyi benyomásaimat, melyik kolllega tetszik, - az érintett előbb ért oda mint én, ilyen kedves még soha nem volt hozzám, mint ma ) .

Szóval a titkos napló nyilvánosságra hozatala kollegák előtt roszabbul is elsülhetett volna, én hittem, hogy a titkos azt jelenti, hogy rajtam kivül más nem nyer betekintést.


De könyörgöm, miért nem a főzőnaplómat vagy a macskáimat teregették ki közszemlére, ország világ előtt, miért azokat a magánügyeket, amit még magamnak is alig merek bevallani ........

3717. Hoxa (válaszként erre: 3714. - Jatekdomino)
2018. máj. 28. 18:55
Elképzelhető, hogy egy régi, nem frissített böngészőn nézted?
3716. Hoxa (válaszként erre: 3714. - Jatekdomino)
2018. máj. 28. 18:23
Köszi a jelzést, megnézzük.
2018. máj. 28. 17:44
Bocs fórumon
2018. máj. 28. 17:43

Kedves Hoxa!

A dominózás főrumon adtad meg ezt a linket.

A telefonom hibát jelez, nem tudok bejelentkezni, és képek sincsenek csak szövegek.

A hibaüzi

[link] hiányát jelzi

A tanusítványt már befogadta, azzal is baja volt, de frissített

Mit tegyek?

3713. kor130
2018. máj. 28. 16:35

Mi van akkor, ha valaki kétszer egymás után akarja ugyanarra a fórumra egymás után ugyanazt a szöveget beírni?

Teszteltem: Most sajnos nem írja ki, hogy "ezt a bejegyzést egyszer már elküldted."

A régebbi verzióban kiírta, ha jól emlékszem.

Ez itt most egy hiba?

Jelenleg, olyan, mintha egyszerűen nem venné be másodszorra a szöveget.

Kérjük átgondolni, esetleg a hibaüzenetet visszaállítani.

Köszönet.

3712. Százas Evelin (válaszként erre: 3709. - Hoxa)
2018. máj. 28. 14:00
Köszönöm!
3711. Hoxa (válaszként erre: 3710. - Kor130)
2018. máj. 28. 12:46

Lehet lelövöm a poént a tesztelésben :)))), de


- Ha általánosan DominÓra van, akkor narancssárga lesz?

Igen.


- Ha felvettük a dominót, akkor újra szürke lesz?

Igen.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook