Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol tudnék vásárolni Monster High babát? fórum

Hol tudnék vásárolni Monster High babát? (tudásbázis kérdés)

2013. ápr. 23. 21:58
Vásárolt már valaki a Monster High Bolt webáruházban ? Milyen tapasztalataitok vannak?
2012. márc. 27. 16:38

Az e-bay-en esetleg nem nézted? vagy ódzkodsz a külföldi rendeléstől? Bár nem tudom megérkezne-e ápr.8-ig ...


[link]

2012. márc. 27. 15:09

Köszönöm az infókat. Ezeket már mind megjártam többször is. Lányomnak is a Drakulaura van meg, de most Clawdeen a menő. Sok Webáruházban megnéztem már, de mindegyikben készlethiány van. Ezért gondoltam, hogy hátha van még valami "titkos" ötlet. Azért ha netán mégis valahol látnátok, hogy kapható, nagyon hálás lennék, ha szólnátok.

Ja, és nem a plüss kell, hanem a "barbie-s" :-)

8. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Csingi-lingi)
2012. márc. 27. 14:14
Vaterán is van...
2012. márc. 27. 13:47

Ezek közül valamelyik?


[link]

6. kicsiharang (válaszként erre: 1. - Csingi-lingi)
2012. márc. 27. 13:47
Ha tudod a pontos nevét telefonáld körbe az üzleteket: Tesco, Müller, Regio játék, stb
5. *aranynap* (válaszként erre: 2. - Csingi-lingi)
2012. márc. 27. 13:45
a neten nézzél szét, hátha ott találsz még. Megtudod rendelni. Én már karácsonyra se tudtam venni, mert csak a rongybaba formájú volt. Októberben, amikor megjelent , akkor tudtam megvenni a Laurát, a lilás csíkos vámpírlánykát..:DD
2012. márc. 27. 13:44
írd be a google keresőbe, hogy monster high baba. Nekem kidobott egy csomó játék webshop-ot, ahol lehet rendelni. :)
2012. márc. 27. 13:44
MÜLLER
2012. márc. 27. 13:40
Szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy hol tudnék vásárolni Monster High babát. De nem mindegy az sem, hogy milyen, mert lányomnak jelenleg csak az egyik baba kellene. 8-án lesz a szülinapja, és arra szeretném megvenni. A baj az, hogy sehol sem lehet kapni. Ezért fordulok Hozzátok, hogy hátha akad olyan anyuka, testvér, nagynéni, nagybácsi, nagymami, apuka :-) aki tud nekem ebben segíteni.
2012. márc. 27. 13:38
SOS! Monster High baba!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook