Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol vásárolsz ruhát? fórum

Hol vásárolsz ruhát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
34. Channa* (válaszként erre: 33. - Channa*)
2020. okt. 1. 21:53

A pepcóban is jók az árak, bár ott én még nem tudtam semmit venni magamnak.


farmert én minden évben veszek a kínainál 2 db-ot. 1 kéket és egy feketét. Kényelmesek, nem rossz az anyaguk és 3000 Ft/db. A drágább farmerjaimat kímélem, ezért a kínai pont megfelel, bemenni a munkahelyre vagy leugrani benne a piacra.


Lidlben is szoktam farmert venni, és cipőket is, felsőket is, kabátot is. A lidlben jobb ruhák vannak, mint néhány ismertebb boltban. Jó az áruk is. Idén vettem nyári ruhákat ott is, bikiniket, sortokat, trikókat, szandált is ott szoktam venni, bakancsot is, boka csizmát is, és farmert is.

33. Channa* (válaszként erre: 16. - 184481d874)
2020. okt. 1. 21:53
Igen! KIK. Most nyáron nagyon jó dolgokat tudtam ott venni. Vettem 2 db elég jó nyári ruhát (1590 Ft/db), pólókat magamnak és a fiúknak is (570 Ft/db) és trikókat is 570 Ft/ db).
32. Channa* (válaszként erre: 15. - Garabonciás)
2020. okt. 1. 21:47

eszembe nem jutna úgy visszavinni egy ruhát, hogy már kimostam. És ekkor még hordásról nem volt szó, csak kimosom mielőtt felveszem, de ha úgy járok, hogy a mosás után nem lesz jó, akkor sem viszem vissza...


Pedig pont így jártam 3 pólóval. Megvettem jó volt, kimostam kinyúlt. Ez van...

2020. okt. 1. 21:06

Ez igaz. Ma jártam benne és láttam jó néhány gagyi anyagot, finom full műanyag, bár volt egy-két hordható is.

Szerintem, ha bejött egy márka régebben (pld. Levis), akkor érdemes azokat keresni online. Nekem van egy pár, amit látatlanban is meg merek venni, viszont ismeretleneket csak próba után.

Meglepő módon az Aldiban vett pólóim, alsó ruházat, sőt még egy pulcsi is, viszonylag jó minőségű, de olcsó, viszont ott nincs igazán választék.

30. Penny2 (válaszként erre: 28. - Borian)
2020. okt. 1. 19:36
Nekem sem minden jön be, de vannak ruháim tőlük, és azokat imádom 😊. No, és a hatás sem marad el 100%. Ahogy írtam vásárolok Pepco-ban is, de ha alkalomra kell őket választom 🤩.
29. jooeva
2020. okt. 1. 19:36

Nem vagyok már tini, mindig is a sportosabb ruhákat szerettem, farmer, pulcsik, pólók, szeretem a feszülős, alakot követő darabokat. Fontos, hogy jó anyaga legyen, legyen tartása, ne legyen lehelet-vékony....nem szeretek online vásárolni....amit körbenézek/felpróbálok, azt veszem meg. Nem vagyok márkafüggő, szeretem a lidl, aldi kínálatát, jó a méretezése, ma is 2000-ért egy szuper skinny farmert vettem.

Plázákban a Sinsay, takko....

Ha alkalmi ruha, akkor Mystic Day (csak is mikor akció van, tavasszal minden darab 5000Ft volt 4 ruhával jöttem el, amik eredeti áron 90ezerbe kerültek volna).

De duriba is járok, ott aztán ki lehet fogni jó dolgokat potom pénzért és tuti, hogy nem jön veled szembe az utcán.

28. Borian (válaszként erre: 27. - Garabonciás)
2020. okt. 1. 19:10
szerintem is nagyon drágák és nekem túl extravagánsak, bár egy-egy darab néha megteszik, de törzsvásárló biztos nem leszek
27. Garabonciás (válaszként erre: 25. - Penny2)
2020. okt. 1. 18:51
Mármint a Sugarbird-ös cuccokra gondoltam.
26. Garabonciás (válaszként erre: 25. - Penny2)
2020. okt. 1. 18:50
Nem semmi árakon dolgoznak. :O 30 ezer ft egy sima csíkos pulcsi. Ilyet itt a turkálóban is találni. Mondjuk nem ennyiért. Nem semmi.. :D
25. Penny2
2020. okt. 1. 18:37
37 éves vagyok, veszek ruhát Pepco-ban, New Yorker-ben, de! ha vmi igazán különlegesre vágyom, akkor csak Sugarbird ❤️. Ha, egy Sugi ruhában jelenek meg vhol, nem maradnak el az elismerő szavak... ami igazán jól esik minden alkalommal😊. Én ajánlom, nekem a matyó motívumos darabok örök kedvencek.Hajrá, Tini Mami 😊!A lényeg, hogy Nőnek érezd magad a kiválasztott ruhában,legyen az bármilyen márkájú.
24. Borian
2020. okt. 1. 17:02

Én is mindenevő vagyok (ami megtetszik), és általában jobb szeretek élőben vásárolni, de megértem, hogy nem mindenhonnan egyszerű.

Van néhány olyan márka, amit szívesen ajánlok, ha már kinőttél a tinikorból és elegánsabb ruhákat (is) szeretnél, pl. desigual, magenta, artz model, mayo. Mindnek van elérhető on-line webshopja is, vannak akcióik is, amikor elég jó áron lehet hozzájutni minőségi darabokhoz. Az avangard fashion (nem írtam el) webáruházon több hasonló márkát is forgalmaznak, vagy a farmeráruházban, ha on-line szeretnék kürülnézni. Ha még jutányosabban szeretnél hozzájutni a rucikhoz, a face-en sok adásvételi csoport van általában egy-egy márkára specializálódva. Nagyon sok egyszer vagy egyszer sem hordott ruhákhoz is hozzá lehet jutni kedvező áron. Jó vadászást!

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Fincsi5)
2020. okt. 1. 16:46

Köszi :)

Debrecen picit messze van.

A nadrág csak egy példa volt. Írhatnék pulcsit is, ami egy mosás után lyukacsos. Gyerekruhákon látom, hogy a HM lassan semmivel nem jobb, mint egy noname

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Magdi985)
2020. okt. 1. 16:41

A közeli város plázája egy nulla. Talán most már van benne HM és Orsay, de évekig kongott az ürességtől.

A kicsivel még otthon vagyok és köszönöm a házasságom miatti aggodalmadat.

21. fincsi5 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 1. 16:39

Ennyi idő után csak "élőben" vásárolj, és ne csak nadrágot nézz.

HA dolgozol, pláne, 1-2 egyberuha, szoknya-pulcsik, szép kötött melegek, ezeket most kezdik árulni.


Nem tudom, hol laksz. Debrecenben tudnék ajánlani több olcsó de jó üzletet.:)

2020. okt. 1. 16:38
Általában sportboltban.
2020. okt. 1. 16:35

Nehogy már ne legyen egy nap, fel nap, amikor beveszi magát egy közeli város plázájába. Gyerek is ha jól érzem már óvodás. Ha dolgozik, kiír egy nap szabadságot és rászánja. Hétköznap annyi ember sincs, mint hétvégén.

Ennyi igénye legyen már egy nőnek magára! Ha férje meg elkezd máshol nézelődni, megy a sírás.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - 184481d874)
2020. okt. 1. 16:35

Jó minőségért hajlandó vagyok többet fizetni. De míg a tizen éves levis farim egyben van, amiket később vettem mind tönkrementek.

HMben Kikben 1-2 ruhát vettem eddig. Nagyon ki kell fogni, mostanában kb rongyokat láttam meg otthonkamintás dolgokat :(

2020. okt. 1. 16:31
Általában a kínaiban találok olyan ruhát ami tetszik. A falunkban is van egy bolt, ahol jó ruhák vannak.
16. 184481d874 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 1. 16:21
Ha a közeledben van nagyobb város,próbálkozzál ott,szánjál rá egy napot,ne csak a nagyobb áruházakat nézd meg,hanem van sok kisebb bolt és jó áron kaphatsz dolgokat magadra.Én cipőt ált.a Deichmannban vásárolok.Ruhanemű jó áron lehet kapni a KIK-be.A nagyobb áruházakat nem igazán ismerem.
2020. okt. 1. 16:20
Olyanokat nem vesznek vissza, ami már agyonra van használva. Valaki panaszkodott az egyik oldalon hogy vett egy ruhát, 3x felvette, ki is mosta, aztán visszaküldte. :D Na, neki már nem adták vissza a pénzt, vagy csak értékcsökkentve, nem tudom.
14. Garabonciás (válaszként erre: 13. - 184481d874)
2020. okt. 1. 16:18
Egy hónapig mindenhol kötelesek visszavenni. Lehet kifutott az időből az ismerősöd. Én most küldtem vissza egy cipőt, answear-on vettem, rájuk kellett írni üzenetben, de aztán küldték egyből a pénzt. :D 2 hét alatt megvolt az egész.
13. 184481d874 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 1. 16:14
Bizony igy van.A rákészülés elég sokba kerül.A net-en vásárolni kockázatos,mert van olyan ismerősöm aki nem tudta visszaküldeni a nem jó méretű ruhát.Nem mindenki lakik nagyobb városban,igy meg kell elégednie a "hazai" választékkal.Tény ,az gyakran kicsit többe kerül és akinek szűkebb a kerete inkább nézzen először körül.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Channa*)
2020. okt. 1. 16:06
Hogyne vettem volna. Terhes és szoptatós ruhákat 😁. Nagy dolgokba nem akartam beruházni, mert nem tudtam mekkora leszek a végére. Csak a legszükségesebbeket vettem meg, amik pár alkalmi ruha kivételével elhasználódtak. A-B kosaras melltartóról D-E-re kellett váltanom terhesség/szoptatás alatt és az első baba után alig 50 kilóra fogytam (a majd 170 centimhez), ami nem volt egészséges, így ruhatárat sem akartam erre alapozni.
2020. okt. 1. 16:01

Köszönöm a hozzászólásokat!

Sajnos nem Bpen, még csak nem is városban lakunk, így egy shopping túra elég nagy rákészülést igényel. Nem szeretek vásárolgatni, inkább célirányosan megyek, előre felmérem a kínálatot.

10. elbb
2020. okt. 1. 15:53
H&M, Bon Prix, About you. MEg ahol éppen megtetszik valami :)
9. Garabonciás (válaszként erre: 6. - Garabonciás)
2020. okt. 1. 15:36
Ja, meg ők postára is szállítanak. Nem kell várni a futárt. 2-3 nap alatt ott van postán, ahogy megrendeled. Meg tökjó minőség. Román cég, de megbízhatóbb mint némelyik magyar. Vagy akármelyik külföldi.
2020. okt. 1. 15:34
én már sehol.
2020. okt. 1. 15:33

5 évig nem vettél semmit magadnak?

Miért?


Na, lényegtelen is.

Én ott veszek ruhát magamnak, ahol teszik éppen valami.


Nekem mindig határozott elképzelésem van, hogy mit szeretnék, így több helyen nézelődök és ott veszem meg, ahol megkapom.


Én Duna plázába és a Pólus centerbe szoktam menni leginkább, de van olyan is, hogy kínainál látok olyat, ami tetszik;)

2020. okt. 1. 15:32
Pedig vannak jó helyek. Fashiondays-en néha olyan akciókat kilehet fogni. Múltkor egy szürke Puma melegítőalsó volt leárazva 6000-re. Csak ezeket jó gyorsan elviszik. :/
2020. okt. 1. 15:28
Online. Ahol olcsóbb. Nagy akcióvadász vagyok. Meg kuponvadász. :D
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook