Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol tudom a cicám körmét levágatni? fórum

Hol tudom a cicám körmét levágatni? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 23. 14:00

Sziasztok!


Látom az utolsó hozzászólás még márciusban volt, de azért remélem válaszoltok majd nekem:)


Van egy másfél éves cicám és nagyon szeretem. Viszont a bútorainkat rendre tönkre vágja...Próbálkoztunk már kaparóval, vízspriccelve, távoltartó spray-vel is, de semmi. Most vettünk egy új kanapét és kikezdte...A párom azt mondta elég, vagy a körmei "mennek" vagy ő..


Olvstam, hogy levágjátok a körméát a cicának, nem fáj neki? Olvastam, hogy lehet műtetni is...fogalmam sincs hogyan műkődnek az ilyen dolgok.

Sokan írják, hogy állatkínzás. Benti cica, udvarra nem megy, erkélyünk nincs.


Hogy viseli el a cica köröm nélkül?

Cicám elég önfejű, néha agresszív....nem hinném, hogy meg tudnám csinálni neki:)


Mit javasoltok, hogyorvoslojuk a problémát? Hogy tudnánk a legkíméletesebben megszabadulni a körmöktől?Hallottatok e már a műtétről?Ha vágjátok milyen időközönként?

2009. márc. 25. 20:31
Szia! Nekunk is van otthon macskank. Anyukam mindig koromvagoval vagja neki, a cica jol turi :)
2009. márc. 25. 20:26
oké, köszi:)
7. 09ca1d3343 (válaszként erre: 4. - 50bcf39cb3)
2009. márc. 25. 20:25
Állatfelszerelési boltban vettem olyan ollót.
2009. márc. 25. 20:24
Az enyém szelíd, semmire nem rezzen meg, szóval ettől se vadulna be.:)
2009. márc. 25. 20:23
Hát ha az állatorvos elég bátor és ismeri a cicát. Az én cicámat amikor megsérült az egyik körme az állatorvos először szőnyegbe akarta tekerni, vagy gumicsizmába húzni. És ez nem vicc.
2009. márc. 25. 20:22
Szóval ami van nekem csipesz körömvágásra, azzal is meg lehet csinálni?
2009. márc. 25. 20:22
nekünk az állatorvos is levágta.Szerintem ez orvos függő.De ha a cicus nem vad,te pedig bárot vagy magad is levághatod
2009. márc. 25. 20:21
Szerintem kozmetikában,de nekem volt körömvágó csipeszem erre a célra,és mi csináltuk meg neki.
2009. márc. 25. 20:19
Az állatorvosnál le lehet vágatni, vagy csak kozmetikában csinálnak ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook