Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasi műtétem lesz 23-án, hogyan kell készülni, mit kell betartani előtte? fórum

Hasi műtétem lesz 23-án, hogyan kell készülni, mit kell betartani előtte? (tudásbázis kérdés)


8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Vitust)
2015. febr. 19. 20:11

Majd az ottani orvosi segítséggel, fájdalomcsillapítással. Nem tudom a súlyod milyen, ha felesleged van, azt jó lefaragni, mert egy vékonyabb alkat könnyebben, gyorsabban gyógyul általában.


Kívánom, hogy műtét után gyorsan épülj fel!

2015. febr. 19. 20:01
Semmi negatívat csak hogy hogy lehet megúszni a mtét utáni első napos erős fájdalmat.
6. Remoni (válaszként erre: 2. - Vitust)
2015. febr. 19. 15:11

Leginkább rostosat kellene enned, hogy könnyebben haladjon át az emésztőrendszereden.

Nem értem, hogy mit értesz "ügyködés" alatt.

5. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Vitust)
2015. febr. 19. 13:40

Úgy is mondani fogják, a műtét előtti napon délben ehetsz igazán utoljára, akkor sem nehezet, majd egyre kevesebbet és inkább csak folyadékot.

Éjféltől azt sem.

Műtét napján, ha kész, inkább csak teát, ha birod.

Másnap már lehet, de nem volt még gyomor műtétem, emiatt ennek a nehézségeit nem ismerem.

2015. febr. 19. 04:34
Gyomor bal borda alatti részt nézik és pakolják helyre.
2015. febr. 18. 23:48
Milyen műtéted lesz?
2015. febr. 18. 23:20
Miket kell betartani konkrétan előtte? Étkezés? Rostosat már nem eszek. Illetve hogy műtét utáni fájdalom csillapításokkal hogy lehet ügyködni? Régebben volt és annyi megmaradt hogy tudom hogy rossz volt. Debrecenbe végezték el meg most is ott fogják csak már 5 éve volt és nem nagyon lett nagy tájékoztatás. A segítségeket előre is köszönöm.:)
2015. febr. 18. 23:17
Helló.! Tudom van egy csomó ilyen online segítség de bennetek jobban bízok.Hasi műtétem lesz 23.án és azt szeretném megkérdezni hogy....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook