Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hólyagtükrözésre megyek, hogyan kell készülni? fórum

Hólyagtükrözésre megyek, hogyan kell készülni? (tudásbázis kérdés)


5. Barbara73 (válaszként erre: 3. - Inf3rno)
2015. jan. 18. 17:43
Köszi!
4. Barbara73 (válaszként erre: 2. - Mosolyka1111)
2015. jan. 18. 09:32
Köszi szépen,már nem félek,mert azt mondom,hogy az állandó hólyaghuruttól nem lehet sokkal rosszabb!Akinek volt már,tudja miről beszélek!De most elkeseredtem,mert lehet,hogy holnap nem lesz az egészből semmi!Megőrülök lassan!!
2015. jan. 18. 02:33
Hát eddig, akivel találkoztam mind túlélte. :-) Kellemetlennek kellemetlen az egyik rokon beszámolója alapján, és úgy tudom, hogy neki is teli hólyaggal kellett mennie.
2. mosolyka1111 (válaszként erre: 1. - Barbara73)
2015. jan. 17. 14:37

Én kb. 10 éve voltam.

Nadrágos vagyok, ezért hosszított felsőben mentem (mint nődokihoz is).

Nekem akkor azt mondták előtte, hogy tele hólyaggal kell menni, de aztán nem bírtam ki, elmentem előtte pisilni. De semmi gond nem volt, ott úgymond feltöltötték vizsgálat előtt folyadékkal.

Amúgy ne félj (tudom, könnyű mondani), kellemetlen, de ki lehet bírni, kb. 10perc volt nekem.

2015. jan. 16. 23:03
Nem azt akarom kérdezni,hogy fáj-e,mert gondolom ez egyénfüggő!Inkább azt kérdezném,hogy teli hólyaggal kell-e menni,mennyi ideig tart,milyen ruhában menjek?Hosszított felső,vagy ott át kell venni valamit?Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook