Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol vásárolsz ruhát? fórum

Hol vásárolsz ruhát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
124. tumbo2 (válaszként erre: 119. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 18. 15:38
kiskoromban nekünk is varrónő vart.aztán a gimiben szabás-varrást tanultam,de nem sok sikerrel.de a húgomnak varrtam egy,két ruhát,nagy sikere volt,jó alakra nem nem annyira nehéz.
2021. febr. 18. 15:32
Varrok, kínaiba, piacon, interneten.
122. Miss Angel (válaszként erre: 115. - Miss Angel)
2021. febr. 18. 15:30

most vettem észre,hgy rontottam:a GAS-ra és a Lewis-re értettem,h kevésbé megfizethetőek,bocs ha félreérthető volt.

sok szerencsét a vásárláshoz :)

2021. febr. 18. 15:25

tescoban, piacon, vásárban,

és tudok varrni is

120. a97b9a4e4e (válaszként erre: 119. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 18. 15:23
Egyszer megkertem hogy varrjon nekem egy miniszoknyat. Hat a mimibol ilyen terd alatti vmi lett. :D Vigyazott nagyon a tisztességemre. Be ne lassanak a szoknyam alá 🤭
119. a97b9a4e4e (válaszként erre: 118. - Tumbo2)
2021. febr. 18. 15:20
Varratsz magadnak valami szepet. Egyedit. :D Kislanykorombym mindig varrott ruhaban jartunk. Marmint ha valami alkalom volt, eskuvo, lagzi. De nagyon nem szerettem, mert eleg idos volt mar a varrónő aztan belevitte a sajat izleset a ruhakölteményeibe. Csipke itt, fodor ott, en meg pont nem ilyen vagyok. Nem is voltam soha. :)
118. tumbo2 (válaszként erre: 117. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 18. 15:10
én már sehol.akkor leszek bajban,ha netán esküvő lesz.
2021. febr. 18. 14:48
Akkor en vagyok a kivetel asszem, mert en csak online vasarolok. :D Mar vagy 5 eve nem vettem boltban ruhat. Utoljara egy Triumph melltartot, ami qrva draga volt. Nem is erte meg az arat, meg nem is lett kedvenc, jo ha ketszer volt rajtam azota is. De amit online (altalaban fashiondays) rendelek az szinte mindig jo. Mindenbol jo az s-es meret, felsokbol, nadrag meg 27-28. Cipokkel viszont nincs tul nagy szerencsem. Vagy a meretet nem talalom el, vagy a minosege nem adja vissza azt ami a kepeken latszik.
2021. febr. 18. 14:15
eg boltot kifelejtettem még:Mojito.Sajnos mifelénk nincsen de Budapesten millio bevásárlóközpontban talalsz boltjukat,itt is mindenféle méret és stílus megtalálható,bár stílusban leginkább azt hiszem,az Orsayhez hasonlit.
115. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 18. 14:10

szia.

nálam nem csak az ízlésvilágom határozza meg,hol vásárolok ruhát,hanem az is,méghozzá nagyban,hol kapok magamra méretet.160 körülö magas 45 kilós 30as nő vagyok,aki imádja a nem túl kihívó,visszafogottan szexi és nŐIes ruhadarabokat,szóval ezek hatarozzák meg,hova járok vásárolni...testalkatom:karcsú,magasságomhoz mérten hosszú végtagokkal,nem kicsi mellek,keskeny derék pici fenékkel és keskeny csípővel-ez utobbi neheziti meg leginkább a vásárlást,nadrágokbol gyerekméretűeket is hordok,már amelyiknek nem túl rövid a szára :) láb: keskeny lábfej,is méret/35/,a félcipokbol nekem is kijár a lábam,szandált se túl könnyű ,mert ha nem fog normalisan,csúszik a lábfejem benne előre,stb,nem kell ecsetelnem,aki hasonlo,ugyis tudja,milyen:) úgyhogy vannak bizonyos helyek,üzletek,ahova,hogy úgy mondjam,odaszoktam...


kedvenc üzleteim:Bershka,Tally Weijl,Gas,LEWIS-ezek csak ritkán mert kevésbé megfizethetőek-Orsay,Pull&Bear-ez utobbi inkabb sporto ill sportosan nőies ruhákat gyárt,a többi többféle stílust ,vagy inkább a nőiesebb vonalat képviseli.Netröl én nem rendelek,nem mernék...

ha farmerről van szó,akkor én a Lewist kiemelném,mert nagyon jó minőséget gyárt és ha meg tudsz venni egy vagy két farmert-nem olcsó üzlet-akkor már ott vagy hogy van jó minöségű nadrágod amit v amiket hosszu évekig hordani fogsz,szóval megéri az árát.


ha cipőről van szó,akkor ccc.35től 42ig gyártnak,szintén minőségi és mutatós darabokat...Sebastiano,szerettem a deichmannt is de kezdik beszüntetni az 5ös méretet.


nem tudom,ezekkel mennyit segitettem,hátha....egyet még hozzá tennék,nem érzem cikinek: szeretek bizonyos turikat is,ki lehet fogni szuper darabokat,amiket jórészt nem is hasznaltak.Csak nézelődni kell :)

114. Borian (válaszként erre: 113. - Tumbo2)
2021. febr. 18. 13:34
próbáld ki a Rieker szandikat, nagyon kényelmesek és szépek is
113. tumbo2 (válaszként erre: 97. - Timycat)
2021. febr. 18. 08:51
én is abban a cipőben járok.keskeny a lábfejem,a cipőkből kijár a lábam.bár a korral szélesedett most is csak tépőzáras cipőben tudok járni,meg a rossz lábam miatt/köszvény,lúdtalp,bokasüllyedés/csak biztonságos,hát nem szép szandálokban.vettem két szép szandált a Deichmannban,vagy mi,de el kellett ajándékozni,mert napi egy órát nem tudtam benne gyalogolni.
2021. febr. 18. 07:07
Ahol akció van.
111. globus
2021. febr. 18. 06:42
Bárhol, kivéve online.
2021. febr. 18. 06:08
Szeretem az Orsay,,,de majdnem bárhol ahol megtetszik valami
2021. febr. 18. 06:00
Ausztriában!
2020. okt. 6. 19:25
Én ha online vásárolok általában előtte elolvasom milyen véleményeket írnak róla akik már megvették. Amazonon sok olyan ruha van ahol képeket is raknak fel meg véleményezik a ruhákat. Ami ott van amazonon az online boltokban is van.
107. Garabonciás (válaszként erre: 106. - Garabonciás)
2020. okt. 6. 19:24
Pontosabban a márkát fizeted meg. A kis cimkét a nyakánál. Vagy az oldalába bevarrva. Nagyon kevés a jó minőségű ruha.
106. Garabonciás (válaszként erre: 104. - 184481d874)
2020. okt. 6. 19:23
Az ára, ja. A legtöbb ruha semmit se ér. 2 hónap oszt megy a kukába. Kinyúlva, kiszakadva. Csak az árát fizeted meg. Nem a minőséget. Egyébként ez a Spartoo is qrva drága. Rohadtul nem éri meg itt se vásárolni. Még kuponnal együtt se.
2020. okt. 6. 19:20
Azoknak a márkáknak a nevét amiket itt olvastam,a felét sem ismerem és kb...10 %-ért adtam ki pénzt.
104. 184481d874 (válaszként erre: 45. - Garabonciás)
2020. okt. 6. 19:19
Mármint az ára?
2020. okt. 6. 19:08
Most botlottam bele. A Spartoo-n ha kitöltesz egy tesztet, megdobnak cserébe egy 3500 ft-os kuponnal. Ha feliratkozol a hírlevelükre, azért további kedvezmény jár. Azt nem tudom összelehet-e vonni a kettőt, mert a hírleveleset én már rég felhasználtam.
102. timycat (válaszként erre: 99. - Michelle.r)
2020. okt. 3. 08:10

Megszámoltam, csak 26 van 😲


Igen hiányos a rendelkezésemre álló színpaletta

101. Borian
2020. okt. 3. 08:02

A cipőre én is nagyon kényes vagyok.:-( Sok olyan van, ami felpróbálva jó volt, de utána kiderült, hogy kényelmetlen. Persze, ehhez tudni kell, hogy szeretek gyalogolni (inkább megyek, mint várok egy bkv járműre) és gyorsjárású vagyok. Ezt nem minden cipő bírja, csinos és kényelmes halmazok metszete csaknem üres. Egyedül a Riekel szandik teljesítik ezt (ilyenben végigtúráztam a Cinque Terrét is), és valahogy a csizmák is kényelmesebbek.

Így amikor mondom a férjemnek, hogy kellene egy cipő, mert nincs, csak forgatja a szemét, mert tele velük a szekrény, és azt kell mondjam, mindkét oldalban van igazság. :-)

Nyári ruhám nekem is rengeteg van, mert szeretem a színes, lebbenő anyagokat, de ahogy bejön a rossz idő, az időjárás ellen kezdek öltözködni, és az számít, hogy meleg legyen. Így farmer, vmi felső, pufikabát, fület takaró bélelt sapka. Mindig elhatározom, hogy ősszel-télen is "öltözködöm", de végül győz a fázósságom.

Amúgy iyenkor a ruhák is olyan semmilyenné válnak, a sok barna, szürke, fekete, csíkok... ezek nem vonzanak.

100. michelle.r (válaszként erre: 87. - Channa*)
2020. okt. 3. 01:04

Nekem pl. a színvilágom változik néhány éve. Két éve szinte csak nude színekben jártam, most meg meg vagyok veszve a pirosért pl.


De vásárolni úgy szoktam, hogy ami a két alapszínem valamelyikéhez - sötétkék és szürke - jó, azt megveszem, ami nem azt nem.

99. michelle.r (válaszként erre: 91. - Timycat)
2020. okt. 3. 00:54

"Táskából már nekem sincs sok, szerintem max 30-35."


Mennyi a sok? 😂😂😂

98. michelle.r (válaszként erre: 85. - Garabonciás)
2020. okt. 3. 00:50
Nem, nem ebben a ruhában. Egész másban 🙃Kételkedj, nem akarlak győzködni.
97. timycat (válaszként erre: 95. - Channa*)
2020. okt. 2. 23:40

Nagy cipőt vesznek? Inkább kisebbet, hogy majd tágul, legalábbis én ismeretségi körben ezt tapasztalom.


Nagyobb cipőben nem lehet járni. Nekem nagyon keskeny, alacsony lábfejem van, ha akarnék se tudnék nagyobb méretben járni. A szandikban mindig kiinogna a bokám, a körömcipőkből kilépnék. Így is alig van klasszik, pánt nélküli körömcipőm, mert még a jó méretből is kilépek.

96. timycat (válaszként erre: 92. - Channa*)
2020. okt. 2. 23:32

80-as évek? Emlékeim is alig vannak onnan. Rég elmúlt.


Kabátom nekem is több van, több fazonú. Nyilván nem mehetek ugyanabba a piacra, mint amiben buliba megyek vagy mondjuk egy tárgyalásra, rendezvényre.


Amit linkeltél barátnőm is vett olyat, talán Magenta márkájút. Neki is tetszett, nekem nem. De arra költi a pénzét amire akarja, meg neki 40. kabátnak éppen tök mindegy, csak eggyel több.

Arra viszont ő is rájött hogy nem praktikus.

95. Channa* (válaszként erre: 91. - Timycat)
2020. okt. 2. 23:25

35 táska!?:DDD


Na jó, rájöttem, hogy nekem is 6 db van, mert a még nem férjemtől kaptam 32 éve egy nagyon jó táskát, ami most újra elég divatos, benne egy kártya, amire ráírta, hogy szeretlek, és amióta nem hordom, azóta ezt így eltettem.


De én 5 táskával simán elvagyok. Van egy minden napos, van egy diplomata, van egy kicsi alkalmi ruhákhoz, 1 laptop és 1 sporttáska.


Na jó, vannak közösek is: bőrönd és vannak ilyen kis sportos unisex oldaltáskák, amiket nyaralásnál szoktam hordani, a fiúk meg akkor amikor olyan helyre mennek...


Sokan megvesznek kényelmetlen cipőt, és sok nőn látom, hogy nagy rá a cipő. Én csak kényelmeset vagyok hajlandó megvenni.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook