Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol tudom a telefonszámomat leiratkoztatni a badoo-ról? fórum

Hol tudom a telefonszámomat leiratkoztatni a badoo-ról? (tudásbázis kérdés)


7. Regin_a (válaszként erre: 5. - Luna93)
2013. júl. 10. 07:24

Mintha állásinterjúra irtad volna

Miért használod a netet, ha nem tudod hogy működik, illetve gondolom nem olvastad el . pl. a badó FAQ-ját és vonatkozó feltételeit

Te hiába törlögetsz, benne van a szabályzatban, hogy ők meg eltárolhatják akármeddig és ha te megadtad a tel.számodat, onann kezdve akárki "átveheti"


[link]

Az egészet, de különösen a "warning"-tol érdemes elolvasni


Ugyanakkkor ird be ennek a topiknak a cimét a Gugliba és csodáxani foKsz

6. jstefan (válaszként erre: 1. - Luna93)
2013. júl. 9. 22:05
Ha bármikor ilyen adathalász honlapon megadod a telefonszámodat azt a netről soha többé nem tudod eltávolítani,és bármikor bárhol visszaélhetnek vele, mert az adatokat adják-veszik az ilyen ismeretlen székhelyű cégek.A telefonszámodhoz kapcsolódóan az összes személyes adatod,lakcímed levadászható,és nyomonkövethetővé válsz az ismerőseiddel együtt!!! Ezért nagyon óvatosnak kell lenni különösen annak aki naív,és ha indokolt nem tudja önmagát megvédeni!!!
2013. júl. 9. 12:50

Tisztelt Badoo!

Már lassan fél éve töröltem magam a rendszerből, ma mégis kaptam egy sms-t egy ismeretlen 30-as számról ezzel a szöveggel:

Gyere és Badoo-zz velem! [link]


Mivel már letöröltem magam az oldalról és le is iratkoztam, így nem értem miért jön nekem ilyen sms.

Kérem, hogy teljes mértékben töröljenek az adatbázisukból, mindenféle elérhetőségemmel együtt!

e-mail címem: xxxx

telefon számom: xxxx

Ha ez nem történik meg, kénytelen leszek a hatósághoz fordulni.

Megértésüket köszönöm!



remélem hatásos lesz

4. Luna93 (válaszként erre: 3. - Krisz42)
2013. júl. 9. 12:38
Milyen jó, hogy annó vettem egy másik sim kártyát is, aminek csak az utolsó számjegye különbözik a mostanitól. :D Megpróbálom elérni őket, és megkérni, hogy töröljék, ha nem válik be, akkor kénytelen leszek számot cserélni. Bár sajnos attól még a vodafone ugyanúgy fog zaklatni, az ellen szerintem nincs kiút. :D
3. Krisz42 (válaszként erre: 2. - Luna93)
2013. júl. 9. 12:17
Az,h nem tudod magad eltüntetni onnan.Legalábbis ez a tapasztalat.Mindenki erről panaszkodik,h x ideje leíratkozott,nincs fenn,mêgis jönnek az sms-ek.Telefonszâm lecserélés,más sajnos nem:(
2013. júl. 9. 11:58

Az előbb kaptm egy sms-t egy 30as számról amiben ez állt:

Gyere és Badoo-zz velem! [link]


Már vagy fél éve töröltem magam erről az oldalról és leiratkoztam. Akkor ez most mi? :S

2013. júl. 9. 11:57
Hol tudom a tel. számomat leiratkoztatni a badoo-ról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook