Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol találhatnék jó orvost a pajzsmirigy műtétemhez? fórum

Hol találhatnék jó orvost a pajzsmirigy műtétemhez? (tudásbázis kérdés)


2016. ápr. 10. 19:54
Sztem állam korhazban is meg tudjak csinálni jol, csak utána kell járni ;)
13. Channa* (válaszként erre: 12. - Eandi78)
2016. ápr. 9. 07:17

Bocsánat!

Úgy emlékeztem, hogy a műtét is magánba ment.

Akkor vajon ki mondhatta annak idején, hogy száz valahány ezer volt a műtét ára magánba?

Régen volt már...

12. eandi78 (válaszként erre: 10. - Channa*)
2016. ápr. 9. 07:09
Én csak magánba szerettem volna menni. Az is a Telki volt, ami már nincs. De van, aki magánban volt csak nevét nem tudom. Én csak magán labor, uh, endo dokinál stb. voltam.
11. Tóth Erika (válaszként erre: 1. - Szerén)
2016. ápr. 7. 20:15
Szia, engem két hete operált a Transzplantációs Klinikán dr.Máthé Zsolt, szerintem nagyon jó sebész
10. Channa* (válaszként erre: 9. - Szerén)
2016. ápr. 6. 19:31
Eandi is magánba volt műtve. Keresd meg.
2016. ápr. 6. 18:49
Kedves Channa! Köszi az ötletet, átnézek az általad írt tudásbázis kérdéshez. :)
2016. ápr. 6. 18:46
Mindenképpen magánklinikán szeretném a műtétet elvégeztetni.
2016. ápr. 6. 18:44
Nem jó tapasztalatoktól hemzseg a kórház ( különböző osztályokról, műtétek kapcsán), ahol kiderült a "problémám". Fel sem merült bennem, hogy itt kerüljön sor a műtétre. Az endokrinológus hozzá állása a dolgokhoz pedig, úgymond negatív.:(
6. Timmy0520 (válaszként erre: 5. - Channa*)
2016. ápr. 6. 16:30

Ezek szerint mindenhol maskepp mukodik...

Akkor esetleg a kerdezonk is kerhetne javaslatot az orvosatol.

5. Channa* (válaszként erre: 4. - Timmy0520)
2016. ápr. 6. 16:18
Tőlem meg kérdezte az endokrinológus, hogy van e sebész, akivel műttetném, mondtam, hogy nincs így ajánlott egyet.
2016. ápr. 6. 16:05

Szia,


Bar nekem van sajat tapasztalatom, de nem vagyok az altalad emlitett kornyekre valo es a mutetem sem ott volt.

Viszont hogy merult fel a mutet lehetosege es orvos nem? Nalam ugy zajlott, hogy diagnosztizaltak a problemat, majd beutaltak a korhazba, kaptam idopontot es egy sebesz pedig elvegezte a mutetet.

Ugy ertem, nem nekem kellett orvos utan menni. Vagy te mindenkepp magan uton szeretned intezni?

2016. ápr. 6. 15:40

Szerintem inkább itt kérdezz:

Tudásbázis - Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában?

Engem Pesten az István kórházba műtöttek, de már 7 éve és már akkor kiment a dokim külföldre.

Nekem az endokrinológus ajánlott dokit.

Neked nem ajánlottak senkit?

2016. ápr. 6. 14:20
A segítségét kérném azoknak, akiknek személyes tapasztalatuk van pajzsmirigy műtét témában. Valóban egy jó, tapasztalt orvost keresek, akire bátran "rábízhatom" magam. Én nem ismerek senkit, hirtelen vetődött fel a műtét lehetősége. Dunaújvárostól inkább Budapest irányába indulnék, de szívesen veszem Fejér megyei orvos javaslatát is, ... ha van. Köszönettel.
2016. ápr. 6. 14:12
Segítséget kérnék! Pajzsmirigy műtét előtt állok.A műtétet végző "megfelelő" Orvost keresem Bp. és környékén!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook